mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 17:41 
 
Deshroom napisał(a):
Mozna go wlaczyc skrótem?
Musze włączyć bts wgrać load i wtedy się wylacza i wlacza z modem.
Da sie to przyspieszyć?


Mozesz odpalic od razu moda i civke klikajac na save gry.
Savy sa przechowywane (przynajmniej u mnie) w folderze:
C:\Users\[Nazwa uzytkownika]\Documents\My Games\Beyond the Sword\Saves\Single\

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 17:44 
 
Próbowałem. Mam te pliki nieskojarzone. Sprobuje skojarzyc z bts pewnie zadziała.
Dzięki.

Btw zalecasz coś szczegolnie zmieniac w opcjach samego moda?
Strasznie dużo tych opcji.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2012, 23:02 
 
nie mogę już edytować
nie było to tak proste, tu jest przepis:
How to load an mod or scenario directly in Civ4 Steam [PC]

http://forums.steampowered.com/forums/a ... 75868.html


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 00:01 
 
PlayBlinkowcy otworzyli nowa strone -> http://www.steamcritic.com cos na wzor MetaCritics tyle ze mozna oceniac tylko gry ktore ma sie na swoim koncie steama.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 09:58 
 
ktos kupil/kupuje Medal of Honor Warfighter?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 10:44 
 
H1gh zrób to co robisz najlepiej, czyli oceń nowego fpsa: moha ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 10:48 
 
Nie trzeba mieć mocy jasnowidza z Czuchnowa, żeby znać tę ocenę zanim się pojawi. Ja singla nawet bym przeszedł, ale decyzje o kupnie podejmę po jakichś opiniach o multi.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 11:00 
 
Jakby grać tylko dla singla to pirat jak znalazł :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 11:10 
 
Szczerze to sie nie interesowalem MoH. Jakos nadzei dla fpsow za bardzo nie ma. Pierwsza czesc nie nastraja pozytywnie (straszne gowno bylo), ani to co obecnie wychodzi. Najnowszym klasycznym FPSem jest CSGO (i pewnie sporo tanszym). Watpie by moh byl lepszy. Ogolnie samo celowanie jak BF/MoH jest dla mnie z lekka dla retardow. Ponoc spawny są chujowsze niz w BF ;p Ja gram tylko MP btw.

Cos tworcy wspominali o friendly systemie dla esportu ale... to jakos nic nie slychac o tym.

Podejrzewam, ze do popykania przez miesiac to nawet nowy CoD moze byc lepszy :S

Lepiej sprawdzic Chivalry ;]

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox ... px#1820495
http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox ... 18041.aspx


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 11:19 
 
Nie mówiłem? ;) Nie wiem co to jest, ale nie ma nadziei, klasyka och klasyka, a gdzie esport?

Jak będzie multi ala CODy, jakieś fajne mapki, ciekawe tryby gry to chętnie postrzelam. Ciągle mam fun z postrzelania się 1-2 miesiące, nie szukam niczego na dłużej. Może Desh kupi i napisze coś, on ma dobre podejście do FPS.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 11:41 
 
@high
wiedziałem, że twoje rady będą mocno subiektywne

ps. chuj z cs


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 11:59 
 
I już się zaczyna ruchanie stada baranów - XCOM: Enemy Unknown - Two DLCs on the Way- http://www.rpgwatch.com/#20724
coś jak Civ 5 DLC

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 12:08 
 
Niah napisał(a):
@high
wiedziałem, że twoje rady będą mocno subiektywne

ps. chuj z cs


No i to oczywiste, ze beda subiektywne jak kazdego tutaj :roll: Jak zreszta juz je znaliscie. Ale chetnie bym sie rozczarowal.

I napisalem, ze "do popykania" to pewnie lepsze bedzie BO2. MoH2010 to byl gniot nad gniotami. Juz predzej zainteresuje sie remakiem Painkillera.

PS. Niah, jak masz refleks szachisty to nie dziwie sie, ze mowisz "chuj z cs"


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 12:19 
 
Co ma do tego refleks? Po co normalnemu człowiekowi gra, gdzie liczy się szybkość reakcji wypracowana setkami godzin gry? Jak szukasz rozrywki na kilkadziesiąt godzin to CS nie ma szans z nowymi tytułami.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:06 
 
A malo to grales w inne fpsy? Zeby sie troche ogarnac?

Zaczalem grac w cs 1.6., pozno po premierze cod4, dawalem rade i mialem fun. Nowy CSGO tez jest stosunkowo prosty czy latwiejszy. Nie jestem jakims prosem, a zwyklym sredniakiem. Rozumiem problem z Quake'iem, ale z CS? "jak szukasz rozrywki na kilkadziesiat godzin" - możesz jasniej? Mam to rozumiec, ze sam chcesz swiadomie gre na 40h, "przejsc gre multiplayer" i zapomniec? Bo chce gier do ktorych jeszcze wroce. Co niby te nowe tytuly oferuja? Sami sie smiejecie z nowego CODa juz. A tymczasem chyba tak naprawde tego oczekujecie. Chcecie to grajcie, to moja opinia i tyle, nie musicie mnie sluchac. Jak pisalem, chcialbym sie rozczarowac.

