mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 10:52 
 
ale jakie to kurwa ma znaczenie? Na ta chwile latwiej mi kogos zajebac w Q, niz w CS z roznych powodow. I to jest end of story.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 12:10 
 
Widze ze tu serious buisness jest. Która arcadowa strzelanka jst bardziej arcadowa. GG.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 12:41 
 
Pad PS4 będzie śmigał pod Windowsem :]
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... alnie.html
Mój jedyny must have z nowej generacji konsol jak do tej pory, mam nadzieje że śmigał bezproblemowo :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 12:49 
 
candidoser napisał(a):
ale jakie to kurwa ma znaczenie? Na ta chwile latwiej mi kogos zajebac w Q, niz w CS z roznych powodow. I to jest end of story.

To pisz precyzyjniej, bo mi tez latwiej się gra w multi w SC2 niż AoE2 (bo w to drugie nigdy nie gralem)

iniside - nie myl, arcadowosc to jest inna kwestia.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 13:01 
 
Czy hardcorowe FPSy czasem nie mają swojego topicu? :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 13:07 
 
Przydałby się dział na forum dla ludzi z chujowym gustem, candidoser, iniside, kabraxis i wodny mieliby gdzie prowadzić merytoryczną dyskusję o grach, które nikogo normalnego nie obchodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 13:10 
 
a ja się nie kwalifikuje? ;d

Poki co jest temat o dynamicznych fpsach, gdzie cody, bfy, csy itp. się nei kwalifikują.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 13:29 
 
gosugamer1 napisał(a):
Przydałby się dział na forum dla ludzi z chujowym gustem, candidoser, iniside, kabraxis i wodny mieliby gdzie prowadzić merytoryczną dyskusję o grach, które nikogo normalnego nie obchodzą.


Chujowy gust inside, candidoser i wodnego to oczywista oczywistość, ale kabra kilkakrotnie miał rację (d3 i parę innych gier)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 13:33 
 
Wszyscy pizgali z PoE a później wszyscy grali ;]

mad max http://www.gram.pl/artykul/2013/08/26/m ... enia.shtml

http://www.gram.pl/artykul/2013/09/06/d ... ismy.shtml
"Klasyczna strzelanka, pełne pułapek pradawne ruiny, sowieci i naziści oraz tajemnica Atlantydy."


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:11 
 
Niah napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Przydałby się dział na forum dla ludzi z chujowym gustem, candidoser, iniside, kabraxis i wodny mieliby gdzie prowadzić merytoryczną dyskusję o grach, które nikogo normalnego nie obchodzą.


Chujowy gust inside, candidoser i wodnego to oczywista oczywistość, ale kabra kilkakrotnie miał rację (d3 i parę innych gier)


kazdemu sie trafi :) ja tam kabre bede zawsze pamietal z okresu gdzie tibia dla niego to byla fajna gra gdzie poznawal fajnych kolegow :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:35 
 
Niah napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Przydałby się dział na forum dla ludzi z chujowym gustem, candidoser, iniside, kabraxis i wodny mieliby gdzie prowadzić merytoryczną dyskusję o grach, które nikogo normalnego nie obchodzą.


Chujowy gust inside, candidoser i wodnego to oczywista oczywistość, ale kabra kilkakrotnie miał rację (d3 i parę innych gier)


Milo ze ktos zauwazyl. :)

A co do gustu - to przeciez oczywiste ze uwielbiam Guild Wars 2, WoW'a, Diablo 3, Simsy, Call Of Duty, koreanskie MMO, dziesiatki konsolowych-jednoprzyciskowcow z 'fabula', a na deser postrzelac z plastiku do ekranu w Strefie Zabijania Czy.
Kwintesencja gustu i zajebistosci gier video.

PS. gosugamer - bol dupy az milo. :)

"ja tam kabre bede zawsze pamietal z okresu gdzie tibia dla niego to byla fajna gra gdzie poznawal fajnych kolegow"

To nie byla Tibia, tylko Metin... nie rozumiem jak mozesz nie pamietac skoro byles GMem i guru serwera. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:40 
 
Bahamut napisał(a):
Pad PS4 będzie śmigał pod Windowsem :]
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... alnie.html
Mój jedyny must have z nowej generacji konsol jak do tej pory, mam nadzieje że śmigał bezproblemowo :]


A nie lepiej kupic teraz pada od PS3 i sobie grac? Zawsze moga cos w nowym padzie zjebac (tak jak zjebali R2/L2 teraz) a gry PCtowe i tak nei beda wykorzystywac tego touchpada (i tak nie moge wymyslec ani jednego zastosowania tego an ktorym by mi zalezalo i ktore by wnosilo cos naprawde fajnego do gameplayu).

