mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 13:57 
Cytuj  
magpies sie zalogowal na twoje konto czy co? nie ogladam sc zeby widziec wielka nadzieje bialych mszczaca sie za pearl harbor; chce dobrych gier i tyle. korki to zapewniaja wiec w czym problem


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 14:31 
Cytuj  
Bo wszyscy grają tak samo?
Wystarczy popatrzeć jak gra WhiteRa - aż przyjemnie się ogląda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 14:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bo wszyscy grają tak samo?
Wystarczy popatrzeć jak gra WhiteRa - aż przyjemnie się ogląda.


Na blizzconie fajnie pocisneli, DH nie ogladalem. Troche tam czarowali.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wystarczy popatrzeć jak gra WhiteRa - aż przyjemnie się ogląda.


pojebało?

Sc2 w korei to kupa w porównaniu do sc1, ogólnie korea chyba teraz lolem stoi. Co jakiś czas się słyszy, że jakiś pro sc2 switchuje na lola. ( czy to z powodu braku wyników, czy kontuzji ręki). Problem z korkami jest taki, że oni trenują dzień w dzień ~8h dziennie, w czasie wolnym od treningu grają w sc2, a żeby się zrelaksować odpalają sc2. Tego się nie przeskoczy z mentalnością eu/usa gdzie lubimy się poopierdalać.

btw. większość korków grających w eu/na jest z teamów eu/na i są ściągani tu żeby grać, a się nie rozpełzają ;)

Finał DH dobry ( brak protosa ;p ), można sobie obejrzeć TaeJa vs Life jak ktoś nie widział.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:32 
Cytuj  
sc:bw dalej u nich tak wysoko ceniony? myslalem, ze był switch mimo wszystko.

w sumie nie mam nic przeciwko by w lolu było top 16 teams korkow ;d

faktycznie, gogle mowi, ze SC to już bieda w korei
http://www.gamesinasia.com/south-koreas ... ober-2013/
btw. w zajebistego fpsa graja...


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 gru 2013, 15:36 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:36 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Wystarczy popatrzeć jak gra WhiteRa - aż przyjemnie się ogląda.


pojebało?

Sc2 w korei to kupa w porównaniu do sc1, ogólnie korea chyba teraz lolem stoi. Co jakiś czas się słyszy, że jakiś pro sc2 switchuje na lola. ( czy to z powodu braku wyników, czy kontuzji ręki). Problem z korkami jest taki, że oni trenują dzień w dzień ~8h dziennie, w czasie wolnym od treningu grają w sc2, a żeby się zrelaksować odpalają sc2. Tego się nie przeskoczy z mentalnością eu/usa gdzie lubimy się poopierdalać.

btw. większość korków grających w eu/na jest z teamów eu/na i są ściągani tu żeby grać, a się nie rozpełzają ;)

Finał DH dobry ( brak protosa ;p ), można sobie obejrzeć TaeJa vs Life jak ktoś nie widział.


Co pojebało? A co mnie SC1 interesuje? Wystarczy, że spojrzę na flagi w final bracketach.
Gównie mnie też obchodzi, że tych pryszczatych i brzydkich śmierdzieli ściągają do teamów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:39 
Cytuj  
Do Ciebie było tylko "pojebało?", to w kwestii przyjemnego oglądania jak ktoś kaleczy grę. (multum błędów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:44 
Cytuj  
Wolę oglądać ciekawy gry niż robotów grających na pamięć odgarniając swoją pedalską grzywkę :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sc:bw dalej u nich tak wysoko ceniony? myslalem, ze był switch mimo wszystko.

w sumie nie mam nic przeciwko by w lolu było top 16 teams korkow ;d

faktycznie, gogle mowi, ze SC to już bieda w korei
http://www.gamesinasia.com/south-koreas ... ober-2013/
btw. w zajebistego fpsa graja...


sc:bw to przeszłość, był switch kespy w zeszłym roku na sc2 i w tym wszystko zdechło, teamy w kor zdychają, kespa idzie w lola.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:49 
Cytuj  
Zgadzam się z radosławem, wolę oglądać gry ludzi popełniających błędy, ale także grających ciekawie i nieszablonowo niż jakieś roboty grających z kartki co w jakiej sekundzie zrobić.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 15:53 
Cytuj  
Korki popełniają błędy, grają ciekawie i na wysokim poziomie, często nieszablonowo.. w przeciwieństwie do foreginerów co to kopiują buildy korków, zapisują je na kartkach i próbują co do sekundy je powtarzać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 16:03 
Cytuj  
Tez ogolnie się zgodze, lubiłem ogladac white-ra, mimo, ze toss troceh przynudnawy. I ogolnie to spoko gość po prostu. Korki tez nie są dla mnie "spersonalizowanie" tylko wlasnie takie roboty. Wole podejście europejskie. Generalnie rzadko kiedy najlepsi gracze z Europy switchują do innych gier. Bo jednak dalej jest to hobby, jakaś część funu. U korków tego nie widzę. Ale nie odmówię im profesjonalizmu.

imo to jest gra, esport, w każdym sporcie są błędy i po części imo o to w tym wszystkim chodzi, czy ktoś umie później wykorzystać przewagę albo się wybronić. Imo na tym polega piękno takich rozgrywek, sportowych czy esportowych.

