mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 09:22 
Cytuj  
Ahm, czyli to atak desperacji. Szkoda trochę bo mam wrażenie, że dla najlepszych ocen najlepiej jeśli hp nie tracimy (chyba 150 punktów za to jest na podsumowaniu).

Btw niektóre czary dostajemy za dobrą ocenę na koniec ale wydawało mi się, że z Jacka dostałem czar za rozwalenie części ciała?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 18 kwi 2013, 09:23 przez Targaryen, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 09:23 
Cytuj  
Ugh, coraz bardziej mam ochote kupic juz Vite, szczegolnie, ze sie gry juz z PS+ uzbieraly :P Z drugiej strony bog wie czy nie wydadza jakiejs Vity 2.0 czy cos D;

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 09:24 
Cytuj  
a to tylko na vite?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 10:26 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ugh, coraz bardziej mam ochote kupic juz Vite, szczegolnie, ze sie gry juz z PS+ uzbieraly :P Z drugiej strony bog wie czy nie wydadza jakiejs Vity 2.0 czy cos D;

Ja poczekam na premiere PS4.
Cos czuje, ze dostaniemy wtedy takze jakas podrasowana wersje PSV :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 12:14 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
^
Idealna gra na późna noc klimat zajebisty, przeciwnicy i bossowie też są spoko ale najlepsze wrażenie robią czary. Na razie jestem po harpii (ciężki boss w porównaniu do Jacka) ale póki co jeszcze nie ma opcji multiplayer, daleko jeszcze? :)

Multiplayer/questy z NPCami odblokowują się po 6 chapterze.
arisel napisał(a):
Możesz to odpalić jak masz mało HP, ale zmiejsza defa o 50% i też mam pytanie czy to na stałe czy tylko do końca questa?

Do końca questa, potem w menu możesz ten czar naprawić wydając łzy książki, które dostajesz po skończonych misjach. Cena naprawy rośnie za każdym razem, na końcu to afair 50 łez (w pełnej wersji 100).
Targaryen napisał(a):
Ahm, czyli to atak desperacji. Szkoda trochę bo mam wrażenie, że dla najlepszych ocen najlepiej jeśli hp nie tracimy (chyba 150 punktów za to jest na podsumowaniu).

Btw niektóre czary dostajemy za dobrą ocenę na koniec ale wydawało mi się, że z Jacka dostałem czar za rozwalenie części ciała?

Za odpalenie forbidden artu też dostajesz sporo punktów, bodaj 100, więc można pójść w tę stronę. Za samo rozwalanie części afair nie dostaje się innych czarów, wszystko zależy od rangi na koniec.
Gokulo napisał(a):
Ugh, coraz bardziej mam ochote kupic juz Vite, szczegolnie, ze sie gry juz z PS+ uzbieraly :P Z drugiej strony bog wie czy nie wydadza jakiejs Vity 2.0 czy cos D;

Jeśli nie ogłoszą Vity 1.5/obniżki ceny na E3, to następna okazja będzie dopiero na TGSie, ale do E3 warto poczekać.
Mendol napisał(a):
a to tylko na vite?

Tak i biorąc pod uwagę, że ma być system sellerem, raczej szybko się nigdzie indziej nie pojawi.

Jedyna wada angielskiej wersji SS to całkowite jej wykastrowanie z nawiązań do mitów arturiańskich - w oryginale mieliśmy Merlina, Nimue etc., a tu jakieś kosmiczne imiona nie wiadomo skąd...

