mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 00:17 
Cytuj  
sula napisał(a):
No tu PC przegrywa masakrycznie i w zasadzie jest to rzecz, która może sprawić, że kiedyś kupię konsolę. (o ile w ogóle będę grał jeszcze w multi /mmo patrząc na rynek).
Nie wiem czy można coś z tym zrobić. Może osobny OS do grania na PC, taki na którym na poziomie kernela byłby jakieś anti-cheaty i na którym ciężko coś oprócz gier byłoby odpalić? eh nie wiem.

Inna sprawa, że jak grałem z tydzień temu to nie zauważyłem jakiś krzywych akcji, udawało mi się często kogoś zajść od tylca / boku, ale ja mam tylko podstawkę BF3 i tych serwerach może 'cool script kids' jest mało.


Nie no oczywiście że można grać i mieć fun, w końcu tylko cześć ludków cheatuje, więc jest szansa że po obu stronach jest ich po równo. Do tego na dużych mapach jest taki chaos często że nawet kogoś z radarem możesz od biedy złapać., Sam w większości wypadków nawet jak nie mam pozytywnego k/d to przynajmniej spm mam wysokie. Problem w tym że to niestety widać jak ktoś tego używa, szczególnie jak wiesz na co zwracać uwagę, a ja niestety nie potrafię się zdystansować, jak parę razy tak padnę na mapce kiedy mam pewność że gnida np miała radar to mi od razu ciśnienie skacze ;)

Co do konsolek to nie wiem jak to jest z multiplatformami, cześć tego badziewia reklamuje się że działa też na x360/ps3, na ile to prawda nie jestem wstanie ocenić, w każdym bądź razie kasy z tego na pewno mają tonę, jako że większość działa na zasadzie subskrypcji. Swoją drogą trochę dziwne EA i inni wydawcy nie pozywają ich w końcu kolesie zarabiają na teoretycznym niszczeniu ich gry.

<tinfoilhat> Można by uznać że opłaca się im banować raz na jakiś czas większą liczbę użytkowników którzy i tak zapewne kupią grę jeszcze raz, a same narzędzia pozostawić w spokoju </tinfoilhat>

Swoja drogą jak ktoś jest naprawdę ciekaw to np na reddicie jest parę postów ludzi którzy korzystali z tego i dzielą się wiedzą co i jak, bardzo pouczających rzeczy można się dowiedzieć jeżeli ktoś się tym interesuje. Np tego że dmg broni kalkulowany jest lokalnie nie wiedziałem, do czasu aż tych tematów nie przeczytałem. Teraz jak ginę od jednego strzału z pistoletu pod dziwnym kontem z fullhp to przynajmniej wiem co i jak...

Jak to się mówi, ignorancja jest błogosławieństwem :F


Ostatnio edytowano 12 mar 2013, 00:22 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 00:17 
Cytuj  
Screeny git ale dlaczego znow meczety :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 00:49 
Cytuj  
Yyy moje tajne zrodla mowia ze to wcale nie sa screeny z BF4. :<


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 05:59 
Cytuj  
to co to? ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 09:04 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Yyy moje tajne zrodla mowia ze to wcale nie sa screeny z BF4. :<

To nie ma znaczenia. I tak biore w ciemno ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 09:08 
Cytuj  
graficznyfag :p


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 11:19 
Cytuj  
specjalnie wymienialem kompa pod bf3...no coz chyba bede musial znow wymieniac pod bf4, przynajmniej grafike i dodatkowy ram :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:38 
Cytuj  
Zaraz się okaże, że na nowych konsolach wszystko będzie chodziło i wyglądało lepiej niż na nowych pctach. Chociaż obecnie nic nie wiadomo co oni tam napchali tak dokładnie. Jak pewnie wyjdzie to razem z nowymi konsolami albo ciut później.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:39 
Cytuj  
ta, a do tego dzieki padom gra bedzie bardziej realistyczna.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:57 
Cytuj  
High chyba nie kumasz za bardzo hardware...

