mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:02 
 
Ostatnia nadzieja bialych w tym roku to X: Rebirth :) (bo W2 pewnie styczen 2014).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:23 
 
zaboleq napisał(a):
Dajmy moderom trochę czasu i zrobią nam spoko grę tak samo jak było z Shogunem 2, gdzie ja np nie mogłem znieść tego jak się jednostki poruszały szybko i walki ogólnie trwały zajebiście krótko.

to da sie jednak to modowac? Czy to bedzie modowanie po prostu bez wsparcia?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:31 
 
Podkręcą AI, zmienią staty jednostek i to w zasadzie tyle.


Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, 15:41 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:40 
 
Highlander napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Dajmy moderom trochę czasu i zrobią nam spoko grę tak samo jak było z Shogunem 2, gdzie ja np nie mogłem znieść tego jak się jednostki poruszały szybko i walki ogólnie trwały zajebiście krótko.

to da sie jednak to modowac? Czy to bedzie modowanie po prostu bez wsparcia?


Chuj go wie. Trzeba czekac, az moderzy sie wgryza, ale nie rob sobie nadzieji. DarthMod juz nie moduje, bo robi wlasna gre, a zobacz sobie ile modow wyszlo do Shpoguna 2? Praktycznie nic, takze i do Rome II wiekszych modyfikacji bym sie nie spodziewal. Mysle, ze mozna liczyc chociaz na to, ze mody poprawia AI/zbalansuja pare rzeczy.

Anyway, to co mi sie w Rome II nie podoba:

1. Chujowy UI
2. Capture points
3. Skille u jednostek nie majace prawa istniec w tej grze
4. Ograniczenie ilosci armii do stopnia wielkosci imperium
5. Magicze lodzie transportowe, ktore pojawiaja sie jak armia wchodzi do wody. Co gorsze, te lodzie sa imba w walkach morskich.
6. Zbyt szybkie walki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 15:56 
 
Gdzie jest kurwa problem zrobić symulację w miarę najlepiej oddającą tamtą rzeczywistość? :( A chciałem kupić Rome 2...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 16:46 
 
Oni od razu powiedzieli, ze Rome II to ma byc takie bardziej Hollywoodzkie podejscie do historii...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 17:10 
 
No ja się niczego dobrego po tej grze nie spodziewałem, bo od początku na filmikach było widać, że kompletnie olewają realizm na rzecz chujowego efekciarstwa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 19:03 
 
raggnarok napisał(a):
Highlander napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Dajmy moderom trochę czasu i zrobią nam spoko grę tak samo jak było z Shogunem 2, gdzie ja np nie mogłem znieść tego jak się jednostki poruszały szybko i walki ogólnie trwały zajebiście krótko.

to da sie jednak to modowac? Czy to bedzie modowanie po prostu bez wsparcia?


Chuj go wie. Trzeba czekac, az moderzy sie wgryza, ale nie rob sobie nadzieji. DarthMod juz nie moduje, bo robi wlasna gre, a zobacz sobie ile modow wyszlo do Shpoguna 2? Praktycznie nic, takze i do Rome II wiekszych modyfikacji bym sie nie spodziewal. Mysle, ze mozna liczyc chociaz na to, ze mody poprawia AI/zbalansuja pare rzeczy.

Anyway, to co mi sie w Rome II nie podoba:

1. Chujowy UI
2. Capture points
3. Skille u jednostek nie majace prawa istniec w tej grze
4. Ograniczenie ilosci armii do stopnia wielkosci imperium
5. Magicze lodzie transportowe, ktore pojawiaja sie jak armia wchodzi do wody. Co gorsze, te lodzie sa imba w walkach morskich.
6. Zbyt szybkie walki


A po co modować coś więcej? W shogunie II poza zmianami w UI, jednostkach (ich szybkosci) i długości combatu + ekonomii nie potrzeba było większych zmian.


BTW, jaką grę robi DarthMod??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 19:49 
 
http://www.strategyinformer.com/editori ... y-round-up
Nuclear Union

A game we actually saw last year, Nuclear Union is a post-apocalyptic third-person RPG that uses the Men of War engine.

Odcinanie kuponów od W2 się zaczeło :p (no i dobrze może coś fajnego z tego będzie)

Trochę więcej o Endless Legends
http://www.strategyinformer.com/pc/endl ... views.html

Xcom dodatek gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=buW1FtMOTwI

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:08 
 
warhameron napisał(a):
Z okazji nowego dlc do B2 dali 14 kluczy w 4 kodach: http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_K ... hift_Codes

Dzięki. :)

W "Bordku 2" mam już 46 poziom. Gram z randomami online i nie jest źle dopóki nie wypadnie jakiś lepszy przedmiot lub przychodzi czas otwierania skrzyń. Wtedy robi się nieciekawie. Dzisiaj wypadł jakiś legendarny przedmiot i udało mi się go wziąć. Hehe. Ma się ten spryt.

