mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 13:36 
 
Junkier napisał(a):
Cytuj:
DLC

Myślałem, że to żart ;o

"ograniczamy do minimum możliwość modowania naszej gry, ale nie przejmujcie się bo możecie sobie dokupić przygotowane przez nas nowe niehistoryczne frakcje"

zastanawiam się w którym momencie ta seria ostatecznie umarła

Dlatego o ile kupię to dopiero wersję complete ze wszystkim i to na jakiejś przecenie za łącznie ~10$.
Tak w ogóle jak mówimy o serii TW. To nie grałem od czasów Medka II. Jak tam te TW Napoleon i Shogun 2? Warte to coś? Polepszyli AI?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 13:39 
 
sula napisał(a):
Junkier napisał(a):
Cytuj:
DLC

Myślałem, że to żart ;o

"ograniczamy do minimum możliwość modowania naszej gry, ale nie przejmujcie się bo możecie sobie dokupić przygotowane przez nas nowe niehistoryczne frakcje"

zastanawiam się w którym momencie ta seria ostatecznie umarła

Dlatego o ile kupię to dopiero wersję complete ze wszystkim i to na jakiejś przecenie za łącznie ~10$.
Tak w ogóle jak mówimy o serii TW. To nie grałem od czasów Medka II. Jak tam te TW Napoleon i Shogun 2? Warte to coś? Polepszyli AI?


Nie bardzo. Ale są mody usprawniające AI.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 15:08 
 
Highlander napisał(a):
Nie będzie dalo się modowac rome 2? rip.

No właśnie, dzięki modom do tej pory wracam do Rome 1 i Medieval 2 i wciąż zdarza mi się znaleźć coś nowego pod te gry (np. ostatnio Call of Warhammer i Third Age). Bez możliwości modowania jest to pozycja do pogrania kilka godzin i wyrzucenia na śmietnik po tym jak stracę cierpliwość do debilizmów zaserwowanych przez twórców.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 17:07 
 
Moze stwierdzili, ze mody zagrazaja ich DLC czyli zrobia to samo co z civ 5.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 18:39 
 
Sparth2 napisał(a):
Moze stwierdzili, ze mody zagrazaja ich DLC czyli zrobia to samo co z civ 5.

A co zrobili? Mody przecież sa i działaja i ludzie robia ciagle.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 18:40 
 
http://store.steampowered.com/app/226665/
Crusader Kings II: Europa Universalis IV Converter enables the rulers of Crusader Kings II to continue their reign in the world of Europa Universalis IV

To według mnie już jest przegięcie. Imo taki ficzer powinien być za friko, aby zachęcić do gry a nie ...

Poczekam na complete ed za max 5$...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 18:50 
 
Akurat są mody przygotowane przez graczy umożliwiające z Crusader Kings II przenieść do Europy 3, z Europy 3 do Victorii II( moja ulubiona strategia z tych wszystkich), a z Victorii II do Hearts of Iron III. Sam sprawdzałem jedynie EU3 -> Victoria II aby potężną Rzeczpospolitą sobie pograć w XIX wieku. Działało to w miarę, nie wiem jak z innymi konwersjami( Crusader Kings II nie lubię, bo nie ogarniam tych wszystkich rodowych gierek, a Hearts of Iron III jest marne w porównaniu do II)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 18:55 
 
warhameron napisał(a):
http://store.steampowered.com/app/226665/
Crusader Kings II: Europa Universalis IV Converter enables the rulers of Crusader Kings II to continue their reign in the world of Europa Universalis IV

To według mnie już jest przegięcie. Imo taki ficzer powinien być za friko, aby zachęcić do gry a nie ...

Poczekam na complete ed za max 5$...

No Paradox się zrobił pazerny. Zresztą nie tylko on, w dupach się przewraca niektórym w branży growej, choć z drugiej strony jak tłumy kupuja i tak to się nie dziwię...
Dla mnie przegięciem już była ilość DLC w CK2, zresztą było widać w jakim kierunku idą. O tym czymś to już w ogóle nie ma o czym mówić.
CK2 nie kupiłem, a jak kupię to właśnie za 5$ Complete ED kiedyś. Może. Tak samo z EU IV (tym bardziej, że pewnie też pierdolną 30 DLC do EU IV, choć za sam ten płatny DLC konwerter im się należy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:02 
 
Highlander napisał(a):
Nie będzie dalo się modowac rome 2? rip.


