mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 16:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sula: maja po 15 lat czy chuj wie ile, wychowani bezstresowo to i dra ryje. moze tez im ktos kazal - w przeciwnym badz razie pewnie bysmy nie wiedzieli o tym turnieju.
kasa rzadzi rynkiem, i z tego co pamietam to i w sc, docie, lolu sa typki, ktore pruja ryja na pol okolicy.
a oglada w tym biznesie pewnie przychodzi z czasem :)

Nie no ja wiem przecież. Zresztą np. gdybym to ja był na ich miejscu i ktoś np. by mi kazał drzeć ryja, a ja uznał bym, że rzeczywiście mi / mojej drużynie się może to opłacać - to sam bym to zrobił. Z tym, że liczyłbym się z tym, że ktoś może to poniekąd słusznie skrytykować. Coś jak np. Fakt - można doceniać to, że ktoś stworzył najlepiej sprzedający się dziennik w kraju, a jednocześnie miec krytyczny do tej "gazety" stosunek :) Hipokryzją byłoby gdybym go np. kupował. Zresztą oglądać więcej tych turnieji CoD-a też nie zamierzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 17:01 
Cytuj  
a jakie mam ci argumenty wykladac?
wypisywac wszystkie fpsy w jakie gralem na pc i konsolach i porownywac?
fun mialem w wiekszosci przypadkow, w przypadku cod'a wielu roznic nie zauwazylem, grajac pare lat temu na x360 jak i na pc - poza sterowaniem.
kwestia przyzwyczajenia i tyle.
ja rozumiem, ze na sile probujesz podczepic sie pod dyskusje 'konsole sa chujowe i nie nadaja sie do gier' ale nie tedy droga.
a od tych dzieciakow dostalbys wpierdol, gdybys zamiast pada dal im myszke do lapy.

tekst o wycieczkach osobistych proponuje, zebys najpierw zastosowal do swojej osoby a potem pouczal innych.

i na tym faktycznie zakonczmy ten temat, bo ponownie wracamy do tego o czym wspomnialem.
lubicie swoje komputery i myszki, wszyscy wiedza, ze w fpsy gra sie lepiej na myszce i klawie i ok.
co nie zmienia faktu, ze czesc ludzi moze miec fun z grania w to samo na konsoli przy uzyciu pada - i rowniez wymaga to skilla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 17:16 
Cytuj  
dla mnie ten film to masakra i esport na konsolach nie istnieje. Ale podejrzewam, ze gdyby zrobic turniej na pc w "NOWYCH" codach to wiele by sie nie roznilo odnosnie zachowania tych graczy.

Poniewaz:
http://www.pcgamer.com/2013/03/13/call- ... interview/
+ konsole = "nowa generacja graczy"

Inaczej to wylgada w starszych pozycjach.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 13:23 
Cytuj  
hejt this shit.
http://www.youtube.com/watch?v=K2uN1gwxM8o
japierdole, jak darmówka. Oni cos mowili o nowym enginie, lol?

NIENAWIŚĆ!


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 13:39 
Cytuj  
Jak widze ten totalny brak recoila na broniach to nie wiem czy smiac sie czy plakac. BF zreszta to samo - i cala reszta konsolowego szitu.
Do czego to doszlo zeby FPSy zotaly najmniej skillowym gatunkiem gier lol.

To ze ta gra bedzie chujowa to jest malo powiedziane, tak samo nowy BF.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 13:58 
Cytuj  
Ale BF moze sie pochwalic przynajmniej jakims postepem graficznym, teraz bedzie kosmetyka, ale w sumi to bedzie pierwszy raz, gdzie seria BF idzie w taka sama taśmowość jak CoD. Sama gra mi nie odpowiada, no ale przynajmniej cos wniosla.

Ale CoD? jaki masakrczny copy paste i nic nowego, pewnie kaza placic za czapeczki jeszcze itp. I bedzie to zajebisty ficzer.

Titanfall (zreszta dawne IWD) to robi, wydawca EA, wyglada jak konkurencja do BF na enginie bardziej jak CoD, jakby to bylo z otwartym swiatem jak PS2 to by bylo moze nawet spoko, a gra bedzie 64 os. Ale design fajny, no i cos sci-fi. Ale juz wiem ,ze do pogrania miesiac :)
http://www.youtube.com/watch?v=z5sqPxbLmIU engine: zmodyfikowany Source.

"fast paced" rofl


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2013, 19:44 
Cytuj  
Titanfall ma przynajmniej wiecej nowych ficzerow niz ostatnie 3 CoDy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 07:03 
Cytuj  
Co chcecie, fajnie wygląda.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 07:07 
Cytuj  
Weź ić...