PS3 "programowało" się chujowo. Każdy developer narzekał praktycznie na wszystko, dlatego część projektów zcancelowano i przeniesiono na nową platformę jak tylko pierwsze zestawy były gotowe. Możliwości może i PS3 miało ale trudnośc w opanowaniu sprzętu była po prostu ogromna... Teraz spójrz jak wygląda Taki GodOfWar 3+ albo ogólnie jakieś lepsze gierki na PS3. Wiadomo, że brakuje czasami detali i jakichś efektów(bo sprzęt już nie ten, nie ta pamieć i grafa) ale w nowej konsoli tego problemu nie będzie. Ten sprzęt jest stary jak świat i wydajnością bliżej mu do smarfona ;).

Karta graficzna w Ps3 była osiągami zbliżona do gtx 7900 czyli z reguły była ponad 10-15x mniej wydajna niż taki 7950 praktycznie w każdym aspekcie (wypełnianie pikseli, tekseli, przepustowość pamięci etc) a nie wiadomo do końca jak wydajny układ będzie siedzieć w PS4/X720. To w ogóle inna architektura bo wtedy nie było jeszcze czegoś takiego jak zunifikowane shadery, które pojawiły się w serii 8xxx. Biorąc jednak pod uwagę co udało się wycisnąć z PS3 i to, że developerzy/Sony dużo się nayczyli na błędach (wolna pamięć i problem z dostępem do niej, czego o PS4 powiedzieć nie można) to gry, które ujrzymy na PS4 na pewno nie będą odbiegać od tego, co teraz widzimy na pecetach. Baa, na pewno będą wyglądały lepiej.

Co do pada to do konsoli można podłączyć "myszkę" więc o co kaman?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 13:14 
Cytuj  
ja cytowalem marka ;]

a podlaczyc to moze i mozna, ale chyba nie zawsze taka "myszka" jest obslugiwana?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 14:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co do pada to do konsoli można podłączyć "myszkę" więc o co kaman?

Ktora obsluzy tylko... UT3.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 20:51 
Cytuj  
CHodziło mi o SPLITFISH FragFX albo XFPS RATEUP. Oba działają nie tylko z UT3...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 20:54 
Cytuj  
myszka+ aim assist? = hax na konsole ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 21:01 
Cytuj  
dust514 obsluguje myszke i klawe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 21:10 
Cytuj  
btw. widze, ze w tym end game bede mogl w koncu nauczyc sie latac samolotasem. Motocykle - najlepszy srodek transportu, mozna fruwac skakac walic o byle co a i tak sie ni rozwali...

no ok cos tam obsluguje ale nie wszystko.


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 08:29 
Cytuj  
mialem okazje wkoncu wczoraj przetestowac End Game, jesli chodzi o tryb CTF to jakos nie jestem jego zwolennikiem, ciezko cokolwiek ogarnac, moze w pozniejszym czasie dam mu druga szanse, co do zwyklego trybu Conquest mapki sa obledne Kiasar Railroad niszczy wykonaniem a Sabalan Pipline wyglada ludzaco podobny do mapki z bc2 za co daje jej duzy plus, brakuje mi tylko munduru arktycznego, bo w innych troche obciachwo biegac :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 11:14 
Cytuj  
Troche szkoda, ze CTF jest w prostej linii. Niby mozna flankowac i jest duzo miejsc dojscia do flagi ale wolalbym zeby bylo mniej linearnie. Szkoda tez, ze nowych broni nie dodali. Jeden pistolecik i to do tego taki, ktory jest juz w grze to troche malo :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 11:22 
Cytuj  
O szit, to trzeba dzisiaj obczaić :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 14:57 
Cytuj  
A dźwięk wam się nie zjebał? Bo mi w tym CTF jakby nie działało wszystko, czuje się jak głuchy o_O Niby są dźwięki ale czegoś im brakuje i gra się tak masakrycznie nienaturalnie:O


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.