mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 15:24 
 
Hotline Miami fajne ale króciutkie

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 20:32 
 
Natural Selection 2 nic o tym nie slyszalem,a widze,ze z marszu zostalo best sellerem na steamie - fajne? gral ktos?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 20:42 
 
UFO extr za 1,99 dziś tylko na steam !

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 20:51 
 
1. http://www.youtube.com/watch?v=I6c6hFDubk0 spoko gameplay z bety
2. wiem, że pieniek82 ma, może coś nam opowie o grze ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 23:33 
 
tez sie chetnie dowiem, chyba jedynka czy mod czy co to tam bylo tez bylo hiciorem.

jak na obecne czasy wydaje sie oryginalne.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 10:00 
 
Pewnie nikogo to nie obchodzi ale Crysis 3 bedzie wymagał DX11 zeby sie uruchomić.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 16:42 
 
Painkiller: Hell & Damnation dzisiaj wyszedł. http://www.rockpapershotgun.com/2012/11 ... n-out-now/
Niestety PL premiera w następnym Cd-action jako pełniak.(za 19 dni)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 17:40 
 
o cool, to moze kupie ;p

http://www.cdaction.pl/seriale/ albo tu bedzie ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 19:01 
 
Jesienny patch do Civki V juz online.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 19:24 
 
PRE-PRODUCTION BEGINS ON NEW GAME IN‘THE LONGEST JOURNEY’ SAGA

Cytuj:
‘The Secret World’ Creative Director Ragnar Tørnquist working on next installment in the award-winning ‘The Longest Journey’ series –

Durham, USA – November 1st, 2012 – Funcom is excited to announce that 'Dreamfall Chapters', the long-awaited sequel to the award-winning adventure title 'Dreamfall: The Longest Journey', has gone into pre-production at Red Thread Games, a new studio founded by Ragnar Tørnquist, creator of 'The Longest Journey' saga.

Red Thread Games has licensed the rights to 'The Longest Journey' universe from Funcom, and Mr. Tørnquist will spearhead development of 'Dreamfall Chapters', while continuing in an advisory role as Creative Director on Funcom’s recently launched modern-day massively multiplayer online game ‘The Secret World’.

Last month Joel Bylos stepped into the position as Game Director on the myths, legends and conspiracy themed online game, allowing Mr. Tørnquist to devote more of his time to 'Dreamfall Chapters', which recently entered pre-production.

Red Thread Games will independently fund and produce the sequel to 'Dreamfall', and has entered into a revenue sharing agreement with Funcom as part of the licensing deal. Funcom owns the intellectual property rights for 'The Longest Journey', but due to the company’s focus on and commitment to the development of online games, the decision was made to license the rights to Mr. Tørnquist and his new development studio. The close working relationship between Funcom and Mr. Tørnquist will allow him to continue on as Creative Director of Funcom’s ‘The Secret World’, in parallel with putting together a team to develop 'Dreamfall Chapters'.

“I'm very excited to finally have the opportunity to continue the 'The Longest Journey' saga,” says Ragnar Tørnquist. “Ever since we ended 'Dreamfall' on a nail-biting cliffhanger, players have been rightfully demanding a sequel, and my deal with Funcom will finally make that possible. I'm extremely grateful to Funcom for this unique and exciting opportunity, and I can't wait to dive back into the universe I helped create more than a decade ago, and continue the story players have been waiting for these past six years."

Red Thread Games will release more details about 'Dreamfall Chapters' in the coming months.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 19:30 
 
Natural Selection 2 jest zajebiste. Ogólnie jak ktoś grał w jedynkę (ja nie grałem) to się powinien znaleźć bo podobno mapy niektóre takie same. Poza tym to jest to bardzo podobne do Savage (no i pewnie do Tremulousa w którego nie grałem). Granie alienami też przypomina troche AvP, ale gra jest zdecydowanie wolniejsza. Commander w grze raczej musi ogarniać więc dobrze jakby jakiś koleś z bety/z jedynki bawił się w wydawanie rozkazów i RTS, miałem grę z niezbyt doświadczonym commanderem, to jak ludziki miały już nas na strzała tak my nie mieliśmy podstawowych (podobno) upgradów.

