mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 13:59 
Cytuj  
Zawsze staram się szukać prawie pełnych plutonów i praktycznie zawsze trafiam na taki gdzie dowódcy faktycznie wydają sensowne polecenia a skład leaderzy sprawnie kierują swoją grupą. Jeśli nic nie znajdę latam trochę solo i sprawdzam za jakiś czas. Generalnie jako podsumowanie mogę śmiało napisać że jak będziesz szukał to zawsze znajdziesz odpowiedni skład dla siebie i nie trzeba szukać długo.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 14:02 
Cytuj  
to potestuje w weekend.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 14:04 
Cytuj  
Nie jestem pewny czy dzisiaj beta się nie kończy, coś obiło mi się o uszy.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 14:06 
Cytuj  
a faktycznie, release juz niedlugo jakos przeciez.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 14:15 
Cytuj  
Beta konczy sie dzisiaj, a release jest 20.11. Nadal mysle nad Alpha Squadem. Wczoraj przez 2h oblegalismy Crown i ostatecznie odbilismy. Bylo przepasnie kiedy napieralismy na VS na gorze i odpieralismy atak TR z dolu ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 14:17 
Cytuj  
no po releasie chetnie pobiegam z kims,
w becie mi sie nie udalo bo zawsze cos, chociaz z lowelem ze dwa razy sie udalo :)
no i to gra, gdzie naprawde ogarniety squad moze namieszac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 15:11 
Cytuj  
Mam nadzieje tylko ze po releasie patchowanie bedzie normalne, a nie co chwile 6gb sciagac.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 15:24 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Mam nadzieje tylko ze po releasie patchowanie bedzie normalne, a nie co chwile 6gb sciagac.


Na 20 szykuja nowego clineta. Ten z bety ma nie dzialac. Czeka nas kolejne kilka GB do sciagniecia ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 15:50 
Cytuj  
Gra jest na Steamie już, więc jak ktoś lubi mieć wszystko w jednym miejscu to tam pewnie będzie mógł sobie ściągnąć i odpalać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 16:40 
Cytuj  
tez myslalem nad alpha squadem, ale srednio mi sie opyla w tej chwili.
chyba, ze po premierze gra bedzie dzialala zdecydowanie lepiej i faktycznie wciagnie na dlugie tygodnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 16:48 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Gra jest na Steamie już, więc jak ktoś lubi mieć wszystko w jednym miejscu to tam pewnie będzie mógł sobie ściągnąć i odpalać.

U mnie pisze, że na Steamie dostępna będzie dopiero od 20 listopada.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 16:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Gra jest na Steamie już, więc jak ktoś lubi mieć wszystko w jednym miejscu to tam pewnie będzie mógł sobie ściągnąć i odpalać.

U mnie pisze, że na Steamie dostępna będzie dopiero od 20 listopada.

no o to mi chodziło, w sensie ze jak wyjdzie to mozna bedzie pewnie sciagac asap

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2012, 12:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tez myslalem nad alpha squadem, ale srednio mi sie opyla w tej chwili.
chyba, ze po premierze gra bedzie dzialala zdecydowanie lepiej i faktycznie wciagnie na dlugie tygodnie.


Wydajnosc pewnie beda stopniowo poprawiac, ale cudow sie nie spodziewaj. Mowili otwarcie, ze PS2 wymaga mocnego sprzetu :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 17:11 
Cytuj  
I jak z tym Planetside 2 ? ,szczerze to obiecywalem sobie po tym tytule to samo co po pierwszej czesci , czyli
loguje sie ,postrzelam troche i koncze zabawe po godzinie czy tez dwoch.

mendol mowi ze trzeba cos tam farmic ,punkciki czy cos , czyli nie da sie juz tak w to bawic jak w jedynke?

