mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2013, 23:59 
 
Jakbym nie wiedział o jakiej grze mowa to bym pomyślał, że gadka o grze dla gejów :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2013, 00:25 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jest sens próbować Arkham city jak nie weszło mi Arkham Asylum. Klimat mi się podobał, ale odpadłem na ciasnych korytarzach i generic batman story. W City rozumiem, że jest otwarty świat i nie ma znów Jokera?


Arkham City to najlepsze co kiedykolwiek wyszło związanego z Batmanem, także polecam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2013, 00:32 
 
Popieram, jedna z niewielu gier na przełomie ostatnich lat, którą po prostu wchłonąłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2013, 08:23 
 
Batman jest gaylike to wiadomo. Nigdy fanem dc czy marvela nie byłem. wziąłem, najwyżej nie program jak zwykle.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2013, 20:47 
 
btw w sprawie Defiance, ogarnia ktoś co trzeba zrobić żeby otrzymać drugi level giftów za refy? pierwszy level poszedł bez problemu. Drugi nie działa, pomimo że osoba zaproszona wpisała 120 arkfall codes...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2013, 22:10 
 
Właśnie przeszedłem "Insanely Twisted Shadow Planet". Bardzo fajnie spędziłem z tym tytułem trochę ponad 7 godzin. Tyle właśnie zajęło mi przejście kampanii. Zdobyłem wszystkie ulepszenia, artefakty i grafiki koncepcyjne. By znaleźć jeden artefakt i dwie grafiki musiałem posłużyć się poradnikami z neta. Jeżeli ktoś lubi gry z gatunku Metroidvania to ten tytuł na pewno się spodoba. Mnie urzekło w nim wiele rzeczy. Walka, eksploracja, backtracking, zdobywanie nowych narzędzi i odkrywanie sekretów - wszystkie te elementy są dozowane w odpowiednich ilościach tak by gracz nie narzekał na przesyt jednego z nich. Wszystko jest dobrze wyważone i gra stara się zaskakiwać gracza. O ziewaniu z nudów nie ma mowy. Grafika jest przepiękna. Każda kraina, którą zwiedziłem moim stateczkiem prezentuje się bardzo dobrze i przede wszystkim obco. Wszystko zostało pieczołowicie przygotowane i zadbano o wiele szczegółów, które bez wątpienia cieszą oko. Muzyka miło plumka w tle i jest dobrze dopasowana do tego co dzieje się na ekranie. Na plus muszę zaliczyć jeszcze walki z bossami. Może nie są to jakoś szczególnie trudne starcia, ale za to każde z nich wymaga innego podejścia i daje dużo satysfakcji. Szkoda, że tak krótko trwa przejście tego cuda. Chętnie spędziłbym z uroczym stateczkiem więcej czasu. Może kiedyś wyjdzie druga część - bardziej rozbudowana, z dużo trudniejszymi zagadkami wymagającymi użycia wielu narzędzi, z większym nastawieniem na backtracking i eksplorację. Nie chodzi mi o to, że "Cienistej Planecie" czegoś brakuje. Po prostu z chęcią ujrzałbym sequel. Gorąco polecam. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 8 lis 2013, 17:36 
 
Jak ktoś siedzi w simach to pewnie już wie, ale może kogoś jeszcze zainteresuje.
Właśnie na steam pojawiło się Asseto Corsa Beta -> http://store.steampowered.com/app/244210


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lis 2013, 17:45 przez svr, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2013, 17:40 
 
Gra która miała wyjść w 2012, super ai, multik, skanowane tory, mody, cuda niewidy i grafa dx11.. wychodzi pod koniec 2013 jako early access na steamie bez ai, bez multi, bez cudów niewidów i wsparcia modów. Smutek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 01:20 
 
pCars ftw


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 17:15 
 
Survivor Squad
http://store.steampowered.com/app/258050/?snr=1__4__103 5,99€ ... 4,49€

http://www.survivor-squad.com/

Features:
Top down 2D Strategy Action
Use Melee weapons to take down enemies silently or go guns blazing
Scavenge buildings for materials to craft your gear
Equip Gadgets to assist you in combat
Highly randomized world providing infinite possibilities
Capture Infected buildings and defend them from the horde
Several types of Special Infected that must be dealt with quickly
Rename your Survivors to have a more intense personal experience
Four game modes: Campaign, Survival, Death Lab and Multiplayer.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 13:35 
 
