mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 13:03 
Cytuj  
matchmaking to dobry ficzer jesli jest dobrze zriobiony patrz -> csgo, dota 2 itp.

haha, wrocilem ze szpitala a tu takie cos. Ale gry praktycznie nie hypowalem.

Mimo wszystko sprawdze jesli dostane klucz.

Ja to czekam na reflexfps.
No i renegade X zapowiada sie zajebiscie.

Loadout imo kupa.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 14:07 
Cytuj  
Imo arcade do potegi,zero recoila i jeszcze ten aim assist. Gra sie przyjemnie, ale wydaj mi sie ze szybko sie znudzi.Na ekranie wyskakuje pierdyliard cyferek, a lvle leca jak szalone, pogralem nieco ponad godzine i juz 9 lvl.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 14:51 
Cytuj  
Dyh. Znow sie nie zalapalem :/. Na filmikach Titan wygladal niezle ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 14:55 
Cytuj  
Mam rozumiec, ze to taki CoD to n-tej potęgi w wersji SF?...
A kazdy klucz dostaje? jakies wavy są czy jak to jest? Jak aim assist to ogolnie niech spierdalaja. Moze wyjebią po becie?
A jak tam z tym AI?

Ogolnie lubie arcade, ale to pasuje do quake, tu brak recoila to juz fail.

ogolnie, w co grac? od realistycznych do arcade + te co jeszcze nie wyszly:
Arma 3
Rising Storm i Insurgency
CSGO
TF2, Renegade X, Extraction
Quake Live i nadzieje jak Reflex i Reborn

i moze ETLive wyjdzie, ale bym pizgal http://blog.etlive.pro/


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 15:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mam rozumiec, ze to taki CoD to n-tej potęgi w wersji SF?...

No tak, a mialo byc inaczej? :D

Matchmaking jest taki jak w Modern Warfare 2, na plus to ze nie zdarzylo mi sie zeby szukalo gry 10 minut, co 5 sec przerzucalo do innego lobby itd. kilka sec oczekiwania i jestes w grupie. Jak chcecie recoila to grajcie w Arme, a nie sf shooter z mechami od gosci co najbardziej znani sa za serie Modern Warfare, wiec nie rozumiem czemu niby brak recoila jest tu failem, bo high myslal ze bedzie wiec ma byc? :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 15:36 
Cytuj  
Lol, mozesz nie nadinterpretowywac? Ja jeszcze ni zagralem
Liczylem na porządnego shootera na silniku Source z PC ficzerami, nie jest to wiele. Zwykly cod4 z ciekawym movementem w wersji SF + matchmaking jak csgo i byloby git.

CS jest arcadowy a jakos recoila ma jak i wiele innych gier, nawet cody troche mialy. Tu imo nie pasuje do settingu.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:31 
Cytuj  
Ale co nadinterpretuje? :D kto to napisal?
Kod:
tu brak recoila to juz fail.

Recoil to pc ficzer? w jednych shooterach jest, w innych nie, rozumiem ze ktos moze miec osobiste preferencje, no ale bez przesady.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:44 
Cytuj  
e, niezle sie strzela w tym titanfall. zapierdziela bez problemow, troche bajzel na mapie ale nie ma tragedii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:47 
Cytuj  
Nadinterpretowujesz to, ze jesli ten jeden ficzer mnie sie nie podoba to od razu musze skreslic cala gre, w ktora nawet nie gralem.
Na razie oceniam to co przeczytalem czyli widze troche negatywow -> konsolowosc, brak recoila, auto aim (a moze jest jak w CS? tam tez jest ale dziala tylko w SP), matchmaking jak z MW2. Poki co nie brzmi to zachecajaco z Waszych postow.

Imo tutaj brak recoila za bardzo nie pasuje, bo bronie jakie widzialem bardziej do tego pasuja by wystepowal, i tyle. Np. w Quake recoil bylby kompletnie durny, tam ficzerem są projectiles, ktorych w innych grach praktycznie nie ma. Tam brak recoila pasuje, lasery itp.

Napiszcie cos o pozytywach, jakas ocena movementu? jak z tym AI jest, o co chodzi?
Domyslam sie, ze zapierdziela, bo to Source w koncu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:52 
Cytuj  
Serio aim assist i Wy na myszkach gracie?
Nie wierze. Ja tego nawet nie instaluje, szkoda mojego czasu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:54 
Cytuj  
w dupie mam to.
sa mechy, nakurwia sie szybko, mozna pograc chwile.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 16:57 
Cytuj  
mendol, znowu specjalista ;]

zapodajcie kieja bo nie chcecie odpowiadac na pytania.

ja mam nadzieje, ze ten aim assist to jak w CS/HL2 tez byla taka opcja ale dzialala tylko w SP.

wlasnie przeczytalem newsa i sie podjaralem, ze bedzie dlc bf2142 do bf4 a to tylko tryb ;p
http://www.pcgamer.com/2014/02/14/battl ... itan-mode/
Battlefield 4 DLC Naval Strike to include Carrier Assault, based on 2142's Titan mode


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:02 
Cytuj  
ale o chuj ci chodzi?
nie chce mi sie rozpisywac na 2 strony bo w dupie mam twoje pytania.
pogralem, ocenilem, bede gral dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:05 
Cytuj  
to wypierdalaj z forum jak nie chcesz dyskutowac. Zreszta w sumie czego ja sie spodziewalem, Ciebie stac co najwyzej na "fajnie sie szczela"...

I pograsz 5h jak we wszystko.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:11 
Cytuj  
jak mam z kim, to dyskutuje. z toba nie warto tracic czasu, wiec cie olewam.
w przypadku fps'ow, na forum o mmorpg, tez nie mam zamiaru sie rozpisywac i pierdolic glupot tak jak ty.
wiekszosc dostala sie do bety, wiec kazdy gra i sam ocenia.
to, ze ciebie olali, to naprawde nie nasza wina.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:14 
Cytuj  
gameplayowo całkiem fajny ten titanfall. nawet te miniony wydaja sie dosyc sensowne.

ale najbardziej mnie niepokoi brak lobby, matchmaking, brak chatu (ingame dojdzie w retailu, ale np w lobby to juz nie wiem)

zobaczymy, ale po 20 grach (17 mvp 8) ) jestem zadowolony


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:17 
Cytuj  
Mendol.
Nikt mnie nie olal tylko nie mialem jak zaaplikowac wczesniaj. Nie mam dostępu to grzecznie pytam.

Glupoty to gadasz ty, bedziesz mi tam bredził cos o 'fpsach na forum mmorpg', w ktore i tak pewnie wiecej osob gra niz w jakies pseudo mmo. O fpsach to Ty masz zerowe pojęcie i grasz jak cipa.

A taka opinia cruna to juz mi mowi, ze gra niekoniecznie jest zla jak niektorzy malują, ale Mendolkowi nie ufam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:20 
Cytuj  
dobrze, ze ci nosek naprawili, to juz mozesz plakac jak prawdziwy mezczizna :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:22 
Cytuj  
@Oy: pogralem chwile, na myszcze nie czulem za bardzo AA, nie jest to czasem tylko i wylacznie na padach?

@high: ale dla ciebie kazdy shooter bedzie chujowy, wiec po chuj ci mamy cos pisac, deal with it! :D co do ze mendol gra jak cipa to z tego co gralem z toba w bf3 to sry, ale sam grasz jak cipa! jedyne kille jakie zrobiles to siedzac w rogu mapy za skrzynia lolol :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:25 
Cytuj  
no z tego co napisali w tym artykule, to aa mialo dzialac tylko w przypadku podlaczenia pad'a.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.