mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 08:29 
Cytuj  
Nie będę zgłaszał posta bo nie ma po co. Potwierdziłeś tylko, że ta gra jest po prostu żałosna ze swoim 30 letnim system skilli i grafią rodem z super-ponny-tale.

To forum przecież polega na tym, aby trollować gry, których się nie lubi etc. Wystarczy zajrzeć do kilku działów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 08:40 
Cytuj  
Gw2 się pozbyłem, bo nie mam już ochoty na farmę i to w takim hardcorowym wykonaniu jak nam zaserwowała anetka.
T2 jest tak lajtowe, że aż fajne. Grafika ? Styl "dla dzieci" już był w jedynce, jak komuś nie podpasiło to nie ma co podchodzić do 2ki, bo na prawdę będzie taka sama reakcja.
żabol o gustach się nie dyskutuje, T2 jest jak wow, styl graficzny nie należy może do najbardziej zaawansowanych graficznie, ale pasuje do klimatu, tyle w temacie. Jak ktoś tego nie rozumie to nie ma co tłumaczyć.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 08:54 
Cytuj  
Fjna gierka, pyknalem godzinke na rozgrzewke, przez weekend nie bede mial czasu ale od nowego tygodnia pogram jakims ranged (zerkerem poklikalem na crit+speed i healing od tego, ale jak sie nie ma max fury caly czas to slabo sie gra, z kolei zeby utrzymac caly czas maxa musialem skipowac elemty otoczenia i nawalac).

Bez dojścia do endgame nie ma co sie wypowiadać o calości, narazie to po prostu torchlight ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 09:00 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Gw2 się pozbyłem, bo nie mam już ochoty na farmę i to w takim hardcorowym wykonaniu jak nam zaserwowała anetka.
T2 jest tak lajtowe, że aż fajne. Grafika ? Styl "dla dzieci" już był w jedynce, jak komuś nie podpasiło to nie ma co podchodzić do 2ki, bo na prawdę będzie taka sama reakcja.
żabol o gustach się nie dyskutuje, T2 jest jak wow, styl graficzny nie należy może do najbardziej zaawansowanych graficznie, ale pasuje do klimatu, tyle w temacie. Jak ktoś tego nie rozumie to nie ma co tłumaczyć.


Ekhem podpowiedm tylko, że farma w hardkorowym wydaniu dotyczy może legendarów. Nie wiem o jakiej farmie mówisz. Większość ludzi w mojej gildi ma już kilka setów w tym exotici. Ale ok, masz rację - o gustach się nie dyskutuje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:00 
Cytuj  
Demo:
http://download.runicgames.com/installe ... nstall.exe :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:01 
Cytuj  
Jak ktos chce sprawdzic, to jest juz tez "demo" od rld.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:20 
Cytuj  
Demo i tak jest od Runic Games, a przynajmniej tak jest napisane. ;)
Mozna podlaczac konto pod Steam wreszcie, wieczorem byl z tym spory problem.
Bardzo fajna gierka, mam wrażenie że od bety poprawili w sprawie dynamiki walki, bo odczucie jest fajne jak w D3. U zaboleqa widze wlacza sie lojalizm wobec D3, bo z obiektywizmem czy konstruktywna krytyka to posty nie maja nic wspolnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Na pewno sa lepsze niz odmozdzajacy system skilli jak w D3.


W czym są lepsze? Fajne dla Ciebie jest wrzucanie 15 punktów w jeden skill, żeby tylko zmieniły się procentowe wartości? Wolę jednak system D3, gdzie mogę budować dowolne kombinacje, a runy coś w noszą do gry ponad suche liczby na skilu.



Nie bede pisal w czym lepsze, bo nie mam zamiaru zamieniac tego tematu w dyskusje TII vs D3. Tobie pasuje bardziej system z D3, mi z TII, spoko :) Tak tylko tak gwoli informacji, nie wrzucasz 15 punktow tylko po wzrost procencikow, bo co 5 punktow masz dodatkowo odblokowany perk danego skilla dodajacy mu nowy efekt.

