mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:12 
Cytuj  
Rezerwując nie masz ryzyka. Czym innym jest wydać pieniądze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:13 
Cytuj  
ja tam bylem gotowy zaplacic, zdziwilem sie, ze to tylko rezerwacja.
smecisz jak stary dziad tor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:32 
Cytuj  
Mnie to interesuje jako zgadnienie handlowe. Czy ktoś kupił mam w dupie.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mnie to interesuje jako zgadnienie handlowe. Czy ktoś kupił mam w dupie.


Nawet jakby była płatność z góry to i tak mógłbyś to anulować. A nawet po zakupie, masz 10 dni na zwrot (bo to zakup internetowy).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:38 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, że więcej jebania i trzeba mieć środki na koncie a tak gimbus klika i gimbus trzyma :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 17:19 
Cytuj  
No wlasnie, Rufen pewnie bedzie mial EK, to moze odsprzeda Wam za normalna kase ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 17:57 
Cytuj  
raczej za 700

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 18:25 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Chciałem kupić EK bo 350 to spoko cena. Zamiast tego ktoś sobie porezerwował i sprzedaje coś, czego jeszcze nie ma za 2x tyle co zapłacił. Z grami powinno być jak z biletami na eventy. Jak odsprzedajesz z zyskiem to możesz iść do pierdla albo chociaż bilet unieważniają.


Następny dzidziuś z bólem dupy. Gier żabciu masz nieograniczoną ilość, w każdej chwili możesz nabyć sobie kopię w przeciwieństwie do biletów.

Artykuł kolekcjonerski natomiast oczywiście jest limitowany, oczywiście kto pierwszy ten lepszy i oczywiście, że duża grupa kupuje/rezerwuje z myślą tylko i wyłącznie odsprzedaży z zyskiem.

Jeżeli byliście tacy zainteresowani to mieliście czas na nabycie. Nie wykorzystaliście go - pretensje tylko i wyłącznie do siebie.


I na prawdę nie wierzę w to, że wszystkie kopie zostaną opłacone i wyprzedane. Także osobiście trzymałbym rękę na pulsie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 19:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

I na prawdę nie wierzę w to, że wszystkie kopie zostaną opłacone i wyprzedane. Także osobiście trzymałbym rękę na pulsie.


Na bank jakaś partia pójdzie do empików i tego typu sklepów

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 19:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):

Chciałem kupić EK bo 350 to spoko cena. Zamiast tego ktoś sobie porezerwował i sprzedaje coś, czego jeszcze nie ma za 2x tyle co zapłacił. Z grami powinno być jak z biletami na eventy. Jak odsprzedajesz z zyskiem to możesz iść do pierdla albo chociaż bilet unieważniają.


Następny dzidziuś z bólem dupy. Gier żabciu masz nieograniczoną ilość, w każdej chwili możesz nabyć sobie kopię w przeciwieństwie do biletów.

Artykuł kolekcjonerski natomiast oczywiście jest limitowany, oczywiście kto pierwszy ten lepszy i oczywiście, że duża grupa kupuje/rezerwuje z myślą tylko i wyłącznie odsprzedaży z zyskiem.

Jeżeli byliście tacy zainteresowani to mieliście czas na nabycie. Nie wykorzystaliście go - pretensje tylko i wyłącznie do siebie.


I na prawdę nie wierzę w to, że wszystkie kopie zostaną opłacone i wyprzedane. Także osobiście trzymałbym rękę na pulsie.


Razoth ja nie mam bólu dupy ale widzę, że twoje teksty nadal trzymają (nędzny) poziom. Bilet np na koncert Black Sabbath w Łodzi też jest ograniczona iłość, nikt nie może kupić 10 biletów i płacisz z góry. Redzi pewnie pójdą po rozum do głowy i będą kazali zapłacić i wtedy pewnie dostanę swoją kopię. Nadal sporo czasu do premiery więc nie ma co się napinać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Razoth ja nie mam bólu dupy ale widzę, że twoje teksty nadal trzymają (nędzny) poziom. Bilet np na koncert Black Sabbath w Łodzi też jest ograniczona iłość, nikt nie może kupić 10 biletów i płacisz z góry.


Proponuję przeczytać jeszcze raz mój post, tym razem ze zrozumieniem. Nie mam nic do dodania a powtarzać się i zaśmiecać topicu nie zamierzam. Płaczkom polecam to samo. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:18 
Cytuj  
Można go i dziesięć razy przeczytać i dalej będzie durny i nijak się nie odniósł do pomysłu zaadresowania EK do klienta, a nie handlarza.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:37 
Cytuj  
Dyskusja nie dotyczy pomysłu adresowania EK tylko wyzywania korzystających z okazji od zjebów polaczków czy pomysłach by wrzucać do więzienia osoby, które kupują artykuł kolekcjonerski w celu odsprzedaży. Krótko mówiąc - winni są ofc ludzie, bo powinni poczekać na żabcię i Sobcia aż oni sobie zamówią i dopiero potem sami zamawiać.

