mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:07 
Cytuj  
no kurwa mam 2 chlopakow, przeciez nie beda w tibie albo lol'a napierdalac :)


marek: chciales sorca to masz ;p
ja robie dark magic charka nastepnego.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 20:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
goki napisał(a):

skupowanie zlomu bylo juz w dark souls, wiec serio skonczcie z tym pierdoleniem ze 'udogodnienie dla PCtowcow'


Dark Souls (pierwszy) byl na PC, wiec by sie zgadzalo.)


no nie bardzo, bo pierwszy dark souls nie byl robiony z mysla o PC, a port wyszedl bo from zwietrzylo kase ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):


razoth: chuj ci bije na glowe :)
ds2 nie jest bardzo nierowne, jest po prostu inne i pierdolenie na ten temat, na podstawie streamow, zbliza cie niebezpiecznie do poziomu zabolka.


Jest kurewsko nierówne, zdejmij klapki z oczu i przestań kłócić się z każdym najmniejszym faktem jaki jest tutaj przeze mnie wrzucany, bo to nie ja zbliżam się do zabolka tylko ty do mareczka.

Z jednej strony są lokacje takie jak Majula, gdzie na prawdę widać kunszt i dopracowanie z drugiej lokacje z texture quality rodem z PS2 (jeden powtarzający się kawałek tekstury na jakimś określonym obszarze) nie mam obrazka z Shaded Woods, tutaj widać o co mi chodzi:

http://i.imgur.com/p5SnTU9.png

Tam w dole, gdzie są płomienie. Jedna tekstura, skopiowana na cały obszar podłoża. Wygląda to biednie i nie jest to wyjątek w grze. Jakość screena chujowa, więc nie rzuca się to za bardzo w oczy. Przy dobrej jakości wygląda to komicznie (przypominają mi się czasy zabawy edytorem i mojego teksturowania map w Quake 3).

Z trzeciej strony masz lokacje wykastrowane z systemu oświetlenia poprzednio planowanego w grze i widać rzeczy, których po prostu miało nie być widać (po raz kolejny, jedna teksturka na cały obszar np. ściany) lub określona miejscówka zamieniła się w szary i bezduszny teren:

http://i.minus.com/iqKlfRFV9WByZ.gif

vs

http://i.minus.com/ibpGkNBgaNe7v.gif


Także weź się ogarnij bo nie wiem czasem czy ci już demencja za bardzo na łeb nie wjechała.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:04 
Cytuj  
ty, ale wiesz jaka jest podstawowa roznica?
ze ja GRAM i oceniam na podstawie tego co widze na tv, a nie na podstawie tego co jest w internecie.
i rozumiem, ze poza tym, nie masz co ze soba zrobic, ale ogarnij sie i skoncz juz pierdolic.
a jak ci sie tak nie podoba, to po prostu nie graj i skoncz plakac, bo to juz nudne :)
wrzucasz SUCHE fakty - czyli ktos wrzuci gifa jak to ds2 jest chujowo zrobione i juz lecisz nam to pokazac.
ten kto gra ma na to dokumentnie wyjebane, bo nie ma to zadnego znaczenia.
wbij to sobie do glowy i czekaj grzecznie do 24 kwietnia az dostaniesz wspaniala wersje na pc :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:09 
Cytuj  
Da się w to popykać na E6600, 3.25 GB RAM'u i GTSssie 250 1GB ? :) (XP)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:10 
Cytuj  
nie Mat.
musisz kupic ps3 ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ze ja GRAM i oceniam na podstawie tego co widze na tv, a nie na podstawie tego co jest w internecie.


Nie ma najmniejszego znaczenia. Mówimy o jakości technicznej grafiki, którą można ocenić gołym okiem nie grając w grę. Potwierdzenie znajduję w osobach grających osobiście. Jednym to przeszkadza innym nie - prosta sprawa.

Ty natomiast pierdolisz i zaklinasz rzeczywistość, a jak ktoś próbuje ją odczarować i na spokojnie, obiektywnie powiedzieć jak jest (zaznaczając mocne i słabe strony) to wyjeżdżasz z pianą na ustach, bo ci ktoś grę obraża. Zachowujesz się naprawdę żałośnie, jak na swój wiek. :)

Mendol napisał(a):
ten kto gra ma na to dokumentnie wyjebane, bo nie ma to zadnego znaczenia.


Mylisz się. Ty masz dokumentnie wyjebane. Wiele osób bez klapek na oczach skarży się na tą niekonsekwencję w artstyle i design'ie jednocześnie zaznaczając problemy techniczne.

Reszty posta nie skomentuję, bo nie ma żadnego znaczenia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:12 
Cytuj  
Mendol jest z Łodzi, nie ma poczucia estetyki! I ma zakuty łeb. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:16 
Cytuj  
z piana na ustach? chyba mnie z kims mylisz :)
po prostu uwazam za zabawne pierdolenie ludzi, ktorzy oceniaja gre ogladajac gify i czytajac fora w internecie .
ja nie potrzebuje potwierdzenia - kupilem gre, gram, jestem w stanie sam ocenic.
co wiecej ogladam czasami streamy w pracy i nie zdazylo sie zeby osoby, ktore spedzily setki godzin w ds1 narzekaly na ds2.
oceniaj jak chcesz, ja jak na swoj wiek oceniam tak a nie inaczej - jest to jedna z najlepszych gier ostatnich lat i tyle.
nie musze tego rozkladac na czynniki pierwsze i pieprzyc na kazdej stronie tematu jak to jest chujowo bo pochodnia nie dziala.

tor: mendol jest z lodzi i gral w wiecej gier niz wy kiedykolwiek zobaczycie na oczy, co wiecej nie boi sie wyrazac wlasnego zdania na dowolny temat :)

a zasada jest prosta - jak grasz w ds to nie masz czasu na pierdolenie glupot. jak nie grasz to sie zachowujesz jak razoth :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:20 
Cytuj  
Sie dowiedziałem...że Mendol z łodzi..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:20 
Cytuj  
jakbys nie wiedzial :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:21 
Cytuj  
No współczuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:22 
Cytuj  
a ja nie :)
jak patrze na to skad jestescie i co piszecie, to naprawde sie ciesze, ze jestem z Lodzi :)

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:26 
Cytuj  
Skrobnij do Putina to Ci może jakąs autonomie załatwi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po prostu uwazam za zabawne pierdolenie ludzi, ktorzy oceniaja gre ogladajac gify i czytajac fora w internecie .


