mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 09:59 
Cytuj  
Cytuj:
Czy jest możliwe aby to właśnie gra Star Wars Galaxies otrzymała tytuł gry roku 2003 na MMOGspot , tytuł, który ma zostać przyznany po raz pierwszy w historii wortalu pierwszym tygodniu nowego roku? Wszystko na to wskazuje...

Z otrzymanych drogą kuluarową przeciwków wynika, iż pozycja ta ma spore szanse aby już wkrótce zagościć w pierwszej trójce IcE Top 15, co zważywszy na licznne obsuwy premier innych, godnych uwagi pozycji wskazywac moze, iz to właśnie ten tytuł triumfować będzie w pierwszej edycji Gry Roku MMOGspot.

Przypominam, iż Star Wars Galaxies plasuje się obecnie na czwartym miejscu listy IcE'a zblizając się do piastujacych od wielu tygodni pierwsze pozycje DAOC, EverQuest i Neocron. Z uwagi jednak na wiekowośc EQ, krytyke pod adresem Neocron i słaby support europejskiej wersji DAOC - utytułowanie właśnie SWG wydaje się być już przesądzone.


Nie chcę mi się komentować - skomentowałem na mmogspot. Dziwię się tylko jak 1 (słownie jedna osoba) może odgórnie decydować za cały serwis?
Ranking gier jeszcze można ścierpieć bo jest "by ICE", ale to to moim zdaniem przesada.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:39 
Cytuj  
O co ci mareczku chodzi? Pisze SWG grą roku 2003 wg. MMOGSPOT zaloz sobie swoja stronke i oglosisz Tibia gra roku wg Mareczka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:58 
Cytuj  
Co to jest "przeciwków"?

Lepiej zeby to ktos poprawil...

Swoja droga to na wiekszosci tych super wortali , jest pelno bledow i literowek.
Moze tak jakas korekta od czasu do czasu.

O tyle o ile moje prywatne wypociny bez polskich znakow diaktrycznych czy z fatalna interpunkcja sa do przyjecia.To powazny artykul na powaznym wortalu napisany przez profesjonalnego redaktora - juz chyba nie.

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-12-22 16:06 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 17:03 
Cytuj  
Na kolejne forum plujesz?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 17:17 
Cytuj  
Marek, i co? Bedziesz tak sobie wysmiewal sie na boku (mmogspot) z mmorpg.pl a na drugim boku (mmorpg.pl) z mmogspota? :/

A... rzeczywiscie zapomnialem, jeszcze GOL zostal.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 18:59 
Cytuj  
Chodzi, o to, że nie było żadnego głosowania, referendum, wyboru najlepszej gry roku (powinno być czy się mylę?).
Po prostu jedna osoba (lub 2 - 3 z zarządu mmogspot - nie wiadomo) narzuciło wszystkim userom grę roku (na pewno w sposób demokratyczny tylko nic o tym nie wiemy).

A potem ukażą się na innych stronkach wielkie nagłówki:
"Największy i jedyny polski wortal o mmorpg(100 000 userów i fanów tego gatunku) uznał SWG za grę roku 2003r."

Nie chodzi o flamowanie, więc się odczepcie, założyłem wątek bo chciałem się dowiedzieć czy to normalne, że 2 - 3 osoby (lub nawet jedna) decyduje za kilkaset, kilka-tysięcy userów i gdzieś po cichu wybiera sobie grę roku dla całego swojego serwisu.
Nie chodzi też o najażdżanie (plucie) na mmogspot - tam też wywołało to małą burzę.
A napewno koniu nie chcę się podlizać Tobie - wiesz to na 100%.

Dla mnie już ta cała lista "the best mmorpg by the Ice" jest niezbyt.... no ale jest "by the Ice" - więc rozumiem, gdybym był twórcą mmogspotu to AO byłoby na pierwszym miejscu a to w co akurat gra koniu na ostatnim - ale nie jestem :sad:

Natomiast wybór gry roku POWINIEN być dokonywany przez cały serwis (tak jak napisali - mmogspot) czy przez jedną osobę, jakiś powołany zarząd, reprezentantów userów?

