mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 14:23 
 
wodny napisał(a):
Przepaskudne UI. Grafika prezentuje poziom sztuczności godny "PoE". Ciekawe jak z grywalnością.


W ruchu wygląda o wiele lepiej niż PoE. Klimat wprost wypływa z monitora jak się oglądae gemeplaye :).

Sam czekam i chyba kupię nawet zestawik co by tą Alphę potestowac.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 14:35 
 
raggnarok napisał(a):
Zes dopiero te gry odkryl? :) BTW, jeszcze w tym roku czekaja na nas:

Dvinity: Original Sin
Space Hulk
Wasteland 2
Shadowrun Returns
Might and Magic X
Legends of Grimrock II
Grim Dawn
Age of Wonders III

Po prostu MA-SA-KRA.


Nie odkryłem, po prostu nowe filmiki screeny i info o tych grach.

Jeszcze będzie , chyba w tym roku
Dragon Age III: Inquisition ?
South Park: The Stick of Truth
Space Shock (ma być jednak turowe)
Chaos Chronicles <<<
The Banner Saga
Arakion http://www.kickstarter.com/projects/lav ... rs-arakion
Expeditions: Conquistador http://www.kickstarter.com/projects/212 ... ador/posts
Battle Worlds: Kronos http://www.kickstarter.com/projects/kin ... f=category (ala stare battle isle, wiem to nie rpg)

+3 inne z oczu rpgi, ale nie wiem czy w tym roku (w tym remake Realms of Arkania).

Ja zaczną się wysypywać to będzie problem(z czasem i kasą), bo po 2-3 gry na miech. (zaczynając od lata)


Indyki i mniej znane rpgi:

Broken Sea classic RPG - Neocore Games - release date: June 2013
Underrail classic RPG - Stygian Software - release date: 2013
Nuclear Union classic RPG - Best Way - release date: 2013 http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=18453
Dead State classic RPG - DoubleBear Productions - release date: 2013
Age of Decadence classic RPG - Iron Tower - release date: 2013
Mars: War Logs classic RPG - Spiders - release date: 2013
Nights & Candles classic RPG - Atmosphere Entertainment - release date: 2013
The Dark Triad: Dragon's Death classic RPG - Autoloot Games - release date: 2013
Eschalon: Book III classic RPG - Basilisk Games - release date: July 2013
Panzar: Forged by Chaos classic RPG - Panzar Studio - release date: July 2013
Blackguards classic RPG - Daedalic Entertainment - release date: 2013
Avadon 2: The Corruption classic RPG - Spiderweb - release date: 2013
Meriwether: An American Epic classic RPG - Sortasoft - release date: 2013
Festival of Magic classic RPG - Snowed In Studios - release date: 2013

+ pewnie parę innych tytułów. Z 20 parę gier będzie godnych uwagi ( grafa nie najważniejsza).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 14:53 
 
Dla mnie prezentacja ma do pewnego stopnia znaczenie. Np. Avadony i innego tego typu gry odrzucaja mnie od siebie szczatkowa animacja i grafika z lat 90. Ale fakt faktem, RPG wraca w wielkim stylu i mozna z czystym sumieniem pokazac srodkowy palec najwiekszym wydawcom serwujacym papke AAA.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 14:59 
 
raggnarok napisał(a):
Dla mnie prezentacja ma do pewnego stopnia znaczenie. Np. Avadony i innego tego typu gry odrzucaja mnie od siebie szczatkowa animacja i grafika z lat 90. Ale fakt faktem, RPG wraca w wielkim stylu i mozna z czystym sumieniem pokazac srodkowy palec najwiekszym wydawcom serwujacym papke AAA.


True. Mam nadzieję ,że Square Enix wyciagnie wnioski i przerzuci się z action dupnych gier dla emo na rpgi (nawet jrpgi). Jeśli dobrze pamiętam to Finale biły rekordy sprzedaży (FF7 >7mln kopi w ileś tygodni?). Po ubi , pewnie EA się przerzuci na old school.

O tej grze wcześniej nie słyszałem Nuclear Union classic RPG - Best Way - release date: 2013 http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=18453 , a wygląda na Stalkera 3 pełna gęba.

Do tego jeszcze dodatek do civ V i może Xcom TFTD nowy (jako dodatek or pełna gra bo takie są ploty w necie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:09 
 
warhameron napisał(a):
Po ubi , pewnie EA się przerzuci na old school.


Alez z ciebie zartownis :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:15 
 
raggnarok napisał(a):
warhameron napisał(a):
Po ubi , pewnie EA się przerzuci na old school.


Alez z ciebie zartownis :)


:D

No i muszę jeszcze wymienić Fallen Enchantress Legendary Heroes ( duże szanse na oceny powyżej 9/10). Na razie mam przegrane prawie 40 godz i jestem bardzo zadowolony z tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 15:17 
 
warhameron - zaloz blogaska z indie grami i promocjami, bo nie ogarne wszystkich Twoich postow ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:06 
 
BioShock Infinite - nie widzę komentarzy, ale nie wierzę, że nikt nie gra. Na razie po ok. 1,3h gra miażdży klimatem, grafa świetna, choć to nie poziom Crysisa 3 (i to bynajmniej nie minus), a dynamika starć napawa optymizmem i zdecydowanie zachęca do gry. Z ostatnich moich growych zakupów to jebany strzał w dziesiątkę. Miliony much nie mogą się mylić, to zajebista gra.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:13 
 
goatguy napisał(a):
BioShock Infinite - nie widzę komentarzy, ale nie wierzę, że nikt nie gra. Na razie po ok. 1,3h gra miażdży klimatem, grafa świetna, choć to nie poziom Crysisa 3 (i to bynajmniej nie minus), a dynamika starć napawa optymizmem i zdecydowanie zachęca do gry. Z ostatnich moich growych zakupów to jebany strzał w dziesiątkę. Miliony much nie mogą się mylić, to zajebista gra.


