mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2012, 23:04 
Cytuj  
Bo gry taktyczne czy strategiczne sa dla inteligentnych ludzi, a tych jest coraz mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 08:41 
Cytuj  
Bo space sim/strat to jednak nisza - wystarczy popatrzeć sie na projekty kikstarterowe - Starlight Inception - ledwo w ostatnim dniu 156k/150k$, Drifter 81k/50k, Skyjacker dwa razy nie uzbierał 200k, Kinetic Void 66/60k, M.O.R.E. 60k/50k - jak widac zebrac na luzie wiecej niz 50k jest cieżko, a Nexus juz wcześniej na innym indie chcial 650k i też nie uzbierali. Jedynie Planetary Anihilatio zebrał 2M.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 09:49 
Cytuj  
Bo ludzie wolą grać w grę na 15-20h niż w strategie gdzie siedzisz xxx czasu do.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:05 
Cytuj  
Nexus to wcale długi nie był.
Tylko poziom komplikacji chyba przerósł przecietnego fana strzelania w kosmosie.

Szkoda, ze pewnie nie uda im sie ufundować.
Najgorsze jest to, ze w kiepskim momencie zaczeli kickstarter i wogole nie umia sie wypromować. Uderzyliby do TB i YogsCast i mieliby 2mln ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:10 
Cytuj  
Imho zjebali też filmik. Mogli sobie darować infantylne pozorowane gadki, a przynajmniej zrobić je lepiej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:45 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Kabraxis mode on:
Kurwa ja pierdole do chuja jebanego nie rozumiem dlaczego tak zajebista gra jaką jest do dziś "Nexus: The Jupiter incident" z tak zajebistą grafiką, która ani na jotę się nie postarzała, z takim zajebistym zapleczem moderskim, jest tak olewana!?!?!?!
http://www.kickstarter.com/projects/mos ... n?ref=live
Noż kurwa ja pierdolę wasze szczyny i kupy do chuja jebanego walfa ciągle ssącego!!
Kabra mode off.

Na serio nie rozumiem dlaczego projekt, nikomu nieznany, gdzie pokazano jeden rysuneczek bije wszelkie rekordy, a kontynuacja gry która była najlepszą grą taktyczna swoich czasów, nie może nawet dojść do 50% finansowania ?!?!?


Az ci odpisze... chujowe gry i chujowe pomysly, ktore nikogo nie jaraja i gdzie tworcy nie maja nic nawet do obiecania a co dopiero zeby cos zrobili sensowanego nie sa finansowane. Proste.
Jeden z wielu kickstarterow zrobionych na odpierdol sie, gdzie jedynym pomyslem jest 'moze sie nachapiemy na fali popularnosci 'crowdfindingu'. No jak widac nie bardzo i dobrze :)

Wszytko co mialo byc przez KS zrobione jest juz ufundowane (a zamyka sie to wlasciwie w dwoch grach ktora maja choc szanse na to ze beda do pogrania - W2 i PE) wiec wlasciwie to moga juz skonczyc ta parodie jak sa niektore kickstartery (a wlasciwie, zeby nazywac rzeczy po imieniu nie w wiekszosci przypadkow kickstartery a zebranie o kase).

Jak pomysl jest dobry i gra jest dobra to znajda sie ludzie zeby wplacac i reklama i promocja nie ma tu zadnego znaczenia. Zreszta KS jest po to zeby pominac idiotyczne reklamy i PRke i pierdolenie 'nasza gra jest rewolucyjna' i trafic bezposrednio do fanow, ludzi zaintereesowanych. Przykladem niech bedzie POE ktore uzbieralo ponad 1mln USD tylko i wylacznie na swojej stronce bez zadnego KS'a.

Jesli ktos tego nie rozumie to nie zbierze kasy nawet jesli bedzie mial w garsci prawa aby zrobic Wacrrafta 4 bo poprostu robi to zle.

No ale jak sie nie znam i potrafie tylko klac w postach jak kolega farin zauwazyl. Swoja droga kolego jak chcesz mnie chociaz sprobowac obrazic to jeszcze duzo chlebka musisz zjesc bo na takich leszczykach to ja na tym forum zeby zjadlem.

/pfff...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 paź 2012, 10:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przykladem niech bedzie POE ktore uzbieralo ponad 1mln USD.


1mln NZD*


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:51 
Cytuj  
W press realease na stronce jest napisane 1,2mln USD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:54 
Cytuj  
True, czyli serwisy informacyjne robią w chuja.

