mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 14:59 
Cytuj  
pluton Sou & małolaty? ;)

tak mnie zastanowilo. Nie jest to troche bez sensu, ze na jednym serwerze moge miec postac po roznych stronach konfliktu?


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2013, 15:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tak mnie zastanowilo. Nie jest to troche bez sensu, ze na jednym serwerze moge miec postac po roznych stronach konfliktu?


Jest ale taka Australia ma tylko jeden serwer wiec mieliby lipe. Kiedys byl lock na postacie. Pozniej zniesli ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 23:16 
Cytuj  
Patch opóżniony, ale ciągle w tym tygodniu.

http://forums.station.sony.com/ps2/inde ... st-1124842

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 23:20 
Cytuj  
Zdjęcia z grania z widzami:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 494&type=1

W razie czego na http://www.twitch.tv/soushibo powinny się do jutra pojawić nagrania z tego :D Zajebiście się razem gra. Nikt nie ogarniał prawie, ale razem dawaliśmy radę =]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 22:41 
Cytuj  
Kolejna gra grupowa, tym razem prawie cały pluton pełny!

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 494&type=1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 01:26 
Cytuj  
Masz chyba swoj temat o swoim kanale na yt, tam sobie takie cos wrzucaj...
ale nie sadze by to kogos obchodzilo.

jest jakies patch notes z najblizszego patcha? bedzie cos o optymalizacji?


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 12:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Masz chyba swoj temat o swoim kanale na yt, tam sobie takie cos wrzucaj...
ale nie sadze by to kogos obchodzilo.


Myślę, że temat o PS2 jest odpowiedni i jedyny gdzie to pasuje. Tak jak w temacie o warz chłopaki wklejają swoje screeny z gry albo filmy z "akcjami". Nie wiem w czym widzisz problem. Zwłaszcza, że może ktoś chciałby sobie zagrać w większym gronie, a raczej ciężko szukać gdzieś polskiego community ps2...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 14:01 
Cytuj  
@High
http://www.planetside2.com/roadmap
Tutaj jest roadmap i wygląda na to, że elementy styczniowe pojawią się właśnie w tym patchu, jednak nie ma chyba nigdzie nic bardziej szczegółowego. Na twitterze pojawiają się jakieś szczątkowe informacje odnośnie poszczególnych zmian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 14:46 
Cytuj  
Sou: Jest chocby Sentinels na woodman i calkiem sporo polskich outfitow. I predzej kazdy do czegos takiego dolaczy Ci dziecinnych widzow. Chwalisz sie iloscia widzow, a nie fajnymi akcjami.
Gdzie masz temat o WarZ? Bo z tego co widzialem to tylko Ty grasz w to gowno. Chyba Ci sie cos pomylilo z DayZ.

Dzieki Coldzik. btw. Gralem chywe Terranem i nie wiem, w cholere trudniej mi sie tym gra niz Vanu/NC.


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:23 
Cytuj  
@High

Terranie maja największy odrzut broni i opad kuli, ale również zadają największy dmg per pocisk. Vanu posiadają najmniejszy odrzut i bodajże zerowy opad kuli, bo korzystają z jakiejś plazmy, czy laserów, ale zadają najmniejszy dmg per pocisk, a NC są wypośrodkowani. Kwestia zmiany sposobu strzelania.
Ja zacząłem grę jako Terran i też miałem cholernie trudno kogoś trafić, więc zrobiłem rerolla na Vanu i gra mi się zajebiście. Problem w tym, że na moim serwerze Vanu to najmniej liczna frakcja, a różnice często dochodzą do 5-7%, do tego chyba połowa ludzi online siedzi w bazie i robi burdel puszczając jakąś muzę przez voice chata i po prostu wszędzie dostajemy tak w dupe, że odechciewa się czasami :( i myślę ponownie nad rerollem, chociaż szkoda mi wydanych certów i 25 ranku. Z drugiej strony naprawdę lipnie się gra, gdy atakujesz bazę w max 15 osób a na przeciw siedzi z 50. Czasami zdarza się, że jest grupa dochodząca do 50 luda, którzy atakują, ale z każdą kolejną przejętą bazą ludzie się rozjeżdżają w inne strony i po 2 bazie znowu jest podział na kilka mniejszych grup, które atakują na różnych frontach.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:43 
Cytuj  
Highlander o_O

