mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 14:00 
Cytuj  
Stary sposób z moda.
Rocket uparł się na hive, pewnie nadal na mysql i jest to zwykłe ruchanie bazki.
Swoją drogą z czystej ciekawości intryguje mnie czy w końcu są unique ID dla items w bazce ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 14:34 
Cytuj  
@2up

Sprawdź czy działa, były dwa security patche.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 14:38 
Cytuj  
z ostatniego devbloga


Server performance, stability and security
Animals & hunting
Cooking & gathering resources
Playable user customizable vehicles
Player created constructions in the environment

More complex interactions with the environment and crafting options
Streamlined user actions and interface
Control and animations expanded and improved for fluidity
Upgraded graphics and physics engine (including ragdoll, etc.)
Support of user mods and more flexibility for user hosted servers and game types

Pożyjemy, zobaczymy.

Source: 1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2014, 15:04 
Cytuj  
nie wiem czy te security patche to nie bardziej zasluga Valve. Bo ostatnio poszla fala updatów poprzez wszystkie gry z VAC (i fala płaczów ludzi z banami), glownei rozchodzilo się o CSGO i Dota 2 ale również po prostu VAC został zupdatowany, wiec i reszcie gier zapewne zwiększono security.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 00:13 
Cytuj  
Ahehaehahehh czyli już nawet bety nie będzie do 2014.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 00:19 
Cytuj  
Jeblem: http://youtu.be/G6FBrgM0cnQ Bylo? Fajny klimat, jak w prawdziwym napadzie, az sie dziwnie czulem jak koles w niego celowal, tamten stoi z podniesionymi rekoma, etc. Buehehe, dobre :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 00:28 
Cytuj  
swoją drogą DayZ origins już od dawna posiada opcję poddania się :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 03:02 
Cytuj  
Arma 2017 i modularna odzież:
https://sketchfab.com/show/533343634c15 ... 8bcc14a56d
http://2017mod.com/forums/attachments/0 ... z4-jpg.21/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 08:05 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ahehaehahehh czyli już nawet bety nie będzie do 2014.


AEhehehehe - ile trwała beta doty 2?

Open Beta War Thunder ruszyła kiedy? W styczniu 2013? Taki trend.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 08:32 
Cytuj  
Jak tumany kupują gry w alpha staje to po co sie z czymś spieszyć. Cała kasa jest z góry. Hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 09:11 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ahehaehahehh czyli już nawet bety nie będzie do 2014.


AEhehehehe - ile trwała beta doty 2?

Open Beta War Thunder ruszyła kiedy? W styczniu 2013? Taki trend.


DOTA2 byla i jest za darmo. Chyba ci umknął ten detal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 09:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
<smutne pierdolenie o alfach>


Prawda jest taka, że np. ja lepiej i dłużej się bawię w tych wszystkich early accesach, alfach i betach niż w większości "skończonych/dopracowanych" gier. Mam sobie wmawiać, że jest inaczej?

Pewnie, że gdyby była alternatywna skończona wersja Rusta to bym ją kupił, ale realia są inne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 09:47 
Cytuj  
Ja chciałbym zapytać tylko w jaką skończoną i dopracowaną grę ostatnio mieliście okazję zagrać... bo ja sobie nie przypominam... by coś na premierę działało jak należy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 09:53 
Cytuj  
to chyba nie temat do takich dyskusji :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 09:55 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
<smutne pierdolenie o alfach>


<smutne pierdolenie o niczym>


Prawda jest taka ze masz zerowe wymagania, tak jak i inni ludzie ktorzy to kupuja, ludzie grajacy np w Mortal Online czy kolejnego scam 'nastepce UO', itd.... TBH niczym sie to nie rozni od przyjmowania na klate Call Of Duty 48. TO jst dokladnie tak samo chujowe (mialkie gry AA i sprzedawanie 10% gry za 20 euro i spierdalania z kasa)
Pozatym ZUPELNIE nie interesuje mnie twoja osobista preferencja.
Z perspektywy rynku i reszty jego uczestnikow i bardziej wymagajacych klientow te praktyki sa praktykami totalnie destruktywnymi (tak jak np DLC na poczatku bo teraz juz znieszczenie sie dokonalo i sa chujowym ale 'akceptowanym' starndardem). Ale nie oczekuje zebys to zrozumial bo tu trzeba popatrzec dalej niz dwa dni do przedu (o ja! o ja! w co bedem gral!) i dalej niz czubek swojego nosa.
Naprawde jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to milcz i idz graj sobie w tego rusta ktory u mnie powoduje tbh niewiele wiecej niz salwa gromkiego smiechu (podobnie jak to DayZ standalone). Cos takiego powinno byc za darmo i powiinni dziekowac ludziom ze chce im sie testowac. I tak bylo jeszcze jakis czas temu.
Niestety brainless sheeps zaplaca za alphe/early eccess/founder packa (MMO)/demo i setke innych rzeczy przed premiera to jak kurwa te gry maja dzialac i byc spoko? Po co sie starac jak juz sie ma kase w kieszeni? Przeciez juz duzo wiecej niz poczatkowy hype i tak sie nie sprzeda.


