mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 11:11 
Cytuj  
Pograjcie pare dni i dajcie znac. Mnie glownie ciekawi jak wazne jest granie we wspolpracy z innymi graczami. Wiem, ze te SC stawia na multi, ale ciekawi mnie do jakiego stopnia Maxis zniecheca do zabawy w pojedynke.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 12:08 
Cytuj  
Kurde tez zainstalowalem incloak vpn, wybralem USA: Chicago i u mnie nie dziala. Nadal origin twierdzi, ze gra nie wydana.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 13:39 
Cytuj  
A kupowałeś preorder na originie czy sam klucz?

Na koncie brata był preorder i tam nie dało rady. Na swoim dodałem klucz z allegro będąc zapięty VPNem i hula aż miło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 13:48 
Cytuj  
Yup, VPN dziala tylko i wylacznie z zewnetrznym kluczem.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 14:02 
Cytuj  
No ja kupiłem preorder na originie. To by wyjasnialo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 21:40 
Cytuj  
Cytuj:
Mnie glownie ciekawi jak wazne jest granie we wspolpracy z innymi graczami.


Z tego co słyszałem współpraca jest minimalna, prawie jak w grach na facebooku. Możesz sprzedać prąd czy inne surowce, simy się mogą przemieszczać samodzielnie między miastami (np. by się edukować) i wsio. Nawet jak ktoś nie przyłożyć ręki do "Wielkiego Projektu" (czy jak to się nazywa), to będzie mieć wszystkie jego benefity tylko dlatego że znajduje się w tym samym regionie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 21:52 
Cytuj  
No wlasnie pytanie czy musisz kupowac te surowce/energie etc. jesli chcesz zrobic porzadne miasto. Bo jesli trzeba:
A) kupowac je od innych graczy
B) zalozyc samemu inne miasta, ktore beda sobie wzajemnie pomagac
to troche chujnia imho. Poza tym z tego co czytam, to miasta innych graczy moga spowodowac, ze nasze tez dostanie popalic, np. przyjada do nas kryminalisci od innych grajacych.
Generalnie czytam na biezaco temat o tym nowym SC na Neogafie i nie wyglada to rozowo. Troche zroflowalem jak przeczytalem, ze gra np. nie pokazuje, gdzie mozna wybudowac jakis budynek:

Anyway, here's something very stupid: My city wanted an airport, so I made one. My city has irregular terrain, so, while it had no problem adding the main runaway of the airport, I couldn't add another one. Sure, the main runaway was actually going underground (it actually terraformed the region), but it placed there, there's no reason why it couldn't put another one.

So I destroyed that airport, took a loan and put the airport down in another, flatter location, which gave no indication that the ground wasn't flat. STILL, ground wasn't flat enough to put another lane. I said fuck it, took another loan, destroyed that airport again and put it on a place where the runaway got OFF the ground (as opposed to going in), thinking they would clearly allow me to do that, right?

Nope, still can't plop another runaway down. Terrain is uneven. Well, fuck you game. All my terrain is uneven, and it's just a little bit. If you're not giving me information of where I can plop down the airport and add more lanes, how am I supposed to know that?


Lekka zenua, takie cos to jest kurwa nawet w grach na Fejsbooka...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 22:11 
Cytuj  
Jeżeli chcesz mieć jedno miasto, to się nie da. Po prostu nie zmieścisz wszystkiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 22:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Mnie glownie ciekawi jak wazne jest granie we wspolpracy z innymi graczami.


Z tego co słyszałem współpraca jest minimalna, prawie jak w grach na facebooku. Możesz sprzedać prąd czy inne surowce, simy się mogą przemieszczać samodzielnie między miastami (np. by się edukować) i wsio. Nawet jak ktoś nie przyłożyć ręki do "Wielkiego Projektu" (czy jak to się nazywa), to będzie mieć wszystkie jego benefity tylko dlatego że znajduje się w tym samym regionie.


Czyli co, pic na wodę żeby uzasadnić online DRM? No to nein danke.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 23:18 
Cytuj  
Podobno trzeba czekać nawet do 0,5h aby zagrać w "singla" :lol:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 00:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jeżeli chcesz mieć jedno miasto, to się nie da. Po prostu nie zmieścisz wszystkiego.


