mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:27 
Cytuj  
Zdecydujcie sie, czy kazdy fps jest dla mnie chujowy, czy kazdy hypuje.
Ravu, nawet nie pamietam bysmy razem grali w bf3, bo wiecej gralem w bc2. Zreszta co piszesz to czysty trolling ;p

Kto chce moze ze mna pograc duelka w QL, matchmaking w CS, czy mixa w cod4 na esl.

Mendol napisał(a):
no z tego co napisali w tym artykule, to aa mialo dzialac tylko w przypadku podlaczenia pad'a.

no to kompletnie zmienia postac rzeczy, imo.

A mendol to mała, gruba pizda z łodzi, które to miasto powinno byc odlaczone od Polski. Chyba tylko tak moge skomentowac jego post o moim płakaniu.


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 lut 2014, 17:30 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:28 
Cytuj  
autoaim jest na padach (nie testowalem)

chyba, ze mowa o tym smiesznym pistolecie, ktory naprowadza pociski. widzialem, ze niektorzy marudzili na ta bron, ale imo jest balanced. na pilotow ten autoaim jest slaby - trzeba z bliska miec goscia w celowniku przez pare sekund, z wiekszej odleglosci nie idzie z tego ubic. generalnie 80% czasu manualnie strzelam w innych graczy z tej broni, bez lockowania. za to jest swietny do farmy minionow ;p

ah, jeszcze potrafi wysadzac nasze granaty w locie - dobra opcja, bo w titanfallu granaty instagibuja, maja duzy splash i daleko leca


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:30 
Cytuj  
a jak dziala to lobby i matchmaking? gracz jest hostem czy jakis serwer dedykowany?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:33 
Cytuj  
no wlasnie, co to sa te miniony? :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:36 
Cytuj  
jezu high ty jeszcze nawet nie zagrales ale juz sie klocisz i urodziles z piecdziesiat postow. tak wogole high to mam dla ciebie super pro tip ktory jest na serio:

Najpierw zatrudnij sie zeby poznac niezbedne podstawy pozniej zaloza wlasna fime social media, jak bedziesz napierdala ludziom tyle postow na fanpejdzach blogach etc. kurwa bylbys milionerem. krotki research w necie i walisz posta o tym czy tamtym, otwierasz dyskusje wklejasz zdjecia jakies statystyki. teraz robisz to wszystko ZA DARMO. przeciez spokojnie dalbys rade obsluzyc z 10 fanpejdzy na raz robiac po 3-5 wpisow dziennie masz pojecie ile to wogole kosztuje? :) ba ja bym cie nawet zatrudnil . i nie musisz sie kompletnie na niczym znac wystarczy google. za prowadzenia mego fanpejdza dostawalem oferty od od 200-600 zl miesiecznie w tym cos jak: 1 konkurs tygodniowo, po 2-3 wpisy dziennie , jeden ze zdjeciem i jakas krotka notka na temat branzy profilu, to wszystko w jakiejs milej i ladnej oprawie graficzno - tekstowej.

jak twoja firma zarobi pierwszy milion to tydzien w tajlandi dla mnie i osoby wybranje przeze mnie z tego forum plus jedna osoba ktora bedzie miala najwiecej postow.

ot taka refleksja wieczorna :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:40 
Cytuj  
Hypujesz kazdy, a pozniej hejtujesz jak reszte :D Gralismy ze soba i to nie raz, glownie w enemy teamach, chowales sie po katach wiec moze dlatego nie pamietasz, a duela to mozemy pyknac w Ut99 albo dote 1v1 mid ;)

