mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 14:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Po co uja skoro Steambox w tym roku wychodzi :)

Zapodaj jeszcze numery do totka.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:00 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Dokladnie Tomciu jak mendol pisze, jak mi mój 2latek sie bawił ipdaem szwagierki to człowiek się bał aby nie usiadł na nim. Dla cieci się kupuje "ojee". stawia pod tv i ma się święty spokój.



No myk polegał na tym ze zamiast pudelka polega na tym ze maly dostaje pada do reki, jak pod tv lezy tablet tez dostaje pada do reki (pomijam niesubordynacje dzieciakow i sciaganie tego z polki).
Ale dodatkowo w trakcie podrózy mozna wziac tableta pod pache i puscic malemu bajke w samochodzie.

Dlatego pisze o przewadze (jesli juz wybierac), a nie ze "ołjeee" jest bezuzyteczne. Luz ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 15:15 
Cytuj  
Podejrzewam, ze chocby ze wzgledu na fakt, ze Ouya (swoja droga, co za pojebana nazwa) bedzie natywnie miala normalnego pada w zestawie to gry na nia beda lepsze niz na ipady/iphony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:39 
Cytuj  
ja jebie tomu.
nie chcesz nie kupuj :)
myk polega na tym, ze jak ktos chce i mu sie podoba to MOZE sobie kupic bez pierdolenia sie z tabletem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:59 
Cytuj  
Jaki argument... Mozna tez kupic trabanta za milion dolarow. Pytanie po co?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:08 
Cytuj  
bo ktos ma ten milion i ma ochote kupic trabanta. jego milion, jego sprawa.
jak juz napisalem i ci powtorze - ciesze sie, ze pojawiaja sie nowe rzeczy i wybor jest coraz wiekszy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 17:39 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
malek69 napisał(a):
Dokladnie Tomciu jak mendol pisze, jak mi mój 2latek sie bawił ipdaem szwagierki to człowiek się bał aby nie usiadł na nim. Dla cieci się kupuje "ojee". stawia pod tv i ma się święty spokój.



No myk polegał na tym ze zamiast pudelka polega na tym ze maly dostaje pada do reki, jak pod tv lezy tablet tez dostaje pada do reki (pomijam niesubordynacje dzieciakow i sciaganie tego z polki).
Ale dodatkowo w trakcie podrózy mozna wziac tableta pod pache i puscic malemu bajke w samochodzie.

Dlatego pisze o przewadze (jesli juz wybierac), a nie ze "ołjeee" jest bezuzyteczne. Luz ;]


Ouya jest 2x tansza od najbardziej zblizonego tabletu (nex7)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:15 
Cytuj  
roball dobrze podsumowal:

plusy:
+ cena

minusy:
- bezuzyteczne
- chujowe
- bezsensowne
- idiotyczne


btw. moja mala zaczela bawic sie ipadem w wieku 1.5 roczka i swietnie sobie radzi.
Wole jej dac pograc na PS3/PS4, xbox czy nawet Wii - jedyne co bedzie trzymac w reku to tani kontroler. "Jak sie popsuje to sie wyjebie".

Calkiem inna sprawa to software (gry) - podejrzewam identyczny zalew shitu jak aktualnie na iOS-a, androida. Wartosciowe pozycje bedzie mozna po 2-3 latach policzyc na palcach obu rak (oby).
Jedyna roznica to to, ze nawet w ten totalny shit czlowiek pyknie stojac w kolejce do Tesco, natomiast nie wyobrazam sobie grania w Temple Run czy Angry Birds na duzym TV w salonie.. szkoda zycia.


Ostatnio edytowano 6 sty 2013, 18:19 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:18 
Cytuj  
o kurwa marek, prosze cie, daj juz sobie spokoj.
za 100 dolarow mam male pudelko, ktore podpinam dzieciakom do tv i mam z glowy - ja moge sobie grac na ps3/ps4.
za 100 dolarow mam male pudelko, na ktorym instaluje xbmc i mam htpc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:23 
Cytuj  
Nie no marek przymarkowal. A ja zwracam honor, bo bylem swiecie przekonany ze kosztuje to 600-800zeta, a wychodzi na to ze nawet nie 10% wartosci TV do ktorego jest podpinane.

