mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:00 
 
warhameron napisał(a):
Metro powinno być na GMG za 2-2,5$ (lub już było, ale pewnie znowu się pokaże)


Teraz jest na steam -50% jak i reszta gierek THQ (teraz -75% Dawn of War).

edit:

Już Saints Row the Third -66%


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:43 
 
Ktoś próbował War of the Roses?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:45 
 
X-COM, pojawila sie w sieci "rozszerzona wersja demonstracyjna" na urzadzenia od M$, zniecierpliwiony pozwolilem sobie skorzystac (na wersje steam musze niestety czekac do 12.10), po 3h gry czuje sie "lekko" zawiedziony, niby gra sie przednio, jest klimat, jest jakas tam grywalnosc (nie tak wielka jak u protoplasty gdzie na Amisi 500 tura alienow trwala 45min i nie odpychalo to od kompa) ale jednak wystepuje syndrom "ok jeszcze jedna misja i wylaczam". Jest destrukcja otoczenia, jednak wystepuja elementy, ktorych nie da sie zniszczyc i z tymi wlasnie niezniszczalnymi obiektami zwiazany jest mocno irytujacy bugzor :(. Nie wiem ile placi sie testerom, ale mniemam ze calkiem sporo, x-com'a musieli testowac niewidomi (nic nie mam do niewidomych, ale nie powinni testowac gier). 80% "niezniszczalnych" elementow otoczenia jest ignorowana przez naszych wojakow i paskudztwa z kosmosu (widza przez nie i szyja pociskami tak, jakby to byly hologramy a nie sciany nie do przebicia, jest to szczegolnie zauwazalne w bazach obcych).

mam cicha nadzieje, ze to bolaczka tej wczesnej wersji i za tydzien w piatek, dostane na PC wersje gdzie takie razace bledy nie wystepuja. choc pojawila sie u mnie lekka obawa, ze moze byc to wina silnika, patrz Game of Thrones RPG, tam tez strzaly wrogw ignorowaly sciany, podlogi i sufity :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 18:45 
 
Ja ponowię pytanie czy może grał ktoś w nowy dodatek do Anno2070?

Dema nie chcę ściągać a się zastanawiam czy kupić i czy faktycznie tak mocno zmienia rozgrywkę jak to opisują.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 19:36 
 
Yarrow napisał(a):
X-COM, pojawila sie w sieci "rozszerzona wersja demonstracyjna" na urzadzenia od M$, zniecierpliwiony pozwolilem sobie skorzystac (na wersje steam musze niestety czekac do 12.10), po 3h gry czuje sie "lekko" zawiedziony, niby gra sie przednio, jest klimat, jest jakas tam grywalnosc (nie tak wielka jak u protoplasty gdzie na Amisi 500 tura alienow trwala 45min i nie odpychalo to od kompa) ale jednak wystepuje syndrom "ok jeszcze jedna misja i wylaczam". Jest destrukcja otoczenia, jednak wystepuja elementy, ktorych nie da sie zniszczyc i z tymi wlasnie niezniszczalnymi obiektami zwiazany jest mocno irytujacy bugzor :(. Nie wiem ile placi sie testerom, ale mniemam ze calkiem sporo, x-com'a musieli testowac niewidomi (nic nie mam do niewidomych, ale nie powinni testowac gier). 80% "niezniszczalnych" elementow otoczenia jest ignorowana przez naszych wojakow i paskudztwa z kosmosu (widza przez nie i szyja pociskami tak, jakby to byly hologramy a nie sciany nie do przebicia, jest to szczegolnie zauwazalne w bazach obcych).

mam cicha nadzieje, ze to bolaczka tej wczesnej wersji i za tydzien w piatek, dostane na PC wersje gdzie takie razace bledy nie wystepuja. choc pojawila sie u mnie lekka obawa, ze moze byc to wina silnika, patrz Game of Thrones RPG, tam tez strzaly wrogw ignorowaly sciany, podlogi i sufity :(


Hm, ten clipping przy strzelaniu (tzn. fakt, ze czasem nasz wojak strzela np. przez sciane czy murek i smiesznie to wyglada...) mieli wyeliminowac w ostatecznym kliencie, chyba ze mowisz o czyms innym. Well, zobaczymy we wtorek :) Ja mam zreszta zamiar grac bez tych badziewnych kamer ala Gears of War takze i tak tego nie zauwaze :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 19:40 
 
zaboleq napisał(a):
Ktoś próbował War of the Roses?

Na razie bida, dopracowac musza pare rzeczy. Jak bedzie dobre promo np. za 10 euro, to mozna brac. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 19:47 
 
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
http://www.fpsguru.com/article/2698/The-War-Z-PvP-Footage-Payment-Plans.html the war z - pvp

pachnie darmowka z item shopem ;/ patrzac po payment plans. in game currency...


