mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 10:36 
Cytuj  
Nie p*l, Laki... Bedac w pelni swiadomym tego co pisze twierdze, ze SB jest w tej chwili lepszym wyborem dla newbie niz DAoC. Ilosc Polakow grajacych w jedna i druga gre nie ma dla mnie znaczenia, chociaz z doswiadczenia moge powiedziec, ze duzo przyjemniej gra sie z obcokrajowcami, przynajmniej nikt Cie bezpodstawnie nie oskarzy o obrabianie mu dupy za plecami. Ale fakt, chcialem bezczelnie zarobic 20zl, jak moglem. Przepraszam.


Posty: 25
Dołączył(a): 30.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-03 04:23, Luki napisał:
Co do DAOC-a to troche jestes zle poinformowany Kherad.


Ano jestem:D Wydawalo mi sie ze kazdy gracz po uzbieraniu jakiejs wielkiej sumki moze zafundowac sobie zameczek a jesli tak sprawa wyglada jak mowisz to szkoda:/.

Mark, dzieki za info o cle - moglbym sie niezle wrobic :grin:

I jeszcze jedno - oplaca sie placic dodatkowego dolca miesiecznie za Tetra Master? I czy zdobyte karty mozna zamieniac na jakies przydatne itemy jak w FFVIII?(moj ulubiony:D)

I jeszcze drugie - jak wypelniam formularz zamowienia to w "State or Province" mam wpisac wojewodztwo? I czy pisac z polskimi literami?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kherad dnia 2004-02-03 13:30 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2004, 13:51 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-03 13:25, Kherad napisał:
I jeszcze jedno - oplaca sie placic dodatkowego dolca miesiecznie za Tetra Master? I czy zdobyte karty mozna zamieniac na jakies przydatne itemy jak w FFVIII?(moj ulubiony:D)

I jeszcze drugie - jak wypelniam formularz zamowienia to w "State or Province" mam wpisac wojewodztwo? I czy pisac z polskimi literami?



Ad. 1 - nawet na oczy jeszcze nie widziałem Tetra Master - kodu od tego też nie wpisałem :smile:

Ad. 2 - tak, albo wpisz województwo albo nic nie pisz, w sumie bez znaczenia i tak dojdzie. Nie używaj raczej polskich znaków.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 14:28 
Cytuj  
Hmm w DAoC gram juz prawie 2 lata i jakos mi sie nie znudzil (sam sie dziwie :grin:)Nie wiem o co wam chodzi z tymi grami nie dla poczatkujacych, wiele osob (w tym apru polakow) zaczelo niedawno grac w daoca i jakos nie narzekaja. Na poznawanie swiata zawsze znajdzie sie czas (chociazby przy robieniu questow, zeby jesio bardziej dopkakowac swojego toonka). "end game sie nudz" nie wiem mnie sie nie znuddzil excalibur (serwer na ktorym gra wiekszosc polakow na EU) ma dosc wysoko postawiona poprzeczke RvR wiec zawsze jest kogo gonic przescigac i starac sie byc lepszym:D Co do ff to nie gralem ale brak jakiegokolwiek PvP w grze mmo jakos do mnie nie przemawia, bo ile mozna tluc te same moby z tym samym AI(chocby mialo duzo kombinacji)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 15:18 
Cytuj  
Cytuj:
...(nie działaja w tym sklepiku e-karty)


Bullshit :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2004, 09:08 
Cytuj  
Cytuj:
2004-02-04 15:18, Mac napisał:
Cytuj:
...(nie działaja w tym sklepiku e-karty)


Bullshit :smile:


to znaczy, że już działają? Miesiąc temu nawet mieli info na głównej strony, ze e-card nie akceptują. Teraz go nie ma, więc może to poprawili.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2004, 12:44 
Cytuj  
Ja placilem e-karta i jedyny problem jaki zauwazylem to to ze musialem czekac 2 dni bo kopi FF nie mieli na stanie :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2004, 17:41 
Cytuj  
No to ja tez dozuce swoje trzy grosze.
W daoca pykalem ponad dwa lata i mnie znudzil. Dlaczego? Znudzila mnie przewidywalnosci i powtazalnosc rvr opartego wlasciwie na liczbach. Zmeczyl mnie fakt niemoznosci pogrania sobie w pelnej grupie w spokoju i z przyjemnoscia- pelna grupa byl likwidowana w 5 minut przez 5 pelnych grup. Gra mnie na tyle zmeczyla sama w sobie ze nowe dodatki (tudziez ich zapowiedzi) nie utrzymaly mnie przy daocu.

Dlaczego wybralem ffxi:
FFXI- niesamowite storyline. Wlasciwie zadna gra do tej pory nie spowodowala ze mi sie oczy zaszklily- ffxi owszem, co wiecej nie raz.
Milion rzeczy do roboty (roznych rzeczy. nie tak jak w daocu - pvp).
Ciekawy system expowania- technicznie rozwiazany bardzo fajnie.
Fajni ludzie :> fajne lokacje :> fajnyc rafting :>
Trudnosc- nie ma latwo. Zeby doc zegos dojsc trzeba sie niezle naharowac.
Powyzsze plusy to jakies 50punktow dla gry
Nie podoba mi sie w ffxi mala ilosc skinow mobow, nie ma tego za wiele.
Grafika gry sama w sobie- brakuje wielkich epickich terenow :>
Powyzsze to jakies 5 punktow na minus :>

FFXI polecilbym kazdemu nowemu w mmorpg na ten moment- tudziez radzilbym zaczekac na nowe tytuly ktore maja zamiar pojawic sie w tym roku.

PS. To fakt ze w DAOCu DUZO mniej ludiz zaczyna z nowymi charami, przez co duzo trudniej o grupe expujaca tak jak kiedys. Wlasciwie nowe chary to alty altow i pewnie z 5% tego co sie tworzy to zupelnie nowe osoby. FFXI ma to do siebie ze jeden charakter moze przyjac kazda profesje bez utraty tej ktora gral poprzednio- czyli jestem 50lvl white mage, zmieniam sobie na lvl1 dragoon. Expuje z niskolewelowcami, jak mi sie znudzi wracam na 50siatke. Wiec nie ma raczej obawy ze nie bedzie z kim expowac :>
No.

juz.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2004, 18:48 
Cytuj  
Zapomiachesz chyba o jednym ale :smile:
Czy FF ma albo w planach ma zamiary na jakie kolwiek pvp ? :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.


Posty: 25
Dołączył(a): 30.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2004, 22:52 
Cytuj  
Luki, wydaje mi sie ze widzialem newsa na oficjalnej stronie dotyczacego wlasnie wprowadzenia niedlugo PvP w FFXI

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 01:58 
Cytuj  
Tak - PvP jest w planach w FFXI.
Nie bedzie to jednak freePvP, a raczej ograniczona forma w postaci np: aren ... zreszta do konca nie wiadomo.

Wiadomosci od kwadratow wskazuja na to, ze pracuja nad zbalansowaniem klas postaci pod katem PvP, zeby nie bylo placzu i overpowered postaci.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 07:43 
Cytuj  
Dobrze, że japończycy to mili ludzie.
Bo z tego co na razie widzę, wystarczy jak jeden z nich wpadnie na jakąś "arenę" i może kosić pod rząd jak leci.... dopóki nie trafi na innego skośnookiego :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.