Dlatego niekoniecznie naj naj najlepszego zawodnika ogląda się najlepiej. ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 16:41 
Cytuj  
Ja obecnie nie oglądam zawodników (praktycznie nikomu nie kibicuję poza pol graczami) tylko turnieje, a na turniejach chcę możliwie najciekawszych meczy. Jak zacząłem oglądać sc2 to korki też mnie wkurwiały i nie interesowałem się grami z ich udziałem, ale z czasem docenia się umiejętności jakie mają i chce się oglądać dobre gry w ich wykonaniu. W sumie to przez turnieje mlg oswoiłem się z kor w sc2, a przez obecny rok wcsa przywykłem. Zapracowali na to gdzie są, jeżeli taki Nerchio ma wyjebane na trening w sc2 i pizga w lola czy inne poe, to czemu ma grać w turniejach tylko dlatego, że jest z eu a nie dlatego, że się zakwalifikował. Się gra, się ma.

Z drugiej strony jak gracze streamują i chcę sobie pooglądać pro, to nigdy nie włącze streama korka, zawsze wybiorę eu/na gracza. Kiedyś lubiłem oglądać Catza a to jakiś 3sort foreginerów.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 19:31 
Cytuj  
Takie małe info od Zedd-a(mam nadzieję, że się nie obrazi):
"Dzisiaj losujemy grupy Fan4Fan 4, o 18:00 (albo może nawet wcześniej) zrobimy sobie krótką audycję przy wodzie z parówek i zobaczymy, kto z kim będzie grał w ten weekend w Krakowie

Wtorek to finał miesiąca go4sc2 Poland - ośmiu zawodników walczy o nagrody ufundowane przez Steelseries po cały miesiącu zmagań.

W środę kontynuujemy nasz autorski turniej ZeddTV - PG Trophy, otwarty turniej dla każdego gracza - łączna pula nagród ufundowanych przez Polish-gaming.pl, Zowie oraz Excello wynosi ~500 PLN, które można wygrywać co dwa tygodnie.

Piątek - EPS w Tychach 6200 PLN w puli i offline turniej w Tokarnii, gdzie najlepsi zmierzą się o konkretne nagrody, a szczęśliwcy, którzy wykupili bilety, będą mogli śledzić to wszystko na miejscu.

Sobota i niedziela to Fan4Fan w Krakowie, na który serdecznie zapraszam - pula nagród w turnieju SC2 to 2000 PLN, a do tego jeszcze turnieje w Ligę oraz Dotkę

Podsumowując, w tym tygodniu podchodzimy pod jakieś 10k nagród w turniejach i to jedynie dla polaków - żadnych korków czy innych Helmutów "


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 19:53 
Cytuj  
Trochę OT, ale w duchu RTS.

Polecam Supreme Commander, obecnie do grania w formie Forged Alliance Forever. IMO dobry system raitingu i dueli, chociaż ja osobiście skupiam się na 4v4 i 2v2. Sporo graczy, projekt cały czas rozwijany, balansowany itp.

Jak ktoś kupi na steamie to instaluje FAF bez problemu (swoją drogą na steamie także gra garstka ludzi), być może na piracie też idzie, nie sprawdzałem.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:51 
Cytuj  
ostatnio przestałem oglądać turnieje, ale oglądałem trochę gsl i prolige w sc2 i jeżeli widze jakiegoś typowego andrzeja "bo te wszystkie korki tak samo grajo" to stwierdzam że w dupie był i gówno widział, pic related
Obrazek

jeżeli chodzi o koreańczyków style są dużo bardziej zróżnicowane niż europejskich graczy, których gry przy nich wyglądają jak standardowy mecz w gold ladderze

wystarczy popatrzeć na to jak gra marineking i mvp czy flash, albo bisu w porównaniu do mc, etc, scena europejska to przy tym cebulandia

prawda jest taka, że white ra może sobie powalczyć w jakimś weekly cupie i czat będzie się spuszczał z zachwytu, ale w grze na dużych turniejach zwyczajnie odstaje od tego jak się gra o topowe miejsca, to samo ze strelokiem, tarsonem, dimagą, grubbym, etc

poza tym południowa korea w porównaniu do północnej ma otwartą granice i działające lotniska, więc ludzie mogą jeździć gdzie chcą, w tym gracze mogą grać wszędzie tam gdzie się zakwalifikują, więc oyciec możesz sobie co najwyżej pójść napisać esej o tym jak cierpisz na wallu z fb kongresu nowej prawicy, siema


Ostatnio edytowano 4 gru 2013, 11:58 przez kluczmen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:53 
Cytuj  
To poleć proszę kogo warto obejrzeć, bo mnie osobiście nicki nic nie mowia, a z wyglądu wszyscy są tacy sami :P


_________________
.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 11:59 
Cytuj  
wejdź na tl.net i ogarnij kiedy będzie stream z jakiegoś turnieju, proste :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:01 
Cytuj  
ale przecież całego nei będę ogladal ;p
ale będzie mi trudno wybrać kogos z 20 koreańskich nickow ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:03 
Cytuj  
Widzę, że kolegę od noszenia kluczy zapiekł odbyt, że komuś może się nie chcieć oglądać pingpongów z pedalskimi grzywkami grających jak roboty oraz z tego a nie innego względu ten ktoś przestał oglądać SC2.
"Typowy Andrzej" - ja pierdolę.

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.