Ta faktycznie, oszolamiajaca grafa i multum nowosci. Jak pisalem gra kopiuj wklej chyba juz po raz piąty. Poza tym, gejowski gameplay.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2013, 07:31 
Cytuj  
Dog of Duty
http://www.youtube.com/watch?v=8tn9mlvMxq8

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:37 
Cytuj  
Stalker
Allows you to move faster while aiming down the sight. Stalker basically gives you 100% walking speed while you ADS.

Steady Aim
Increases hip-fire accuracy for all guns by reducing the spread by 35%.


Jakby mozna bylo, to bym kliknal nawet lajka na fejsbuniu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:45 
Cytuj  
steady aim to jest chyba od cod4 a stalker od mw3.
Zreszta nie pamietam. CoD2 byl ostatni dobry sam w sobie. CoD4 juz potrzebowal modow.

noskillz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:46 
Cytuj  
ale fun jest i to sie liczy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale fun jest i to sie liczy :)

Ale po co kupowac nowego CoDa, jak w X poprzednich produkcjach masz to samo ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:49 
Cytuj  
porownuje do tego co bylo w BO2. Co bylo wczesniej (oprocz COD4) to nie wiem, bo nie kupowalem tych gier dla noskilli, tak ja ty High:)
Steady aim nie bylo w BO2, bylo za to cos lepszego - laser sight. Szkoda, ze zrezygnowali z niego w Ghosts. No, ale jak sie nie ma co sie lubi...

Dokladnie, liczy sie fun.

ogolnie calkiem fajnie wygladaja perki w Ghosts. Cala lista tutaj:
http://www.codghosts.net/perks-list/


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:53 
Cytuj  
bo ja nie siedze i nie porownuje gier na kartce. wole kupic (jesli ktoras poprzednia mi sie podobala) i samemu sprawdzic.
a ty marudzisz jak stara baba bo juz nic ci przyjemnosci nie sprawia i nam po prostu zazdroscisz :)
cody mi sie podobaly, mozna bylo wpasc, strzelic rundke i tyle.
ja nie wnikam tak jak ty high, ja gram dla funu kiedy mam czas.
nawet na x360 dobrze mi sie w starego cod'a gralo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:57 
Cytuj  
No ja kompletnie nie mam funu. BO2 wbilem na free weekend i mi wystarczylo.
Nie ma co porownywac, praktycznie od CoD4 jest w kolko to samo. Copy & paste. Z tym, ze po drodze czsem wyrzucali lean, albo prone. Juz nie pamietam.

CoD4 to nawet graficznie na wysokich detalach jest podobny: http://www.youtube.com/watch?v=Bm1Igvyi9Tc

Z tych modern to tylko cod4 promod <3 nawet jakbym teraz odpalil mimo kilkutysiecy godzin przegranych, to mialbym fun.

Sry, nie musze porownywac tego na kartce, nie wnikam tez, to widac golym okiem. I nie nie zazdroszcze zjebanego gustu. Juz serio milion razy lepiej kupic BF4 niz Ghosts. Wrecz zachecam do tego by activision zdechlo z CoDem.

A mendol to lejm ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:59 
Cytuj  
ale bf4 tez kupie.
i jesli moj zjebany gust zapewnia mi nadal fun z grania, a u ciebie powoduje wylot piany, to tym bardziej jestem szczesliwy :)

ty zachowujesz sie jak stary dziad, ktoremu nie staje i narzeka, ze za duzo kobiet chodzi po swiecie ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 14:15 
Cytuj  
rotfl. Tobie to by pewnie radosc sprawil fps z pelnym autoaimem chocby. Bos lejm w fpsach. ;] Bronisz kazdej gry a sam tak naprawde grasz w nie czesto 10 razy mniej ode mnie. Wiec wtf. Oczekuje by gra byla na dluzej niz 10h czy 40h. Kiedys chcialem na lata. Teraz juz na 100h. Ty to czasem pograles po 2h, full funu! Czego niby mam zazdroscic?

Nie powoduje to u mnie wylotu piany, pogodzilem sie ze stanem rzeczy. Ale bede powtarzal utarty fakt. Kto kupuje nowe CoDy przyczynia sie do zjebania tego gatunku. Szkoda chocby zlotowki na te gry bo to bylo juz wczesniej.

Rozumiem jak ktos kupi nowego CoDa, bo nie mial z tym stycznosci wczesniej. Dlatego rozumiem czemu sie to podoba candidoserowi. Bo gral w tylko 1 coda.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2013, 14:18 
Cytuj  
To jeszcze na deser movement w Ghosts
https://www.youtube.com/watch?v=ApLIUuY5GTQ

Jedziesz High z hejtem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.