Przynajmnie jnie kupuj w preordzerze itd... nowe pady to loteria, bo nie wiedziec czemu wlasciwie wszystkie firmy na swiecie wyrzucily do kosza tabliczki z mottem 'if it's not broken then don't fix it'.


BTW.
Cytuj:
Przydałby się dział na forum dla ludzi z chujowym gustem


Spoiler:


muehehehehe....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 wrz 2013, 14:45 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:43 
 
Highlander napisał(a):
a ja się nie kwalifikuje? ;d

Poki co jest temat o dynamicznych fpsach, gdzie cody, bfy, csy itp. się nei kwalifikują.


Ty grasz tylko w forum. :p

Cytuj:
To nie byla Tibia, tylko Metin...


Nie, no to w takim przypadku jednak masz zajebisty gust, zwracam honor. ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 14:50 
 
@Kabra:
Hm... z tego co w google piszą to PS3 można podłączyć ale trzeba instalować jakieś emulatory czy tam jakiś inny badziewny software, który nigdy nie wiadomo kiedy zadziała(to samo mam teraz z padem od PS2 i jakąś chujową przejściówką do usb). Ja to się rozleniwiłem troche i mi się niechce bawić w takie rzeczy. Licze na to że pad od PS4 będzie tak jak ten od X360 śmigał - bez żadnego kombinowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 15:17 
 
Highlander napisał(a):
To pisz precyzyjniej

to ty raczej naucz sie czytac.
candidoser napisał(a):
Tactical Intervention (...) Ogolnie jest (jak dla mnie) w chuj ciezko.

nie moja wina, ze masz problemy, ze zrozumieniem tak prostego tekstu :lol:



A to ze specjalna dedykacja dla High'a i spolki (niech wasz bol dupy trwa wiecznie)

Obrazek

mozecie to sobie wydrukowac i zrobic z tego tarcze, albo powiesic na worku bokserskim itd.

btw. Ghost juz zamowione, teraz mozecie udac sie do topicu dla zgredow we flames i tam pomarudzic jak to przyczynilem sie do "skurwienia fps-ow" :D


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 16:25 
 
Nie do tego sie czepialem a bardziej do tego, ze latwiej gra Ci sie w Q niz w CSa. I wyszlo na to, ze nie masz porownania, bo w tego CSa praktycznie nie grales.

Dla mnie jak kto chce pograc w CoDa to najlepiej jak odpala CoD2. CoD4 bylo ok, ale na dluzsza mete troche nie bardzo. Mapy są juz raczej niedostosowane do sprintu. CoD2 samo w sobie bylo ok, bez modow. CoD1 raczej nie da sie pograc w chwili obecnej, malo serwerow.

Bankowo brak Ci aima kompletnie.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2013, 17:34 
 
hehe, niezly jestes:)
Nic nie wyszlo, tylko co najwyzej ty sobie cos wymysliles. Ja napisalem, ze z roznych powodow (recoil/spread, headshots etc.) strzelalo mi sie gorzej. A zeby takie cos odczuc niepotrzeba setek h played.
I tyle.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 10:53 
 
Space Engineers, which is a sandbox brimming with "engineering, construction and maintenance of space works."
http://www.spaceengineersgame.com/

Mody do CoH jak możecie oddajcie swoje głosy:P
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =176927058
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =176919145
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =176910338
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =176894514

Będzie z kim grać (a te mody są fajniejsze niż CoH II)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 11:16 
 
http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8

Angry Joe recenzuje Rome II... ;d

Ja wiem, że dużo już o nim było i o tej grze, ale niektóre momenty jakie zobaczyłem w recenzji wywołały u mnie salwy śmiechu. ;d Na prawdę polecam.


No i przy okazji elegancko odlewa się na sprzedajne kurewki w branży recenzenckiej, boleśnie punktując każdą wadę gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 11:23 
 
Szkoda ze roball nie gra w R2 - bylaby pewnie retarded obrona czestochowy jak przy SimCity i pierdolenie jak to nie wyzmazyli najlepszej czesci serii.

ale ogolnie Ja tylko chcialem wkleic swoj obrazek z CoD Ghosts - ultra zajebiaszczego FPSa a jak!

Obrazek

:) Ciekawe czy bedzie mozna levelowac psa... to imho podstawa w modern FPSie... Candioser wiesz cos na temat tych waznych featurow?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.