mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:08 
 
sula napisał(a):
Też jeszcze nie grałem, ale z tego co można o niej przeczytać i zobaczyć to jednak wynika, że to inny rodzaj gry niż stare Thief i o to chyba w całym tym porówaniu chodziło.


Czytasz mi w myslach. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:12 
 
a ci sami ludzie robili dishonored?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:17 
 
Ja wlasnie gram w Dishonored i po 1 gra jest super, po 2 mozna przechodzić jak Thiefa

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:28 
 
Ja gralem i skonczylem Dishonored i gra jest srednia, bardzo latwa i przechodzi sie sama. Kolo Thiefa to nawet nie stalo. Poziom taki sam jak nowy Hitmam etc... konsolowy samograj jakich wiele, ktory bardziej sie oglada i 'przechodzi' (w domysle z marszu) niz rozkmiania i "gra". Do tego glowny bohater ktoremu w tej 'skradance" brakuje tylko mini bomby atomowej do pelnego stealtha... :roll:

Gra moze i dobra (wg dzisiejszych, bardzo niskich standardow) - skradanka tragicznie slaba.
I ide o zaklad ze nowy Thief bedzie taki sam bo tak sa teraz poprostu gry robione i wszelakei rebooty nie maja wiele wspolnego z genialnymi czesto prekursorami.

Na koniec rozkmina na wieczor: czym sie rozni chujowa skradanka od dobrej skradanki? Chujowa jest designowana tak ze MOZNA 'przechodzic jak Thiefa", dobra jest zrobiona tak ze TRZEBA. Nie bylo takiej od baaaaaardzo dawna i watpie ze jeszcze bedzie.

Wiecej bedzie mozna powiedziec jak bedize wiecej info ale screeny szalu nie robia. A doswiadczenie podpowiada ze czeka nas kolejny chujowy reeboot (po juz dwoch w tym roku - DMC i TR.. moze nawet trzech bo nowe SIm City zapowiada sie tragicznie slabo) i milkfest marki.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 mar 2013, 21:34 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:32 
 
zniszczyles moje marzenia :P


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:35 
 
you're welcome

Sam wiesz jak jest bo chyba w FPSach to o czym pisze widac dosc mocno. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:50 
 
zmien hobby jak ja :) , przestalem narzekac zajalem sie czyms innym :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:51 
 
capoeira, brazylijki i bicek? ;p

pohypowalem, ale na szczescie mi przeszlp, zobaczymy jak wyjdzie.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:57 
 
Aldatha napisał(a):
zmien hobby jak ja :) , przestalem narzekac zajalem sie czyms innym :)


No mnie jeszcze trzymaja tylko gry Indie i przedsiewziecia z Kickstartera itd... nad reszta nic tylko zalamac rece...

BTW: http://gamingeverything.com/42090/thief ... -informer/

tak jak myslem bieda wieje. Polaczenie AC z superherosem z Dishonored z jakimis Ultravizjami i pierdyliardem ulatwiaczy i jednoprzyciskowego rozpierdolu. /bleh

Najlepszy tekst:

Cytuj:
- Garrett isn’t a fighter


Cytuj:
- Fighting against four or more guards in combat won’t go well


ahahahaha..... lul :lol:
I tak lepiej niz z AC - tam mozesz wybic caly garnizon naciskajac rytmicznie jeden przycisk. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 mar 2013, 21:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 21:58 
 
Dana napisał(a):


Pewnie bullshoty ale ogólnie wygląda to świetnie. Klimat starych części. Ciekawe jak potraktują gameplay, ile tutaj "nowości" będzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:36 
 
Kabraxis napisał(a):
Na koniec rozkmina na wieczor: czym sie rozni chujowa skradanka od dobrej skradanki? Chujowa jest designowana tak ze MOZNA 'przechodzic jak Thiefa", dobra jest zrobiona tak ze TRZEBA. Nie bylo takiej od baaaaaardzo dawna i watpie ze jeszcze bedzie.