Post zabola to w ogole szkoda komentowac, lol. Chlopie, pomysl zanim cos napiszesz, bo sie po prostu kompromitujesz i robisz z siebie totalnego idiote.

Anyway, ja sobie na razie testuje Engi, Outlandera i Berserkera, nie wiem jeszcze na kim sie skupie :) BTW, te laczenie konta Runic ze Steamem dziala? Polaczylem konto, wlazlem do Multi i w zakladace Friends nie mialem nikogo, a wg. Steama 2 osoby graja sobie w TII...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:42 
Cytuj  
To jakie nicki macie na Steamie? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:42 
Cytuj  
Outlander robiony na ten pierwszy skill - taki dysk co rzuca i on sie odbija robi masakre. W uj many trza miec albo spamic potki (co jest irytujace) ale juz na pierszotierowym bonusie (trzy odbicia) i zestackowanym +poison dmg na itemkach robi MASAKRE. Gram na Veteran. Gra jest zajebista. Pod kazdym wzgledem lepsza niz plyciutkie D3. Przede wszystkim T2 mozna bez zazenowania nazwac HnS, chc do complexity D2 czy PoE sporo brakuje. Koniec. Kropka.

Polecam. Kabraxis, ktory wie co mowi jesli chodzi o HnS. ;)

PS. Polecam sie zastanowic na poczatku nad buildem bo w grze nie ma full respeca i go nie bedzie dopoki nie wypuszcza edytora!

Jedyne co mnie teraz ciekawi to czy itemizacja na lvlach 50+ daje rade bo w T1 bylas z tym bieda ale podobno tym razem gra jest skonczona. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:48 
Cytuj  
Dla mnie Torchlight 2 jest wspaniały, wczoraj od 6 do 2 w nocy grałem, już od dawna żadna gra mnie tak nie w ciągła.

Diablo 3 vs Torchlight 2 ehhh dla mnie T2 jest o niebo lepszy ale to po prostu kwestia gustu.

Polecam każdemu komu Diablo 3 się nie spodobało, i gwarantuję, że tu znajdzie to czego w Diablo 3 mu brakowało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:57 
Cytuj  
D3 płytkie a T2 głebokie - to jest dopiero flame. Po filmikach w t2 zabijanie mobów przypomina raczej styl hello-kitty niż rzeź rodem z H&S. Możecie mówić co chcecie, ale bitki z IV aktu albo z III nic nie pobije. Tak samo fajnie zrobionych walk a'la butcher. Nie mówię nic o mechanice bo to trochę blizz będzie fixował i poprawiał jeszcze długo. Chodzi o sam feeling. Widać po prostu, że bezguścia po prostu z was :E.

T2 to taka kaszana, że głowa mała. I tak, to jest moja opinia, mam prawo ją wyrażać tak samo jak kabra czy inni cały czas wszędzie wyrażają swoją opinię.
Specjalnie postąpie wbrew sobie i śćiągne to badziewie z sieci, co by móc je dalej krytykować na wyższym szczeblu.

Już myślałem, że T2 przebije PoE ale widać kabra powiedział inaczej :/.

Go go go!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
co by móc je dalej krytykować na wyższym szczeblu


To może zacznij krytykować, bo na razie tylko wyrażasz swoją opinię.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:14 
Cytuj  
Jak narazie to on probuje kogos sprowokowac do flame'a nic wiecej. Tylko ze jak to zabolek failuje nawet w tym. :)

Nawet jesli by probowac g traktowac powaznie to napisanie 'fajnych walk ala buther' dyskwalifikuje kolezke jako rozmowce. Srsly.....

Wez sobie zabolek wlacz nie WoWablo a nie bossika wyjetego na sile z dungeona w WoW co by jakos zamknac Act1, tylko Diablo 1 i zobacz jak powinien byc zrobiony Butcher i jak pomimo 15 lat na karku Boss w D1 jest barzdziej wymagajacy, 'straszniejszy' i bardzej memorable niz cale D3 z 'walkami w Act3 i 4, ktorych nic nie przebije' (a ktore wygladaja jak kiczowata kreskowka i to nawet bardziej niz T2 lolz).

