mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2003, 18:20 
Cytuj  
... Do sklepow w calym USA. Tworcy reklamuja go jako najbardziej rozwienietego MMORPGa z niewyobrazalnym PvM i niebywalym Craftingiem. Jak jest naprawde, przekonali sie juz czytelnicy boarda, ktorzy to w becie przemiezali swiat Istarii do znudzenia, ktore niestety, naszlo szybko.

Na koniec pare, dosc "ladnie" wygladajacych screenikow:

Obrazek

Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 21:16 
Cytuj  
Jestem ciekaw, gdzie mogę zapoznać się z opiniami beta testerów. Jak na razie odbieram gierkę bardzo pozytywnie, powiem więcej, jestem na nią napalony. Zamówiliśmy z kumplem po egzemplarzu i mamy zamiar zagrać w nią w nowym roku.
Pozdrawiam.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: All Beeno dnia 2003-12-19 21:18 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 04:39 
Cytuj  
Komentarze pojawily sie na tym forum w dziale ogolne, bo bylo paru beta testerow z Polski. Czar prysl po blizszym zapoznaniu sie z gra, co wcale nie trwalo tak dlugo, bo niestety nie jest zbyt rozbudowana. Z tego co udalo mi sie wychwycic na zagranicznych forach, zachwyceni sa ta gra przede wszystkim ex gracze EQ, ktorym niezbyt skomplikowany combat system i mozliwosc levelowania bez konca zawsze bardzo przypada do gustu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 08:52 
Cytuj  
Tak dla przykładu ja byłam beta-testerką :smile: Na początku też byłam bardzo napalona na tę gierkę. Potem beta rozwiała mój zapał. Z zalet wymienianych przez twórców Horizons mogę potwierdzić jedynie udany crafting. Do końca beta testu nie dotrwałam - gra ziała nudą (IMHO oczywiśćie :grin:) Ponadto grafika w grze (poza udanym GUI) była średnista (przy Final Fantasy - w które gram obecnie - to Horizon do pięt nie dorasta). W razie czego służę pomocą jeśli ktoś miałby jakieś pytania w kwestii Horizonsów. Pozdrowionka :wink:

_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie... :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kaikitka dnia 2003-12-20 08:53 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-20 04:39, konrador napisał:
Z tego co udalo mi sie wychwycic na zagranicznych forach, zachwyceni sa ta gra przede wszystkim ex gracze EQ, ktorym niezbyt skomplikowany combat system i mozliwosc levelowania bez konca zawsze bardzo przypada do gustu.


Stara, "dobra" konradorszczyzna. Chociaż stanowczo za mało jadu na miłośników EQ - popraw się koniu bo wychodzisz z wprawy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2003, 15:26 
Cytuj  
Mark 24 < konrador się hamuje bo sam gra w EQ in space :>~~


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 01:31 
Cytuj  
No tak, teraz już za późno! Gierka jest w drodze. Mam jeszcze cichą nadzieję, że coś się zmieniło od beta testów i że się nie znudzę jak niektórzy beta testerzy. Czego sobie i mojemu kumplowi życzę.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2003, 11:13 
Cytuj  
Zawsze to samo na tym forum, szczyt grania i finalna ocena gry przypada na okres połowy beta testu.

Ludzie kochani zlitujcie się, przecież żadnych eventów do tej pory nie było i zaczną się pewnie dopiero za miesiąc, to to właśnie takie eventy i ataki "armi ciemności" mają być główną atrakcją gry.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2003, 16:36 
Cytuj  
MMORPGi caly czas sie rozwijaja, wiec trudno byloby nam oceniac gre na wyrost i wrozyc z fusow, co bedzie sie dzialo za pare miesiecy : Na dzien dzisiejszy gra nie prezentuje sie najciekawiej i tyle... Za jakis czas bedzie mozna pisac o ewentualnych fajnych patchach i rewolucyjnych zmianach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.