mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:14 
Cytuj  
kabraxis: fajnie by bylo, gdybys czasami przestal traktowac wszystkich jak 10 latkow, ktorzy w gry graja od roku.
ps+ jest bardzo atrakcyjne i wcale nie trzeba grac we wszystko jak leci. ale zeby ocenic to trzeba znac oferte a nie pierdolic na zapas.
co do gier: wymieniasz 2. a ja moge ci wyliczyc o wiele wiecej, ktorych nie probowales, wiec nie wiesz do konca o czym piszesz w tym przypadku.

tomudzin: nikt sie juz nie jara oldschoolami z kickstartera. beda, wyjda, pogra w nie pare osob z forum, tak jak w poe czy fe.

fakt, faktem, ze na starcie nie ma pierdolniecia, ktore zachecaloby do kupienia nowej konsoli od reki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:24 
Cytuj  
Nie interesuje mnie jak ps+ jest atrakcyjne. Interesuje mnie ze na PS od nowej generacji jest oplata za multi co bylo wielokrotnie wysmiewane i to tutaj na forum, gdy bylo polityka MS only.

Dla mnie roznicy nie ma. Jak juz pisalem to ze cos jest mniej chujowe albo posypane lukrem o nie zmienia faktow ze jest chujowe. Dodatkowa i obowiazkowa oplata za multi ssie - obojetne w jakiej formie.

Nie widze powodow aby z powodow failow MSa nie punktowac podobnych u Sony.

Naprawde ilosc gratisow w PS+ nie ma tutaj absolutnie zadnego znaczenia bo oceniam zmiane polityki koncernu (bezplatny online no more).

A o jakosci gier to wybacz ale z toba rozmawiac nie bede. :lol: Mam troszke inne gusta niz szczelanie z plastiku do telewizora. Ale have fun - ja ci nie bronie. :) Nie zmienia to faktu ze platny multi to fail i idiotyczna oplata za nic.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 16:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:27 
Cytuj  
No oceniliśmy, że niestety Sony opłatę w PS4 wprowadza, ale nas ona i tak nie rusza, bo i tak z PS+ już korzystamy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:29 
Cytuj  
No to tak jak mowilem ze pewnie z perspektywy jebiacych z zapalem w kazdy crap co mu rzuca za frajer nic sie nie zmieni. :D

Fail pozostaje failem.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 16:30 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:30 
Cytuj  
troche racji masz w przypadku oplaty za multi kabraxis.

a o jakosci gier chetnie z toba porozmawiam. mozemy rownie dobrze umowic sie na partyjke w dayz, badz duelik w dfo.
takze skoncz juz z tym swoim pieprzeniem na temat gustow, bo ja twojego strachu przed zmierzeniem sie z zywym przeciwnikiem nie oceniam, nie wspominajac o utracie pixeli :)

i serio ale widze, ze odpoczynek niczego cie nie nauczyl. a przede wszystkim szacunku do innych na tym forum.
nadal uwazasz, ze najlepiej znasz sie na grach i tylko twoj gust jest dobry.
ale tak jak ci udowodnili, ze gowno wiesz o poe, tak poczytaj o ps+ i zobaczysz, ze znowu nie masz racji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:45 
Cytuj  
Zreszta zapowiedzi zapowiedziami, ale Sony juz pokazalo jak sie rozpieszcza uzytkowników darmowymi grami z najwyzszej półki w ps+. Do tego działającymi od zainstalowania do skasowania.
Sony wygra w europie, ale co ze stanami. Bo wydaje sie ze dzieciarnia (OEMGJE NHL NFL NBA Ncośtam z kolejną literką!!) i ich rodzice (bo tv, tv, tv, tv,) jakoś sie nawzajem nakręcą na zakup. No chyba ze moda na naśmiewanie sie z M$ rozejdzie sie troche poza nerdowskie strony.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:49 
Cytuj  
Narazie w bastionach Xboxa czyli US i UK na amazonie PS4 prowadzi w preorderach co jest już dość zaskakujące. Mam tylko nadzieję że Sony nie failnie i wyda konsolę przynajmniej równo z konkurencją.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:50 
Cytuj  
no jak ktos jeszcze posiada vite, to pewnie tez nie ma powodow do narzekan.
ja tam bede w uj happy, ze bede dostawal free gry dla dzieciakow na ps3, cos dla siebie na ps4 za 5$ miesiecznie.
imo tak samo powinien powoli robic steam - abonament miesieczny, w zamian za dostep do gier.