Zerknij sobie tutaj, Polskie community DayZ dyskutuje nt. WarZ, od strony 15 ludzie zaczeli się wkurwiać na to co devsi wypuszczają.

Dodatkowo obadaj to nagranie - http://www.youtube.com/watch?v=FXKu5lV6 ... h_response - koleś trochę się wkurwia ale, jeżeli to prawda to, fail pełną gębą.



Hm mozna cos w skrocie poprosic? jaki scam, fail czy o co chodzi? fakt faktem widzialem 1 filmik pvp, troche sie napalilem na to i bylem bliski kupienia, no ale rozsadek zwyciezyl i na razie czekam przynajmniej na opinie z tej alphy. Nie lubie robic doktoratow, thread tylko przejrzalem, nic nie zobaczylem jakiegos specjalnego ale jak jakis konkret jest to przydaloby sie w koncu cos wiedziec. Do filmiku doszedlem do polowy, tam kwestia bycia pierwszym, nazwy, zaczecia dzialalnosci bardzo malo mnie interesuje, a tak naprawde to w ogole :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 20:07 
 
Arturnik napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
http://www.fpsguru.com/article/2698/The-War-Z-PvP-Footage-Payment-Plans.html the war z - pvp

pachnie darmowka z item shopem ;/ patrzac po payment plans. in game currency...


Zerknij sobie tutaj, Polskie community DayZ dyskutuje nt. WarZ, od strony 15 ludzie zaczeli się wkurwiać na to co devsi wypuszczają.

Dodatkowo obadaj to nagranie - http://www.youtube.com/watch?v=FXKu5lV6 ... h_response - koleś trochę się wkurwia ale, jeżeli to prawda to, fail pełną gębą.



Hm mozna cos w skrocie poprosic? jaki scam, fail czy o co chodzi? fakt faktem widzialem 1 filmik pvp, troche sie napalilem na to i bylem bliski kupienia, no ale rozsadek zwyciezyl i na razie czekam przynajmniej na opinie z tej alphy. Nie lubie robic doktoratow, thread tylko przejrzalem, nic nie zobaczylem jakiegos specjalnego ale jak jakis konkret jest to przydaloby sie w koncu cos wiedziec. Do filmiku doszedlem do polowy, tam kwestia bycia pierwszym, nazwy, zaczecia dzialalnosci bardzo malo mnie interesuje, a tak naprawde to w ogole :<


W jednym wielkim skrócie, nie ufamy firmom które na fali jakiegoś innego tytułu chcą zarobić pieniądze, dodatkowo kłamiąc, ze tak naprawdę to oni byli pierwsi czyt. WarZ po wyjściu DayZ powiedziało, że to oni są Ci lepsi i to oni są Ci pierwsi (a fakty mówią o tym, że domena jak i sama firma istnieje od krótszego czasu itp. itd.). Wiedząc o tym wszystkim (to tylko niektóre przykłady a śledzę temat) nie bardzo wierzę, że to nie będzie tytuł w stylu - skok na kasę.

Mam nadzieję, że się zawiodę w swoim zdaniu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 20:11 
 
Arturnik napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Highlander napisał(a):
http://www.fpsguru.com/article/2698/The-War-Z-PvP-Footage-Payment-Plans.html the war z - pvp

pachnie darmowka z item shopem ;/ patrzac po payment plans. in game currency...


Zerknij sobie tutaj, Polskie community DayZ dyskutuje nt. WarZ, od strony 15 ludzie zaczeli się wkurwiać na to co devsi wypuszczają.

Dodatkowo obadaj to nagranie - http://www.youtube.com/watch?v=FXKu5lV6 ... h_response - koleś trochę się wkurwia ale, jeżeli to prawda to, fail pełną gębą.



Hm mozna cos w skrocie poprosic? jaki scam, fail czy o co chodzi? fakt faktem widzialem 1 filmik pvp, troche sie napalilem na to i bylem bliski kupienia, no ale rozsadek zwyciezyl i na razie czekam przynajmniej na opinie z tej alphy. Nie lubie robic doktoratow, thread tylko przejrzalem, nic nie zobaczylem jakiegos specjalnego ale jak jakis konkret jest to przydaloby sie w koncu cos wiedziec. Do filmiku doszedlem do polowy, tam kwestia bycia pierwszym, nazwy, zaczecia dzialalnosci bardzo malo mnie interesuje, a tak naprawde to w ogole :<

Chodzi o to chyba, że "hajpują" i sprzedają (f2p) grę, która jest tak naprawdę na szybko skleconym modem (po sukcesie DayZ) jakiejś daremnej strzelanki. No i, że kłamią, że jest tworzona od lat, kiedy dużo wskazuje na to, że jest od kilku miesięcy na fali pop. DayZ. Czyli ma szansę być parującym klocem.

