mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 15:26 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
pedalskimi sigami

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ashton napisał(a):
pedalskimi sigami

Obrazek


chociaż nie jest pedalsko-fioletowy :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:23 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
kilka perelek (star ocean 4, ace combat 6, dodatki do gta czy f3).


A bo dodatki do f3 to istne perełki!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 16:46 
Cytuj  
ano, calkiem niezla seria nam sie buduje...
jak skoncza je wydawac to pewnie wydadza na oddzielnym dysku wszystko i bedzie to warte uwagi :)

ofkoz sa one na pc afaik, ale afair niema ich na ps3 ;)

anyway sporo gier z x pojawia sie znacznie pozniej na ps3 ;) sporo multiplatformowek wyglada lepiej :) nuff said :)


anyway powtarzamy te same informacje sam juz nie wiem po co, skoro ps fanboie i tak niepotrafia zrozumiec prostych argumentow :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 17:17 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Ashton napisał(a):
kilka perelek (star ocean 4, ace combat 6, dodatki do gta czy f3).


A bo dodatki do f3 to istne perełki!


Perełki to może i nie, ale zajebiście rozbudowują główny wątek.

Anchorage to fajna strzelanka, Pitt ma naprawdę niezły klimat, Point Lookout wymiata, Zeta średnia raczej (za mało tajemniczości, za dużo pospolitego napier****nia) a w Broken Steel jeszcze nie grałem.

Tak czy siak, warto było dla nich wrócić do Fallouta 3. Zdecydowanie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 17:37 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Tak czy siak, warto było dla nich wrócić do Fallouta 3. Zdecydowanie.


No dobra, moze tylko dla mnie f3 to hanba serii i mod do obliviona(edit: ktorego silnik byl tragiczny)...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:46 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Razoth napisał(a):
Tak czy siak, warto było dla nich wrócić do Fallouta 3. Zdecydowanie.


No dobra, moze tylko dla mnie f3 to hanba serii i mod do obliviona(edit: ktorego silnik byl tragiczny)...


Nie tylko dla ciebie, oblivion z plasma gunami


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:51 
Cytuj  
Ashton napisał(a):

ofkoz sa one na pc afaik, ale afair niema ich na ps3 ;)

anyway sporo gier z x pojawia sie znacznie pozniej na ps3 ;) sporo multiplatformowek wyglada lepiej :) nuff said :)



afaik - będą bo już są zapowiedziane, afaik na PC są 2 razy tańsze i mają darmowy online. Więc generalnie olewam takie "exclusivy" i raczej mnie one nie zachęcą do kupna X360.
afaik - dzieje się tak z tego powodu, że programowanie X360 to programowanie pod windowsa i odwrotnie, są nawet specjalne kompilatory które z kodu źródłowego XNA potrafią wygenerować wynik jednocześnie na PC-ta i X360.. Jeżeli zespół programistów w ilości 50 osób przez 3 lata będzie tworzył nową grę na PC-ta to wystarczy dołożyć 3 osoby by przez te 3 lata wyprodukowały kolejnego "exclusiva" na X360. Absolutnie nie uważam tego za wadę a raczej za największą zaletę X360.

"sporo multiplatformówek wygląda na lepiej" - te "sporo" to dokładnie 2 tytuły: Ghostbusters (ta gra ze znaczkiem Sony Ashton) i jeszcze jakiś tytuł ktorego na tą chwilę nie pamiętam - cała reszta wygląda na X360 identycznie...
BF1943 np. chodzi dużo lepiej na PS3 (wygląda identycznie ale w ogóle się nie tnie, natomiast na X360 randomowo haczy) - są tytuły które lepiej chodzą na PS3 i pewnie jest ich więcej niż 2 (słownie: dwa).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:57 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
te "sporo" to dokładnie 2 tytuły: Ghostbusters (ta gra ze znaczkiem Sony Ashton) i jeszcze jakiś tytuł ktorego na tą chwilę nie pamiętam - cała reszta wygląda na X360 identycznie...


ty chyba ślepy jesteś.



a tak przy okazji chciał bym wiedzieć skąd wiesz jak co wygląda i chodzi na xboxie skoro go nie masz... hmm...

przestań failboyować


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:16 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
afaik - będą bo już są zapowiedziane, afaik na PC są 2 razy tańsze i mają darmowy online. Więc generalnie olewam takie "exclusivy" i raczej mnie one nie zachęcą do kupna X360.


