mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2013, 23:31 
 
Jutro reveal Thiefa 4 w Gameinformerze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:11 
 
tomb raider ładny całkiem. godzinę pograłem i nie jest nudno.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:24 
 
Ja doszedlem na razie tylko do 1 obozu i powiem tyle: 'that ass, that boobs!' :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:27 
 
Yep. Grafika w tej grze jest przepiękna imo, nawet na moim kalkulatorze daje radę w normal detalach / full hd (chociaż da się odczuć zwolnienia tu i ówdzie, trzeba złoma będzie wymienić...).

Klimat jest cacy, na prawdę czuć odosobnienie, nowa Lara świetnie wykreowana, chociaż mogłaby mieć odrobinę większe cycki.

Początek trochę razi sporą ilością QTE ale potem jest chyba lepiej.

Anyway pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus. Jeżeli dalej też jest tak dobrze, to szykuje nam się zakurwisty reboot serii.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:41 
 
Pewnie w kolejnych częściach jej powięszą cycki jak już będzie 'starsza', a szkoda bo na filmikac i screenach teraz ma właśnie fajne, a 'oryginalna stara Lara' ma imo komicznie za duże.
Anyway jestem ciekawy jakie będą opinię po przegraniu przez was całości gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 12:53 
 
sula napisał(a):
a 'oryginalna stara Lara' ma imo komicznie za duże.


Yep. W Legends miała imo "optymalne" ;d

Anyway też jestem ciekaw, czy po skończeniu też będę tak pozytywnie nastawiony.

Mam nadzieję. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 13:19 
 
@Razoth

Mi teraz w tym nowym TB wydają się właśnie optymalne ;d

-----------

Z innej beczki:
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... e-3-report

Dead Space podziela los Medal of Honor i idzie na śmietnik.

Cytuj:
EA has gone on the record to say its core game franchises need to sell upwards of five million copies to remain viable.


hyhy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 13:21 
 
Dobrze, niech produkuja swoje taśmowce targetowane na sprzedaż 5 milionów pudelek.
Powiekszają tylko nisze do zagospodarowania dla lepszych produkcji ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 13:26 
 
Taki los gier dzisiaj i tyle. Jak sie wyklada na gre 100 baniek to ona musi sie sprzedac, proste. W sumie moze to i dobrze, przynajmniej znowu dostaniemy jakis nowy IP, ktorego pierwsza gra bedzie najbardziej oyginalna :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 13:37 
 
No EA próbowała zwiększyć przychód poprzez :
Cytuj:
weapon-specific ammo was switched for generic ammo late in the day to accommodate the game's controversial micro-transactions, and developer Visceral were ordered to take the series into a more action-focused direction in order to emulate BioWare's Mass Effect franchise and broaden its appeal.

Jednak efekt (a to ci niespodzianka! :roll: ) był odwrotny od zamierzonego:
Cytuj:
Dead Space 3 topped the UK all-format chart upon release, albeit with 26.6 per cent fewer sales than its predecessor. Dead Space 2 launched two years ago in a similar post-Christmas slot.


Ogólnie zgadzam się z tomu. Przytłaczająca większość dużych AAA produkcji nie jest już dla mnie, nie bawi mnie. Cięcie wszystkiego z wyjątkiem tych paru największych mainsteamowych serii, zwolni trochę miejsca na bardziej niszowe gierki od innych producentów, a ja zaoszczędze na uppgrade PC :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 17:58 
 
http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/05/thief-4-screenshots/

:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 18:00 
 
Nerdgazm.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 18:05 
 
żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali, żeby nie zjebali


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 19:25 
 
bedzie jak Assassin Creed

he he he he


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 19:39 
 
wow, screeny zajebiste. fap fap fap fap fap fap

alda - wypluj te slowa, chyba bym pojechal im jaja urwac ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:02 
 
Przed premiera hajp

a po premierze

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:04 
 
thief to jeszcze ni jest seria co sie zeszmacila ;p

mam nadzieje, z ejednak bardziej bedzie to skradanka ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:28 
 
Highlander napisał(a):
thief to jeszcze ni jest seria co sie zeszmacila ;p


Tylko dlatego ze jeszcze nie miala okazji.

Screeny po pierwsze pojechane fotoszopa na maxa, po drugie wygladaja nie jak Thief tylko jak klonik Dishonored (podobnie jak nowy TR nie wyglada jak TR tylko jak klonik Uncharted), po tzrecie why w nocy jest jasno jak w dzien i jebie po oczach bzdurnym i sztucznym HDRem? Screeny bylyby akceptowalne jak zmniejsza gamme tak ze 3 razy zeby bylo rzeczywiscie ciemno i klimatycznie a nie krystalicznie czysto i jasno (no bo przeciez musi byc widac wodotryski graficzne, hdpry i insze gowno a gra MUSI sie swiecic jak psu jaja na wiosne). :)

Not impressed i juz teraz moge powiedziec ze w najlepzym wypadku bedzie pewnie sredniak ja nowy DeusEX.

A wlasnie - nowy TR. Ladny ale idiotyczny (trauma po pierwszym zabiojstwie opiewana w trailerach a potem rambo osiem do kwadratu i rozkurw jak CoD... rotfl...kto to kurwa wymyslil wogole?) i prosty samograj (duzo QTE oraz postac wlasciwie sama robi wszytko jak w serii AC.. sama sie przyklaja do scian tam gdzie trzeba sama sie schyla... dobrze za sama nie skacze kurwa...) majacy bardze niewiele wspolnego z duchem i klimatem serii TR, co bylo do przewidzenia. Szkoda czasu. Kolejna marka zmieniona i przez to (dla mnie) zjebana. Bieda w chuj.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:56 
 
Nie gralem w dishonored, ale myslalem ,ze to w miare dobra gra? grafika to najmniejszy problem, gorzej jak reszte zjebia ;p


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:58 
 
Też jeszcze nie grałem, ale z tego co można o niej przeczytać i zobaczyć to jednak wynika, że to inny rodzaj gry niż stare Thief i o to chyba w całym tym porówaniu chodziło.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.