Bedzie sie dalo w takim samym stopniu jak Total Wary od czasu Empire.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:16 
 
czyli? bo zatrzymalem sie na medievalu, ale chyba pozniej wychodzil np. darth mod do empire czy czegos.


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:39 
 
Zgarną hajs za dlceki jak w przypadku shoguna 2, a potem wypuszczą narzędzia do modowania dla motłochu.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:47 
 
Highlander napisał(a):
czyli? bo zatrzymalem sie na medievalu, ale chyba pozniej wychodzil np. darth mod do empire czy czegos.


Ale to są popierdułkowe mody w porównaniu do tych do medivala or rome. Nie da rady zrobić moda dodającego nowy content z nowymi skinami animacjami itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 21:50 
 
aha, czyli powiedzmy balansujace... czyli medieval 2 ftw.

przeciez niektore skiny trzeba bylo zmienic... w takim rome 1 to chyba byli spartanie http://www.g-unleashed.com/files/34_gre ... screen.jpg lolz
W sumie to rome 1 wyglada dalej ok, jakos najbardziej podeszla mi ta czesc, tak jakby bardziej byla sensowna do tego AI ;p


hmmm... a jak Europa Universalis IV? Gral ktos? Jakby bylo dobre to mialbym idealny prezent dla Ojca ;]


_________________
.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 23:05 
 
Mam za sobą 4 godziny. W zasadzie dokładnie to samo co Crusader Kings II jeżeli chodzi o engine i interface. Pierwsze wrażenie, takie sobie (ale mnie CKII do gustu nie przypadło) - poprzednie części Europy podobały mi się bardziej. Na plus gra sprawia wrażenie dłuuuugiej.

Jak ktoś ma ochotę sam się przekonać - na steamie jest demo które pozwala naprawdę długo pograć, a jedynym ograniczeniem jest chyba to, że nie pozwala save'ować.


_________________
Muminki Cię śledzą, uduszą i zjedzą
Mumiiinki...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2013, 23:29 
 
thx za info z demem. hmm ja do CK2 nie przysiadlem... bo jakos wydalo mnie sie malo intuicyjne, interface jakis niefajny. Malo przejrzyste. Ale musialbym sprobowac kiedys.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 06:55 
 
Stobek napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Moze stwierdzili, ze mody zagrazaja ich DLC czyli zrobia to samo co z civ 5.

A co zrobili? Mody przecież sa i działaja i ludzie robia ciagle.


Mody do V to mierna podpierdolka tego w co mozna pograc w IV.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 13:33 
 
Kiedyś czytałem zapowiedź gierki, w której matka była chyba wilkolakiem i próbowala uratować swojego syna czy coś takiego. Z tego co kojarzę to widok miał być 2d. Za cholere nie mogę sobie tytułu przypomnieć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 13:50 
 
Sparth2 napisał(a):
Stobek napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Moze stwierdzili, ze mody zagrazaja ich DLC czyli zrobia to samo co z civ 5.

A co zrobili? Mody przecież sa i działaja i ludzie robia ciagle.


Mody do V to mierna podpierdolka tego w co mozna pograc w IV.

Moze dlatego, ze nikt sie jeszcze za nic porzadnego nie zabrał ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 14:47 
 
warhammeron, jest coś ciekawego w Men of War poza singlem? Nigdy nie przepadalem za kampania w RTSach, jak juz to skirmish z botami, ale wsrod tych kilku Men of Warow (nie mam Vietnamu tylko) nie wiem za co sie zabrac

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2013, 14:54 
 
Grał ktoś już w Europa Universalis IV? Ostatnio kupiłem dodatek do Civ5, ale znudziłem się po godzinie i pograłbym w jakąś sensowną strategię ze znacznie wyższym poziomem złożoności. Nie grałem w poprzednie EU ale słyszałem dobre opinie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.