mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 18:11 
Cytuj  
https://store.stardock.com/myaccount

Będziesz ściągać patche przez swoje konto stardocka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 18:24 
Cytuj  
czyli to samo co w becie.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 18:56 
Cytuj  
Co do łat to prawdopodobnie. W EWoM to był autoupdejt przez impulsa, jak to rozwiążą tu... może coś myśla przeciwko torrentom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 19:04 
Cytuj  
Poszlo. Ale jak sie okazalo antywirus rozpierdalal instalke. Uzywam MSE.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 19:25 
Cytuj  
Wreszcie wyszło ze warto płacić za nod32 :-)


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 21:29 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
https://store.stardock.com/myaccount

Będziesz ściągać patche przez swoje konto stardocka.

Mają własną wersję Steam-a - CTRL + SHIFT - chyba :]
Wtedy pojawia się podręczne menu ala steam ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 22:18 
Cytuj  
ctrl+tab. faktycznie jest tam zakladka "update".


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 00:48 
Cytuj  
Pare min temu przygarnąłem czampa, który wchodząc do walki na starcie odpala mass curse niby niewiele , a cieszy :P oraz znalazłem po pokonaniu Hactatomb armi książkę z magią wody (akurat nie miałem nikogo z tą magia). Duperelki, a cieszą. A i odpalił mi się event all mobki na mapie się rozmnożyły. Jakis typ przerabia szkielety i zombiaki z Ewom pewnie nie długo dojdą w modziku.

Game Informer Reviews
http://www.gameinformer.com/games/eleme ... eview.aspx

Mody warte obczajenia:
http://forums.elementalgame.com/430587

http://forums.elementalgame.com/421802



Oba na ukończeniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 08:07 
Cytuj  
gdzie moge kupić tą gre??

pierwszy raz o niej usłyszałem ze 2 dni temu i mnie bardzo zaciekawiła :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 08:11 
Cytuj  
Najtaniej chyba przez allegro klucz do steam.

Jest tez opcja przez stardock.com ale to wersja non steam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 10:34 
Cytuj  
Nie widzę wad łucznika.

Na normalu startowy czamp łuk (zasięg ma przez cała mape i idzie w crita), dodatkowy puszka melee. Chyba wygram to bo już kilka miast zdobyłem tylko notebook w robocie słaby zaczął przysiadać to dokończę w domku


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 10:52 
Cytuj  
i jak wrazenia? bedziesz gral ponownie czy civka lepsza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 11:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i jak wrazenia? bedziesz gral ponownie czy civka lepsza?
civka jest dużo uboższa, wystarczy napisać ze tu wszystkie jednostki możesz sam tworzyć z dostępnego sprzętu, a drzewo tech jest chyba większe niż w Civ5.

Civka 4 to fajna gra, civka 5 jest bardzo uproszczona. W FE co prawda nie ma czołgów tylko jakieś fantasy ale to jest mega zajebista gra turowa - nie mój klimat trochę ale jeżeli to będzie updatowane i rozwijane to będę miał grę na lata.

Mendol ja już naprawdę mam mocne postanowienie że ni kupie nowej gry przez rok jakiś - mam masę tego co nakupowałem i to są dobre gry, dobre gierki wymagają żeby przysiąść nauczyć się grać i wtedy jest radocha, a wiesz jak teraz mamy z czasem :P
WoT, FE, JA:BIA, XCOM, Diablo3, Torchlight, Shogun2, POE i jeszcze ten mod do Civ 4 Caveman 2 Cosmos plus do Herosów 5 wyszedł fajny pacz plus do Civ5 ma być fajny pacz.

Skyrima jeszcze nie skończyłem i Vampire Bloodlines.

Ja już nic nie kupuje :P

btw.
jak mam cała armie w mieście to jak nią wyleźć całą bo wyciągam po jednym i łączę ...


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 12:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Mendol napisał(a):
i jak wrazenia? bedziesz gral ponownie czy civka lepsza?
civka jest dużo uboższa, wystarczy napisać ze tu wszystkie jednostki możesz sam tworzyć z dostępnego sprzętu, a drzewo tech jest chyba większe niż w Civ5.

Civka 4 to fajna gra, civka 5 jest bardzo uproszczona. W FE co prawda nie ma czołgów tylko jakieś fantasy ale to jest mega zajebista gra turowa - nie mój klimat trochę ale jeżeli to będzie updatowane i rozwijane to będę miał grę na lata.

