mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2013, 23:23 
 
to ten Merciless mod?
ja po skończeniu ironman na normalu czekam na dlc, classic to nie dla mnie :D
xcom mile mnie zaskoczył jak zrobiłem 3 żołnierzy z PSI, zupełnie nowe możliwości pod koniec gry.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2013, 23:29 
 
War włąsnie podlinkuj z jakim modem łupiesz. Ja myślałem o xcomie ale trochę mnie wpienił ten ostatni filmik co niby pokazywał jak gra wyglądała wcześniej i kasa poszła na CoH2.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 01:58 
 
Merciless tak to ten mod. Tylko od razu mówię, miałem misje ,że mało co klawiatury z wkurwienia nie rozwaliłem(a to sam początek gry jest). Dokupiłem dlc procę w muve za 9,5 zł i sporo do kosmetycznego wyglądu jest. W końcu ci żołnierze wyglądają na maczo.

xcom jakby wyglądal jak na tamtych filmikach to bylby pure win, ale z tym modem daje radę. W końcu można zabrać więcej granatów i to nimi głównie zabijam bo z trafieniami z karabinów to porażka. (commando ci z shotgunem mogą na 2 lev chyba juz mieć dwa granaty, tak samo shotgun jest lepszy na małe odległości i polecam go). Generalnie mam problemy ze wszystkim: nowe technologie leżą, brak kasy, baza nie rozbudowana, brak satelitów, brak myśliwców, brak broni dla nich, brak ŻOŁNIERZY. W jednej misji dupe uratował mi chinol z dlc (ciężko zbrojny na 4-5 lev) bez jego rakiety w tłum szaraków(6) miałbym pozamiatane :P I nie wiem czy to tak specjalnie, ale poza tym chinolem nie mam żadnego ciężko zbrojnego(nie trafil się jeszcze).

No i straszny problem mam z wzięciem żywcem,dopiero na czwartej misji(z myślą o złapaniu) mi się udało jednego, bo ciężko podejść.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 07:32 
 
http://www.stardrivegame.com/
Samurai Space Bears, aka Star Drive ;)

Ja az tak bardzo za takimi grami nei przepadam, ale to jakos miodnie wyglada.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 10:19 
 
Czyli trzeba jeszcze kasę na xcoma wyłożyć :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:22 
 
warhameron napisał(a):
Merciless tak to ten mod. Tylko od razu mówię, miałem misje ,że mało co klawiatury z wkurwienia nie rozwaliłem(a to sam początek gry jest). Dokupiłem dlc procę w muve za 9,5 zł i sporo do kosmetycznego wyglądu jest. W końcu ci żołnierze wyglądają na maczo.

xcom jakby wyglądal jak na tamtych filmikach to bylby pure win, ale z tym modem daje radę. W końcu można zabrać więcej granatów i to nimi głównie zabijam bo z trafieniami z karabinów to porażka. (commando ci z shotgunem mogą na 2 lev chyba juz mieć dwa granaty, tak samo shotgun jest lepszy na małe odległości i polecam go). Generalnie mam problemy ze wszystkim: nowe technologie leżą, brak kasy, baza nie rozbudowana, brak satelitów, brak myśliwców, brak broni dla nich, brak ŻOŁNIERZY. W jednej misji dupe uratował mi chinol z dlc (ciężko zbrojny na 4-5 lev) bez jego rakiety w tłum szaraków(6) miałbym pozamiatane :P I nie wiem czy to tak specjalnie, ale poza tym chinolem nie mam żadnego ciężko zbrojnego(nie trafil się jeszcze).

No i straszny problem mam z wzięciem żywcem,dopiero na czwartej misji(z myślą o złapaniu) mi się udało jednego, bo ciężko podejść.
ja skończyłem z DLC.
czy grałeś classic bez modów? tu nie chodzi o taktykę, na classic po prostu pół teamu ginie standardowo (początkowe misje). chodzi tylko o to żeby nie mieć wipe bo tracisz sprzęt trupów.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:55 
 
Właśnie zastanawia mnie to co koleś pisze. Niby gra z tym modem jest zalecana na classicu ale jak czytam opinie to ludzie po prostu nie dają rady (i to nie dlatego, że są nieogarami czy cuś....). Chyba, że ten mod znacząco poprawił balans ale pewnie nie przekonam się dopóki nie zagram...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 12:16 
 
Na Classic u grałem(kilkanascie godzin). Było łatwiej niż na normalu w modzie.