Juz wole popykac w RO2 czy Tribes. Czy wspomniane Chivalry.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:21 
 
Tbh nie wiem po chuj nowemu MoHowi Multi skoro do BFa jest Close Quarter... :D a i tak lepsza opcja bedzie jak High mowi nowy CoD bo o ile nie mam juz zamiaru nic z tej serii kupowac przez to gdzie ta seria poszla, to jednak multi wciaga, i tak na "każualowe" popykanie jak znalazl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:46 
 
Highlander napisał(a):
A malo to grales w inne fpsy? Zeby sie troche ogarnac?

Zaczalem grac w cs 1.6., pozno po premierze cod4, dawalem rade i mialem fun. Nowy CSGO tez jest stosunkowo prosty czy latwiejszy. Nie jestem jakims prosem, a zwyklym sredniakiem. Rozumiem problem z Quake'iem, ale z CS? "jak szukasz rozrywki na kilkadziesiat godzin" - możesz jasniej? Mam to rozumiec, ze sam chcesz swiadomie gre na 40h, "przejsc gre multiplayer" i zapomniec? Bo chce gier do ktorych jeszcze wroce. Co niby te nowe tytuly oferuja? Sami sie smiejecie z nowego CODa juz. A tymczasem chyba tak naprawde tego oczekujecie. Chcecie to grajcie, to moja opinia i tyle, nie musicie mnie sluchac. Jak pisalem, chcialbym sie rozczarowac.

Juz wole popykac w RO2 czy Tribes. Czy wspomniane Chivalry.


CS czy UT mi się podobał 10 lat temu. Dziś nie szukam takich gier. No może w remake UT99 bym popykał. W COD nie gram bo mi się znudziło i za to samo nie chcę płacić co rok pełnej ceny. Oferuje dynamiczną rozgrywkę która wybacza błędy i nie wymaga ćwiczeń żeby mieć frajdę, a nie zabawę w koordynację ręka-oko. BF3 za to dał mi kupę zabawy i jeśli chodzi o multi to mi taka rozgrywka odpowiada. Nie wiem o jakich innych FPSach mówisz, bo poza tym tylko single.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:50 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
BF3 za to dał mi kupę zabawy i jeśli chodzi o multi to mi taka rozgrywka odpowiada.


PlanetSide 2 powinien ci sie podobac.

tak offtopem pewnie bo nawet nie wiem o czym rozmawiacie, chyba ze o standardowym "obecne fps sa be"

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:53 
 
szukam fajnego fpsa (nowego cod4!!!) do pogrania 1h dziennie, a nie sensu życia, bite 10h żeby rozdawać headshoty jakimś dzieciakom z tłustymi włosami


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 24 paź 2012, 13:58 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2012, 13:55 
 
Highlander napisał(a):
A malo to grales w inne fpsy? Zeby sie troche ogarnac?

Nie masz perspektywy. Ty ciągle grasz w jakieś FPS-y albo conajmniej inne mocno twitchowe gry sądząc z twoich wypowiedzi tu na forum. Grałem sporo w UT i ET długie lata temu, potem lata przerwy i jak z ciekawości wróciłem jechali mnie jakbym nigdy nic nie grał. Czułem, że żeby wejść na poprzedni poziom to setki godzin gry bym musiał poświęcić.
Zresztą akurat w Quake czy szczególnie UT lepiej mi szło niż CS gdzie się gineło z dupy niewiadoko skąd w ułamek sekundy. Nie wiem, może w późniejszych odsłonach CS było inaczej albo na jakiś pro serwerach w Quake / UT jest inaczej niż te na których ja grałem.

Prawda jest taka, że jak się chcę grać na choćby średnio i wyższym poziomie w szybkie czy e-sportowe FPS-y typu CS, ET, Painkiller, itd to trzeba naprawdę duże ilośći czasu poświęcić i nie robić długich przerw w graniu w tego typu FPS-y. Nic w tym złego, tylko taka prawda, zresztą ma też zastosowanie w innych mocno zręcznościowych grach typu SC2, HoN, itd

Oczywiście są ludzie mający genetycznie mega szybką reakcję, trochę też inaczej jest jak się głównie w takie gry gra, ale mówię o przeciętnych ludziach i o takich, którzy w zręcznościówki nie grają często.

Każdy typ gry czy to turówka, czy zrecznościówka czy jakaś bardziej uśredniona gra jeżeli jest adresowana do bardziej hardcorowej części graczy - wymaga dużo czasu na ogarnięcie czy to zrecznościowe czy taktyczno-gearowe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.