Zresztą survival mmo z cash shop-em? Nigga pls, przecież to nawet brzmi daremnie. To coś jak startować w maratonie gdzie można zapłacić za podwózkę busem przez parę kilometrów jak się jest zbyt daleko z tyłu albo się zmęczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 20:16 
 
jak tam ma byc cash shop to raczej nie ma co tego tykac :/


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 20:44 
 
Spoko - dzięki.
Nic ogólnie nie przeoczyłem.

Cash shop generalnie nie przeszkadza mi aż tak, jak inne babole jakie mogą wyjść podczas samego grania, w końcu chcą wydać tą grę po niecałych kilku miesiącach od zaczęciu prac - nie znam się ale nie wróży to najlepiej.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 21:55 
 
raggnarok napisał(a):
Hm, ten clipping przy strzelaniu (tzn. fakt, ze czasem nasz wojak strzela np. przez sciane czy murek i smiesznie to wyglada...) mieli wyeliminowac w ostatecznym kliencie, chyba ze mowisz o czyms innym. Well, zobaczymy we wtorek :) Ja mam zreszta zamiar grac bez tych badziewnych kamer ala Gears of War takze i tak tego nie zauwaze :)


bez wzgledu na kamere zauwazalne jest to, ze stoisz sobie bezpiecznie schowany za sciana i dostajesz serie (przelatuje obok ciebie seria) z plasma rifla, poczym twoj hipek (przez te sama sciane, jesli przezyl) odpowiada beztrosko seria z tego co trzyma w lapkach i robi z aliena mielonke. pomijajac fakt ze glupio to wyglada to mocno kwasi caly system chowania sie za oslonami, nie masz pewnosci, ze ta za ktora aktualnie jestes nie jest "hologramem" :( pokladam wiare ze wersja PC zostanie tego pozbawiona w dniu premiery, bo gra jakna dzisiejsze standardy jest naprawde zacna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 22:13 
 
Yarrow napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Hm, ten clipping przy strzelaniu (tzn. fakt, ze czasem nasz wojak strzela np. przez sciane czy murek i smiesznie to wyglada...) mieli wyeliminowac w ostatecznym kliencie, chyba ze mowisz o czyms innym. Well, zobaczymy we wtorek :) Ja mam zreszta zamiar grac bez tych badziewnych kamer ala Gears of War takze i tak tego nie zauwaze :)


bez wzgledu na kamere zauwazalne jest to, ze stoisz sobie bezpiecznie schowany za sciana i dostajesz serie (przelatuje obok ciebie seria) z plasma rifla, poczym twoj hipek (przez te sama sciane, jesli przezyl) odpowiada beztrosko seria z tego co trzyma w lapkach i robi z aliena mielonke. pomijajac fakt ze glupio to wyglada to mocno kwasi caly system chowania sie za oslonami, nie masz pewnosci, ze ta za ktora aktualnie jestes nie jest "hologramem" :( pokladam wiare ze wersja PC zostanie tego pozbawiona w dniu premiery, bo gra jakna dzisiejsze standardy jest naprawde zacna.


No ktoś tam napisał, że ma to być naprawione w releasie. Sam po release sprawdzę na PB jak to wygląda, jak się okaże, ze tytuł jest "godny" uwagi to zainwestuję i popykam.

Ale, kurde, jak sobie pomyslę ile to tytułów mam na tapecie to aż mnie urwica bierze... nie skończę jednego a tu już ślina cieknie na kolejny tytuł i co tu robić? Ostatnio znów wciągnąłem się w parę tytułów (w szczególności na ten pierwszy na liście, macie też jakieś takie tytuły które według Was aż dupę ściska żeby skończyć?)

- Fallout New Vegas + systkie DLC
- FTL (niby pikuś ale daj tu radę)
- Skyrim + DLC
- Torchlight II (gramy z kumplami w coop na HC)
- Dark Souls - na PC + DLC - jeden z niewielu tytułów któe chce się przejść drugi raz (po pierwszym okazało się, że mam parę zone których nie odwiedziłem + oczywiście DLC)

No i tak zwane niby można i zwieracze wytrzymają:

- Darksiders 2 - coś tam zacząłem i w sumie zainteresowało mnie na tyle żeby domłucić do końca.
- Sleeping Dogs (ciągnie mnie do Asia GTA)

No i tak na koniec, wkurwia mnie ten temat: viewtopic.php?f=82&t=40258 - zachęca tylko do kolejnego tytułu...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 22:15 
 
Na amazonie jeszcze przez kilka godzin paczka FEAR i Batmana (AA i AC) oba za 7,5$ z kodem OCTOFUN1 (tyle ze tylko raz go mozna uzyc na 1 koncie) lub 9,99 bez.

http://www.amazon.com/gp/product/B009L4KQVE


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 09:52 
 
WTF Is... : Dishonored ?