jak tak to szkoda

z wydajnoscia tez za wesolo podobno nie jest , obecnie mam taki komputer i3 540 (pierwszej generacji i3)
6 gb ramu i 6870 , wiecej klopotow niz zabawy na tym bedzie? ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 17:30 
Cytuj  
Premiera jutro, to sobie sam sprawdzisz :) Z tego co czytalem to dopoki na ekranie nie pojawia sie sporo innych graczy to wydajnosc daje jako tako rade, ale przy wiekszych walkach to jest slabiutko. Bez i5 moze byc imho ciezko, nawet na niskich detalach.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 17:32 
Cytuj  
Gra jest CPU heavy. Im lepszy procek tym lepiej chodzi. W chwili obecnej (czyli koniec bety) generalna optymalizajca byla z dupy. Nawet ludzie z poteznymi riggami dostawali 10-15FPSow w wiekszych walkach. Co do farmienia punkcikow to teraz nie da sie zrobic gry mmo/multiplayer bez tego. Ludkowie nie graja dla "funu" tylko dla unlockow, ubranek dla pacynek, naklejek i K/D ratio wiec rzeczy do odblokowania jest masa. Na szczescie mozna porzadzic troche nawet pierwsza bronia. Gralem glownie medykiem wiec pierwszy karabin na dalekie odleglosci + drugi w kolejce (w miare tani w zakupie za certyfikaty) na CQC. Do tego jakies attachementy jak foregrip dla pierwszego + laser sight dla drugiego. Dodatkowo dowolny "wizjer" i mozna strzelac. Niby wszystkie bronie do odblokowania maja byc tylko sidegrades ale jak bedzie to sie zobaczy. Generalnie po kilku h grania mozna odblokowac wszystkie potrzebne dla danej postaci smieci. Oczywiscie dochodza do tego unlocki zwiazane stricte z umiejetnosciami postaci jak np. szybsze leczenie, szybszy res czy tez ogolne perki jak szybsze odnawianie czy tez mocniejszy shield ...
Osobna sprawa jest pimopowanie pojazdow. O ile zolnierzyka mozna odstawic sobie fajnie dosc szybko o tyle na pojazdy zejdzie wiecej czasu/pieniedzy. Na szczescie certyfikaty sa ogole wiec co zarobisz zolnierzykiem mozesz wydac na pojazdy ...

P.S.@raggnarok U mnie detale maja male znaczenie. Miedzy low a medium sa moze 3 klatki roznicy...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 17:48 
Cytuj  
Dotakowe unlocki broni nie daja zadnej przewagi. One poprostu inaczej działają. Np. Jedne bronie medyka maja mozliwosc podwieszenia shotguna/granatnika ale maja wiekszy rozrzut i mniejszy zasieg (co naprawde czuć) i nie maja dostepu np. do amunicji penetrującej.

Inne bronie mają większy zasięg, mniejszy rorzut mniejszy dmg i dostęp do amunicji high-velocity, ale nie maja dodatków.

Itd. Mnie sie tymi bronmi za 480 punktow grało gorzej niż tą podstawową na ten przykład.

Edit. Przyzwyczjajacie sie ze gry będą dławione przez procesory. No chyba ze AMD wyskoczy z jakims cudem na kiju, który sprawi ze Intel sie osra i zacznie pracować na czymś konkretnym.
Albo NVIDIa zdoła w Maxwella uniezaleznić w większym stopni karte graficzną od procesora. Co jest mało prawdpodobne ;p.

Nic sie z tym nie da zrobić. 100+ animowanych postaci na ekranie i FPS leci na ryj. W kazdym silniku. Ot taka natura rzeczy. No chyba, ze postacia wytnie sie 75% animacji i będą wyglądać jak kłody, i innym rzeczą też.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 18:05 
Cytuj  
Tu jest filmik kolezki z podobnym CPU co moj ,nie chodzi mu tak zle :)

http://www.youtube.com/watch?v=9I4O6Lm3r-c

moze wyproboje o ile chlopaki z Relax Cartel / Warcry beda grali


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 19:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
moze wyproboje o ile chlopaki z Relax Cartel / Warcry beda grali


Ostatnio Relax Cartel sporo (systematycznie) grał w...lola, taka prawda.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2012, 19:21 
Cytuj  
Jakos nie sadze aby RC mielo znaczna reprezentacje w PS2. Jutro premiera, a jeszcze sie nikt nie zaczal zbierac ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.