mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:45 
Cytuj  
Tez sobie poradzilem, dodatkowo dowiedzialem sie, ze usb w klawie cos ni dziala za dobrze i powodowalo rozlaczanie pada, po podlaczeniu do pc bezposrednio jest ok. Wczesniej nawet wibracji nie bylo.

Uzywka xbox 380 pad jak nowa

gra sie owielekurwa lepiej


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 20:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gra sie owielekurwa lepiej


This :) okurwajakazajebistagra


_________________
Obrazek

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:06 
Cytuj  
grajac na klawie + mysz mieliscie/macie problem z widniejacym windowsowym kursorze ??


_________________
www.methodwow.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:14 
Cytuj  
nacisnij laskawie F9 :roll:

w dsfix mozesz tez by sie w ogole nie pokazywal, mozesz tez pominac intro/loga na poczatku itp.


_________________
.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:42 
Cytuj  
zakładam że nie ma żadnej opcji resetu postaci ani nic z tych rzeczy? po pograniu trochę (65lvl bodajże mam) doszedłem do wniosku że kombinacja broń melee + czary sorcerera to znacznie lepszy wybór niż melee + pyromancer. czarów pyrka i tak nie używam, bo z melee robię znacznie większy dps, a czary pyrka mają bardzo mały zasięg. natomiast gdybym ustawił postać pod int/survi (gdzieś 40 inta reszta vit/endu/res) zarówno z melee jak i z czarów robiłbym lepszy dmg (ulepszam broń do statusu "boskiej" przez co jej dmg skaluje się z inteligencją i to bardzo ładnie (chyba rank B) a do tego duży dmg z czarów.

i jeszcze jedno pytanie, jest jakaś lepsza broń niż Black Knight Greatsword? Znalazłem Dragon King's Greataxe ale mimo że miał 380 dmgu a mój miecz +4 tylko 308, to z miecza robie prawie 2 razy większy dmg niż z tego topora (topór nie skaluje się z Str a greatsword ma rank B). Wychodzi z tego że moje 37 str daje bonus 300 dmg dzięki czemu broń miażdży wszystko.


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:52 
Cytuj  
ponad 1,5h bez zgonu w Sen Fortress a tu bec kurwa:) 10k soulsow poszlo nie powiem gdzie, bo oczywiscie dochodza tam bardzo szybko zgona zaliczylem:) aż musiałem tutaj sié wyżalić:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 22:19 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
ponad 1,5h bez zgonu w Sen Fortress a tu bec kurwa:) 10k soulsow poszlo nie powiem gdzie, bo oczywiscie dochodza tam bardzo szybko zgona zaliczylem:) aż musiałem tutaj sié wyżalić:)


No to teraz pomyśl... mam 51k soulów na 21lvl dopiero idę do Blight Town :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 22:24 
Cytuj  
51k souli to pikuś, godzinka farmienia w darkwood garden, może nawet mniej. 10k to półtora rundki :P tam jest 7k souli na kilka minut. pomyślcie że straciłem 128k souli na tym, żeby ulepszyć Pyromancer's Flame do +15 po czym okazało się to zupełnie zbyteczne...


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 22:37 
Cytuj  
Dobra mam płócienny talizman i talizman, z obu mozna rzucac czary, jak sprawdzic który lepszy?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 22:42 
Cytuj  
srsly? nawet dark souls musza farmic?...


_________________
.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 23:16 
Cytuj  
ofc, powodzenia z zabiciem Zagubionego Demona bez dobrego gearu i lvla :D Albo przedostaniem się przez Dolinę Smoków. Już nie mówię o późniejszych etapach gry.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 23:33 
Cytuj  
Ja dopiero zaczalem zglebiac gre, jakiez bylo moje zdziwienie jak szybko zaczalem zbierac wpierdol ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 23:41 
Cytuj  
Pytałem wcześniej, ale mnie olano. W co pakować statsy jak chcę Knighta robić pod włócznie i rapiery ? Czy może endurance podnieść na początku ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 23:43 
Cytuj  
A co sie robi, zeby wykoxac wielkiego pana z mieczem?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 23:52 
Cytuj  
To się robi, że idzie się na Dark Souls wiki i patrzy pod co skaluje się broń, której chcemy używać oraz w ogóle jakie ma wymagania podstawowe.