+20


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:38 
 
ValveTestApp221380: http://steamdb.info/app/221380/
AOEII HD Pre-Order: http://steamdb.info/sub/26117/
AOEII HD 4-Pack: http://steamdb.info/sub/19338/
AOEII HD 4-Pack Gifts: http://steamdb.info/sub/19339/
ValveTestApp221380 Early Access


Przyjmuję zapisy na 4 pak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:43 
 
E tam, nowy Thief będzie zajebisty bo wątpie aby po zajebistej trójce poszli w ślady Dead Space 3 bo widzą co się stało a premiera w 2014. Nawet jak dodadzą jakieś magiczne systemy, które mogą coś tam pomagać to na pewno nie będzie to easy mode i zawsze można ich po prostu nie używać. Zanim zaczniecie płakać poczekajcie chociaż na jakieś konkretny gameplay albo pełną zapowiedź z game informera.

W T3 można było praktycznie ogłuszyć wszystkich strażników i poradzić sobie w wiekszości sytuacji. Frajda polegała na tym, żeby ich mijać a nie bić pałką :).


P.S

To dobra okazja żeby znowu w trójkę zagrać ^^.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:51 
 
Highlander napisał(a):
zniszczyles moje marzenia :P


To nie słuchaj miałkiego pierdolenia tylko sam spróbuj.

Dishonored jest bardzo dobrym miksem Bioshocka i Thiefa w FPP, z ciekawymi opcjami przejścia poszczególnych etapów i klimatycznym światem.

Nigdy nie miał być pełnokrwistą skradanką i nią nie jest. Czepianie się o to jest oznaką debilizmu.


Nowy TR robi coraz lepsze wrażenie. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:55 
 
Ale ja nie skreslam, tylko po prostu wole nie hypowac, zeby sie nie rozczarowac, a to w ostatnim czasie czesto mialo miejsce. Po prostu poczekam jak wyjdzie.

Dla mnie Thief 3 najwiekszego plusa mial za zajebiscie podlozone glosy, ogolnie oprawa dzwiekowa, pogan, cut scenki, fabula tez byla niezgorsza.
http://www.youtube.com/watch?v=vrUMWWkjrvI <3


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 02:20 
 
Pierwsze wrazenia z nowego Simcity. Mniejsze, ale glebsze. Jest co robic. Brak mozliwosci edycji terenu wprowadza ciekawe wyzwania.
Poki co dziala niezle, server EU East jeszcze pusty. Jak w czwartek rano wejdzie szarancza, to pewnie nie da sie juz grac.

Jak? CactusVPN.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 10:16 
 
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... our-months

Valve zastanawia się nad zbieraniem danych biometrycznych (tętno, itd) od graczy w Steam Box. Rozumiem, że byłyby używane nie tylko do gry w którą się gra, ale też zbierane i wysyłane do Valve, które mogłoby ich użyć albo/i je sprzedawać :/

Aha no i ofc będzie pad.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 10:29 
 
Thief 3 (przetłumaczone z game informera):

Cytuj:
developerzy chcą być wierni poprzednim odsłonom cyklu, dlatego bardzo długo pracowali z małym zespołem nad ogólną koncepcją gry (to tłumaczy dlaczego tak długo nic o niej nie słyszeliśmy). Rozważano nawet wprowadzenie perspektywy trzecioosobowej lub elementów parkouru. Teraz większość mechanizmów rozgrywki jest już gotowa, dopracowywana jest tylko walka.


Jak nie będzie widoku zza pleców to z jednej strony bardziej klimatycznie ale z drugiej niektóre momenty lepiej się w III przechodziło nie patrząc z 1 osoby :/.


*Co do danych biometrycznych - to raczej po to aby wiedzieć czy gra czasami nie powoduje palpitacji serca ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 10:36 
 
Wszyscy którzy mają kluczę z PC Gamera będą mogli zagrać już w ten weekend w zamkniętą betę "Neverwintera". :D


Nowy "Tomb Raider" to jak na razie miazga. Jak przejdę to napiszę coś więcej. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 10:51 
 
wodny napisał(a):
Wszyscy którzy mają kluczę z PC Gamera będą mogli zagrać już w ten weekend w zamkniętą betę "Neverwintera". :D


Not good, dwie bety w ten weekend do ogarnicia XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.