mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 13:50 
Cytuj  
O moge zorbic sobie postac po stronie Imperium. Niech kazdy napisze kim gra. rasa i klasa


Dominion
Race:Cassian
Class:Stalker
Nick:Ropucha


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 17:09 
Cytuj  
Dobra ile to gowno zajmuje GB ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 17:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dobra ile to gowno zajmuje GB ?


Tak samo jak z Windowsem. Ile znajdzie, tyle zajmie. A poważnie - minimum to chyba 14.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 22:15 
Cytuj  
Dobra pograłem chwile.

Wykazałem sie ogromna doza determinacji, bo juz pierwsze 30s spowodowało ze chcialem wyłaczyc, ale sie zmusiłem zeby sprawdzić dalej.

Myślałem, ze czasy w ktorych postacie sa animowane ze slupem telegraficznym w dupie, sie skonczyły. No ale WildStar nie zawodzi. Slup jak sie patrzy.
Sorry ostatnie lata przyzwyczaily mnie do znacznie lepszego standardu, a nie do czegoś co wyglada jak ja bym to zrobił ;/
Szczerze mowiac tak podstawowa rzecz jak animacja poruszania sie jest tak zjebana, ze ciezko na to patrzec i grac.

I tak hand-painte grafika. Nie cierpie tego stylu.

Nie wiem, czy dalej jest fajnie czy nie jest. Srednio mnie to obchodzi bo juz sam poczatek mnie odrzucił ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 09:12 
Cytuj  
Mam podobnie, pograłem w sumie z 2 godziny - i tak zmuszałem się do gry myśląc, że będzie lepiej - niestety grafika mnie odrzuciła. Gra może rzeczywiście ma ciekawe rozwiązania, ale nie dałem rady grać oglądając te kreskówki. System telegrafów też zupełnie mi nie podchodzi i wręcz wkurwia. Nie pograłem PVP ale widząc filmiki na BG to sorry, ale tam kompletnie nic nie widać imho. To samo będzie na rajdach 40 osobowych - istne dico z 80's

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 09:25 
Cytuj  
^ this
Grafika to mix Ratched & Clank i Psychonauts + masa świecących światełek. Animacje postaci są ok, ale poruszają się koszmarnie wolno. Generalnie to jak narazie sympatyczna gierka, ale już mi się nie chce. Nie wiem jak pvp, ale nie dam rady dłużej...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:21 
Cytuj  
no gra jest wlasnie raczej z tych co albo kurewsko wciagnie (jak kaczego) albo totalnie odrzuci niewazne co oferuje (jak wiekszosc) . moze jakis dziwny target maja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 10:22 
Cytuj  
Ta planeta na której toczy się gra musi mieć jakąś ciekawą atmosferę, bo postacie poruszają się jak w kisielu.
Przez pierwsze 30 minut telegrafy na wszystko były interesujące, potem to już tylko jest oglądanie disco różnych trójkącików, kółek i prostokątów na ziemi.
Gra pewnie i jest fajna w endgame, ale do niego nie dojdę, bo nie dam rady.
Mnie nie podeszła.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:22 
Cytuj  
Mialem sie juz wiecej nie wypowiadac w tym temacie ale napisze cos bardziej OT.

To ze 99% uzytkownikow tego forum gra sie nie podoba i nie beda w nia grac to akurat najlepsza informacja dotyczaca tej gry i tym bardziej uswidcza mnie w przekonaniu ze ten tytul bedzie hitem ( to samo tyczy sie polskiego community ktore praktycznie nie istnieje poza 2-3 gildiami). Mam tylko cicha nadzieje ze nie bedzie tak ze wszyscy pierdola ze nie beda grali a i tak kazdy kupi.

