mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 15:47 
Cytuj  
Dopiero ściągam, więc nie wiem co i jak, ale wygląda na to, że jest to jedna z niewielu okazji aby pograć w karciankę Tolkienową za darmo :smile:

Link:

https://lotronline.decipher.com/?page=account_creation

[edit:]
na forum doczytałem, że (posty developerów):
- w wersji final, wirtualne karty będą kosztowały hehe tyle samo co RL - czyli podobnie jak to zrobili z MtG - jednak LOTR nie będzie oferować opcji redemption, czyli wymiany kart wirtualnych na rzeczywiste
- cytat: For those of you who have beta tested a game before, this will probably come as no surprise, for others, it might: the game is not finished. The point of a beta test is to find bugs within the game, gather critical data to fix those bugs, and stress test the game and its servers.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Brutallus dnia 2004-01-15 16:11 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 18:57 
Cytuj  
Brutallus ja tez zasysam (75% at this time)
moze klepniemy partyjke?:)

...i bylbym zapomnial ....WROC DO PLANETSIDE W KONCU!!!!! :smile:

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 19:39 
Cytuj  
Takze ciagne :smile:
To bedzie moja pierwsza karcianka :smile:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 21:45 
Cytuj  
"Wpizdu i wyladowal" sciagnal 80% i zresetowala a ze sciagalem IE to musze od nowa :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 22:11 
Cytuj  
Musze powiedziec ze grafice interface i nietuzinkowym zasadom nie mozna wiele zarzucic
Fotografie na kartach jak i tekst sa czytelne i szczegolowe. Aktualnie jestem na etapie wgryzania sie w decki , card trade ...trza sie zgadac na jakas partyjke :smile:

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2004, 22:26 
Cytuj  
ściągnąłem, działa, uczę się tutoriala - nick w grze taki sam czyli Brutallus

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 00:18 
Cytuj  
Zessalem. Nie dziala - nie chce patchowac - Timed Out i dupa :. Bez patcha nie chce sie lognac, ehh...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 03:00 
Cytuj  
Error 1327.Invalid drive C:.

O jedna dziesiatke wiecej i stwarzam elitarne bledy =P.


_________________
The Legendary.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 11:28 
Cytuj  
Mi dziala. :wink: Gralem wczoraj z kumplem jedna patie. Ziew, ziew... 1,5 godziny nam zeszlo, straszna nuda. :/ Najciekawsze w tej grze jest kupowanie kart. :wink:
Moze mnie jeszcze najdzie kiedys ochota na rozegranie nastepnej partii to zmienie zdanie.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2004, 16:27 
Cytuj  
U mnie takze dziala


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2004, 10:56 
Cytuj  
Wrażenia po paru dniach gry:
- przyzwoity klient, niezła jakość jak na betę, w zasadzie przez kilkanaście godzin gry spotkałem tylko jeden poważniejszy błąd dotyczący jednej z kart, stabilność b. dobra;
- na wejściu dostajemy $40, potem codziennie $10 - to jest miłe :smile: (oczywiście dotyczy tylko bety :grin: )
- sama gra jest mocno przekombinowana, twórcy koniecznie chcieli nawiązać do książki - co im się bardzo udało - ale kosztem jakości gry -> reguły i rodzaje kart są tak pokręcone, że trzeba spędzić dobrych kilka dni żeby w ogóle opanować jak się w to gra; poza tym liczba rodzajów kart powoduje, że złożenie przyzwoitego decka wymaga wydania kupy pieniędzy (na szczęście na razie tylko wirtualnych);
- bardzo słabe starter decki - nikt nie oczekuje, że za $10 dostanie się killer-decka ale to powinny być grywalne zestawy, a zdecydowanie nie są...
- za mało pokoi do gry: jest Beginners w którym są totalni nowicjusze - zaledwie kilka-kilkanaście osób - i Casual w którym można trafić na decki o skrajnych stopniach trudności
- zdecydowanie nie polecam jako pierwszej karcianki - można się zrazić, chyba że jest się totalnym maniakiem Tolkiena
- pod względem strategii, spójności gry i reguł MtG jest zdecydowanie lepsze, chociaż przyjemnie popatrzeć na ładne fotki z filmu w LOTR; jeżeli ktoś naprawdę chce popróbować karcianek to zachęcam do Free Triala w Magic Online ( http://www.wizards.com/default.asp?x=ma ... nloadlinks ), gramy jako guest kilkoma predefiniowanymi deckami, polecam :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2004, 16:48 
Cytuj  
dostalem sie do testow juz kawalek casu temu i na koncie pewnie tysace dolarow na karty juz sa :smile:
gra tylko dla milosnikow karcianek ktorzy byc moze mieszkaja gdzies gdzie turnieje nie zagladaja i nie ma z kim pograc
ja wole MTG ale gra sie calkeim przyjemnie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2004, 14:25 
Cytuj  
Bah, open beta registration is now closed ... auauuauauauaa a chcialem zobaczyc jak sie w to gra:(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.