Graficznie raczej przeciętnie, ale gameplayowo super.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 10:00 
 
Shador von Dal napisał(a):
Yarrow napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Hm, ten clipping przy strzelaniu (tzn. fakt, ze czasem nasz wojak strzela np. przez sciane czy murek i smiesznie to wyglada...) mieli wyeliminowac w ostatecznym kliencie, chyba ze mowisz o czyms innym. Well, zobaczymy we wtorek :) Ja mam zreszta zamiar grac bez tych badziewnych kamer ala Gears of War takze i tak tego nie zauwaze :)


bez wzgledu na kamere zauwazalne jest to, ze stoisz sobie bezpiecznie schowany za sciana i dostajesz serie (przelatuje obok ciebie seria) z plasma rifla, poczym twoj hipek (przez te sama sciane, jesli przezyl) odpowiada beztrosko seria z tego co trzyma w lapkach i robi z aliena mielonke. pomijajac fakt ze glupio to wyglada to mocno kwasi caly system chowania sie za oslonami, nie masz pewnosci, ze ta za ktora aktualnie jestes nie jest "hologramem" :( pokladam wiare ze wersja PC zostanie tego pozbawiona w dniu premiery, bo gra jakna dzisiejsze standardy jest naprawde zacna.


No ktoś tam napisał, że ma to być naprawione w releasie. Sam po release sprawdzę na PB jak to wygląda, jak się okaże, ze tytuł jest "godny" uwagi to zainwestuję i popykam.

Ale, kurde, jak sobie pomyslę ile to tytułów mam na tapecie to aż mnie urwica bierze... nie skończę jednego a tu już ślina cieknie na kolejny tytuł i co tu robić? Ostatnio znów wciągnąłem się w parę tytułów (w szczególności na ten pierwszy na liście, macie też jakieś takie tytuły które według Was aż dupę ściska żeby skończyć?)

- Fallout New Vegas + systkie DLC
- FTL (niby pikuś ale daj tu radę)
- Skyrim + DLC
- Torchlight II (gramy z kumplami w coop na HC)
- Dark Souls - na PC + DLC - jeden z niewielu tytułów któe chce się przejść drugi raz (po pierwszym okazało się, że mam parę zone których nie odwiedziłem + oczywiście DLC)

No i tak zwane niby można i zwieracze wytrzymają:

- Darksiders 2 - coś tam zacząłem i w sumie zainteresowało mnie na tyle żeby domłucić do końca.
- Sleeping Dogs (ciągnie mnie do Asia GTA)

No i tak na koniec, wkurwia mnie ten temat: viewtopic.php?f=82&t=40258 - zachęca tylko do kolejnego tytułu...


Shador von Dal jak kupisz Fallen Enchantress to gwarant wejścia na pierwszą pozycję (jak lubisz gry pokroju Master of Magic)na twojej liście (no może tylko xcom przebija) no i możesz trzaskać lets play e do bólu bo każda gra może i będzie inna. Aczkolwiek pośpiechu nie ma na razie nadal beta, wydadzą raczej w przyszłym miesiącu. Ta gra z czasem powinna być jeszcze lepsza dzięki modom, dlc(multi za parę miechów, nowe frakcje, itemy etc ale tylko dla 64 bitowych systemów no i w przyszłości dodatki, prawdopodobnie dwa)

Dana napisał(a):
WTF Is... : Dishonored ?

Graficznie raczej przeciętnie, ale gameplayowo super.

Przypomina mi borderlands z wyglądu(grafa)

To wygląda ciekawie jak jest co op to może być fajne do popykania.
http://www.youtube.com/watch?v=AdW8dGEE ... ure=relmfu

http://www.cardhunter.com/
Meh doczytałem to ma być online i f2p, szkoda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 11:05 
 
http://www.toysrus.com

ktos tam kupuje? nie ma problemow?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 11:10 
 
Muve.pl juz tez wysyla klucze do cyfrowego XCOM-a...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 11:45 
 
Highlander napisał(a):
http://www.toysrus.com

ktos tam kupuje? nie ma problemow?


Na steam jest jakaś trade grupa i tam niby są pośrednicy, co mogą kupić i walnąć trade +10-25%. Ale nie testowałem.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 16:32 
 
Co niektórzy już graja(steam) http://steamcommunity.com/stats/200510/achievements

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.