DLC jest platny... No tak bo pewnie Ty jestes oszczedny, skoro kupujesz PS3 to musi tak byc :p


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:18 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
przestań failboyować


powiedział enhu


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:42 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Enhu napisał(a):
przestań failboyować


powiedział enhu


no sorry, ale mi do fanboya daleko



jak już to wii <3


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 22:18 
Cytuj  
""sporo multiplatformówek wygląda na lepiej" - te "sporo" to dokładnie 2 tytuły: Ghostbusters (ta gra ze znaczkiem Sony Ashton) i jeszcze jakiś tytuł ktorego na tą chwilę nie pamiętam - cała reszta wygląda na X360 identycznie... "

3/4 multiplatformowek w ktore gralem wyglada lepiej na Xie. Przewaznie za sprawa FSAA, z ktorym PS3 nie moze sobie poradzic nawet w bijatykach. :) Moj ulubiony gatunek gier na konsole i stety albo niestety i MKvsDC i SC4 i SF4 wygladaja lepiej na Xie. T6 moze wygladac lepiej na PS3 bo byl NIBY najpierw pisany pod Psa (po arcade ofc - ktory zreszta jest PCtem, ktory wg ciebie jest Xboxem). Na 32 calowym TV SF4 i MKvsDC sa wrecz na PS3 brzydkie (kanty raza). :)

Wniosek - kazda gra z arcade bedzie skonwertowana szybciej, lepiej i ladniej na XBOXa. chyba ze jakiemus studiu bedzie sie chcialo 3 lata robic konwersje - patrz T6, na ktorego juz nawet nie czekam bo trailery jakos czapki z glowy i tak nie zrywaja. :)

Kolejna gra dosc znacznie rozniaca sie na Xie i PS3 jest pierwszy z brzegu Fallout 3.

Wiec mareczku - napewno jest to wiecej niz 2 tytuly. :)
Faktu ze PS3 slabo sobie radzi z konwersjami z wiekszosci platform swoim glupim gadaniem nie zmienisz.

BTW. Konferencja Sony na Gamescom to byl jakis zart czy cos takiego?? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 22:45 
Cytuj  
ps3 slim , mniejszy , niebrzydki , nie ciagnie tyle pradu , czyli to na co ludzie czekali ...ale ta cena to kiepski zart


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 22:50 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ps3 slim , mniejszy , niebrzydki , nie ciagnie tyle pradu , czyli to na co ludzie czekali ...ale ta cena to kiepski zart


ja liczyłem na coś jeszcze mniejszego, i troszkę ładniejszego (white ver. anyone?) żeby mi do wii, xklocka i telewizora kolorystycznie pasowało

widzę że nie pozostaje nic innego jak poczekać trochę żeby zbadać jak tam awaryjność tego ustrojstwa (ps2 slim na początku miało większą awaryjność jak pierwsze x360) i pożegnać się z czarnulką na jewbayu i sprowadzić sobie konsolkę z japonii bo z tego co widzę nawet z wysyłką wyjdzie dużo taniej :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 07:14 
Cytuj  
nie jest tak zle , ale ludzie czekali na major price cut , a Sony pogralo jak z psp GO :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 08:55 
Cytuj  
Przecież będzie price cut starego modelu.
299$ to nie jest wysoka cena za maszynkę z Blu-ray.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:16 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
299$ to nie jest wysoka cena za maszynkę z Blu-ray.

Za to 299€ juz owszem, jest dosc wysoka.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:26 
Cytuj  
tak, miej pretensje do sony, ze mieszkasz w europie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 11:48 
Cytuj  
Jesli juz, to pretensje do sony za stosowanie przelicznika walutowego 1:1, gdy nawet zaden bank tak nie robi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.