Co fajniejsze jezeli pojawia sie fajne gry na pada na te pudelka (tu mam najwieksze obawy), to rownie dobrze mozna bedzie je pewnie odpalac na innych urzadzeniach z androidem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:26 
Cytuj  
mendol - a ja nie musze wywalac 100USD, wracam z mala z przedszkola podpinam jej smartfon czy tablet do tv i mam to samo.
jebanie sie z ustawieniami? 3 dni po premierze tej chujni w appstore bedzie dostepna aplikacja OUYA. Ide o zaklad.

mam cos kupic tylko dlatego, ze jest tanie. Mimo, ze dubluje funkcjonalnosc hardwaru ktory juz posiadam? Bezsens.

Tomugeen - fajnych gier bedzie tyle co na smartfony/tablety. Na pewno nie wiecej. Smartfonow/tabletow sprzedalo sie setki milionow - zaden devs nie odpusci sobie tylu potencjalnych klientow piszac tylko pod OUYA lub tylko pod tego Sticka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:36 
Cytuj  
Ouya = Android = Linux = wszystko co jest na appstore albo dziala pod linksem bedzie dzialac na Ouya, odrazu albo z niewielkimi zmianami.

SteamBox pod wzgledem tego co wniesie wydaje sie byc duzo bardziej interesujacy. Bo z jednej strony to zamknieta platforma sprzetowa, ale z drugiej strony całkowicie otwarta programowa. I raczej nie bedzie to popierdolka o mocy telefonu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:39 
Cytuj  
no ja bardzo chetnie kupie, zeby wyjebac pc, ktory robi za htpc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 18:59 
Cytuj  
OUYA, projekt nowej konsoli do gier, której cena ma nie przekroczyć 100 dolarów za sztukę, została oficjalnie wysłana do wszystkich osób, które zostały wybrane. W skład zestawu weszło: konsola, oficjalny list z podziękowaniem, dwa przezroczyste pady z bateriami, kabel HDMI, kabel micro-USB oraz zasilacz. Udostępniono także OUYA Development Kit (ODK), który ma za zadanie zapewnić sprawne działanie gry, kontrolerów i konsoli.

masz filmik jak otwieraja pudełko(dla devsów) https://www.youtube.com/watch?feature=p ... sCoR4zmIpE
widać nawet niezłe pady

OUYA jest już u devsów: mają czas aby przystosować gry pod pady
ma mieć własny sklep(domyślnie) gdzie będą gry pod pady.
Do tego, żre mało prądu jak na htpc.
Zobaczcie sobie jak sprzedają się maliny lub odroid a troche kosztują.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:04 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Zobaczcie sobie jak sprzedają się maliny lub odroid a troche kosztują.

Huh? Maliny są przecież tanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:16 
Cytuj  
Da fuq is Maliny ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:17 
Cytuj  
LOL, nie wiedzialem, ze to bedzie takie pudeleczko...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Da fuq is Maliny ?

raspberry pi - fajne, tanie htpc.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:31 
Cytuj  
A faktycznie. Ma to w logu maline ;s Nigdy nie zwrocilem uwagi na to.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:46 
Cytuj  
Marek wystarczy ruszyc glowa , nie wiele , troche :)

gracze z duzym stazem nie sa juz intratnym targetem tylko kola gospodyn wiejskich ktore siedza w domu
i nawet nie pomysla ze TV moze sluzyc do czegos innego jak ogladanie serialu o milosci :)

dlaczego? , poniewaz jest to niezagospodarowany rynek , ktory moze byc wziety tylko i wylacznie cena
z racji tego ze nic takim ludziom nie mowia tytuly gier AAA , wiec jak ich chcesz przekonac inaczej ? ;)

nalezy sie spodziewac tez ze im wiekszy sukces OUYA i pochodne odniosa , to tym pozniej nadejda konsole od Sony i Microsoftu

rynek sie zmienil od czasu 2005-2006 roku , nastaja czasy unifikacji (Android) , a koncerny coraz mniej sa chetne by inwestowac w cos niepewnego , a juz na pewno nie beda dokladali do interesu jak to mialo miejsce wczesniej

wniosek z tego ze zabawki od Sony i Microsoftu sa po prostu za drogie , nawet teraz u schylku zycia (teoretycznie)
ciagle kosztuja 1000 - 1300 zl , to nie sa pieniadze ktore przecietny czlowiek wyda lekka reka

ale 200? , moze odzalowac :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.