Chcesz krytykowac? to KRYTYKUJ a nie pierdol bo nie dosc ze robisz z siebie idiote nieudolnymi probami trollowania i flame'u to bardzo szybko pracujesz na kolejnego bana.

Diablo 3 jest juz dawno spuszczone w kiblu - deal with it. Nadszedl czas prawdziwych HnS, ktorych T2 jest pierwszym przedstawicielem.


PS. Wklejajcie itemki jak znajdziecie jakies fajne. W przeciwienstwie do D3 tu sa fajne. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jezus Maria, ta grafika to takie gówno i bajko-szlam, że głowa mała :E. Serio, wygląda jak gra dla mojej siostrzenicy, która ma 6 lat. Naprawdę musieliście się mocno postarzeć, że gracie w to coś.

Torchlight od początku się nie krył z tym w jakim stylu jest ta gra.
Diablo 3 jest kreowane na 'mroczne i poważne', a wyszło śmieszne i kiczowate.

Taka różnica.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:26 
Cytuj  
Z ciekawszych itemow to na razie takie cus mi dropnelo, fajowe dla Berserkera:

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:51 
Cytuj  
Ja bym na tym zrobil dual wield ice-castera o ile "12% dmg while dual wielding" dziala na caly dmg postaci. :)
Ciekawe jaki augument jest.

PS. zaraz zaatakuje zabolek bo napisal posta w temacie o czolgach to zaraz pewnie boter przylezie tutaj. :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:53 
Cytuj  
Jest... spoko.
Grafika nie przeszkadza, zreszta jest w takim samym klimacie jak 1, wiec bylo wiadomo, czego sie spodziewac.
Itemizacja, leci tego duzo, spora czesc przydatna, ogolnie na +. Niektore itemy (unikaty) maja ciekawe staty (vide post raggny)
Podzial na 3 drzewka jest imo niepotrzebny, bo i tak mozna we wszystko ladowac w zaleznosci od lvl.
Gram outlanderem, na razie nie pakuje nic w aktywne skille, bo pewnie bedzie jak w 1, ze najlepiej bedzie sie skupic na 1, max 2, zobaczymy jaki mi sie build wyklaruje.
Mam tylko nadzieje ze replayability bedzie wieksze niz w 1, ktora bardzo szybko mnie znudzila.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 12:55 
Cytuj  
Kill 50 Zombies to Upgrade - tzn. że co? Wraz z zabijaniem mięsa jakość tej broni (jej staty) się poprawiają? Jak tak to kolejne zajebiste rozwiązanie.

Jeśli idzie o grafikę to jest solidnie wykonana, wszystko ma ładne kolory, ładny kształt i ładnie się rusza, ale suma summarum klimat jest bajkowy i zjebany na maxa, ale ilość funu jaki daje tłuczenie tych golbinów saperów, ślimaków etc. sprawia, że gra w takim środowisku jest do przełknięcia. W TL1 nie udało mi się przebrnąć przez ten klimat i 5 minut później gra była w koszu.

P.S. Fame coś daje czy tylko fame ;) ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 13:06 
Cytuj  
Fame daje skill point per lvl. Zdobywa sie je za zabijanie bossow glownie i chyba questy.


Cytuj:
Kill 50 Zombies to Upgrade - tzn. że co? Wraz z zabijaniem mięsa jakość tej broni (jej staty) się poprawiają? Jak tak to kolejne zajebiste rozwiązanie.


Dokladnie. Najczesciej wymagania nie sa wygorowane zeby nie zajelo to wiecznosci (50 zombie to jedna mapka z zombie). Niektore itemy maja dwa poziomy augumentacji, raz chyba w becie widzialem z trzema nawet.


PS. Mnie klimat nie przeszkadza - wrecz przeciwnie... teraz mam mroczne PoE i bajkowego T2 do wyboru w zaleznosci od humoru. :) I tak do prawdziwego Klimatu (D1 i czesciowo D2) nic sie juz nie zblizy choc PoE jest momentami na tym samym poziomie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.