Mendol ja już naprawdę mam mocne postanowienie że ni kupie nowej gry przez rok jakiś - mam masę tego co nakupowałem i to są dobre gry, dobre gierki wymagają żeby przysiąść nauczyć się grać i wtedy jest radocha, a wiesz jak teraz mamy z czasem :P
WoT, FE, JA:BIA, XCOM, Diablo3, Torchlight, Shogun2, POE i jeszcze ten mod do Civ 4 Caveman 2 Cosmos plus do Herosów 5 wyszedł fajny pacz plus do Civ5 ma być fajny pacz.

Skyrima jeszcze nie skończyłem i Vampire Bloodlines.

Ja już nic nie kupuje :P

btw.
jak mam cała armie w mieście to jak nią wyleźć całą bo wyciągam po jednym i łączę ...


Przytrzymujesz lewy alt i lewym klikiem zaznaczasz jednostki którymi chcesz wyjść (utworzyć armię)

Bardzo dobry poradnik : http://forums.elementalgame.com/434960
Sam gram bestlordem i jest to ciekawy sposób na grę!

Co do grywalności i trudności FE, pamiętajcie ,że jeśli zagracie 5-6 gier (gotowymi lub stworzonymi frakcjami) i dla tych frakcji opracujecie nowe jednostki (tańsze, lepsze etc) to komputer będzie je później wykorzystywał przeciwko wam. Więc np: zamiast tworzyć ciężką kawalerię (droga w wytworzeniu>koszta i czas) to może lepiej konnica bez armora z itemami i traitami pod uniki i atak or łucznicy na podobnej zasadzie. > tanie i dobre w ataku/uniku.
A taka armia z czempem nastawionym na support (+ do expa + do inicjatywy + czary air or water)... przejedzie się po większości przeciwników ( z epic w góre będą problemy bo to już inna liga).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 17:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie widzę wad łucznika.

Na normalu startowy czamp łuk (zasięg ma przez cała mape i idzie w crita), dodatkowy puszka melee. Chyba wygram to bo już kilka miast zdobyłem tylko notebook w robocie słaby zaczął przysiadać to dokończę w domku


Tez gram lucznikiem, takim typowym scoutem - nie atakuja mnie potwory, nie ogranicza mnie teren, mam tez +50% Ataku vs Bestie i gra sie swietnie, sam wybieram walki, lawiruje sobie pomiedzy potworkami, no i samo lucznictwo jest dosyc mocne.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 17:44 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Nie widzę wad łucznika.

Na normalu startowy czamp łuk (zasięg ma przez cała mape i idzie w crita), dodatkowy puszka melee. Chyba wygram to bo już kilka miast zdobyłem tylko notebook w robocie słaby zaczął przysiadać to dokończę w domku


Tez gram lucznikiem, takim typowym scoutem - nie atakuja mnie potwory, nie ogranicza mnie teren, mam tez +50% Ataku vs Bestie i gra sie swietnie, sam wybieram walki, lawiruje sobie pomiedzy potworkami, no i samo lucznictwo jest dosyc mocne.

Dosyć mocne to mało powiedziane :P
Jak się dokopiesz do łuczników i odpowiednio rozwiniesz jednego z bohaterów, to żaden powolny przeciwnik do ciebie nie podejdzie, a ci szybsi podejdą nieźle poharatani :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 18:31 
Cytuj  
No ale bosów w wild landsach czy smoki z obstawą to chyba ciężko samymi łucznikami?

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 19:05 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
No ale bosów w wild landsach czy smoki z obstawą to chyba ciężko samymi łucznikami?

łucznicy to artyleria/snajperzy i to o wiele bardziej potężniejsza niż przez 3/4 gry czary :P
Tylko idiota puszcza na pierwszą linię artylerię/snajperów - zresztą dodałem, że trzeba od początku odpowiednio pokierować bohatera :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 19:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

btw.
jak mam cała armie w mieście to jak nią wyleźć całą bo wyciągam po jednym i łączę ...

z shiftem zaznaczaj

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 20:08 
Cytuj  
Dziękuję. Niby dostałem już tipa że. Altem i prawym myszy. Zaraz potestuje jak oni zasną :-)


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.