mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:16 
 
Mark24 napisał(a):
Halo 5: Guardians prawdopodobnie wyjdzie na PC :o

Frank O’ Connor - odpowiedzialny za zarządzanie marką Halo w studiu 343 Industries - stwierdził, że istnieją szanse na pecetową wersję gry Halo 5: Guardians.


Kretynski news i przeklamane tlumaczanie. Oryginalna wypowiedz mozna podsumowac tak: "robilismy Halo 5 na PC, to jesli bysmy tylko chcieli, to moglaby wyjsc takze na PC". Czyli maslo maslane, bo to samo mozna powiedziec o kazdej grze, no ale clickbaita trzeba zrobic, zeby takie Marki zrobily wielkie oczy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:34 
 
Deshroom napisał(a):
ja słyszałem że gry z XBOXa mają chodzić niedługo na Win 10


Z XO będzie można streamować do pc, albo już można.
https://www.youtube.com/watch?v=41ON2GQG-g0


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:37 
 
Ale używać myszki będzie można? no chyba nie? :) czy wreszcie marek będzie miał skilla?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:44 
 
biedajednoplatformowcy już obślinieni. Mi to ryba - nawet jakby wyszedł na PC i tak wolałbym to ograć z kanapy niż garbiąc się przy biurku. No ale kwestia gustu, rozumiem, że nie każdy potrafi obsłużyć pada.

Jeżeli to prawda to robi się ciekawe. Imho microsoft zaczyna etap powolnego wycofywania się z konsol przy okazji swoich xboxowych fanów nawracając na inną platformę do grania - PC. Ich zyski z konsol stoją mocno pod znakiem zapytania szczególnie w porownaniu do zysków z kolejnych windowsów.

Cóż konsolowcy zapamiętają microsoft i xbox-a nie tylko za Halo/Forzę i Gearsy (było coś jeszcze naprawdę godnego wspomnienia?) ale też za wprowadzenie płatnego online ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:48 
 
Sob - to tylko zrzucanie obrazu na ui windowsa (kafelki), pad pewnie trzeba będzie podpiąć do pc standardowo albo będzie się komunikował z konsola - nie mam i nie wiem, zresztą temat mnie nie ineteresuje. Myszkę tak czy siak można używać tylko niekoniecznie w grach. ;>

@up- czy jak wiem czy taka bieda.. taki pc potrafi kosztować więcej niż wszystkie konsole które masz z\razem z tym do czego masz je podłączone :) Po prostu MS promuje coś co ma już konkurencja w postaci ps tv/vita remote tylko z poziomu pc.
Nawet jeśli ustandaryzuje pc i konsolę to nie oznacza w cele śmierci tej drugiej, bo jednak za lekko ponad tysiaka nie kupisz nawet przyzwoitej karty graficznej do pc a całą konsolę tak.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:52 
 
Mark24 napisał(a):
nawet jakby wyszedł na PC i tak wolałbym to ograć z kanapy niż garbiąc się przy biurku


No jak się siedzi na krzesłach z kuchni przed PC to nie dziwie się, że się garbisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 12:58 
 
I znowu wraca problem niemożności podpięcia pc do tv i grania na padzie. Może kiedyś ktoś to opatentuje.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:00 
 
Atherius - moim zdaniem nie opłaca się im tego ciągnąć. Zauważ że do tej pory nie rozbudowali swoich studiów first party, które byłyby w stanie konkurować ze studiami Sony/Nintendo, a na rynku konsol to gry decydują który sprzęt wybierzesz, a nie MHz czy fps (frames per second). Wszystkie generacje do tej pory wygrał software a nie hardware (no może ostatnia Wii to hardware bo kontrolery ruchowe, ale generalnie chodzi mi o to, ze kupując konsolę kupujesz ją dla konkretnych tytułów, kupując PC kupujesz hardware o określonych parametrach sprzętowych).
Cały czas inwestują krótkoterminowo wykupując czasowe prawa do wyłączności. Mało jest inwestycji długofalowych ze zwrotem rozłożonym na 5-10 lat.


Ostatnio edytowano 23 paź 2015, 13:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:01 
 
Atherius napisał(a):
I znowu wraca problem niemożności podpięcia pc do tv i grania na padzie. Może kiedyś ktoś to opatentuje.


Nah, nie generalizujmy. Na tym forum tylko jeden debil tego nie potrafi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:05 
 
Mam podpięty PC do TV.
Powtórzę jeszcze raz, bo widzę straszne problemy z rozumieniem tekstu pisanego.

Nie pogram na PC z kanapy przy pomocy myszki i klawiatury. Przeważająca część gier jest graficznie (menu, opcje, czcionki etc.) zoptymalizowana pod monitory a nie duże TV/rzutnik. Gameplay przeważającej części gry jest zoptymalizowany pod mysz i klawiaturę, sterowanie padem to jedynie opcja która sprawdza się w mniejszym lub większym stopniu. Multi na PC z kanapy kompletnie odpada.
Razoth jak czegoś nie potrafisz zrozumieć, zamiast się rzucać po prostu pytaj. Wyjaśnię jak niepełnosprawnemu dziecku. Ppppoooowwwwwwoooooollllllliiiiii.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:08 
 
Razoth napisał(a):
Junkier napisał(a):
Senex napisał(a):
Rasa Chaosu za free....dla preorderowców

Ahahaha o kurwa ja nie mogę.
Pomijam kwestię oddzielnego sprzedawania contentu, który powinien znajdować się w grze w dniu premiery, ale ładowanie najważniejszej armii w settingu do dlc?!?!
Poziom skurwienia tej branży nie przestaje mnie zadziwiać.