Więc proszę o odpisanie, czy sposób obrany przez mmogspot jest fair w stosunku do userów tego forum?

I bez flamów proszę. Jak ktoś chce poflamować niech założy wątek we flamesach - jutro w pracy będę miał 10minut wolnego, to postaram się wymyśleć jakieś "kurwa i chuj, pluć, itd." i odpiszę.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-12-22 19:01 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:03 
Cytuj  
Ani się nie wyśmiewam, ani pluję, ani nie prowadzę żadnej wojny.
Po prostu zaczytowałem całego newsa i zapytałem czy to fair wg. was?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:26 
Cytuj  
Troche inaczej odebralem tego posta... Ale coz, kazdy sie myli, nawet taki ideal jak ja :sad:

Wg mnie, sama idea "IcE top 15" jest kretynska. Rozumiem, zalozyl wortal, bo zawsze mial myk do interesow (ale nie bede tego poglebial :razz:) moze cos takiego urzadzic. Ale lepiej byloby po prostu przeprowadzic ankiete dla wszystkich zarejstrowanych. System ankiet maja dosc dobrze opracowany, bo pozwala glosowac tylko zalgowanym i tylko raz (zadne cookies, dobry kod po prostu) i wylonic najlepsza gre mmogspotu.

Nie uwazam za miarodajna liste, przypadkowego goscia co wlasnie jest w okresie 'podjarania' SWG (jak ja, tak na marginesie SWG naprawde coraz bardziej mi sie podoba :>) i uwazac to za gre roku. Ba, lista nie musi kierowac nawet on sam :razz: ale oskarzac nikogo nie bede ;>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:30 
Cytuj  
Cytuj:
Po prostu jedna osoba (lub 2 - 3 z zarządu mmogspot - nie wiadomo) narzuciło wszystkim userom grę roku (na pewno w sposób demokratyczny tylko nic o tym nie wiemy).


Mi nikt niczego nie narzucał. Zresztą poczekaj.. sprawdzę...

.. SWG jest do dupy, nie ma żadnego wybalansowania klas, PvP to kiepski żart, a tzw. "content" nie istnieje.

Tak - wydaje mi się, że nikt niczego mi nie narzucił i mam dalej własne zdanie. Skoro Ci tamten serwis nie odpowiada, to po cholere wogóle tam zaglądasz?


dyzklajmer. Powyższa opinia o swg jest tylko i wyłącznie moją opinią, opartą na moich odczuciach z gry. Wiem, że są osoby, którym się gra podoba i jeśli dobrze się przy niej bawią, to na zdrowie im.


_________________
Browar

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:42 
Cytuj  
To jest tak jak z pisaniem recenzji i newsow... Ty sie juz wszystkiego po kolei zdazyles przyczepic, bo wszystko dookola smierdzi ci tendencyjnoscia :

Nie dziw sie, ze twoje posty sa odbierane w ten a nie inny sposob, jak przy kazdej mozliwej okazji jedziesz po forum ''konkurencji'' (specjalnie w cudzyslowiu, bo tu nie ma o co konkurowac).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 22:32 
Cytuj  
Niech se mmogspot wybiera nawet gre stulecia. Jak dotad to forum zlewalo prawie wszystkie ich pomysly, najwyzej posmiewajac. Czemu na ten mialoby zwrocic uwage ?

przy okazji, gorzej wybrac nie moglii ? wkoncu jest jeszcze tibia :wink:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 08:56 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-22 19:42, konrador napisał:
To jest tak jak z pisaniem recenzji i newsow... Ty sie juz wszystkiego po kolei zdazyles przyczepic, bo wszystko dookola smierdzi ci tendencyjnoscia :

Nie dziw sie, ze twoje posty sa odbierane w ten a nie inny sposob, jak przy kazdej mozliwej okazji jedziesz po forum ''konkurencji'' (specjalnie w cudzyslowiu, bo tu nie ma o co konkurowac).


