mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 17:06 
 
Z innej beczki, za 10 dni Rome II. Jakos szybko przyszla ta premiera :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 17:20 
 
zobaczymy co tym razem wymyslili

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 18:02 
 
Bez modow to fail.

Nowy mod do Medievala 2 De Bello Mundi pewnie lepszy bedzie http://www.twcenter.net/forums/showthre ... ello-Mundi


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 18:08 
 
Mendol napisał(a):
zobaczymy co tym razem wymyslili


Ładniejszą grafikę :)

Dobrze że wrócili do czasów historycznych gdzie engine ich się do czegokolwiek nadaje .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 19:07 
 
Highlander napisał(a):
Bez modow to fail.

Nowy mod do Medievala 2 De Bello Mundi pewnie lepszy bedzie http://www.twcenter.net/forums/showthre ... ello-Mundi

Spróbuj sobie Trzecią erę albo modzik od rosjan w świecie warhammera fantasy :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 20:59 
 
"Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth" - powróciłem do tego tytułu po ponad roku. Zacząłem grać i wciągnęło mnie na dobre. Takie gry rzadko się spotyka. Spadam grać dalej.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 22:39 
 
http://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4

BF4 vs CoD iles tam (Ghost).
ROFL. :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 22:43 
 
paraolimpiada.

a tak serio to z dupy jest zestawianie tych dwoch gier troche, tryb rozgrywki jest zupelnie inny. Graficznie wiadomo, ze porazka coda.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 22:54 
 
Nie zmienia to faktu ze filmik zabawny :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 22:55 
 
Highlander napisał(a):
Bez modow to fail.

Nowy mod do Medievala 2 De Bello Mundi pewnie lepszy bedzie http://www.twcenter.net/forums/showthre ... ello-Mundi

Albo europa barbarorum 2 ale robia go tak dlugo ze coraz bardziej sie obawiam ze w koncu nigdy go nie skoncza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 23:44 
 
Jak można psioczyć na nowego bfa :F? Przecież to będą miesiące jak nie lata zajebistej zabawy. Mapa z Alphy byla zajebista. Do tego powraca komander, jest i bedzie lepsza destrukcja, wsparcie dla grania druzynowego, cos w rodzaju ladderów/statystyk etc. W porownaniu do 3 to zajebiste zmiany i dla mnie one wystarczą. Ale prosy pewnie wolą udawać, że grają w pro fps a'la RotD ;). BF może i jest arcadowy, ale to nie oznacza, że nie jest zajebista a grą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 23:47 
 
lata? wyjdzie bf5 a w miedzy czasie pare dlc i premium. Bedzie tasiemiec jak CoD. A ogolnie to kazdy pisal, ze nic nowego i tyle.
BF2 byl duzo lepszy.


_________________
.


Ostatnio edytowano 24 sie 2013, 00:09 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 00:00 
 
Dostałem 20$ kupon do Steam, ktoś coś poleca? Najlepiej coś w co można pograć online

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 00:19 
 
To Ci zarzuce:
Natural Selection 2, Chivarly, Mount & Blade, CSGO, Terraria, Arma 3, L4D2, Killing Floor, Red Orchestra 2: Rising Storm , Mortal Kombat, CoH1 spoko ale nie wiem czy 2 nie wyszla. Arma 2 CO dla dayz. Dark souls, SSF4A ale ma pasc GFWL,

btw. jakas turowka ww2 za friko sie pokazal http://store.steampowered.com/app/234310/


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 01:29 
 
Highlander napisał(a):
lata? wyjdzie bf5 a w miedzy czasie pare dlc i premium. Bedzie tasiemiec jak CoD. A ogolnie to kazdy pisal, ze nic nowego i tyle.
BF2 byl duzo lepszy.


Nikt Ci nie broni w bf2 grać.

A co byś chciał nowego High, oświeć mnie... Komander, destrukcja wpływająca na rozgrywkę, premiowanie team playu, spectator mode, nowe tryby, laddery(?) - to mało w porównaniu do 3? A że będą dlc to mam w dupie bo biorę premke. Wyniesie mnie to tyle co 1,5 gry na PS3/4 a starczy na 300h a nie 25h. Serio, niektórzy chyba na siłę się przypierdalają. Hipsterzy niech grają w RO albo Arme kolejną - będzie zajebiscie trudno, można rpgować i w ogóle ale niektórzy mają życie poza tym forum (hi High ;)) i graniem(o dziwo).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 02:28 
 
Dobra, to teraz tylko niech ktoś mi powie wtf. Aktualnie jestem w USA, dodałem 20 dolarów do mojego konta, co zamieniło mi na ~15 euro, ale ceny w sklepie mam w dolarach przez co nie moge nic kupić o.O zmieniałem w ustawieniach konta region na Polska i dalej to samo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 02:36 
 
zaboleq napisał(a):
Nikt Ci nie broni w bf2 grać.