A tak bardziej serio: o tym jak wyglada matchmaking to ci napisalem wyzej. Lobby wyglada jak w MW2, klikasz play, szuka ci ludzi, wrzuca od razu do 2 roznych teamow, wszystko wyglada na razie sprawnie, nie ma pierdolenia i czekania po kilka minut jak w MW2. Wydaje mi sie ze gra jest hostowana na dedykach, nie u ludzi bo na razie zadnych lagow, pingi sa naprawde niskie, zreszta w menu glownym jest nawet info o tym do ktorego main serwera jestes podlaczony.
Nie ma text chata w tym momencie, ale jest juz voice chat, wiec jesli ktos ma potrzebe komunikacji to moze pogadac. Tbh text chat jest dobry do napisania co najwyzej gg wp na koniec, co wy chcecie tam pisac w tak dynamicznej grze?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:43 
Cytuj  
jak nie ma czata pisanego to chujowo.
w skali highlandera titanfall otrzymuje 3/10, bo pisanie to najwazniejsza czesc gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 17:51 
Cytuj  
Revu- Nie chowam sie po kątach. Jak matchmaking dziala jak opisujesz to super i nie widze w tym nic zlego, w csgo jest matchmaking na dedykach i jest to fajny ficzer a nie wada. A widze, ze liczy sie tam mvp wiec powinno byc ok. A fpsow pochwalilem wiele i wiele z hejtowalem.

Piszpan - moze po prostu dletego, ze nie mam ochoty pisac na temat który mnie nie interesuje, ani zmuszac sie do pisania nieprawdy, czy polecania czegos co uwazam za gówno ;) a pewnie byloby to z tym związane. Kompletnie nie mam rozeznania w tej branży, nie znam firm, poki co nie wiedzialbym, gdzie uderzyc. I jest to dla mnie zbyt 'miękkie'. Moze moglbym w tej kwestii faktycznie podzialac ale musialoby to dotyczyc dziedzin, ktore mnie obchodzą ;) Ale dzieki za rade. Ktos pisal o wspolnych biznesach to mozemy pomyslec ;]

A kloce sie z Mendolem a nie o gre bo zamiast odpowiedziec jak czlowiek to odpowiada jak ktos z Łodzi ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 18:03 
Cytuj  
ja tylko na renegade x czekam, widze ze jakies australijskie community jest wiec pewnie serwerki beda.
jak komus sie planetside [ogolnie] podobal to powinien sie znalezc, cala reszta raczej quitnie po tygodniu max.

ten titanfall to na moim lapku niestety caly sie rozpizdza :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 19:26 
Cytuj  
@up: yeap to samo mam, myslalem ze to dlatego ze odpalil sie na integrze, ale nvidia nie pomogla. Tak w ogole jesli to jest na prawde source to gra chodzi mega chujowo w porownaniu do innych gier na tym. :D

Gdzie jest najlepszy deal na Insurgency? najlepiej w 4 packu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 19:31 
Cytuj  
Nie wiem gdzie deal, ale przysiadłem na dłuższą chwilę i się wciągnąłem, jest fun. :p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 19:36 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Gdzie jest najlepszy deal na Insurgency? najlepiej w 4 packu

Chyba poki co tylko steam, wiec lipnie. Ale pewnie przy pierwszych ogolnych promocjach typu wiosenne itp. to sie pewnie pojawi.

Proponuje dodac sobie Insurgency na facebooku to promocji pewnie nie przegapisz. Mi caly czas spamuja jakie to ochy i achy w recenzjach dostaja. Na pochwale zasluguje, ze goscie updatuja gre dosc często na razie, calkiem spore paczyki sciąga steam i dosc często. Tu mozna zobaczyc:
http://www.playinsurgency.com/forums/fo ... e-updates/

Sama gra jak Red Orchestra i Arma, potrzebuja czasem by podejsc po kilka razy do niej by 'zalapac bakcyla'.

Renegae X nie wiem czemu przypomina mi ETQW i jakos mnie bardziej interesuje niz ten caly Titanfall, tylko mozna sie obawiac cziterow jak f2p. I obawiam sie o performance.

PS. jakby ktos nie zauwazyl to spore ilosci graczy zostaly pobanowane w CSGO, Rust i innych wielu steamowych grach, gdzie jest VAC :)

Z innych newsow, dodali Hawken na steam.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 20:29 
Cytuj  
zagralem dwa mecze w titanfall i na razie jakies to takie nijakie. Chaos straszny.

