mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 10:40 
Cytuj  
no ja tragedii nie mam, ale jak szybko nie znajde jakies katany to bedzie ciezko.
chociaz z drugiej strony, po prostu troche zydze, bo moglbym upgrejdnac fire sword :)

ale nie pamietam, kiedy ostatnio mialem taki fun z gry polaczony z czasowym wkurwem na maxa.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 11:10 
Cytuj  
Bandit jest zajebisty tylko trzeba opanować timing parry/riposte albo nauczyć się robić rolle na plecy bez auto targetu. Kontra lub backstab ze zwykłego kozika oneshotuje 100% zwykłych mobków. Dopóki nie kumałem timingu na uniki/kontry to trzymałem sztylet oburącz i dmg był na tyle wysoki, że przerywał ataki większości mobków i można było bezkarnie robić combo za prawie całą staminę.

Szybkie upgrade'y to właśnie fire sword lub heide blade(?) po walce z tym rycerzem co siedzi pod pniem i nie reaguje jak 3 hollowy + łucznik do nas prują a potem tarcza ze 100% redukcji na fizyczne po pursuerze.

Mam 20 godzin na liczniku, katany na razie nie znalazłem :p Ale za to znalazłem kolesia co sprzedaje bronie/tarcze/czary z bossów za dusze tychże, na samej górze w Bastille (potrzebna gałązka aby go odczarować).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 12:22 
Cytuj  
Ile czasu zajmuje przejście? W DS1 grałem prawie 80h i końca nie widziałem :] Też taka długa gra?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 12:29 
Cytuj  
Targaryen - a ten rycerz siedzący pod drzewkiem jest do spizgania?

Jak się wraca do full HP bo aktualnie mam trochę ponad połowę?

Warrior jednak na początku kicha - wali dużo słabiej niż bandit, nawet mimo str podbitej do 20.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 13:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Targaryen - a ten rycerz siedzący pod drzewkiem jest do spizgania?

Jak się wraca do full HP bo aktualnie mam trochę ponad połowę?

Warrior jednak na początku kicha - wali dużo słabiej niż bandit, nawet mimo str podbitej do 20.


Musisz używać tych kukiełek. Jedną na przykład znajdziesz w domku wiedźm na samym początku gry, na drugim piętrze. Czasem wypadają z przeciwników.

Targaryen co myślisz na temat tych broni za dusze z bossów? Odniosłem wrażenie, że są wyjątkowo słabe. Broń wymagająca blisko 45 str a ma bazowo.... 160 ataku. Do tego przelicznik ze skilla str na poziomie D. Słabiutko.

W ogóle jakie chcecie bardzo dobry set armor/rękawice/buty/miecz to jest dosyć prosty do zdobycia w pierwszych paru godzinach gry. (spojler dotyczy nazwy pierwszego bossa w grze)

Spoiler:

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 13:10 
Cytuj  
No, można go sprać chyba bo opcji dialogowych nie ma.
Humanity przywraca się używając human effigy (w domku staruch jest na piętrze jedna, potem więcej w grze znajdujesz).
Nie wiem ile czasu zajmuje przejście, ja mam z 20 godzin i byłem w 18 różnych miejscówkach, na razie zapaliłem 2 primordial bonefires a pojęcie nie mam ile jeszcze mam zapalić. W każdym razie babka, która levelupuje ma dalej ten sam dialog, abym zabijał silne demony więc latam dalej i szukam kolejnych madafaków-bossów. Obecnie jestem w wielkim wiatraku i lekko już nie jest.

Kaban: na początek te bronie faktycznie wydają się słabe ale np pierwszy upgrade na pursuer's ultra greatsword dodaje mu już jakieś +50 do bazowego ataku. Plus czasem podnosi się przelicznik a niektóre bronie zaczynają mając go na B lub C także pewnie po włozeniu odpowiedniej ilości ulepszeń będą całkiem ok.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 13:23 
Cytuj  
marek: kup sobie za 800 souli 1h club'a, skaluje sie A z sila.

no ja tez trafilem na miejscowke, gdzie jest w chuj ciezko i chyba musze sie cofnac, poszukac innego miejsca.
niestety nie bardzo umiem wyczuc kontre wiec musze sie czaic i skakac/unikac.
z armorem tez kefa wiec i postac super zwinna nie jest :)

bahamut: na speed runie kolesz skonczyl w 2h31min. ja nawet nie wiem ile gralem do tej pory, ale konca nie widac a zabawa przednia.
wczoraj robilem boss'a z summonami i kazdy walil 2h swordem robiac zajebisty dmg. ja tym fire swordem/rapierem to czuje sie jakbym niedzwiedzia szpilka macal.


hm w sumie to moge uzyc soul vessela i zrobic respeca. ale skoro Targ mowi, ze bandyta daje rade to sie jeszcze chwile pomecze.
Karol tez smiga bandyta.