Ale o czym ty znowu pierdolisz? Jaka ocena gry? Znowu coś sobie uroiłeś.

Spróbuję rozłożyć na czynniki pierwsze, jak dla 8 letniego dziecka lub starca z zaawansowaną demencją:

Napisałeś posta cytuję:

Mendol napisał(a):
dla porownania grafiki odpalilem sobie ds'a.
jak ktos mi powie, ze ds2 ma podobna grafike do jedynki, to jest popierdolony.


Ja ogólnie zgodziłem się, z tym, że zaznaczyłem, że poziom grafiki jest nierówny, zwłaszcza, jeżeli chodzi o artstyle i design. Podałem również przykłady. Dla ułatwienia podam kolejne:

http://www.niezgrani.pl/wp-content/uplo ... 50x647.jpg - Majula, świetny design, klimat i technikalia

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... count=3173 - jakaś lokacja zamknięta, żenujące i kompromitujące tekstury (czy raczej tekstura). I błagam - nie pisz, że w grze na żywo wygląda to dobrze.

I tyle. Potem poleciało już tylko twoje zaginanie faktów i

Mendol napisał(a):
ds2 nie jest bardzo nierowne, jest po prostu inne


No faktycznie inne. Jedna tekstura na całe pomieszczenie to oznaka innego "art direction".

Mowa była o grafice i tylko o grafice. Nie trzeba grać w grę, by o tym gadać. Całość (grywalność i ogólną miodność) ocenię dopiero po zagraniu na PC. Także serio weź zacznij się rozglądać za czymś na swoją biedną główkę.

Mendol napisał(a):
co wiecej nie boi sie wyrazac wlasnego zdania na dowolny temat :)



Jak zdanie kłóci się z faktami, to wychodzi trochę żałośnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:39 
Cytuj  
dobra, napisze w skrocie jeszcze raz:
gram kilkanascie godzin, zwiedzilem pare lokacji, zajebiscie mi sie podoba, nie mam zastrzezen, mam wyjebane na pierdolenie forumowych neogafowych idiotow i nie tylko.
jest ladnie, klimatycznie, stresujaco, full wypas.
o grafice mowisz tylko i wylacznie ty. nikt wiecej - a z tego co widac, to pare osob gra w ds2.
masz wiec jakis ogromny bol dupy, ktory nie pozwala ci dyskutowac o samej grze, tylko musisz pierdolic jakies smuty o strasznej, zenujacej i kompromitujacej grafice.
gra wyglada slicznie, graficznie jest dopracowaca i nie ma sie do czego dopierdalac.
nie zauwazylem zeby poziom grafiki byl nierowny, chujowy czy co tam podawales. i nie bede wracal zeby ogladac te widoczki i potwierdzac twoje teorie, bo mam na to wyjebane.
za to bardzo mnie cieszy fakt, iz zanim ty zaczniesz grac, to ja bede w ng++ :)

wklejanie screenow, zrobionych jakims chujowym telefonem, jest naprawde rzetelnym materialem do oceny.
jak dojde do tego etapu gry, to dam ci znac, czy naprawde wyglada to tak, jak na tym screenie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:45 
Cytuj  
oni się spodziwali, ze na prawie 10letnim sprzęcie grafika będzie dużo dużo lepsza - conajmniej jak na highendowym PC z ostatniego roku... Zresztą jak gra wyjdzie na PC, to połowa zamiast się bawić grając, będzie liczyła piksele i sprawdzała framerate. Takie PC-towskie zboczenia podstarzałych nerdów którzy większą radość czerpią z ilości fps w grze niż z samej gry ;)


Ostatnio edytowano 20 mar 2014, 21:47 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:47 
Cytuj  
hehehe taa, ciagle o tym zapominam :)
zreszta faktycznie, dyskusja z ludzmi, ktorzy konsole oceniaja po screenach w internecie, mija sie z celem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:48 
Cytuj  
Ok, EOT z mojej strony. Prościej już nie potrafię. :)

Albo trollujesz albo serio dopadła cię demencja (lub jakieś powikłania od wódy hehe) i zamieniłeś się w Mareczka ver. 2 żyjącego w swoim własnym świecie.

Jak jest faktycznie - nie mam pojęcia, ale nie mam już zamiaru tracić czasu na dyskusję z kolejnym betonem na tym forum. Miłego grania. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2014, 21:55 
Cytuj  
faktycznie, prosciej sie nie da, niz wklejajac 3 screeny z gry, ktorej przejscie zajmuje paredziesiat godzin.
nie musialem sie w nic zamieniac, mam 3 konsole, pc, ktory bez problemu 'ciagnie' gry w high details i tyle.
nie bawie sie w teorie, bo szkoda na to czasu.

ale dziekuje, gra sie naprawde zajebiscie i zycze ci, aby te niedorobione tekstury nie odebraly ci przyjemnosci z gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.