Imo bez tytanow gra moglaby byc lepsza. A tak mapy wydaja sie strasznie otwarte, bo musza pomiescic wielkie roboty, do tego jakies miniony biegaja. Po chuj tak udziwniac? Wystarczylo dac ten movement po scianach i wsio.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2014, 22:36 
Cytuj  
Wiesz w sumie cos nowego to nie powinno sie krytykowac. Ale starczyloby to rozwiazac innymi trybami gry, bez tytanów na przyklad ;p
Ciekawe czy jeszcze klucz dostane, jak ktos by mial wolny to poprosze. ;]

btw.
-Extraction wypada coraz lepiej i lepiej w zamknietej becie, ale troche mnie martwi 0 info do publiki i ze kluczy nowych nie rozdaja. Jedna z porzadniej zapowiadajacych sie gier.
-Projekt Enemy Territory Live ciagle zyje i niedlugo powinny byc jakies newsy
-Reflex to wzieli sie za robote i jak beda mieli lepszy progres to tez pewnie zaatakuja
-Chcialem kupic Strike Vector ale boje sie, ze nikt nie gra :(
-Renegade X tuż tuż 26 luty :)
-wyszla wersja Warsow 1.1.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 15:14 
Cytuj  
Titan bardzo fajny. imo połączenie mechów z bieganiem z buta sprawdza się dobrze, 100% arcade i bardzo przypomina klimatami UT. Feeling z biegania, strzelania jak najbardziej pozytywny, poziomy lecą jak szalone a ja dalej ze stockowym karabinkiem wszystkich koszę. Jako, że jest to na source z tego co pamiętam to chodzi ze wszystkim na max jak burza i wygląda niesamowicie. Ale czy to, że się fajnie gra wystarczy żeby się interesować na dłużej to już inna sprawa. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 15:29 
Cytuj  
fajny opierdalacz, do czasu releasu teso :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 15:41 
Cytuj  
Fajny, ale nie na tyle żeby się tym interesować coś więcej poza pograniem w betę.
Jak już to jakieś insurgency zapuszczę, bo mi się spodobało jednak - albo boje się highlandera i gram na siłę jak to jeden troll napisał. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 16:45 
Cytuj  
Zagralem wszystkie tryby w titanfalla i mam mieszane uczucia. Gra w sumie dobra, ale czegos brakuje. Nie wiem tylko czemu Oyciec nie chcial sprobowac.

Opisze swoje wrazenia po zagraniu kazdego z trybow

plusy
+ wyglada zajebiscie
+ coś świeżego
+ dziala zajebiscie nawet na moim zlomie
+ wszystko epickie, bardzo AAA
+ cala gra ogolnie prezentuje sie ciekawie i jest potencjal
+ walljumping i dynamika
+ source, który nie czuć, że jest sourcem
+ slider z fov

minusy
- nie czuje, zebym gral z ludzmi tylko z botami, najlepszy tryb to na razie hardpoint imo, million minionow a ludzi malo
- musze pograc wiecej, ale poki co za bardzo mnie sie nie chce w to grac, ja nie chce strzelac do botow co są glupie jak but, tylko do ludzi.
- brakuje mi trybu infantry
- walljumping i ogolny movement, a raczej automatyczne omijanie przeszkod, wszystko praktycznie gra za mnie robi
- ten autoclimb czasem drazni
- musze to napisac, ze musialem przejsc przez glupi tutorial
- nadmierna epickosc? tysiace wylatujacych punktow itp. ? w sensie chaos, za bardzo cod w konwencji sf.
- nie jest to do konca wada, malo czytelna
- smart pistol wtf
- nie czuje potrzeby by celowac, ludzie za latwo padaja
- wrzuca mni na serwery z pinkiem powyzej 100 ms

Nie wiem jakie są ich dalsze pomysly, moze bym musial poczytac. Ale ktos pisal o czacie. to czat będzie ale na razie w becie wylaczony.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 17:02 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 16:53 
Cytuj  
Nie gram w gry dla pedalow i dzieci z gimnazjum. Prosze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 16:54 
Cytuj  
A w bf4 grałeś. ;<


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.