No wlasnie. W tym tkwi sedno problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 00:33 
Cytuj  
Nie ukrywam, ze mnie korci zakup, ale wytrzymam. Poza tym po jednym, dwoch dniach zadne opinie mnie jeszcze nie przekonaja, w jednaj czy druga strone.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 00:42 
Cytuj  
Ja to kupię ale chyba SimCity 4 deluxe na steamie za 10$, bo jak czytam o piątce to zaczynam wątpić.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 00:46 
Cytuj  
http://www.jonathancresswell.co.uk/2013 ... w-simcity/

:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 01:10 
Cytuj  
Cytuj:
Zamiast wrzucac plotki to sami byscie pograli i ocenili..


No już, lećcie kupować bo robak mówi że dobre. Byś chociaż owe plotki zdementował jak grasz, a nie składasz puste komplementy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 01:19 
Cytuj  
Pierdolita Panowie.

Ja w ciagu ostatnich 2 dni zrobilem 10h w simcity i nie zaluje. Gra robi sie z czasem naprawde trudna i widac bledy, ktore sie popelnilo.
Granie ze znajomymi tez jest spoko. Mozna sobie pozyczac sprzet, typu hi-tech straz pozarna, albo eksportowac podpalaczy ;-)

Btw, zgodnie z moim oczekiwaniem, rowno 20 minut po premierze servery sie wyjebaly i leza. Co dobre, to fakt ze bez servera i tak gra sie lokalnie, a potem mozna wrocic do swojego miasta (oczywiscie jak juz mozna sie zalogowac).

140 za wersje cyfrowa na gram.pl to troche drogo jak na dzisejsze standardy, ale co zrobic. W porownaniu do spore - znacznie lepszy launch ;-)


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 08:27 
Cytuj  
No ja wczoraj pograłem ze znajomymi, niestety tylko 3h. Super zabawa była:) Jeszcze nie do końca zrozumieliśmy działanie regionów, ale z czasem na pewno ogarniemy i będzie jeszcze ciekawiej. Dodam, że grałem nie dalej jak miesiąc temu w Sim City 4 więc mam porównanie.

Oczywiście brakuje trochę mapy w pewnym momencie, ale to samo było w sim city 4, zjazd z autostrady potrafił zająć spory kawałek miasta;) Mi osobiście średnio podoba się to, że żeby coś większego zrobić trzeba mieć obok rozwinięte inne części miasta ale tak działa sim city. Jedno miasto to fabryki, inne to centrum z drapaczami, a jeszcze inne to zielona okolica dla niskiej zabudowy. Wszystkiego na jednej małej mapce nie da się zmieścić i w sim city najnowszym i w 4ce.

Co do braków w rodzajach budynków czy metra... DLC:/

Wczoraj też mieliśmy np problem z połączeniem miast. Na jednym regionie graliśmy i np 3 miasta były ze sobą połączone a reszta nie... łączyć ich się nie da tak jak w sim city 4 (chyba) więc może trzeba inna mapkę wybrać? Pogramy zobaczymy ;)

Ja zakupu nie żałuję:)

P.s. Gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć tą grę to tutaj zapis na Twitch.tv: http://pl.twitch.tv/soushibo/b/374592522


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:17 
Cytuj  
dzis sie chwilowo nie da pograc, sie wszystko wylozylo...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:33 
Cytuj  
lutus napisał(a):
dzis sie chwilowo nie da pograc, sie wszystko wylozylo...

Lol. Nie mozna grać w gre single player bo nie działają servery.

Ta gra moze byc lepsze od Simcity 4. Ale nie bede finansowo wspierał tak zjebanych praktyk jak always on DRM...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2013, 11:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Z tego co słyszałem współpraca jest minimalna, prawie jak w grach na facebooku. Możesz sprzedać prąd czy inne surowce, simy się mogą przemieszczać samodzielnie między miastami (np. by się edukować) i wsio. Nawet jak ktoś nie przyłożyć ręki do "Wielkiego Projektu" (czy jak to się nazywa), to będzie mieć wszystkie jego benefity tylko dlatego że znajduje się w tym samym regionie.


No ja nie wiem czy "współpraca jest minimalna. Możliwość zrobienia miasta kasyn i rozrywki dla sąsiednich miast to mało? Korzystanie z uniwersytetu w innym mieście albo wysyłanie sobie na pomoc śmieciarki/policję/straż/karetki ? Jak dla mnie współpraca wygląda ok i nie nazwałbym jej minimalnej. Właśnie bez tej współpracy nie uda się wybudować prawdziwej metropolii...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.