mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:11 
Cytuj  
Zjebali. Z trójki Warcraft / Diablo / Starcraft ten ostatni został zdecydowanie najmniej skurwiony.

Choć trzeba przyznać, że nieźle fabułę spłycili.

Dla mnie ujdzie, choć to pewnie przez to, że porównuję w tym momencie do Diablo 3, gry z najidiotyczniejszą fabułą jaką widziałem w tym wieku.

Tak. Wieku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:36 
Cytuj  
Nie spodobało się, że diablo ma cycki?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 13:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zjebali. Z trójki Warcraft / Diablo / Starcraft ten ostatni został zdecydowanie najmniej skurwiony.

Choć trzeba przyznać, że nieźle fabułę spłycili.

Dla mnie ujdzie, choć to pewnie przez to, że porównuję w tym momencie do Diablo 3, gry z najidiotyczniejszą fabułą jaką widziałem w tym wieku.

Tak. Wieku.

Chyba masz rację, w Diablo 3 jeszcze bardziej nasrali na setting.

W S2 ograniczyli się do kompletnego wywrócenia do góry nogami historii zergów, wprowadzenia jakiegoś chujowego proroctwa (które w SF sprawdza się w 1 na 10 przypadków vide Dune, a tutaj jest po prostu żałosnym plot devicem) i uczynienia z Kerrigan kosmicznego Jezusa. A i największy badass z jedynki jest teraz natchnionym nudziarzem gadającym zagadkami.
Grzech główny to oczywiście przerobienie mrocznego SF na rzewne romansidło z
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 13:18 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Nie spodobało się, że diablo ma cycki?


Między innymi.

Nie spodobało mi się, że
Spoiler:


Nie wierzę, że Metzen był w stanie napisać coś tak chujowego. Powiem więcej - nie wierzę, że fabułę pisała dorosła lub/i pełnosprawna umysłowo osoba.

Wszystko jest po prostu tak ograne, sztampowe, bezpłciowe i miałkie, że to aż przykre.

Junkier napisał(a):


W S2 ograniczyli się do kompletnego wywrócenia do góry nogami historii zergów, wprowadzenia jakiegoś chujowego proroctwa (które w SF sprawdza się w 1 na 10 przypadków vide Dune, a tutaj jest po prostu żałosnym plot devicem) i uczynienia z Kerrigan kosmicznego Jezusa. A i największy badass z jedynki jest teraz natchnionym nudziarzem gadającym zagadkami.
Grzech główny to oczywiście przerobienie mrocznego SF na rzewne romansidło


Zgadzam się w pełni. Najbardziej mnie rozjebało te proroctwo. W jedynce to co się miało dziać, po prostu się działo. Xel'naga jako zwykła rasa po prostu tworzyła inne. Durante po prostu tworzył hybrydy. Terranie po prostu napierdalali się z Zergami i Protossami. To postacie robiły to uniwersum i to co się działo.

A tutaj dojebali do pieca i na siłę forsują jakąś "mistykę" i "tajemniczość" która kompletnie nie pasuje. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 13:29 
Cytuj  
Straszne co sie dzieje.
Nie bedac RTSowym prosem po jednym przejsciu kampanii SC i potem BW + kilkanascie meczyków w siecie/ troche wiecej na lanie i tak zapamietałęm do dzisiaj.

Cytuj:
Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright. Know that I am the Overmind; the eternal will of the Swarm, and that you have been created to serve me


I pare innych, nie wspominajac o diablo (ktorego byłem fanboiem)

Cytuj:
I can see what you see not
Vision milky then eyes rot
When you turn they will be gone
Whispering their hidden song
Then you see what cannot be
Shadows move where light should be
Out of darkness, out of mind
Cast down into the Halls of the Blind.



QQ


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 14:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright. Know that I am the Overmind; the eternal will of the Swarm, and that you have been created to serve me

This. Briefingi Overminda w kampanii zergów były przezajebiste.
Cytuj:
Thus, its life and yours shall be made as one. As it prospers, so shall you. For you are part of the Swarm. If ever your flesh should fail, that flesh shall be made anew. That is my covenant with all cerebrates.

