mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 18:19 
Cytuj  
Pograłem trochę więcej i jestem pod wrażeniem. Design poziomów, itemy, questy poboczne, dungeony, interakcja ze światem jest bardzo fajnie zrobione. Zdecydowanie lepsze niż w D3. Szkoda tylko, że sama walka jednak nie jest zbyt porywająca i styl grafiki średnio mi leży.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 19:21 
Cytuj  
Ciekawa rzecz mi dropnela:

Obrazek

Na razie mam malo kasy, takze nie odpalam :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 19:28 
Cytuj  
Mało kasy ? Ja tam pływam w złocie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 19:31 
Cytuj  
No właśnie na co tutaj wydawać kasę ? Chyba tylko na upgrade broni.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 19:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z ciekawszych itemow to na razie takie cus mi dropnelo, fajowe dla Berserkera:

Obrazek


To mnie przekonało żeby dać grze drugą szanse:) pograłem godzinke, gra się zawiesiła i już mi się niechce dalej:). Itemizacja zacna, ale pozatym to biedna gra, pozostaje czekać na PoE.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 22:42 
Cytuj  
Zawiesiła ? :o ja 10h non stop i zero problemów miałem ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 22:49 
Cytuj  
Gram sobie lucznikiem i na 15 lvlu spada cos takiego (gem z tego samego bossa zreszta - rarka):

Obrazek

Ten jeden drop dal mi wiecej satysfakcji niz mialkie, pizdowate itemki z D3 w ciagu 3 playtrough na Demon Hunterze. :) Jednym zdaniem... Torchlight 2 - you're doing this right. :)

Im wiecej gram tym mocniej sie nakrecam na endgame - oby dal rade (zwlaszcza itemki).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 23:36 
Cytuj  
Jak patrze na te przedmioty w TII to sobie pomyślałem jak fajnie by było jakby ekipa od TII zrobiła dodatek do D3:)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 01:06 
Cytuj  
Robila chyba D1 i D2 czy mi sie wydaje?

Fajnie sie gra, ostro daja w kosc na Veteranie bossy.
Tylko jeden problem...utknalem :( jakis bug...akurat w komnacie bosa wiec nie mam jak wyjsc portalem.

Ide poszukac na necie czy da sie to jakos odkrecic.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 01:16 
Cytuj  
Poszukaj tez opcji odpalenia konsoli, wiem ze jest taka mozliwosc i komend do niej, moze bedziesz mogl sie teleportowac z niej np. do miasta :) Polecam oficjalne forum gry, sporo tam pomocnych fanbojow TII :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 05:41 
Cytuj  
Odpal gre w internecie, jest tam opcja by zresetowal lokacje, ale powinno zadzialac i bez wlaczania tego bo chyba zawsze ladujesz w miescie jak tworzysz gre przez neta.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 05:53 
Cytuj  
:D
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 07:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gram sobie lucznikiem i na 15 lvlu spada cos takiego (gem z tego samego bossa zreszta - rarka):


Ten jeden drop dal mi wiecej satysfakcji niz mialkie, pizdowate itemki z D3 w ciagu 3 playtrough na Demon Hunterze. :) Jednym zdaniem... Torchlight 2 - you're doing this right. :)

Im wiecej gram tym mocniej sie nakrecam na endgame - oby dal rade (zwlaszcza itemki).


Jezus Kabra, ty jesteś po prostu....
Oczywiście musiałeś napisać o miałkich i pizdowatych, chociaż ten item w niczym się akurat nie różni od itemów z D3. Jedyne co zwiększa to dmg/crit, więc nie wiem co w tym fajnego. Jakby zamrażał, miał szansę do jakiś spell effect albo coś podobnego, to ok. Póki co to niestety ten item to bida i tyle. Jeśli grasz archerem i dropnął ci łuk to cool, cieszymy się razem z tobą.

Nie zmienia to faktu, że gra wygląda chujowo. Nawet najlepsze dropy tego nie zmienią.

Daje wam max 2-3 tygodnie grania w ten crap.

Update

Walka na tym filmiku i te zajebiste animacje oraz piękno grafiki po prostu powalają:
http://www.youtube.com/watch?v=KRE7lIod6-c
Jak na crap do spiracenia może ok.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 08:10 
Cytuj  
napisal (plzlookatmelookatme!)troll, co granie zostawia komputerowi a sam w tym czasie pewnie kostke brukowa uklada ;d wole zaplacic 60zl i miec 2-3tygodnie funu z grania niz odpalic bota jak Ty i nie grac praktycznie nic :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 08:25 
Cytuj  
ale tan cziter latwo aggo lapie ... lol


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 09:13 
Cytuj  
Najbardziej zraża mnie w tym momencie do tej gry brak full respeca ;/ Zacząłem grać engi robionym na tanka, shield itd aż nie dropnął fajny miecz i mi się odechciało :wink:

Obrazek


dla ciekawych, po upgradzie wygląda tak:

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 10:57 
Cytuj  
Ignorujcie zabolka. Innego wyjscia nie ma.

Obrazek
image

Obrazek
photo hosting

Obrazek
temp img uploader


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 11:29 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jezus Kabra, ty jesteś po prostu....
Oczywiście musiałeś napisać o miałkich i pizdowatych, chociaż ten item w niczym się akurat nie różni od itemów z D3. Jedyne co zwiększa to dmg/crit, więc nie wiem co w tym fajnego. Jakby zamrażał, miał szansę do jakiś spell effect albo coś podobnego, to ok. Póki co to niestety ten item to bida i tyle. Jeśli grasz archerem i dropnął ci łuk to cool, cieszymy się razem z tobą.

Nie zmienia to faktu, że gra wygląda chujowo. Nawet najlepsze dropy tego nie zmienią.

Daje wam max 2-3 tygodnie grania w ten crap.

Update

Walka na tym filmiku i te zajebiste animacje oraz piękno grafiki po prostu powalają:
http://www.youtube.com/watch?v=KRE7lIod6-c
Jak na crap do spiracenia może ok.


Daj filmik z 2011 z czasów bety i narzekaj na grę i animacje, jesteś zajebisty.

Moja ocena twojego trolowania to 3/10, wszystkie twoje narzekania do Torchlight 2 sprowadzają się do grafiki ... Widać nawet taki Troll jak ty nie może się przyczepić do niczego innego, bo o ile grafika to kwesta gustu to całą reszta jest dopracowana zajebiście.

Przestałem grać na normalu, trochę za proste się to zrobiło więc wybrałem wyższy poziom trudności, i co? I bajka widać ze T2 powinien być grany na wyższych poziomach trudności. Na normalu zabić mogły cię tylko specjalne stworki teraz trzeba się pilnować na każdym kroku. + Super sprawa, że jak zginę to mam uczucie, ze to moja winna a nie jakaś tania mechanika gry.

2 sprawa Nowa gra, i nie wiem jak oni to zrobili ale masz wrażenie, że wszystko się zmieniło, inne potworki, niepowtarzające się questy poboczne bajka cud miód.

A i czy ktoś jeszcze zauważył, ze twórcy naprawdę się postarali by każda lo0kacja wyglądała jakoś inaczej i naprawdę unikali Copy/Paste?? W szczególności mówię tu o dungeonach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 12:07 
Cytuj  
Obrazek

Im dalej w las tym fajniej. Gram tym engi 2h i w sumie jest ok.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 6
Dołączył(a): 19.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2012, 12:09 
Cytuj  
Hehe bardzo fajny potion

http://imgur.com/XVFjg

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.