mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zaraz, zaraz. To ty dalej piszesz patrzac na klawiature ?


Pisanie na klawiaturze a wciskanie pojedynczych, przypadkowych klawiszy jedną ręką to dwie, trochę inne bajki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
O, wlasnie E3 zrobilo sie ciekawsze.

Behaviour announces Warhammer 40k: Eternal Crusade

"In the grim darkness of the far future, there is only war." These are the ominous words that greet visitors of the brand-new website for Warhammer 40k: Eternal Crusade. The game, announced today and in development at Behaviour Interactive (with the support of Games Workshop, of course), is a third-person action MMORPG set in a persistent world.

Details are scant as the title's unveiling has just begun, currently sitting at phase one of nine. The only clear information available on the official site is a targeted release window of late 2015.

http://bhvr.com/eternalcrusade/

\o/

GamesWorkshop pewnie przejal to co zrobilo Vigil i dal to jakiejs randomowej firmie (chyba trzeba by sprawdzic kto ram pracuje).
Anyway. MMO. Niech spierdalaja. Zrobili by porzadnego TPP shootera z magia i mieczami dla 128 graczy i zaszylbym sie w piwnicy do konca zycia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:37 
Cytuj  
calkowicie zmieniajac topic - to nowe FFXV wyglada jak jakis pojebany japonski, kiczowaty slasher (gorzej nawet niz XIII i popluczyny po niej). LoL jaki fail.
Serio dawno mnie tak nie odrzucil zaden trailer - zwlaszcza wiedzac jak fajnie sie prezentowaly poprzednie filmiki.

'rpg na konsoli'.... :roll: juz nawet jrpg sie zmienilo w papke. 3/4 tego trailera wygladalo na jakies QTE.
Trauma.


Srsly - ja nie rozumiem Sony i wogole posuniec firm konsolowych. Na Vite gdzie przydaloby sie wiecej 'przenosnych' gier bo to zawwsze bylo bolaczka juz od czasow PSP wciskaja remake FFX (czyli duza, dosc jeszcze oldscholowa gre, w ktora nikt na tej platfornie nie zagra nawet do polowy - oprocz moze pojebow, ktorzy i tak nie wychodza wiec graja w Vite w domu) a na duza konsole wydaja kolejna czesc sagi wygladajaca jak koszmar nastolatka w czasie mutacji i to z IQ 30. Nigga plz.
Chyba rzeczywiscie juz na AZ TAKIE BZDURY jestem za stary. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 19:51 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:45 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
O, wlasnie E3 zrobilo sie ciekawsze.

Behaviour announces Warhammer 40k: Eternal Crusade

"In the grim darkness of the far future, there is only war." These are the ominous words that greet visitors of the brand-new website for Warhammer 40k: Eternal Crusade. The game, announced today and in development at Behaviour Interactive (with the support of Games Workshop, of course), is a third-person action MMORPG set in a persistent world.

Details are scant as the title's unveiling has just begun, currently sitting at phase one of nine. The only clear information available on the official site is a targeted release window of late 2015.

http://bhvr.com/eternalcrusade/

\o/

Ożeszkurwamać. Wreszcie coś ciekawego, ale dopiero 2015. :<


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:54 
Cytuj  
Nawet nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie i jak to będzie wyglądać więc nie ma się czym jarać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 19:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
calkowicie zmieniajac topic - to nowe FFXV wyglada jak jakis pojebany japonski, kiczowaty slasher (gorzej nawet niz XIII i popluczyny po niej). LoL jaki fail.
Serio dawno mnie tak nie odrzucil zaden trailer - zwlaszcza wiedzac jak fajnie sie prezentowaly poprzednie filmiki.


Dla mnie to jest trolololo roku.
Najpierw w lutym na konfie wychodzi przedstawiciel SE i potluczonymi angielskim obiecuje nowego FF na E3, a na E3 pokazuja starego mowiac ze to nowy. No kurwa...:D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:00 
Cytuj  
Uj tam ze stary/nowy nawet... wyglalo to jak budzetowy ripoff bayonetty. Nie mowie ze bayonetta zla - ale to kurwa FF... :roll:

PS. Z lepszych wiesci z konsolowego (graj) dolka.. jedna z niewielu CIEKAWIE zapowiedajacych sie gier aka Last Guardian = cancelled.

I have so much fun here! :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nawet nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie i jak to będzie wyglądać więc nie ma się czym jarać.


życie bez warhammera 40000 nie ma żadnej wartości


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:10 
Cytuj  
Niah napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Nawet nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie i jak to będzie wyglądać więc nie ma się czym jarać.


życie bez Tzeentcha nie ma żadnej wartości


Bardzo dobrze powiedziane. Bardzo dobrze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:18 
Cytuj  
Oddworld: New ‘n’ Tasty, the modern re-creation of the 1997 PSOne and PC classic, will be out on several new platforms, including Sony’s next generation console, PlayStation®4, Nintendo Wii U, Apple’s OS X and open-source operating system Linux.