Heroes of a Broken Land
http://www.youtube.com/watch?v=Apdj8lylYhM

http://www.gamersgate.com/indiefort-bundle

Masterspace
Heroes of a Broken Land (Beta)
Tales of Maj'Eyal
Smooth Operators: Call Center Chaos
No Time to Explain

Kupiłem 3 dni temu tego bundla, odpaliłem Heroes of a Broken Land i mnie wsiorbało (20 godz +). Gra ma co nieco z Hirków i gier takich jak Black Crypt , Eye of the Beholder czy Dungeon Hack. Walki są turowe, masa czarów, skili, itemów czyli to co tygrysy lubią najbardziej :D Każdy Dungeon jest losowo generowany ( i parę miałem już dość długich). Na starcie do wyboru, tylko złodziejaszek, wojownik, mag i kleryk. Z czasem i rozbudową miasta (upgrejdu budynków) będzie można promować ich na rycerzy, czarnoksiężników, bishopów itp Za questy i kile wzrasta poziom fame co powoduje zgłaszanie się różnej maści poszukiwaczy przygód ( mogą się trafić nietypowe rasy lizardzi, Fae jak i profesje monk itp. Ci random potencjalni towarzysze są o tyle fajni, że mają unikatowe skile lub wyposażenie. Gra jest w becie, ale ma to coś na co czekałem od dawna (LoG tego czegoś nie miał). Jak lubicie gry tego pokroju to naprawdę powinniście zagrać.

Aby, bundla kupić, należy dać 1.1 (kropka) ojro.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 16:14 
 
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =174039853 Jak możecie to zagłosujcie.

Winged Pixel :
I will provide Steam keys to anyone who has already purchased my game regardless of how they purchased it. <<<

Wersja free przeglądarkowa
http://wingedpixel.com/heroes-of-a-broken-land/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 21:57 
 
http://www.pcgamer.com/2013/11/11/warcr ... odern-pcs/
Warcraft and Warcraft 2 could be resurrected for modern PCs

Czyli co, wersja HD? W sumie zrobic dokladne remaki WC1,2,3 na silniku SC2 z lekkim liftingiem i z cinematicsami i kupuje w ciemno :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 08:59 
 
gra ktoś może w RUST?

Dosyć fajny survival
takie połączenie DayZ, Minecrafta i Stalkera

dla mnie to zamiennik wurma ^^

(dodam że gra nie jest dokończona, ponieważ to wersja ALPHA, ale juz w tym momencie jest dosyć grywalna i mozna smiało pograć)

tutaj macie filmiki moskitagp
http://www.youtube.com/watch?v=wfEM-Bi_ ... L&index=36


Posty: 17
Dołączył(a): 10.03.2012
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 13:52 
 
A ja czekam na gre polskiego studia "The Farm 51" , która ma pojawić sie w tym tygodniu. Chodzi o gre "Deadfall Adventure". Twórcy wzorowali sie na tematyce Indiany Jones.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 16:35 
 
Grał ktoś już w wersję demo dodatku do xcom enemy unknown?

Drogi jest i podobno słaby a mnie dtrasznie korci żeby kupić


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 16:49 
 
Deshroom napisał(a):
Grał ktoś już w wersję demo dodatku do xcom enemy unknown?

Drogi jest i podobno słaby a mnie dtrasznie korci żeby kupić

Po 50 zł widziałem (ruskie gifty). Teoretycznie dlc masz już zaciągniete i trza tylko cracka :P (steam w offline ofc)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 17:05 
 
Deshroom napisał(a):
Grał ktoś już w wersję demo dodatku do xcom enemy unknown?

Drogi jest i podobno słaby a mnie dtrasznie korci żeby kupić


Sam sobie odpowiedziales. Czy slaby? Imho jak ci sie podstawka bardzo podobala to chyba warto kupic, a jak nie to nie. Proste :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 23:20 
 
Rust jest w tej chwili płatne czy idzie przetestować za darmo?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2013, 23:51 
 
Oczywiscie ze płatne. Twórcy dayz klonikow chcą zarobić na tych nahypowanych alphach a nie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.