Mały fix.

Osobiście nie mam zamiaru piracić ale też nie kupię, dopóki mój Chaos nie znajdzie się w podstawowej wersji. Preordery od firm wydajacych zabugowane kloce dla mnie nie istnieją.

No lorewise obie są równie ważne, bo kwintesencją tego settingu jest konflikt ludzkość vs chałas, reszta to mniej lub bardziej istotne dodatki. Kupno gry pewnie pozwoli na grę imperium, krasnalami, orkami i jakimś innym badziewiem, a reszta będzie do dokupienia. Zastanawiam się też jak oni wpakują do kampanii np. High i Dark Elfy, bo nie wierzę, że mapa będzie ogarniać ich ziemie, pewnie skupią się wyłącznie na Starym Świecie. W DLC OSTATECZNIE mogłyby być np. chaos dwarfy, które ostatniego army booka miały wydanego ze 100 lat temu i przez długi okres czasu były wątpliwości, czy w ogóle istnieją jeszcze w kanonie.


Ostatnio edytowano 23 paź 2015, 13:16 przez Junkier, łącznie edytowano 3 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:09 
 
Atherius napisał(a):
I znowu wraca problem niemożności podpięcia pc do tv i grania na padzie. Może kiedyś ktoś to opatentuje.



Ciekawe czy nvidia shield sie przyjmie, i ciekawe jak bedzie wyglądała gra w np mad maxa w 4k 60 fps w chmurze.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:20 
 
pieniek82 napisał(a):
Atherius napisał(a):
I znowu wraca problem niemożności podpięcia pc do tv i grania na padzie. Może kiedyś ktoś to opatentuje.



Ciekawe czy nvidia shield sie przyjmie, i ciekawe jak bedzie wyglądała gra w np mad maxa w 4k 60 fps w chmurze.


Dla mnie to całe strumieniowanie to bliżej nieokreślona przyszłość, kiedy jakieś synchroniczne gigabitowe sieci będą już standardem to wtedy będzie można pograć bez odczuwalnego laga i utraty jakości, próbowało już onlive czy jak to się tam zwie i to chyba zdechło albo ktoś wykupił (nvidia?), po prostu nie ma jeszcze na takie coś dobrych warunków.


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:21 
 
Atherius napisał(a):
I znowu wraca problem niemożności podpięcia pc do tv i grania na padzie. Może kiedyś ktoś to opatentuje.
Długi kabel hdmi? / hdmi over Cat5 / Steamlink. Możliwości jest wiele :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:26 
 
A może dedykowany mini-pc udający konsolę? :>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:33 
 
Atherius napisał(a):
A może dedykowany mini-pc udający konsolę? :>

w plastikowej obudowie tak by można było to upchnąć pod/obok TV z dedykowanymi grami pisanymi pod salonowe-kanapowe granie, i jakiś dedykowany kontroler bo mysz+klawa z kanapy odpada?
:P

robimy kickstartera?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:45 
 
Mark24 napisał(a):
Atherius napisał(a):
A może dedykowany mini-pc udający konsolę? :>

w plastikowej obudowie tak by można było to upchnąć pod/obok TV z dedykowanymi grami pisanymi pod salonowe-kanapowe granie, i jakiś dedykowany kontroler bo mysz+klawa z kanapy odpada?
:P

robimy kickstartera?


Czemu plastik? Wiem, że tańszy ale bardzo źle odprowadza ciepło także już chyba lepiej aluminium, będzie bardziej oryginalnie i stylowo.
Gier dedykowanych nie ma sensu robić, po co wymyślać drugie koło, będzie po prostu na win10 albo steam os do wyboru, nowe gry + kompatybilność wsteczna nawet gier sprzed 10-15-20 lat.
Mysz i klawa faktycznie się nie nadają a robić wynalazki w stylu kontroler od valve to bez sensu. Będzie wybór, jak ktoś chce pada od x'a - do wyboru ten od 360 albo one, albo pady od ps3/4, każdy podpasuje pod siebie, steam os ma swoją nakładkę ui a na windę coś się szybko napisze.
Co tego nieskończona funkcjonalność, brak niezgodności z różnymi formatami wideo, mnogość aplikacji itp. także dla każdego się coś znajdzie jak będzie chciał robić coś poza graniem.
Kurde chyba wyszła mi konsola idealna.. robimy cancela. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:48 
 
Dlaczego mysz+klawa odpada z kanapy?
Wiesz, że też są bezprzewodowe? Są też w wersji mini bez klawiatury numerycznej i środkowych.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 13:50 
 
Zasadniczo tak ale też trzeba mieć na czym to oprzeć. Dali by stery do kinecta na pc to by się łapami wszystko obsługiwało. :>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2015, 14:29 
 
przecież chyba są na PC?

kontrolery ruchowe generalnie też się nie sprawdzają. Meczące.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.