x1 i tak sie sprzeda :)
na razie czekam, az sony pokaze jak dziala nowa kamerka i move - bo tutaj bieda jak na razie i ms wygrywa zdecydowanie.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Oplata to oplata. Obowiazkowa to obowiazkowa. Nie placisz = nie grasz multi. Na obu konsolach. Takie sa fakty.
I nie wiadomo jak bedzie wygladalo PS+ na PS4, za to wiadomo juz, ze multi bedzie za paywallem jak u konkurencji.

Jakies plusy? Co mi daja? Bo ja nie widze narazie nic co bym mial dostac (moze oprocz mglistych obietnic o swietlanej przyszlosci z Sony) a widze nowa, kolejna oplate. Obowiazkowa jesli chce sie cieszyc 100% funkcjonalnoscia 90% tytulow.


WEz juz skoncz pierdolic.

Za 59zl masz 3 miesiace ps+, które się zwraca po ściągnięciu JEDNEJ gry. Abonament obejmuje ps3/ps4/vita wiec mozesz zamknac ryj.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:22 
Cytuj  
Że też go jeszcze nie macie na ignorze. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:27 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Że też go jeszcze nie macie na ignorze. ;)


Bo człowiek też chce czasami coś mieć od życia i się pośmiać z czyiś głupot...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:35 
Cytuj  
Kabraxis - owszem online w PS+ to jest minus. Podziekuj wujkowi microsoftowi.
Z drugiej strony aktualnie za 40GBP w ciagu roku dostajesz 60 tytulow na PS3 i 40 na PS Vita. Policz sobie ile kosztuje jeden tytul. Dostaje wiecej tytulow niz jestem w stanie ograc. Aktualnie naprawde trzeba byc totalnym jelopem by z tego nie korzystac. Jezeli to sie nie zmieni (mam nadzieje) to dla mnie problem platnego online nie bedzie istnial - nie zamierzam byc jelopem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:42 
Cytuj  
Ja obejrzałem w końcu tę konfę Sony. Zero ciekawych exów na start, ten Order to może być cokolwiek. Na dzień dzisiejszy na miejscu potencjalnego klienta to brałbym PS3, a nową pewnie za jakieś dwa lata kupił. E3 nudne jak co roku.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:50 
Cytuj  
Pierdolisz Tor. To imho najlepsze E3 od lat, chociaz troche za malo gameplayu, a za duzo zwiastunow. Widac, ze tak naprawde Sony i M$ zaliczyly falstart i nie maja jeszcze zbyt wielu gier gotowych na start obu konsol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:54 
Cytuj  
Ale co cię tak urzekło? Halo 5, Killzone 5, czy może Assasins Shit 8? Było wiadomo, że będą. Jakieś teaserki 2-3 nowych IP, nuda.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:57 
Cytuj  
tytulow nie ma zadnych ciekawych.
the order moze byc calkiem dobry (podoba mi sie ten troche steampunkowy klimat) ale na razie nic nie wiadomo.
z drugiej strony, badzmy szczerzy - ile jeszcze NOWYCH gier da sie zrobic :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:59 
Cytuj  
Tytuły może i nie, ale same gry jak najbardziej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 17:59 
Cytuj  
Destiny(biorę w ciemno), nowy MGS, Tom Clancys, BF4, Battlefront no i WD? Ok, chociaż może nie wszystko to E3... I zapewne jeszcze sporo zostanie pokazane


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:02 
Cytuj  
Destiny, Wiesiek 3, ten Order od Sony, Tom Clancy's Division, nowy Final, X na WiiU (dla tej gry rozwaze kupno owej maszynki) . Poza tym ja tez traktuje E3 w kategoriach ciekawostek i tego typu rzeczy, bo lubie wiedziec co sie dzieje w tej branzy, a pod tym wzgledem to E3 jest zajebiste :) No i to dopiero pierwszy dzien, dzis sie zaczynaja pokazy gier na stoiskach firm wiec powinny wyplynac jeszcze inne fajne tytuly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:07 
Cytuj  
destiny? bleh.
wiesiek 3 i tak bedzie ladniejszy i lepszy na pc.
order - nie wiadomo co to bedzie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.