Weź poczytaj co piszesz bo zachowujesz się jak te biedaki co im nie pasuje ze na jutubie mozna cos zarobic i tylko laza i sie dopierdalaja. Gdzie ja ci sie chwale iloscia widzow?! Po chuj mialbym to robic?! Pokazalem screeny bo sie udalo duzo ludzi zebrac do wspolnej gry. I tak, dzieci, bo w gry komputerowe graja:D No ku!@# WTF?! DayZ, warZ co za różnica. Jest temat o jakiejś grze i tam lądują różne informacje, screeny też, idz połaź po innych tematach i poreportuj posty ze screenami podając argument ze cie to nie interesuje bo masz google... ale w ogóle poodsyłaj ludzi na inne fora traktujące o tych grach bo po co mają tutaj coś o tym pisać?!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:45 
Cytuj  
smecisz sou.
masz ochote grac z widzami - to graj.
tylko nie wklejaj smutnych linkow do swojego fejsa.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 15:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
smecisz sou.
masz ochote grac z widzami - to graj.
tylko nie wklejaj smutnych linkow do swojego fejsa.

I jeszcze ten mendolić przyszedł


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 16:39 
Cytuj  
Jako, że gram w PS2 jakiś tydzień to mam pytanko. Dlaczego SOE zdecydowało się na tyle serwerów z czego na żadnym nie widziałem nigdy więcej aniżeli low a sprawdzam codziennie? Czy przypadkiem to nie jest tak, że sporo luda grało z początku, lecz dosyć szybko się wykruszyli, bo na forum ps2 co chwile jest płacz i lament, że to chujowa gra w porównaniu do PS1 i ludzie wracają do właśnie jedynki czy BF3? Nawet tydzień temu mam wrażenie, że na moim serwerze (Miller) było sporo więcej ludzi, gdyż dużo więcej się działo na każdym z kontynentów, a aktualnie to na Amerishu cisza jak makiem zasiał, a na pozostałych dwóch kontynentach są same pojedyncze bitwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:45 
Cytuj  
Sou, szczerze zycze Ci bys na tym zarobil, sam wklejalem linki do Twoich filmow zreszta. To, ze tu to wklejasz to mi sie srednio podoba, jakies fejsbuki itp. Od tego masz jakis tam swoj temat imo. Ogolnie panujaca tu opinia to: letspleje są chujowe. Pisalem odnosnie dzieciakow, bo komu chcialoby sie grac w takim chaosie, zwlaszcza, ze moze wybrac sobie jakis fajny outfit w tej grze.
Miedzy WarZ a DayZ jest roznica, bo tej drugiej nalezy sie poklon, a tej pierwszej grze pogarda. (a takie letspleje to jakas tez promocja WarZ, czego nie pochwale) I serio, tak Ci cisnienie skonczylo? dzizas... chyba Tobie cos żal, ze ni udalo Ci sie zarobic, ze tak na mnie naskakujesz. I moja rada: zacznij dobierac jakies fajniejsze gry.

Co do serwerow Low w grze, to maja to chyba skopane. Chyba tutaj są predzej prawdziwe dane http://www.planetside-universe.com/server_status.php
Ale ilosc serwerow jest generalnie za duza.

Co do strzelania u terran. Ja mam czasem problemy z fpsami, co skutecznie mi przeszkadza w strzelaniu. generalnie w sytuacjach 1vs1 to i tak 80% populacji tej gry to noobki ;)


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 09:38 
Cytuj  
http://forums.station.sony.com/ps2/inde ... st-1149510

Pojawila sie notka

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 12:50 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Dlaczego SOE zdecydowało się na tyle serwerów z czego na żadnym nie widziałem nigdy więcej aniżeli low a sprawdzam codziennie?


pewnie spodziewali sie wiecej ludu, na poczatku jak gralem to zdarzaly sie kolejki czesto, teraz takich nie ma i zazwyczaj jedna frakcja przejmuje esamir (VS najprawdopodobniej) z zerowym odzewem innych frakcji chyba ze kolo warpgate druga amerish, a na indarze walka o crown i w srodku caly czas rotacja przejmowania sobie Zuvan, Tawrich, Regent Rock, Xenotech labs, Mao Tech Plant, Rashnu, etc.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 14:09 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
@High

Terranie maja największy odrzut broni i opad kuli, ale również zadają największy dmg per pocisk. Vanu posiadają najmniejszy odrzut i bodajże zerowy opad kuli, bo korzystają z jakiejś plazmy, czy laserów, ale zadają najmniejszy dmg per pocisk, a NC są wypośrodkowani. Kwestia zmiany sposobu strzelania.


Najwiekszy dmg per pocisk maja NC. TR maja najwiekszy ROF. Rowniez NC maja najwiekszy odrzut broni ze wszystkich 3 frakcji ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 15:54 
Cytuj  
Mozna juz lykac patcha. 4462MB ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 17:01 
Cytuj  
taki patch, ze az mi sie gra ni odpala ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.