Oprócz tego Endurance to bardzo dobry wybór, HP można walnąć klika punktów i w sumie olać, zwłaszcza, jak się ma pierścień od Lautreca.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:03 
Cytuj  
@Dana
generalnie dajesz str tyle ile do broni i zwinność do dmgu. na samym początku bardzo łatwo można zdobyć fajną włócznię (Skrzydlata Włócznia), w kaplicy Firelink, w wyjściu na lewo, przechodzisz przez środek kaplicy i wychodzisz drzwiami po lewej stronie, schodzisz ścieżką na dół i zabijasz dwóch szkieletorów i idziesz na wprost, przed siebie (nie ścieżką tylko pomiędzy grobami). Tam są zwłoki do lootowania które dropią Skrzydlatą Włócznię. Dobrze jest w takim wypadku zacząć jako Sorcerer ponieważ jest tam dosyć silny szkielet którego na tak niskim lvlu będzie ciężko zabić, natomiast łatwo go kite'ować i zabić Strzałą Duszy.

@tomuu
moja propozycja jest taka. zbierasz wszystkie człowieczeństwa jakie się da i je zjadasz, nie używaj do niczego. zabij obu Czarnych Rycerzy w Mieście Umarłych (jeden jest schodząc na dół schodami w pobliżu miejsca gdzie idzie się na Demona Taurena, zaraz przed schodami po których jak się wchodzi po raz pierwszy to zrzucają na Ciebie płonącą beczkę, a drugi jest na wieży w której się znajdujesz po wejściu na drabinę strzeżoną przez szczury, zamiast iść prosto i wyjść do miasta skręć w lewo do góry krętymi schodami, na samym szczycie jest kolejny Czarny Rycerz, polecam zabić pustego zaraz za wyjściem gdyż się zaggruje przez co może Ci bardzo przeszkodzić w zabiciu tego Rycerza), jeśli z żadnego Ci nie poleci Wielki Miecz Czarnego Rycerza to robisz nową postać i od nowa. Jak już będziesz miał ten miecz i wbijesz statystyki do niego (32 siły 18 zręczności) będziesz nie do zajebania, gdyż ten miecz oneshotuje praktycznie wszystkie mobki do Sen's Fortress włącznie. Nie wiem jak jest dalej. Stracisz trochę czasu ale opłaca się. Ta broń jest chyba najlepsza w grze ze względu na wysoki bazowy dmg i dobre skalowanie z siłą, czego większość broni z wysokim dmg bazowym nie posiada.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:10 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Stracisz trochę czasu ale opłaca się. Ta broń jest chyba najlepsza w grze ze względu na wysoki bazowy dmg i dobre skalowanie z siłą, czego większość broni z wysokim dmg bazowym nie posiada.


Weź mu nie pisz takich farmazonów, bo chłopak uwierzy i tylko czas straci na próbie zdobycia "ok ale szału nie robiącego" miecza. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 5 wrz 2012, 00:12 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:12 
Cytuj  
to podaj mi przykład lepszej broni? jedynie co to chyba Black Knight Greataxe które też dostaje się z Black Knightów, a sama broń jest o kilka obrażeń lepsza (13 na +5). Jasne, są bronie które robią świetny dmg bazowy, ale nie mają stat bonusu od str. Dla przykładu Dragon King's Greataxe robi 380 bazowego dmgu ale nie ma w ogóle stat bonusu przez co wyrzucasz 50 str w błoto tylko po to by walczyć toporem który robi 2x mniejszy dmg od Black Knight Greatsword przy takiej ilości str. Z tego sworda bije po 600 z normalnego ataku, beat this.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:23 
Cytuj  
Gravelord Sword, odrobinę lepszy damage ze skalowaniem.

Greatsword of Artorias - wysoki damage i skaluje się ze wszystkim i to znacznie lepiej. Bo Black Knight Sword ma skalowanie "C" z siłą i "E" ze zręcznością - czyli słabiutko. Miecz Artoriasa ma "C" z siłą i zręcznością oraz "B" z inteligencją i wiarą.

Stone Greatsword - Wyższy damage bazowy i skalowanie "C" "C" "E". Bezdyskusyjnie lepsza broń.

Dragon Greatsword - Nie skaluje się ale za to 585 dmg i special attack.

Black Knight Greatsword - Ten sam damage co zwykły miecz czarnego rycerza, ale lepsze skalowanie.

Divine Claymore - "inwestycja w przyszłość". Na początku gorszy, ale z każdym upgradem coraz lepszy. Do tego lepsze skalowanie overall i możliwość bezstresowego pizgania szkieletów w katakumbach.

To tak na szybko.

Edit: Aha, ci chodziło o Greatsworda, myślałem, że tego zwykłego. Mi dropnął niestety ten drugi, pierwszy faktycznie jest dobrą bronią (sam go wymieniłem wyżej, lul).

W każdym razie tak czy siak, męczenie się tyle by zdobyć sobie taką broń na początku gry jest bezsensowne imo. Bo ani go nie użyje (wymagania) ani nie będzie miał funu z takiej gry licząc na rare drop.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:33 
Cytuj  
przeciez caly czas pisze o GREATSWORD. a nie powiedziałbym, żeby ten drop był rare, mi za pierwszym razem poleciało ;)


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.