Nie koniu nie jest tak jak z pisaniem newsów czy recenzji. To jest chyba coś innego niż stwierdzenie "moim zdaniem gra to przebój roku 2003r." - a może ty tego nie rozróżniasz?

A o odbiór moich postów się nie martw - na twoją nudnawą już konradorszczyzną i dorzucane gdzieniegdzie "śmierdzi", "gówno" bym się nie zamienił :sad:
Koniu i doczytaj poprzedni mój post, albo napiszę tak jak friend yacub (very inteligent person) - naucz się czytać ze zrozumieniem.

A wracając do tematu to ciekawi mnie dlaczego właśnie SWG? Przecież prawie nikt w to nie gra/nie grał, a jak już to przychylnie o tytule się nie wyrażał. Nic nie podejrzewam, ale czyżby miało to związek z premierą w Empikach?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-12-23 08:57 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 10:38 
Cytuj  
Spiskowa teoria dziejow?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 11:10 
Cytuj  
W tym przypadku tak.
Wszyscy zgodnie uważają że SWG to gniot i nagle tytuł zostaje okrzyknięty grą roku.

Cytuj:
Czytając wasze komentarze wychodzę z założenia że niema się sensu o nic się spierać i wydawać różnych (czasami dziwnych :razz: ) sądów. Przychylam się do propozycji jawnego głosowania nad grą MMO roku 2003. To powinno rozwiązać wszelkie
dyskusje i sprzeczanie się na ten temat. Chodź oto aby sami gracze ocenili w co najbardziej chcą grać i co jest w ich opinii najlepsze z gier MMO obecnych na rynku w 2003 roku.

"władza" pod naciskiem ludu ustąpiła i będą po raz pierwszy demokratyczne wybory

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mark24 dnia 2003-12-23 11:16 ]</font>


Posty: 15
Dołączył(a): 25.06.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 14:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-23 11:10, Mark24 napisał:
Wszyscy zgodnie uważają że SWG to gniot i nagle tytuł zostaje okrzyknięty grą roku.

Hm, wszyscy powiadasz? A to bardzo ciekawe stwierdzenie jest...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 14:18 
Cytuj  
DON'T FEED TEH TROLLS~!

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 17:28 
Cytuj  
Mark24 bardzo nie ladnie :sad:
A ja zbanowalem Konradora przez Ciebie kiedys broniac twojej dupy :/

Akurat jestem przeciwko obwieszczaniu SWG gra roku - gralem w beta potem pol roku jeszcze i znam ta gre bardzo dobrze...
ale to nie zmienia faktu, ze ta akcja dotyczy MMOGspot a nie MMORPG - i sadze, ze chlopakow tutaj G... obchodzi to wszsyko a Twoj post da sie tylko skomentowac tak jak to zrobili moi przedmowcy.
Czy liczyles na to, ze ktos tutaj okrzyknie IcA debilem roku, MMOGspot najgorszym serwisem a ciebie mastahem? :/
Bardzo mi sie to nie podoba, jezeli chciales juz polemizowac na ten temat mogles zrobic to na mmogspot...

Zaczynam powoli nie dziwic sie Konradorowi jak przegladam Twoje posty tutaj - scuze... ale oceniam to obiektywnie teraz...

Pomysl o tym.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laren dnia 2003-12-23 17:36 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 17:42 
Cytuj  
Nie koniu nie jest tak jak z pisaniem newsów czy recenzji. (...)

Ogolnie - rofl.

Idz mareczek potrollowac gdzie indziej i daj nam odetchnac od swojej glupoty chociaz przez swieta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 19:12 
Cytuj  
Mark24 - LOL ROTFLMAO EOT :razz:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 19:13 
Cytuj  
haha pwnd :<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.