High - jest roznica miedzy 'nie dzialaniem jak nalezy' a 'gra' skonczona w 10% za 30 euro, ktora tak czy siak nie dziala jak nalezy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 10:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
<smutne pierdolenie o alfach>


<smutne pierdolenie o niczym>


Prawda jest taka ze masz zerowe wymagania, tak jak i inni ludzie ktorzy to kupuja, ludzie grajacy np w Mortal Online czy kolejnego scam 'nastepce UO', itd.... TBH niczym sie to nie rozni od przyjmowania na klate Call Of Duty 48. TO jst dokladnie tak samo chujowe (mialkie gry AA i sprzedawanie 10% gry za 20 euro i spierdalania z kasa)
Pozatym ZUPELNIE nie interesuje mnie twoja osobista preferencja.
Z perspektywy rynku i reszty jego uczestnikow i bardziej wymagajacych klientow te praktyki sa praktykami totalnie destruktywnymi (tak jak np DLC na poczatku bo teraz juz znieszczenie sie dokonalo i sa chujowym ale 'akceptowanym' starndardem). Ale nie oczekuje zebys to zrozumial bo tu trzeba popatrzec dalej niz dwa dni do przedu (o ja! o ja! w co bedem gral!) i dalej niz czubek swojego nosa.
Naprawde jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to milcz i idz graj sobie w tego rusta ktory u mnie powoduje tbh niewiele wiecej niz salwa gromkiego smiechu (podobnie jak to DayZ standalone). Cos takiego powinno byc za darmo i powiinni dziekowac ludziom ze chce im sie testowac. I tak bylo jeszcze jakis czas temu.
Niestety brainless sheeps zaplaca za alphe/early eccess/founder packa (MMO)/demo i setke innych rzeczy przed premiera to jak kurwa te gry maja dzialac i byc spoko? Po co sie starac jak juz sie ma kase w kieszeni? Przeciez juz duzo wiecej niz poczatkowy hype i tak sie nie sprzeda.


High - jest roznica miedzy 'nie dzialaniem jak nalezy' a 'gra' skonczona w 10% za 30 euro, ktora tak czy siak nie dziala jak nalezy.




Sry, ale przy wyborze gry (jakiejkolwiek innej rozrywki) będę zwracał uwagę tylko na swoje preferencje i czubek własnego nosa, dlatego że moim celem jest dobra zabawa, a nie naprawianie świata/rynku gier (to pozostawiam tobie, bo definitywnie nie masz co robić z życiem).

W sumie nawet mnie trochę intryguje w jakież to ambitne i dopracowane rzeczy pogrywasz, ale nie na tyle żeby to sprawdzić, czy czytać twoje bezwartościowe wypociny w tematach, które mnie nie interesują. :p

Może polecisz nam, biednym ludziom bez gustu 3 warte uwagi tytuły wydane w ostatnim roku?


Ostatnio edytowano 8 sty 2014, 10:18 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 10:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

BTW. Jak glupim trzeba byc zeby wierzyc ze 26 MILIONOW DOLAROW przychodu nie pozwoli na przejscie DO BETY w rok czasu w takiej pierdgierce? Kolosalne RPGi sa robione za mniej (pewnie nasze Witchery maja mniejsze budzety). Szador mam nadzieje ze sie nie bedziesz rozmnazal. :lol:



+1

Trzeci Wiedźmin ma mieć włożonej kasy w developerkę ponad 45 mln ZŁ, czyli ZNACZNIE mniej niż kasa, którą dostało DayZ standalone, a wielkości obydwu projektów nie ma nawet co porównywać.

No ale skoro jest popyt na branie w dupsko kutasa od devsów to musi być i podaż. :) Moje szczere gratulacje dla tych panów za umiejętność zarabiania pieniędzy za nic.

iniside napisał(a):

DOTA2 byla i jest za darmo. Chyba ci umknął ten detal.


Nie umknął mu, po prostu wybulił hajs więc klapeczki na oczy i musi sobie wmówić, że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto. Klasyczny dysonans poznawczy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 10:27 
Cytuj  
Drobna różnica - 26M$ oni zarobili na sprzedaży.
W Polsce gamedev zarabiają chujowe pieniądze więc budżet 45Mzł to tak jak w stanach jakieś 60M$, bo koszty wytworzenia gry są dużo niższe.

Ludzie płacą świadomie - to ich pieniądze. Uwielbiam jak jeden lewak z drugim zaglądają do cudzych portfeli i określają standardy. Może ci ludzie wolą grać w kupę za 20$ już teraz i potem kiedyś w dokończony produkt niż przez 2 lata nie mieć w co grać?

P.S. Nie kupiłem dayz sa, bo nie chce mi się grać w alphę - mam w co grać obecnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 10:32 
Cytuj  
zagladaja do cudzych, bo w swoich nic nie maja, wiec ich boli, ze ktos ma wyjebane i placi bo ma taki kaprys.
ja kupilem mo w chuj czasu temu bo chcialem im dac szanse. nie zrobili nic, wiec od tej pory place za to co juz chociaz troche dziala i daje fun :)
za poe tez w chuj ludzi placilo i wspieralo pomimo problemow jakie byly i narzekania. okazalo sie, ze bylo warto.
i tak jest w wiekszosci produkcji w tej chwili, trzeba po prostu miec nosa w co inwestowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2014, 10:36 
Cytuj  
tylko, ze akurat w tej sferze to sposób w jaki ludzie wydaja pieniądze również determinuje co otrzymasz. Wiec, nie jest to do końca kwestia tylko i wyłącznie zaglądania do cudzego portfela.

Gdyby ludzie nie wydawali jak wydaja to nie byłoby syfnego CoDa co roku gorszego.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.