Z tym modem, nie ma classica! Jego odpowiednikiem jest normal(+ easy i hard), ale według mnie ten normal jest dużo trudniejszy od classica. Ale tak jak pisałem na normalu jak zginie mi tylko jeden na misji to radocha. Ufo nie mam czym zestrzelić, ilość misji i ataków taka, że zamiast 6 biorę 4 po po prostu nie mam żołnierzy i kasy na nowych rekrutów. Naprawdę trzeba dobrze planować i ostrożnie wydawać kasę.

Np: na dobijaniu szaraków(po zestrzeleniu ufo), zabiłem dwóch i dwóch + dowódca zostało do wybicia. Zrobiłem save a, idę do przodu dwa szaraki, ubiłem je tracąc jedynego supportra z apteczką. Load i od nowa... z 20 razy powtarzałem i mnie te dwa jebane szaraki rozstrzeliwały (1 zabity, panika włączała się u 1-2 jeden z nich strzelał do swojego, a w next rundzie wybijali mi resztę + inne kombinacje ubić panik etc). Tak się wkurwiłem, że rozpocząłem od nowa grać już z tym nowym dlc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 12:23 
 
nowe dlc to dopiero bedzie - czekam.

mi w pierwszej misji classic wybili wszystkich i się zniechęciłem :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 12:36 
 
Deshroom napisał(a):
nowe dlc to dopiero bedzie - czekam.

mi w pierwszej misji classic wybili wszystkich i się zniechęciłem :wink:


A jakieś info jest odnośnie tego dlc bo zapowiedzieli , atu pół roku mija i nic :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 12:56 
 
warhameron napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nowe dlc to dopiero bedzie - czekam.

mi w pierwszej misji classic wybili wszystkich i się zniechęciłem :wink:


A jakieś info jest odnośnie tego dlc bo zapowiedzieli , atu pół roku mija i nic :P
że ma być w tym roku :wink: głównie kosmetyka żołnierzy.

ale niedługo dodatek do civ5


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 13:03 
 
lol?

Nasluchalem sie, ze aliens colonial marines to masakryczny szit, a tera czytam na jakis zagranicznych sajtach, ze multi jest calkiem niezle?
http://www.youtube.com/watch?v=pW1_fbaUCE8

ktos potwierdzi?


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 16:30 
 
Heading to Kickstarter next week, where it will have a target of $350,000, Jagged Alliance: Flashback

http://www.rockpapershotgun.com/2013/04 ... ore-149873
Urwa, kiepsko u mnie z kasa( a jeszcze wyprzedaże się zaczną)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 16:32 
 
Obrazek

http://www.rockpapershotgun.com/2013/04 ... interview/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 17:22 
 
To co to za mod skoro bez DLC jest tak zajebiście trudny że praktycznie nie ma szans na "pozytywne" ukończenie gry :)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 17:29 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Vxxnq5YAVHw

Lol. Zajebiste :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 17:32 
 
zaboleq napisał(a):
To co to za mod skoro bez DLC jest tak zajebiście trudny że praktycznie nie ma szans na "pozytywne" ukończenie gry :)??


Może się da. Na ironmanie jest to na bank nie wykonalne. Mnie kurwica brała po jednej misji.

Ten dlc o tyle ułatwia, że na początku dostaje się tego chinczyka(ma 4-5 lev) a moi inni mają max 2 lev.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 18:01 
 
A na easy? Nie wiem czy w ogóle bawić się w tego moda jeśli rozgrywka ma być totalnie przejebana :0. Rozumiem jakieś tam utrudnianie ale bez przesady...

Ok, podejmowanie decyzji ma być bardziej kluczowe ale jak mi padają ludzie i nie ma kasy to do uja jak tu grać panie premierze :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 18:31 
 
zaboleq napisał(a):
A na easy? Nie wiem czy w ogóle bawić się w tego moda jeśli rozgrywka ma być totalnie przejebana :0. Rozumiem jakieś tam utrudnianie ale bez przesady...

Ok, podejmowanie decyzji ma być bardziej kluczowe ale jak mi padają ludzie i nie ma kasy to do uja jak tu grać panie premierze :E.


Zagraj sobie po prostu Normal IronMan i tyle, bez zadnych modow. Albo Classic bez IronMana. To jest i tak gra na jedno przejscie, zero replayability.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2013, 18:54 
 
Jagged Alliance 2 też na początku nie wyglądało na grę, którą można przechodzić wiele razy ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.