Gram na drugim poziomie trudności i mimo obecności 3 innych graczy padamy równo jak kawki. Często zdarza się, że wrogowie po prostu mają naszego bohatera na jeden strzał. To raczej taka durna trudność. Można i tak. Osobiście tego nie popieram, ale da się przeżyć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:19 
 
Co do loota to mam odmienne doświadczenia. Kilka razy wręcz mi wciskali epiki i legendarki. Parę razy mi się zdarzyło stanie w sanktuarium i obserwowanie otwieranie 50+ skrzyń (z czego miałem full bagi nowych itemów). Sam obecnie też mam 46 lev i też 2 poziom trudności. Co lev otwieram 1-2 skrzynie (obecnie 179 kluczy).


Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, 20:27 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:26 
 
Właśnie. Mam już około 150 tych Złotych Kluczy. Za każdy klucz wypada z tej skrzyni w Sanctuary jeden przedmiot? Jak to jest?

Raz pamiętam, że gram sobie z jakimś gracze randomowym online i on podchodzi do jednorękiego bandyty u Moxxi. Pociąga za dźwignię i wylatuje legendarny item. Pociąga kolejny raz i wypada kolejna legenda. Chwilę po tym wyłączyłem grę. Jakoś nie bawią mnie takie oszustwa.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:31 
 
wodny napisał(a):
Właśnie. Mam już około 150 tych Złotych Kluczy. Za każdy klucz wypada z tej skrzyni w Sanctuary jeden przedmiot? Jak to jest?

Raz pamiętam, że gram sobie z jakimś gracze randomowym online i on podchodzi do jednorękiego bandyty u Moxxi. Pociąga za dźwignię i wylatuje legendarny item. Pociąga kolejny raz i wypada kolejna legenda. Chwilę po tym wyłączyłem grę. Jakoś nie bawią mnie takie oszustwa.



Ze skrzyni lecą od 2 do 4 itemów (różna jakoś :epic, legendarka or pearl). Legendarki dopiero od 51 lev dropią Peral pewnie od 62? (warto dołączać do wyższych grup bo jak otwierają to gorsze itemy dla nich z reguły oddają >tak się właśnie nachapałem.

Co do Bandyty w grze co op to musiał mieć farta bo nie znam żadnego czita.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:06 
 
Ponoć leżącego się nie kopie ale... Angry Joe wrzucił drugi filmik z Rome II

http://www.youtube.com/watch?v=SGFcUWzzO-8

;D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:15 
 
Razoth napisał(a):
Ponoć leżącego się nie kopie ale... Angry Joe wrzucił drugi filmik z Rome II

http://www.youtube.com/watch?v=SGFcUWzzO-8

;D

Dobry pojazd, zwłaszcza początek :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:44 
 
Srednie na Meta 84, 90% recek na zielono. Na takim GOLu 9,5 i tytul 'gra ocierajaca sie o ideal'.

Ja pierdole... :roll:

I jak ma byc lepiej?


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 23:04 
 
Kabraxis napisał(a):
Srednie na Meta 84, 90% recek na zielono. Na takim GOLu 9,5 i tytul 'gra ocierajaca sie o ideal'.

huehuehue

W myśl zasady - nasz klient, nasz pan.

---------------
Razoth napisał(a):
Ponoć leżącego się nie kopie ale... Angry Joe wrzucił drugi filmik z Rome II

http://www.youtube.com/watch?v=SGFcUWzzO-8

;D

Co do samego filmiku. To ,że zabugowane to raz, to, że głupi design i mechanika to dwa, ale najśmieszniejsze w tym jest to, że oni to wypuścili bez żadnego Ai.

Sorry, komp robiący małe armie składające się z 2-3 podstawowych typów jednostek, robiących kamikaze mini-armie, pasywny i siedzący w miastach i jako rodzynek - idący po sznurku do 'capture point' szarżując procarzami. - to nie jest AI. Takie coś to może w tech demie czy wczesnej alfie być. Tu nie jest kwestia - 'gra wyszła za wcześnie'.

Tragikomedia - no, ale skoro pelikany łykają i kupują to się nie dziwię. Będzie się przez parę dni okazja pośmiać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 00:34 
 
Ja już sobie wyrobiłem nawyk patrzenia tylko na User Reviews na Meta, tam R2 ma średnią 4,4, lol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 01:46 
 
zaboleq napisał(a):

BTW, jaką grę robi DarthMod??


http://www.ultimategeneral.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 06:18 
 
Kabraxis napisał(a):
Srednie na Meta 84, 90% recek na zielono. Na takim GOLu 9,5 i tytul 'gra ocierajaca sie o ideal'.
Ja pierdole... :roll:
I jak ma byc lepiej?


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.