Też masz problemy z czytaniem i rozumieniem prostego tekstu?

CDP mogło wprowadzić pełną opłatę/zaliczkę zamiast prostej, niezobowiązującej rezerwacji? Mogło. Zrobiło? Nie zrobiło. Pogódźcie się z tym albo przynajmniej przekierujcie swój żal i jad na nich a nie robicie z siebie płaczliwe pizdy jejcząc na "złych ludzi" korzystających z okazji. :)

EOT z mojej strony. Srsly idźcie sobie płakać do "co mnie wkurwia" we flames.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:43 
Cytuj  
Chyba twoja "dyskusja". A, że reprezentujesz tę część forum, które intelektualnie wykazuje elastyczność i błyskotliwość karalucha brnącego przez kupkę śmieci do kawałka starego sera, to powstrzymam się od odpowiadania ceniąc własny czas.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:45 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Chyba twoja "dyskusja". A, że reprezentujesz tę część forum, które intelektualnie wykazuje elastyczność i błyskotliwość karalucha brnącego przez kupkę śmieci do kawałka starego sera, to powstrzymam się od odpowiadania ceniąc własny czas.


No i prawidłowo. Idź udawać pseudo-inteligentnego kutaska z tymi swoimi "błyskotliwymi" docinkami gdzieś indziej. Najlepiej do tematu o polityce, jak o grach na forum o grach nie masz nic do powiedzenia.

I srsly niech jakiś mod przeniesie te lamenty do flames albo wyjebie, może będzie jakiś ciekawy gameplay z Wiedźmina jeszcze i fajnie byłoby pogadać o tym.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 9 cze 2014, 20:47 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:47 
Cytuj  
Zawsze Razoth czytam Twoje posty, bo są polskie i fajnie pisane, z przecinkami itd. a nie mendolowa papka z małymi literami w jednym ciągu.

Natomiast co do tego, że dalej trzymasz się bronienia tych kutafonów którzy pozamawiali i odsprzedają nie mając jeszcze na chacie fizycznie produktu, to powinieneś zostać zlinczowany razem z nimi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:50 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zawsze Razoth czytam Twoje posty, bo są polskie i fajnie pisane, z przecinkami itd. a nie mendolowa papka z małymi literami w jednym ciągu.

Natomiast co do tego, że dalej trzymasz się bronienia tych kutafonów którzy pozamawiali i odsprzedają nie mając jeszcze na chacie fizycznie produktu, to powinieneś zostać zlinczowany razem z nimi.


Bronię ich, ponieważ tylko i wyłącznie skorzystali z danej im okazji. Jeżeli chcesz szukać "winnych" szukaj ich po stronie CDP. Gatunek ludzki ma to do siebie, że korzysta z danej okazji.

Ja sobie zarezerwowałem jedną kolekcjonerkę, więcej nie planowałem. Jak by mi się nie udało to bym przeżył, bo wersja podstawowa też ma w chuj contentu. Jak bym miał zapłacić z góry/wpłacić zaliczkę, to też problemu bym nie miał.

I na prawdę uważam, że im bliżej premiery, tym więcej ludzi się wykruszy i będzie można zrobić jeszcze preorder. :) Sporo osób złapało hype, który im na pewno minie, jak przyjdzie do momentu płacenia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:53 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zawsze Razoth czytam Twoje posty, bo są polskie i fajnie pisane, z przecinkami itd. a nie mendolowa papka z małymi literami w jednym ciągu.

Natomiast co do tego, że dalej trzymasz się bronienia tych kutafonów którzy pozamawiali i odsprzedają nie mając jeszcze na chacie fizycznie produktu, to powinieneś zostać zlinczowany razem z nimi.


ciag to slyszalem, ze ty masz niezly. i zawsze w skarpetach.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:55 
Cytuj  
Tak z ciekawości wszedłem na allegro a tam... 7 EK na krzyż, z czego 3-4 to na konsole. I o to ten płacz? :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 20:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tak z ciekawości wszedłem na allegro a tam... 7 EK na krzyż, z czego 3-4 to na konsole. I o to ten płacz? :lol:


Już nie ma tych o które płacz był.

mendol napisał(a):
ciag to slyszalem, ze ty masz niezly. i zawsze w skarpetach.


Ja chociaż nie ciągnę brzuchem po chodniku tylko skarpetami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.