Kiepsko szukasz, ja komentarze odn. tego tytułu non-stop widzę :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:21 
 
Shador von Dal napisał(a):
goatguy napisał(a):
BioShock Infinite - nie widzę komentarzy, ale nie wierzę, że nikt nie gra. Na razie po ok. 1,3h gra miażdży klimatem, grafa świetna, choć to nie poziom Crysisa 3 (i to bynajmniej nie minus), a dynamika starć napawa optymizmem i zdecydowanie zachęca do gry. Z ostatnich moich growych zakupów to jebany strzał w dziesiątkę. Miliony much nie mogą się mylić, to zajebista gra.


Kiepsko szukasz, ja komentarze odn. tego tytułu non-stop widzę :)


hehe no tak, nie chciało mi się czytać poprzedniej strony :P


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:59 
 
Przeszedłem już jakiś czas temu "Metroid Prime 3: Corruption". Czas - 16:41. Ilość zdobytych przedmiotów - 100%.

No i pożegnania z trylogią "Metroid Prime" nadszedł czas. Ostatnia część oferuje sporą dawkę nowości. Przede wszystkim zmieniło się sterowanie. Jest o wiele bardziej wygodnie i dokładne. Teraz bez problemu można strzelać tam gdzie się chce. Na emulatorze grałem używając myszki i klawiatury. To rozwiązanie sprawowało się idealnie. Kolejną nowością jest wykorzystanie statku Samus. Pomaga on pokonać niektóre przeszkody, rozwiązywać proste zagadki i służy jako punkt zapisu gry. Za pomocą odpowiedniego wizjera można sprowadzić statek na miejsce służące do lądowania i dokonać zapisu. W zapomnienie odeszło żonglowanie różnymi rodzajami promieni. Nadal zdobywamy różne promienie, ale ich właściwości się kumulują.

Gra wydawała mi się dużo prostsza niż poprzednie dwie części. W dużej mierze przyczynia się do tego nowe sterowanie oraz statek dzięki, któremu poruszanie się po mapach i planetach jest o wiele bardziej wygodnie i nie dostarcza znużenia. Większość bossów można pokonać za pierwszym razem. Czasami znajdźki nie są tak dobrze ukryte jak poprzednio. Nie zaliczę tego jednak jako minus. Dwójka w pewnych momentach była zdecydowanie za trudna. Teraz jest idealnie. Przejście gry to nadal wyzwanie, ale mniej tutaj frustracji.

Muzyka jak zwykle trzyma poziom. Wiele motywów jest przepełnionych smutkiem. Wspomnę chociażby o utworze, który towarzyszy napisom końcowym, motywie z menu głównego czy walkach z niektórymi bossami. Dużo elektroniki, męskie i żeńskie chóry, melancholia, nadzieja. Muzyka z Bryyo Ice przywodzi na myśl tą z Phendrana Drifts.

Grafika zawsze była mocną stroną tej serii i nie inaczej jest w tym przypadku. Design wszystkiego to prawdziwy majstersztyk. Poziomy są wspaniale zaprojektowane, pełne sekretów i zagadek. Każda następna planeta znacząco różni się od poprzedniej. Miasto w chmurach, dżungle, ruiny, stacje kosmiczne, siedziba gwiezdnych piratów. Dbałość o szczegóły poraża. Para i odbicie Samus w wizjerze, świat widziany przez wizjer rentgenowski.

Gra się w to to bardzo dobrze. Uważam, że założenia i forma rozgrywki przyjęte w pierwszej części były strzałem w dziesiątkę. Dużo strzelania, odkrywanie sekretów, skakanie między lokacjami, zdobywanie ulepszeń pozwalających przejść dalej. No i EKSPLORACJA. Trzeba mieć sprawne palce i głowę na karku.

Ogólnie całej serii daję 10/10. Każda z trzech części oferuje coś nowego i nie mam tutaj mowy o odcinaniu kuponów. Określenie tych gier mianem FPS byłoby krzywdzące, bo stoją jak dla mnie o wiele wyżej. Mało gier, w które dane mi było zagrać wywołały we mnie tyle pozytywnych emocji. Nawet jak musiałem niektóre momenty pokonywać kilkukrotnie, to i tak po jakimś czasie wracałem do gry. Każda część trylogii przyciąga jak magnes i wciąga jak czarna dziura.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:01 
 
Infinity to moc, teraz szukam z Elżbietą Szok Dżokeja.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:02 
 
http://www.kickstarter.com/projects/lar ... iginal-sin
http://www.divinityoriginalsin.com for more information. (Coming soon in French, German, Russian and Polish.)
Chyba się liczymy jako klientela crpg ów:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:05 
 
https://twitter.com/jameshrussell/statu ... 8011136000

Kolejny Total War jutro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:15 
 
Warhammer!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:26 
 
raggnarok napisał(a):
Warhammer!


Hope, fuckin', so!


_________________
Obrazek

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:32 
 
Nowy trailer mgs5, oj pociekło mi po nogawce <3
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8qugKFaVLE


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:52 
 
raas napisał(a):
Nowy trailer mgs5, oj pociekło mi po nogawce <3
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8qugKFaVLE


Nie tylko tobie...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 21:45 
 
Shador von Dal napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Warhammer!


Hope, fuckin', so!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 22:03 
 
Dadzą wszystkie frakcje czy je jako dlc wrzucą ?:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.