A co byś chciał nowego High, oświeć mnie... Komander, destrukcja wpływająca na rozgrywkę, premiowanie team playu, spectator mode, nowe tryby, laddery(?) - to mało w porównaniu do 3? A że będą dlc to mam w dupie bo biorę premke. Wyniesie mnie to tyle co 1,5 gry na PS3/4 a starczy na 300h a nie 25h. Serio, niektórzy chyba na siłę się przypierdalają. Hipsterzy niech grają w RO albo Arme kolejną - będzie zajebiscie trudno, można rpgować i w ogóle ale niektórzy mają życie poza tym forum (hi High ;)) i graniem(o dziwo).


Nic się już nie da zrobić, zawsze się coś znajdzie.

Grałem w każdego BFa online, poza konsolowymi i tymi darmowymi crapami. Najlepiej się bawiłem w 2 bo była niezła ekipa + Project Reality zrobił niezłe wrażenie, 2142 poświęciłem też dużo czasu ale szybko ludzie sie wykruszyli, a szkoda bo tryb titan to był bardzo przyjemny. No ale nie ukrywam, że jak wyszło BFBC2 to bardzo mi się podobało mimo miejscami kroków w tył w porównaniu do BF2 jeśli chodzi o ilość klas/mechanik, ale ogólnie samo tempo gry wzrosło. Po prostu ludzie patrzą przez różowe okulary i idealizują gry, albo słyszeli o grze same pozytywy i argumentuja. BF2 ma cały czas prężne community, grałem całkiem niedawno i do samej podstawki jest bardzo dużo serwerów, choć ze Special Forces to już ciężko będzie, zresztą podobnie jest z innymi old schoolowymi FPSami jak Enemy Territory, Quake World.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 02:37 
 
Tidus napisał(a):
Dobra, to teraz tylko niech ktoś mi powie wtf. Aktualnie jestem w USA, dodałem 20 dolarów do mojego konta, co zamieniło mi na ~15 euro, ale ceny w sklepie mam w dolarach przez co nie moge nic kupić o.O zmieniałem w ustawieniach konta region na Polska i dalej to samo


Steam?

Miałem identyczny problem w poprzednim tygodniu, tydzień czekałem na odpowiedź.
Kup via www przez tego linka: http://store.steampowered.com/?cc=pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 05:51 
 
Świetna gra, minecraft w kosmosie. Budujemy statki, które uwaga uwaga, latają! Gra posiada fizykę! Działa, silniki, generatory grawitacji, pola siłowe po prostu mega :P
Obecnie można pobrać gre za darmo z oficjalnej strony. Dziś całą noc grałem z kumplem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2013, 07:02 
 
Koleś o jakiej grze piszesz? brzmi troche jak Starbound co kiedys pisal.

zabol- ja niedawno krotko napisalem co bym chcial. W nowych BF poza grafika nie pokazalo sie nic nowego. Jak podoba Ci sie, ze z serii BF ida torem CoDa, bo tak gracze BF wysmiewaja CoDa a zaczerpniete od CoDa jest calkiem sporo, jesli lubisz za gre placic 2 razy to tez gg. Gralem w BF2 nie tak dawno i nie idealizuje, ta gra byla lepsza niz nowe BFy. Imo zamiast w BF4 mozna by spokojnie grac w BF3 i o to mi glownie chodzi. A premiowanie team playu przez jakies perki i w ogole perki to glupota. Pewnie wielu tez pisalo "jak mozna psioczyc na CoDa" kiedys. Pewnie jakby zrobili cos w stylu BF2142 zamiast tego samego, to sam bym kupil, mimo wad i pogral miesiac. Nowy BF to nie jest gra zla, ale to nie znaczy, ze wszystko musi mnie sie podobac co wypuszczaja. Bo podniecania sie BF4 w ogole nie rozumiem.

Hipsterzy graja w RO2 i Arme? Bedzie trudniej? Pierdolenie. Porownywac BF do Army to w ogole fail. Ale te gry są proste, ale polegaja na czyms innym, ale maja cos co nie ma BF, mniej wybaczaja graczowi. Gracze takiego RO2 czy NS2 przynajmniej wiedza co to teamplay bez wywieszania im marchewki przed nimi. Obecnie gram w Quake i nie widze bym mial tknac innego fpsa. Arma to juz dla mnie inny gatunek. A z grami fps to chyba wiele wspolnego nie miales. Moze hipsterzy tez graja w TF2? Co graczy jest wiecej niz w BF? Bdb giera.

Ktos sie przypierdala na sile? To dla mnie Ty na sile bronisz, probujac wszystko usprawiedliwic.
Do forum mam latwy dostep, a gram ogolnie malo. I tak, nudze sie ostatnio w pracy potwornie.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.