Oddworld: New 'n' Tasty - E3 2013 Trailer http://youtu.be/GS-dYWNyO-c

Pamiętam, że fajnie się grało.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:48 
Cytuj  
Cytuj:
We're in position for today's visitors of the @bohemiainteract booth. #Beta get ready for @e3expo 2013! #A3E3 pic.twitter.com/yA03ODgFXR

LA Today! Our team of @Arma3official, @dayzdevteam and @TakeOnTheGame presenters is getting ready for an exciting first day @e3expo!

O, bedzie cos o dayz.


Oddworld to juz dawno widzialem.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 21:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na oculusie będziesz grał w StarCitizen? A ja nie jestem stary tylko gry AAA są miałkie.

Na Oculusie albo na trzech monitorach. Ich szef sie mocno podniecal Oculusem wiec napewno bedzie wsparcie.

Cytuj:
StarCitizen dopiero w Q3 2014, więc pewnie wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy.

Jasne. Space Sim na konsole, gdzie ilosc przciskow do obslugi mysliwca przekracza ilosc przyciskow na klawiaturze. No ok. Troche przesadzilem. Niemniej bez klawiatury cienko to widze.

Za każdym razem jak na filmikach Roberts gra w Star Citizen to gra używając pada :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 22:43 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 22:48 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na oculusie będziesz grał w StarCitizen? A ja nie jestem stary tylko gry AAA są miałkie.

Na Oculusie albo na trzech monitorach. Ich szef sie mocno podniecal Oculusem wiec napewno bedzie wsparcie.

Cytuj:
StarCitizen dopiero w Q3 2014, więc pewnie wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy.

Jasne. Space Sim na konsole, gdzie ilosc przciskow do obslugi mysliwca przekracza ilosc przyciskow na klawiaturze. No ok. Troche przesadzilem. Niemniej bez klawiatury cienko to widze.

Za każdym razem jak na filmikach Roberts gra w Star Citizen to gra używając pada :]

Hehe

https://www.youtube.com/watch?v=VKgyH9k1CSM


PS. Zgadzam się z twierdzeniem, że Star Citizen wyjdzie na konsole też.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 23:11 
Cytuj  
http://kotaku.com/sony-corrects-themsel ... -512720979

Oraz gameplay z Finala XV

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ilT83Uq4A#!

Serio, ja nie wiem co wam sie kurwa nie podoba. Zamiast nudnego, wyeksploatowanego do granic możliwości i idiotycznie wyglądającego klasycznego combatu z jRPG, gdzie postacie i wróg stoją w tym samym miejscu i tylko podbiegają do siebie, mamy dynamikę, efektowność, movement i potencjał.

Jeżeli będzie możliwość przełączania się miedzy postaciami i każda z nich będzie miała swój odpowiedni charakter, a wrogowie będą się między sobą wyraźnie różnić (przez co wymagać odmiennego podejścia) to dla mnie jest to insta win.

Wygląda wyjebanie i cieszę się, że Square Enix w końcu chce zrobić coś świeżego i żywego.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 23:21 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 23:17 
Cytuj  
E3 2013 | Xbox One vs. Playstation 4 PRICE
http://www.youtube.com/watch?v=PzDsYEPkSc4

serio taka cisza była przy xbox'ie ? :D śmiechłem

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 00:17 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
E3 2013 | Xbox One vs. Playstation 4 PRICE
http://www.youtube.com/watch?v=PzDsYEPkSc4

serio taka cisza była przy xbox'ie ? :D śmiechłem


zmontowane, nie pamiętam jaka była reakcja na cenę, ale słychać tam fragment z kawałka jak dice failowało z prezentacją bf4 ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 06:24 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
iniside napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na oculusie będziesz grał w StarCitizen? A ja nie jestem stary tylko gry AAA są miałkie.

Na Oculusie albo na trzech monitorach. Ich szef sie mocno podniecal Oculusem wiec napewno bedzie wsparcie.

Cytuj:
StarCitizen dopiero w Q3 2014, więc pewnie wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy.

Jasne. Space Sim na konsole, gdzie ilosc przciskow do obslugi mysliwca przekracza ilosc przyciskow na klawiaturze. No ok. Troche przesadzilem. Niemniej bez klawiatury cienko to widze.

Za każdym razem jak na filmikach Roberts gra w Star Citizen to gra używając pada :]

No na scenie ciezko by mu klawiatura było grać ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 07:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oraz gameplay z Finala XV

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ilT83Uq4A#!

(...)
Wygląda wyjebanie i cieszę się, że Square Enix w końcu chce zrobić coś świeżego i żywego.

Ja też się cieszę, poniekąd... ;) Ale mówienie, że pokażemy nowego Fajnala, a potem pokazywanie starego, tyle że z nową cyferką, to jest trolling.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 10:15 
Cytuj  
Porównanie wielkości Xbox One i PS4:
Obrazek

Sprzęt microsoftu znacznie większy, gorszy wydajnościowo i gdzieś czytałem, że znów mają problemy z chłodzeniem i prawdopodobnie underclockną go o 100-200MHz. Nie umieją robić hardwaru.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.