Voice acting + "biblijny" styl wypowiedzi. Świetny villain. No ale teraz się okazuje, że był zły bo mu kazali ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 12:08 
Cytuj  
Ile jest tych misji w hots? te poczatkowe misje z tutorialami to failzore ;d cut scenki filmowe są cool, ale te z gry juz nie bardzo. ;] Ogolnie tesknie za dzwiekami z SC1.
Ogolnie mi sie podoba.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 12:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ile jest tych misji w hots? te poczatkowe misje z tutorialami to failzore ;d cut scenki filmowe są cool, ale te z gry juz nie bardzo. ;] Ogolnie tesknie za dzwiekami z SC1.
Ogolnie mi sie podoba.

27, możesz sprawdzić w archive.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 13:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
cut scenki filmowe są cool, ale te z gry juz nie bardzo. ;]


dla amatorów amerykańskich filmów akcji klasy B


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2013, 21:01 
Cytuj  
chyba ty.

nie oczekuje od gry filmow na miare 11 oskarow.


_________________
.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2013, 00:03 
Cytuj  
fakt faktem, że gry zawsze mają chujowszą fabułę od dobrych książek/filmów, poczytajcie sobie Remarque'a , Dostojewskiego, czy Fernando Pessoe, a potem powiedzcie mi, że to ten sam poziom co nawet kampanie blizza czy nawet gry black isle, a wyślę Wam pocztą długopis z widokiem na morze :lol:
gry mają się przede wszystkim bronić gameplayem/designem

jest to z resztą jeden z powodów dla których olewam rpg-i czy inne single od kąd skończyłem 12 lat, może poza hl2, gdyby unreal miał godnego następce pewnie też bym zagrał, ale to tyle.
no, może jeszcze GTA, ale nawet vice city które miało najfalniejsze story z serii to była jawna zrzynka z chłopaków z ferajny, praktycznie całe sceny były zerżniete, więc się nie liczy

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2013, 03:59 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
fakt faktem, że gry zawsze mają chujowszą fabułę od dobrych książek/filmów, poczytajcie sobie Remarque'a , Dostojewskiego, czy Fernando Pessoe, a potem powiedzcie mi, że to ten sam poziom co nawet kampanie blizza czy nawet gry black isle, a wyślę Wam pocztą długopis z widokiem na morze :lol:

Dla mnie to oczywiste.
Co nie przeszkadza mi porównywać samych gier, doceniać te, które pod względem fabuły, dialogów, klimatu, settingu itp. zdecydowanie wybijają się ponad poziom i jechać te, w których jest to chamsko spłycone albo po prostu olane.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 mar 2013, 10:30 
Cytuj  
Dla fabuły to tylko final fantasy
Spoiler:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2013, 11:58 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
fakt faktem, że gry zawsze mają chujowszą fabułę od dobrych książek/filmów


Fakt faktem, że książki/filmy zawsze mają chujowszą immersję niż dobre gry.

Adhoc napisał(a):
Dla fabuły to tylko final fantasy
Spoiler:


http://www.youtube.com/watch?v=H47ow4_Cmk0


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 20:36 
Cytuj  
dobra ta kampania w hots. lurkery pro ;d
dobry zakup, wart 100 zl. Pewnie cos multi pogram jak przejde.


_________________
.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
dobra ta kampania w hots. lurkery pro ;d
dobry zakup, wart 100 zl. Pewnie cos multi pogram jak przejde.

To daj znać - z chęcią polamię z kimś od czasu do czasu :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:53 
Cytuj  
spoko, bede szukal pewnie low sparing partnera, wiec napisze na pewno ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 15:13 
Cytuj  
Przeszedlem wlasnie kampanie, imo sama kampania warta tych 100 zl. Gralem na normalu, wiec bylo latwo, ale prawdziwy hard zaczyna sie w multi przeciez. Cut scenki imo zajebiaszcze, Queen of Blades zajebiscie pokazana. Damn, zagralbym sobie kampanie protosow ;<


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2013, 01:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo sama kampania warta tych 100 zl.


Kampania z podstawki była lepsza, brak liniowości, mniej zjebanych misji (latanie hyperionem po kosmosie)

Highlander napisał(a):
Cut scenki imo zajebiaszcze, Queen of Blades zajebiscie pokazana.


Grubi hamerykanie, fanboye blizzgówna i gracze wowa są pewnie wniebowzięci cutscenkami jak z m jak miłość i wyglądem QoB który jest połączeniem potwora z różową pidżamką


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 mar 2013, 02:07 
Cytuj  
Jedna rzecz w filmikach pozostaje bez zmian od czasów jedynki - karabiny marines są kompletnie bezużyteczne nawet w starciu z zerglingami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.