Są ogólnie cztery rodzaje alienów, podstawowy to coś w stylu aliena z avp - szczęki jako główna broń, wspina się po ścianach i ma leapa, drugi to jakiś piesek z ranged atakiem, trzeci lata, a czwarty to coś w stylu ultraliska.
Ludźmi mało grałem, ale z tego co widziałem to kilka broni do kupienia mają i upgrady do armora.

Nowym graczom polecam grać na rookie serwerach, no i przede wszystkim nie pakowanie się w bycie commanderem, chyba że pod jakąś kontrolą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 20:16 
 
jak kupiles na stronie producenta klucz za 23$? mi tylko daje opcje na zakup digital deluxe za 39.99$ :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 20:18 
 
Tez wlasnie sie zastanawialem jak znajomy mowi ze za 40 teraz jest. Pewnie to byl jakis preorder deal bo kupowalem wczoraj i ogolnie wygladalo to tak jakbym preorder kupowal mimo ze od razu dostalem kluczyk do steama

Cytuj:
Anyways.. Steam has it on preorder for $24.99 and at the moment all preorders are upgraded to Digital Deluxe Editions. After Oct Release… very sooon… the prices are said to increase to $40 USD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:24 
 
o co chodzi z tymi upgradami? na jakiej zasadzie to dziala?

na allegro juz za 65 zl.

http://www.youtube.com/watch?v=PMK4Xya4g-Y dobre to.


_________________
.


Ostatnio edytowano 1 lis 2012, 23:28 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:25 
 
Highlander napisał(a):
o co chodzi z tymi upgradami? na jakiej zasadzie to dziala?

na allegro juz za 65 zl.


tak jak w starcrafcie :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:30 
 
hah, czyli na zasadzie zarzadzania przez dowodztwo / rozwoju ekonomicznego a nie unlocki broni dla pojedynczego zolnierza itp. rzeczy.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:37 
 
Cytuj:
na allegro juz za 65 zl.


za 70zł, od tamtego sklepu który sprzedaje za 65zł nigdy bym nie kupił, zresztą już ich nie mają


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:45 
 
Dzieki za info ;] zreszta w aukcji jest by nie kupowac.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 10:34 
 
Arturnik napisał(a):
Natural Selection 2 jest zajebiste. Ogólnie jak ktoś grał w jedynkę (ja nie grałem) to się powinien znaleźć bo podobno mapy niektóre takie same. Poza tym to jest to bardzo podobne do Savage (no i pewnie do Tremulousa w którego nie grałem). Granie alienami też przypomina troche AvP, ale gra jest zdecydowanie wolniejsza. Commander w grze raczej musi ogarniać więc dobrze jakby jakiś koleś z bety/z jedynki bawił się w wydawanie rozkazów i RTS, miałem grę z niezbyt doświadczonym commanderem, to jak ludziki miały już nas na strzała tak my nie mieliśmy podstawowych (podobno) upgradów.

Są ogólnie cztery rodzaje alienów, podstawowy to coś w stylu aliena z avp - szczęki jako główna broń, wspina się po ścianach i ma leapa, drugi to jakiś piesek z ranged atakiem, trzeci lata, a czwarty to coś w stylu ultraliska.
Ludźmi mało grałem, ale z tego co widziałem to kilka broni do kupienia mają i upgrady do armora.

Nowym graczom polecam grać na rookie serwerach, no i przede wszystkim nie pakowanie się w bycie commanderem, chyba że pod jakąś kontrolą.


Ja w jedynke gralem tez sporo nawet z Huntersami powalczylismy w europejskich turniejach.

Ja dostep do bety kupilem 3 lata temu, a w nagrode ze tak pozno wydali przyslali mi drugi kluczyk


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 13:48 
 
http://www.fpsguru.com/game/289/article ... Codes.html

Ważne do 4 listopada. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.