mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 21:15 
Cytuj  
Dla mnie to może nigdy nie wyjść (oficjalnie) :D im nowsza / kolejna wersja tym lepsza :) Bo jak wyjdzie finalna to będą rzadziej robić patche :P i poprawki

Chociaż z drugiej strony premiera powoduje ze produkt staje się jeszcze popularniejszy.

I jak się gra w nową bete 5C ? Bo ja nie miałem jeszcze okazji.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 21:33 
Cytuj  
NO jest pysznie. Można spotkać the dark wizard one shotuje jakimś czarem całą armię :D(on chyba z eventu) Imo rezysty trza rozwijać. Po wypuszczeniu i tak będa poprawki + masa modów i modyfikacji stworzonych przez graczy. Jeszcze 1-2 takie łaty z poprawą balansu i będzie prawie perfect gra.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 21:41 
Cytuj  
Ja wsumie nadal nie mam dobrej strategii.. przewaznie chodze i rozwijam w armii bohatera + champa.. czasami dodaje 1-2 dodatkowe jak grożny mob.

I tak większośc czasu :P nie wiem czy to dobrze czy nie. Gdzieś widziałem jak ktoś dawal champa do drugiej armii i tworzył jakby dwie .. jak własnie lepiej?
1. 1 oddział (bohater + 1,2 zwykłe jednostki) + 2 oddział (chemp + 1,2 jednostki)?
2. 1 oddział (bohater + champ)

?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 21:48 
Cytuj  
Jak dojdzie do wojny z 1-3 przeciwnikami to jedną armią nie idzie się wyrobić i kończy się wtopa. No da się w nieskończoność bronic, ale szans na wygraną nie ma.


http://forums.elementalgame.com/432706

Minimum jeszcze 2 beta patche 5d i 5e.

Opinie i komentarze są ciekawe, zdecydowana większość jest zadowolona z obecnego stanu gry. Ale dobrze , że chcą kolejnych poprawek. Pierwszy raz widzę w miarę pozytywny post by DsRaider swego czasu się ostro wyzywał i wykłócał z Frogboyem (posty usuwali nawet z forum, a frog był bliski usunięcia jego konta :P ) Większość bardzo aktywnych moderów i krytyków pochlebnie pisze o tej becie.
Poprawki szykowne do bety 5d:
http://forums.elementalgame.com/432738

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:24 
Cytuj  
Quest Wizard
http://forums.elementalgame.com/417220

Jeśli czegoś nie skopią to FE będzie strategią roku 2012 ! Xcom to spora konkurencja, ale według mnie to turowa gra taktyczna, a nie strategia pełną gębą.


Kibel ,że nadal nie udostępnili pełnych narzędzi (workshop) to opóźni wydanie modów. Z nimi niby każdy będzie mógł stworzyć moda.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2012, 22:36 
Cytuj  
Strategia roku może i będzie ale wśród mniejszości (populacji mam na mysli);/ Dlaczego takie gry są nie reklamowane w PL i w innych krajach ;/

Ciągle te durne medal of honory, battlefieldy aż żygam nimi.


Co do XCOM to nie ma co porównywać tych tytułów. Mimo, że obydwie to strategie to jednak są zupełni inne. XCOM tez kupie bo jest świetny ale wole ich nie porównywać.

co do Narzędzie modderskich.. nie mogą dać teraz. Bo gra nadal jest zmieniana i ulepszania od strony techniczne. Gdyby dawali teraz to by sobie podwójną robotę zrobili i musieliby ni tylko poprawiac grę ale i narzędzie pracy dla modderów. Narzędzie się daje jak już kod programistyczny jset modyfikowany w małym stopniu.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 08:54 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
Ja wsumie nadal nie mam dobrej strategii.. przewaznie chodze i rozwijam w armii bohatera + champa.. czasami dodaje 1-2 dodatkowe jak grożny mob.

I tak większośc czasu :P nie wiem czy to dobrze czy nie. Gdzieś widziałem jak ktoś dawal champa do drugiej armii i tworzył jakby dwie .. jak własnie lepiej?
1. 1 oddział (bohater + 1,2 zwykłe jednostki) + 2 oddział (chemp + 1,2 jednostki)?
2. 1 oddział (bohater + champ)

?

Przez te wasze komentarze chyba wrócę i looknę na nową betę :P


Odnosnie strategi, to w przypadku poprzednich bet zawsze na początku chodziłem dwoma bohaterami razem, dopiero później jak mi się państwo rozrastało i miałem miasta względnie na środku mapy to tworzyłem dwie główne armie plus kilka pomniejszych(w tym przypadku dużo zależy od rasy, którą grałem).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 09:26 
Cytuj  
Ja mam pytanie co tak naprawdę daje populacja w mieście? Oprócz oczywiscie wiekszego levelu miasta.
Szykuje się 0.982 tylko kiedy to wyjdzie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 09:59 
Cytuj  
982 ma być za tydzień. Zapierdzielają z łataniem gry chyba po nockach robią.

Na populacje wpływa wzrost/przyrost> growth i żarcie. Któraś nacja ma przyrost populacji od ilości wybitych przeciwników ci co parają się niewolnikami.