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to walcie, platynę zrobiłem jakiś czas temu, nabite mam bodaj 40h, więc co nieco o grze wiem. ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 16:44 
Cytuj  
No to Vita ma 3 gry na razie, ktore mnie interesuja - Soul S., P4 Golden i nadchodzace FFX. Jeszcze 3-4 i rozwaze kupno jak wyjdzie slimka :)

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 17:47 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No to Vita ma 3 gry na razie, ktore mnie interesuja - Soul S., P4 Golden i nadchodzace FFX. Jeszcze 3-4 i rozwaze kupno jak wyjdzie slimka :)


a gravity rush? bylo w plusie nawet

co prawda nie gralem, ale z filmikow i od ludzi slyszalem ze ciekawa i warto zagrac


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2013, 18:07 
Cytuj  
Hm, moze. To taka gra z cyklu 'jak nie zagram to nic nie strace', moze za 30zl bym kupil :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2013, 11:23 
Cytuj  
Na psn jest pre order Soul Sacrifice za 140zeta. Widać go za to tylko z poziomu ps 3.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 12:51 
Cytuj  
Ja tam polecę jeszcze tego Uncharted: Golden Abyss (też był za free).

btw. dla wszystkich co się napalają na catherine - gra jak dla mnie poniżej średniej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 14:03 
Cytuj  
Catherine było świetne, pamiętam że importowałem japońską wersję i mimo wysokiej ceny ani przez chwilę nie żałowałem zakupu. Jedyna wada to momentami potwornie wysoki poziom trudności nawet na normalu.

A ja obecnie gram w kupione dziś za grosze Ex Troopers, czyli spin-off Lost Planet w konwencji anime, który wyszedł jednocześnie na 3DS (multi przez ad hoc) i PS3 (multi online). Pomimo prostoty bardzo przyjemnie się w to gra. Szkoda, że Capcom pewnie nigdy nie wypuści tego na zachodzie, "bo tekst jest w formie obrazków i byłoby za dużo roboty". Chociaż biorąc pod uwagę komercyjny fail tego tytułu w Japonii, pewnie i tak by to nie nastąpiło.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 15:39 
Cytuj  
Story jest imho chore - i na trzeźwo mi zupełnie nie przechodziło, a ja nawet lubię azjatyckie klimaty ;)
Z poziomem trudności się zgodzę - strasznie wysoki, zacząłem posiłkować się youtube, po czym zupełnie odpuściłem bo taka gra nie miała sensu.

Kurcze mogłoby już wyjść PS4.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2013, 17:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Story jest imho chore - i na trzeźwo mi zupełnie nie przechodziło, a ja nawet lubię azjatyckie klimaty ;)
Z poziomem trudności się zgodzę - strasznie wysoki, zacząłem posiłkować się youtube, po czym zupełnie odpuściłem bo taka gra nie miała sensu.

Kurcze mogłoby już wyjść PS4.

Story jest mniej chore niż mogłoby się wydawać - śmierć we śnie wśród młodych mężczyzn jest oparta na faktach, chociaż przyczyny są oczywiście inne niż w grze.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 12:06 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mam pytanko o vite. Kupie sobie ja w europie ale sa gry (konkretnie chodzi o wersje digital gry z psp)na psn ktore sa tylko w sklepie us. Mam drugie konto us mam na nim kase ale zastawniam sie czy jak kupie taka gre zaloguje sie na konto us na vicie i sciagne gre a pozniej zmienie konto na eu to dalej bede mogl w nia grac.(ba czy wogole tak sie da?)
Czy zmienianie /przelaczanie kont na vicie jest latwe i bezproblemowe?


Targaryen napisał(a):
Niestety memorka w vicie = jedno konto


no ale jakbym mial dwie karty pamieci to bedzie sie dalo i bedzie ok?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 12:09 
Cytuj  
^
Czytałem na oficjalnym forum sony/vita, że ktoś musiał resetować ustawienia do fabrycznych aby myk ze zmianą memorek i kont zadziałał. Mam niestety tylko jedną, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić :/

Catherine- oczywiście, że historia jest zryta choć ma elementy RL i nie mówię wcale o umieraniu we śnie :D Dla mnie zabawa w przestawianie skrzynek jest zajebista, trzeba się wysilać umysłowo aby niektóre plansze przejść, a na hardzie to już w ogóle jest kosmos aby zrobić plansze na gold (chain z samego dołu do samej góry). Babel i Rapunzel są trudne i nie dziwię się, że niektórych ta gra odstrasza bo trzeba przy niej wysilić szare komórki.