W sumie powinienem to przewidzieć. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:58 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Na serio nie rozumiem dlaczego projekt, nikomu nieznany, gdzie pokazano jeden rysuneczek bije wszelkie rekordy, a kontynuacja gry która była najlepszą grą taktyczna swoich czasów, nie może nawet dojść do 50% finansowania ?!?!?

Bo to projekt dający możliwość przeżycia największego nostalgiazmu ever tworzony przez gości odpowiedzialnych za najlepsze rpgi ever, a Nexusa odinstalowałem po pięciu minutach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 10:58 
Cytuj  
@razoth

Moze nie tyle robia w chuja co yntelygenci pracujacy w nich zalozyli ze jak firma i gra sa z Nowej Zelandi to musza zbierac z NZD albo muszelkach. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:04 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Farin napisał(a):
Na serio nie rozumiem dlaczego projekt, nikomu nieznany, gdzie pokazano jeden rysuneczek bije wszelkie rekordy, a kontynuacja gry która była najlepszą grą taktyczna swoich czasów, nie może nawet dojść do 50% finansowania ?!?!?

Bo to projekt dający możliwość przeżycia największego nostalgiazmu ever tworzony przez gości odpowiedzialnych za najlepsze rpgi ever, a Nexusa odinstalowałem po pięciu minutach.

To tak samo jak ja najlepsze rpgi ever.

TFS > RPG.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:07 
Cytuj  
Cytuj:
To tak samo jak ja najlepsze rpgi ever.

TFS > RPG.

ok
ale wciąż
Cytuj:
projekt, nikomu nieznany, gdzie pokazano jeden rysuneczek bije wszelkie rekordy, a kontynuacja gry która była najlepszą grą taktyczna swoich czasów, nie może nawet dojść do 50% finansowania

także wiesz

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:16 
Cytuj  
Wystartował Kickstarter gry Hero-U Rogue to Redemption, twórców serii Quest for Glory. Nowa gra ma być mniej więcej tym samym, czyli mieszanką przygodówki i RPG.

Strona prpjektu:
http://www.hero-u.net/leaders/

Kickstarter:
http://www.kickstarter.com/projects/187 ... redemption

Seria wciąż ma zagorzałych fanów, zbiórka idzie bardzo szybko.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TFS > RPG.

Co to "TFS"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:26 
Cytuj  
Tactical Fleet Simulator.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:31 
Cytuj  
To w takim razie ofc RPG > TFS.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 11:34 
Cytuj  
Sula plz sprawdz PMki :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 12:20 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
To tak samo jak ja najlepsze rpgi ever.

TFS > RPG.

ok
ale wciąż
Cytuj:
projekt, nikomu nieznany, gdzie pokazano jeden rysuneczek bije wszelkie rekordy, a kontynuacja gry która była najlepszą grą taktyczna swoich czasów, nie może nawet dojść do 50% finansowania

także wiesz

Projekt nie dający, a obiecujący co będzie - zobaczymy.
Nie wiem jak wy ale mnie trochę zniesmaczyło takie napędzanie kasy zaraz po przekroczeniu pierwszego progu. Ciekawe czy ktoś z tych wpłacających osób zdaje sobie sprawę, że to co oni obiecali za każdy nowy "próg kasowy" to są tylko szacunki/obiecanki :]
Jak dla mnie nie powinno być czegoś takiego. Zebrali kasę za pierwszym razem - ok tworzymy grę! Jak się spodoba i się sprzeda to wtedy chlaśniemy dodatkowe łatki/dlc itp.
A tak jak już ktoś stwierdził wcześniej rozdrabniają się na drobne i może skończyć się na ładnych widokach...

offtopic :]
Panowie czy mi się wydaje, czy po raz pierwszy Kabra odpisując komuś zamknął swój post nie bluzgając co drugie zdanie ?
Ba i nawet nie było pod moim adresem żadnych wycieczek osobistych ?
end.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2012, 13:12 
Cytuj  
Farin napisał(a):
offtopic :]
Panowie czy mi się wydaje, czy po raz pierwszy Kabra odpisując komuś zamknął swój post nie bluzgając co drugie zdanie ?
Ba i nawet nie było pod moim adresem żadnych wycieczek osobistych ?
end.


Wydaje ci sie i skoncz juz. Probowales zablysnac i nie wyszlo. Coz.. bywa.
Srsly... jestem na tym forum grubo ponad rok i ponad 5k postow dluzej od ciebie wiec nie osmieszaj sie probujac mnie czy moje posty w jakikolwiek sposob zdyskryminowac.

Ogolnie zajmij sie soba a nie mna bo nawet nie musi byc wycieczek osobistych bo to akurat zalatwiasz sam we wlasnym zakresie tymi marnymi probami w sumie uj wie czego.

Thx.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.