Na insane same czempy to za mało musi być armia ważny teraz def atk i resisty(vs nie którym mobkom). Nie spotkałem, żadnego przeciwnika jeszcze z 8, każdy ma chyba problemy z neutral hordami. Z fajnych rzeczy jakie wyczytałem (jak jest duzo nacji) to gdy ktorejs trafi sie jakis event w postaci uber przeciwnika to potrafia oni wedrowac i mozna miec nie oczekiwane spotkanie.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 11:00 
Cytuj  
Ja tam nadal nie kminie tych punktów przy dyplomacji :P No ale spróbuje to dziś/ jutro rozkminić. W sumie Dyplomacja to dla mnie chyba jeden z nielicznych elementów gry kompletnie nie jasnych.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 11:03 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
Ja tam nadal nie kminie tych punktów przy dyplomacji :P No ale spróbuje to dziś/ jutro rozkminić. W sumie Dyplomacja to dla mnie chyba jeden z nielicznych elementów gry kompletnie nie jasnych.

Kurcze ale co tu nie rozumieć ?
Jeśli mówimy o tych białych punktach, którymi można dysponować w oknie dyplomacji, to jest to banalnie prosta zasada:
Chcesz kompa przekonać, żeby ci dał 100 żelaza, a ty jemu tylko 10 kryształków - to wtedy zamiast większej ilości kryształów dajesz mu te punkty, aż w końcu się zgodzi :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 14:00 
Cytuj  
Mi chodzi bardziej o te czerwone / zolte cyfry.. np przy nawiazywaniu traktatów itp..

Np teraz wchodzę do goscia i jest Tready Treat - 400 na czerwono. Raz na plusie ale niewiem jak to kurcze działa i funkcjonuje.


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 18:39 
Cytuj  
Jak się zdejmuje czary ktore użyłem na miasto? Chodzi o te esencje.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 18:54 
Cytuj  
1 post w dyplomacji czerwone to chyba przeciwnik z którym masz wojnę, zółte to taki jakby jeszcze neutral.

Czary da sie chyba zdjąć global dispel em >którys tech w magii jak sie nie myle.(ale lepiej rzucac te ktore chcesz mniej problemow.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:01 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
Mi chodzi bardziej o te czerwone / zolte cyfry.. np przy nawiazywaniu traktatów itp..

Np teraz wchodzę do goscia i jest Tready Treat - 400 na czerwono. Raz na plusie ale niewiem jak to kurcze działa i funkcjonuje.

Facepalm!
Jesli nic się nie zmieniło w tym temacie od 5a bety to proponuję najechać myszką i przeczytać uważnie :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:09 
Cytuj  
Kurcze z poczatku miałem ciekawą rozgrywkę ale okazuje się że jednak 3 miasta + outpost to max bo zaraz mi czerwona jakas frakcja wyskoczyła z rozbudową i nie mam gdzie się dalej rozwijać. Więc chyba czas na walke :D

W ogóle zauważyłem, że dużo losowości jest np przy rozwijaniu bohaterów. Dopiero na 8 levelu dostałem 2 poziom ognia i mogę w końcu yżywać ofensywnych!

Streasznie mało jst czarów ofensywnych.. lub źle gram ;/

Farin --> zobacze ;p


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 17:28 
Cytuj  
Panowie jak jest walka to tam na dole są czary i niekiedy trzeba wybierac pozostałe czary klikajac na Spells. czy można jakoś przypisać ulubione czary do paska głównego? Bo te na pasku są ponumerowane.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 17:33 
Cytuj  
Na razie nie da się przypisać o ile wiem.


Posty: 17
Dołączył(a): 4.05.2012
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 21:12 
Cytuj  
Witajcie po długim czasie. Gra jest wypas... i jeszcze raz WYPAS. Na obecnym rynku gier gdzie dominuje prostota i kolejne uproszczenia, Fallen jest grą wybitną i od dawna nie miałem syndromu aby jak najszybciej odpalić gierkę i pograć. Jest tylko jeden minus... brak czasu. Co do pytania CavieZa, można przypisywać. Należ kliknąć na "klawisz" czarów, lub czego tam chcemy mieć w pasku szybkiego wyboru i po rozwinięciu po prawej stronie interesującego nas czasu pokazuje się gwiazdka. Klikamy na nią i pasek szybkiego wyboru powinien się podświetlić na żółto, wtedy klikamy na interesujące nas miejsce i w nim powinien pojawić się czar, zdolność czy co tam wybraliśmy... Powinno zadziałać o ile w miarę jasno wytłumaczyłem :D Wracam do gry!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 23:12 
Cytuj  
Rob_ert napisał(a):
Witajcie po długim czasie. Gra jest wypas... i jeszcze raz WYPAS. Na obecnym rynku gier gdzie dominuje prostota i kolejne uproszczenia, Fallen jest grą wybitną i od dawna nie miałem syndromu aby jak najszybciej odpalić gierkę i pograć. Jest tylko jeden minus... brak czasu. Co do pytania CavieZa, można przypisywać. Należ kliknąć na "klawisz" czarów, lub czego tam chcemy mieć w pasku szybkiego wyboru i po rozwinięciu po prawej stronie interesującego nas czasu pokazuje się gwiazdka. Klikamy na nią i pasek szybkiego wyboru powinien się podświetlić na żółto, wtedy klikamy na interesujące nas miejsce i w nim powinien pojawić się czar, zdolność czy co tam wybraliśmy... Powinno zadziałać o ile w miarę jasno wytłumaczyłem :D Wracam do gry!

THX za tipsa! Ja po prostu wybierałem sobie czar z listy, ale skoro się da... :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.