mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2003, 17:37 
Cytuj  
Fajna nawet gierka.Dla fanow MTG pozycja obowiazkowa =P.Sam kiedys troche gralem w MTG ale raczej jako total newbie (mialem 1 kupionego i gotowego decka).

Nie jest to mmorpg ale mozna duelowac przez internet~.I w sumie po paru duelkach musze przyznac ze nawet ciekawie to wyglada.Szkoda tylko ze nie mam talentu do ukladania decka i zasob kart z ktorych mozna cos ulozyc tez jest raczej bardzo skromny.

Mi sie udalo grac z pirackim cdkey'em w necie , ale kiedy probowalem zagrac z kumplem i on uzywal tego samego cdkey to juz jednego z nas wywalalo =.

Gra w to ktos?Z checia bym posluchal paru rad jakis pr0 MTG graczy odnosnie ukladnia decka.


_________________
The Legendary.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2003, 18:22 
Cytuj  
Heh <<--- grał 6 lat w MGT :razz:P

Ok po pierwsze zaczniemy od podstaw MGT :smile:

Na początek zalezy jaką talie robisz czy jedno kolorową dwu czy tęcze.

Co to ma w spulnego z talią ? Ano to że robiąc talie musi byc ruwnowga w lądach.

w typowej tali musi byc około 1/3 ladów danego typu gdy sa dwukolorowe podziel ilosc pół na pół przy wiecej niz dwóch kolorach mozna uzyc kart pozwalajacy na tapowanie róznych kolorów jak birds of paradise itd. Grając w MTg mozesz wygrać na wiele sposobów co oznacza musisz załozyc na jakim bedzie opierała sie twoja talia. najpopularniejszym jest poprostu stworki. lecz hardcore players stosują laczej deci controlne z niebieskiej tali z mixem z innymi colorami. Nie jestem teraz dokładnie na bierząco z edycjami wiec ci nie powiemdokładnie. Tródno jest objasnic jak co zrobić. Poprostu tworząc talie nie rób all in one ale staraj sie sprecyzowac w jaki sposób chcesz wygrać znajomość zasad i działania ability itd to połowa sukcesu w kazdej walce :smile:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2003, 19:07 
Cytuj  
MTG :Battlegrounds smierdzi :/..to tylko taka uproszczona ,typowo konsolowa wersja prawdziwego Magica.. (np. jest zaledwie 70 kart) .Już lepiej pograć w stare komputerowe MTG + Duels of the PlanesWalkers lub Etherlords 2 ..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2003, 19:24 
Cytuj  
No wlasnie podoba mi sie ze jest tam troche zreczonsciowych elementow i niewyglada to jak zwykly duel karciany.Wiem ze jest malo kart :.Khebeln dzieki za pomoc ale mi chodzilo o decki ktore wlasnie mozna ulozyc w MTG:BG , a tam skladaja sie z 10 kart i nie ma ladow itd.Myslalem ze dla ludzi ktorzy graja duzo w MTG ulozenie decka z 10 kart i podanie pare przykladow to bedzie zaden klopot.


_________________
The Legendary.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2003, 19:28 
Cytuj  
Najlepiej to popykac w Magic the Gathering Online, tyle ze do tego trzeba kasy. Podobnie jak w papierowej wersji tutaj trzeba kupowac boosterki za real cash. Jedyny plus to brak miesiecznego abonamentu. XSiv w to gral/gra, takze jego sie popytajcie :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 11:25 
Cytuj  
A jakze - gram. Tylko teraz malutko...
Moje gobliny sa nie do za***a i troche mi sie nudzi. Ile mozna wygrywac :>


PS
Czekam na wyzwania

_________________
XSiV - Xenomorph Skilled in Infiltration and Violence!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: XSiV dnia 2003-12-19 11:26 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 12:02 
Cytuj  
Heh, a czy Twoje gobliny spotkały kiedyś Psychatoga ? albo szalonych Lootersów ? ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 14:48 
Cytuj  
ciekawe jakie sa ceny za najwiekrze rareski
typu legendary Black Lotos :smile:
doszly mnie sluchy ze ceny za to cuda ida w setki zielonych :smile:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 17:48 
Cytuj  
Kiedys jak gralem amatorsko w MtG to wiele o black lotosie slyszalem... A wyszlo na to, ze dwie osoby w moim malym Swinoujsciu mialy (maja?) ta karte na wlasnosc... Widzialem na wlasne oczy :eek:.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 18:46 
Cytuj  
Bodajze moj naczelny z Click!a - Frogger - ma Black Lotusa i jeszcze pare Moxow. Tyle ze przestal juz prawie grac i trzyma sobie w klaserze do ogladania. Moje karty zreszta podobnie. Mam pare 'podwojniakow', troche trzeciej edycji (Sol Ring, Serra Angel i inne). :smile:

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 09:58 
Cytuj  
a ja dzisiaj zaczne napierniczac bo wczoraj wlasnie dostalem MTG:B =]

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 12:51 
Cytuj  
No niestety. MTG Online jest kosztowna impreza. Tymbardziej jesli wezmie sie pod uwaget to, ze kupuje sie wirtualne karty. Ale dla handlarzy to jest po prostu raj. Dostac jakies raresy tez w sumie nie jest trudno - co chwila sa turnieje, walki klanow itd. Zawsze mozan wyrwac tam cos ciekawego. Do tego dochodza avatraki turniejowe - za niektore ludzie placa nawet i po 100 kuponow (kuponow na turniej za 1$) :>

-=Ogloszenie=-
Chcesz zmierzyc sie z armia malych i slabych goblinow? Masz ochote powalczyc z horda niepokonanych dzikich bestii? Zadzwon - ICQ 12136515 -!
Przyjmuje kazde wyzwanie! Smierc elfom!
-=Ogloszenie=-

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 14:26 
Cytuj  
heh pamiętam jak kiedyś grałem w bete MtgOnline to często używałem decka dingus egg+armageddon i całkiem skuteczna ta kombinacja była :smile:...Szkoda że nie zrobili MtgOnline na wzór innych gier mmo tzn. np płaciłoby się co miesiąc 15$ ,w zamian za to dawaliby jakiś miesięczny przydział kart (np 200) a dodatkowe możnaby było wytradować ,ew. zakupić ..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 17:44 
Cytuj  
Teoretycznie jak ktos ma silna wole to moze sobie wyznaczac limit 15$ na miech na karty i kupowac boosterki. 200 kart na miesiac w ten sposob miec nie bedziesz, ale z 30 tak :smile:. W sumie tak duzo kupowac nie trzeba - glownie na poczatek - pozniej mozna sie wymieniac z fra... latwowiernymi ludzmi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 19:08 
Cytuj  
Coval - 15% to za malo. 20$ przynajmniej - dwa boosterki/miech. Co do "naiwnych" - coraz mniej jest takich. Ale mozna czasem wyrwac niezle karty. Sam wisz jak to jets - jak chcesz cos miec to oddasz wszystko za to :>

A ty nie marudz, tylko sie rejestruj i pogramy, albo na nastepna impreze bierzemy worki z kartami, hahaha

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 23:14 
Cytuj  
ROTFL 2 boosterki 20$?:O I ile tam jest kart, 15 jak w MTG?
...........
Troche droga zabawa wowczas:<

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 23:24 
Cytuj  
yup ..zwłaszcza że płaci się za wirtualne karty :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.