Co do ilosci ludzi to nie ma sie co martwic bo chyba trafili w 10. W ostatniej closed becie bylo stworzyonych ponad 2 mln postaci. Dzielac nawet ze kazdy w ostatniej closed becie stworzyl ich po 4 to daje 500 tys preorderow TYLKO z ostatniej bety , trzeba dodac ludzi ze wczesniejszych closed bet i tych ktorzy nie beda brali w nich udzialu. Mysle ze spokojnie beda po miesiacu dysponowac okolo 2-4 mln aktywnych kont co chyba nigdy do tej pory sie nie wydarzylo pomijajac sukces WoWa.

A jeszcze na koniec.Nie wiem czy ja mam takie parcie na to zeby pograc w jakiegos mmo czy to jest kwestia gry. Mam nadzieje i jestem przekonany ze gry , bo ja stworzylem kolejnego warka ktorego sobie lvluje tylko po drugiej strony barykady zeby spradzic sobie qesty i sprawia mi to taka przyjemnosc jakiej nie sprawiala mi gra w zadne inne mmo nawet po releasie nie liczac WoW. A do tej pory zrobilem warek 24 lvl , Esper 26 lvl , spellstinger 18 lvl , stalker 12 lvl i teraz nowy warek.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:34 
Cytuj  
Nie wiem jak Ty doszedłeś do wniosku, że te 500.000 to pre-orderowców skoro do każdego beta weekendu klucze są wszędzie (a sporo klucz nawet pozostaje), ostatnio nawet w lodówce znalazłem :D I wydarzyło się a nawet trwa do dziś - Final Fantasy XIV.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 10 maja 2014, 13:51 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 13:41 
Cytuj  
A no ta :D zapomnialem o tym bo sie zasugerowalem tematem z reddit zamiast pomyslec :>

Sry moj blad.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 14:01 
Cytuj  
Wiekszosc osob zrobila tyle postaci zeby sprawdzic klasy.
Z tego kupi moze 1/10.

Wstyd jest chwalić się ile ludzie zrobili postaci zamiast ile kont zostało stworzonych


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 14:22 
Cytuj  
Mi sie tam Wildstar całkiem podoba, na pewno wypada lepiej na tle kolejnych klonów tylko z innym settingiem.
Niestety ja już nie mogę grac w questy i levelowanie bo rzygam:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 14:25 
Cytuj  
Idz na PvP od 6 lvl do 50. 6 lvl wbijesz w 20 minut.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:01 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Idz na PvP od 6 lvl do 50. 6 lvl wbijesz w 20 minut.


Ale te pierwsze 6lvl to najsłabszy element całej gry, taki sam problem było w TESO, ale tam jakoś to rozwiązali a tu?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:05 
Cytuj  
Ja widze ze baaardzo duzo ludzi narzeka na te qesty na stacji kosmicznej ale ja zupelnie szczerze nie widze w tym nic zlego.

Co z tym jest nie tak?Nie lapie , ja nie widze tu zadnej znaczacej roznicy miedzy innymi grami mmo.

A jesli komus sie tak bardzo to nie podoba to ja nie wiem , mnie to zajelo na ostatniej postaci 7 minut wyjscie z tej stacji no to jesli ktos chce oceniac gre prze ten pryzmat to gratuluje.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:12 
Cytuj  
No tak, stacja to nie problem, kilka minut i wychodzisz.
Po prostu odrzuca mnie obecny format gier:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:14 
Cytuj  
Ojciec biorac pod uwage Twoje wypowiedzi na temat wiekszosci tytulow to to co mowisz o WS jest jak pozytywna opinia :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:21 
Cytuj  
Bo jest dobrze zrobione, bez bugów, ot co.
Dziwię się, że ktoś się może spuszczać nad ESO albo AA i jebać WS. Naprawdę.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2014, 15:24 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bo jest dobrze zrobione, bez bugów, ot co.
Dziwię się, że ktoś się może spuszczać nad ESO albo AA i jebać WS. Naprawdę.


Sorry, ale dla mnie i TESO i AA ma o wiele lepszy feeling przy combacie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1018 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.