Soul Sacrifice- jednak za rozwalanie słabych punktów (głowa, skrzydła, ręce) są dodatkowe rzeczy. U cerberusa np. jest to homing lightning dmg 70 (dostajemy 1 za każdą rozwalony łeb bestii). Poza tym jeśli rozwalimy wszystkie słabe punkty i na koniec mamy wybór czy ocalić czy zabić to dostajemy LE+ albo SE+ (niezbędne do niektórych sigili). Widziałem trochę filmików z dema i pełnej gry SS wersji JP i wow, jak łatwo się podpalało/zamrażało itd bossów nawet w multi. W US/EU zdrowo to znerfowali. Walka z cerberusem to już nie jest perma stunfest ale to lepiej, większy fun :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Ostatnio edytowano 22 kwi 2013, 12:25 przez Targaryen, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 12:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Vercin napisał(a):
Mam pytanko o vite. Kupie sobie ja w europie ale sa gry (konkretnie chodzi o wersje digital gry z psp)na psn ktore sa tylko w sklepie us. Mam drugie konto us mam na nim kase ale zastawniam sie czy jak kupie taka gre zaloguje sie na konto us na vicie i sciagne gre a pozniej zmienie konto na eu to dalej bede mogl w nia grac.(ba czy wogole tak sie da?)
Czy zmienianie /przelaczanie kont na vicie jest latwe i bezproblemowe?


Targaryen napisał(a):
Niestety memorka w vicie = jedno konto


no ale jakbym mial dwie karty pamieci to bedzie sie dalo i bedzie ok?

Tak, tylko przy każdej zmianie musisz resetować konsolę do ustawień domyślnych (pozycję ikon i wszystkie ustawienia szlag trafia) i oglądać początkowe intro. Łącznie 5-10 minut zabawy. Nie traci się save'ów itp., ale trzeba uważać, żeby przy wracaniu Vity do ustawień fabrycznych nie wybrać opcji formatu memorki.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:25 
Cytuj  
Jakie sie cuda z ta gra dzieja :D

Cytuj:
Final Fantasy Versus XIII, oft-rumored to have made the jump from PlayStation 3 to PlayStation 4 (and with a Final Fantasy XV name change, at that), will be available on both platforms, according to a Gameblog.fr source “close to Square Enix.”

According to the site, the shift occurred in 2011, and Sony assisted with the money aspect of the PlayStation 4 port, which echoes a previous rumor.

“Our source confirmed that Sony reportedly helped the transition, financially, with the PS4 port,” said the site. “The price for such exclusivity? Difficult to judge.”

Versus XIII director Tetsuya Nomura recently said the date to reveal new information on the game has been set. It was last shown in January 2011.

Square Enix will discuss the game at this year’s E3, according to the rumor, where the publisher has already said it will unveil a new Final Fantasy for PlayStation 4.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:46 
Cytuj  
rotfl, nie zdziwie jak Sony planuje je jako jeden z tytulow startowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:55 
Cytuj  
Srsly nie rozumiem tej firmy. Milkują jedną z najchujowszych części tej serii ale remake siódemki nie zrobią, bo nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2013, 17:22 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Srsly nie rozumiem tej firmy. Milkują jedną z najchujowszych części tej serii ale remake siódemki nie zrobią, bo nie.


Versus XIII to nie XIII mimo wszystko. Niewiele z XIII i XIII-2 ma wspolnego. Tak samo jak Type-0, ktore wczesniej sie nazywalo Agito XIII ale tez wlasnie zmienili nazwe. Versus tez pewnie tak jak plotki chodza w koncu oglosza jako XV :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.