mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 20:57 
Cytuj  
Cytuj:
Jak na razie, jestem zniechęcany, ale może ktoś powie coś dobrego o tej grze. Może nie do końca wywaliłem w błoto 50$.


Dobra, ja powiem :smile: może nie do końca tak jakbyś oczekiwał, ale zawsze coś... :wink:

Tak naprawdę, to wyszstkie MMORPGi są do siebie dziś podobne - zresztą zgodni wszyscy pod tym względem jesteśmy. I tak naprawdę ma niewielkie znaczenie czy kupiłeś Horizons, Shadow Bane czy co tam jeszcze... Kupiłeś sobie po prostu nową grę bo lubisz grać w MMORPG i bardzo dobrze. Nie zrobiłbyś mądrzej ani głupiej kupując inną grę.

Tak przy okazji to przypomnę się ze stwierdzeniem za które już raz byłem mocno wyśmiany :grin: że dla mnie są 4 gry z których każda wniosła coś nowego (nie w kolejności):
- UO za pierwszy (?) znany i udany MMORPG
- EQ za pierwszy znany i udany MMORPG w grafice 3D / FPP
- EVE Online za pierwszy (?) oryginalny MMORPG w kosmosie (sorry ale nie cierpię E&B :wink: )
- PlanetSide za pierwszy MMOFPS

Wszystkie inne MMORPG, dla mnie są kolejnymi wersjami tego samego produktu (głównie EQ)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 21:12 
Cytuj  
Akurat _Shadowbane_ nie nazwalbym kolejnym klonem EQ... Coz procz grafiki 3d mial z EQ?
Tak samo neocron? hmm..

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 08:10 
Cytuj  
z czego uo bylo najlepsze ;/// szkoda ze x nie bedzie uo z wiekrzymi mozliwosciami i lepszym kodem + full 3d ;//

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 14:25 
Cytuj  
Dokladnie, UO najdluzej przykuwalo uwage
dopoki EA assholes nie postanowily zrobic z
tego diablo plus coraz bardziej udupiajace gre pub's . Ja mam cicha nadzieje ze doczekam sie jeszcze UO ze starymi rozwiazaniami z dobra oprawa graficzna


Posty: 32
Dołączył(a): 3.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 20:11 
Cytuj  
Nie wiem czy coś było przed Ultimą Online ale UO dla mnie też było pierwszym MMORPGiem. Spędziłem na nim dwa lata, a potem jeszcze trochę czasu na darmowych serwerach. W między czasie pogrywałem na różnych darmowych koreańskich i nie tylko MMORPGach, ale żaden nie mógł pobić UO, dopóki sama się nie pobiła. Ultima Online II miała szansę stać się godną następczynią, ale zarzucono projektu, a Ultima X to już inna bajka.
Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.