Targ - a czym walczysz z bossami? bo o ile w przypadku zwyklych mobow to nie ma tragedii, to z bossami jest naprawde ciezko jesli chodzi o sensowny dmg.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 15:35 
Cytuj  
DS2 skończone. 198 śmierci, 38h. Bawiłem się świetnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 15:48 
Cytuj  
szybko ci poszlo Keii :)
jaka postacia grales?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 15:56 
Cytuj  
Grats, to teraz ng+ !

Mendol: do tej pory na bossów używałem Heide Knight Sword +x i drangelic shield (100% fizycznych wyparowań) ale właśnie jestem po zrobieniu Pursuer's Ultra Greatsword +2, który ma skalowanie A w str i 249dmg bazy a dodatkowo można na niego nałożyć magic weapon czy inne fire/lightning/poison/dark resiny.
Dla testów sobie pobiegałem z nim w Black Gulch (dobra lokacja do farmienia chunk/large titanite fragment, leca z tych łap z kałuzy co oneshotują) i robaki co mają około 2k hp padały od trzech oburęcznych r2 więc będzie fajnie do pvp lub co-opa bo z bossami może być różnie, na razie udźwig nie pozwala mi na noszenie zbyt dobrego pancerza i muszę kombinować :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 16:02 
Cytuj  
czyli przerobiles bandyte na str?

testowal ktos w ogole coopa? znowu trzeba kombinowac ze stawianiem znakow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 16:13 
Cytuj  
Czyżby gra była sporo krótsza? Jedynkę kończyłem w 60+h i to wspomagając się poradnikiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 16:17 
Cytuj  
sporo? 40h to nie jest malo.
tym bardziej, ze jak sie biega, odkrywa wszystko itd. to moze zejsc pewnie wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 17:47 
Cytuj  
1/3 mniej to sporo. Nie wiem jak Keji grał, ale pewnie normalnie eksplorował.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 17:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyżby gra była sporo krótsza? Jedynkę kończyłem w 60+h i to wspomagając się poradnikiem.

Niektorzy konczyli w 3h, DS jest jak Fallout 2 pod tym wzgledem. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 17:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szybko ci poszlo Keii :)
jaka postacia grales?

Szedłem głównie w str, biegając z Dracośtam mieczem przez pierwsze 2/3 gry i z jednoręcznym toporem +10 mającym ~400 ataku przez ostatnie 1/3, ale ostatniego bossa zabiłem z łuku (też +10). Skończyłem chyba na SL 123.
Targaryen napisał(a):
Grats, to teraz ng+ !

W NG+ się z reguły nie bawię, a na pewno nie tak szybko po skończeniu gry. Mam zresztą marcowy backlog dość spory, więc wróciłem do South Parku.
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyżby gra była sporo krótsza? Jedynkę kończyłem w 60+h i to wspomagając się poradnikiem.

Czy ja wiem... DS1 wydawało mi się krótsze, ale nie pamiętam ile miałem na liczniku (też wspomagałem się wiki). Lokacji i bossów na pewno 1 miało mniej.
W 2 z kolei praktycznie wszystko robiłem sam bez czytania guide'ów i z tego co potem widziałem odkryłem większość lokacji i pokonałem prawie wszystkich bossów. Z itemami trochę gorzej, bo na końcu miałem połowę maksymalnej ilości flaszek :(
Mendol napisał(a):
testowal ktos w ogole coopa? znowu trzeba kombinowac ze stawianiem znakow?

Po postawieniu znaku jest się przyzywanym dosłownie w 20 sec, popyt jest ogromny. Jeśli chce się pomocy do bossa, to też trzeba się bardzo spieszyć, bo ludzie zajmowani są w momencie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 18:06 
Cytuj  
dzieki Keii :)

hehehe, no nie dosc, ze pochodnia chujowa, to jeszcze gra krotka ;/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 20:34 
Cytuj  
to gimpowanie healtha po każdym zgonie jest epicko wkurwiające.
I jeszcze siadające wieczorami serwery DS-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 20:58 
Cytuj  
no ale to mozesz naprawic, postaw znaczek przy bosie, komus pomozesz i tyle.
albo mozesz uzywac tych human effigy

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2014, 21:06 
Cytuj  
Jakie są zasady stawiania tych znaczków? Bo ja nie mogę dać w żadnym miejscu "use"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.