mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 07:24 
Cytuj  
Nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 07:29 
Cytuj  
wiedzmin wjechal jak motorem w kury.

marek - typowy antypolski kolonista i zdrajca narodu :wink:


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:06 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Najlepsze jest to, że polskie media sikają ze szczęścia i srają tęczą w temacie Wiedźmina a zagraniczne to tak jakoś... cichawo.

Najlepsze było, jak jeden z serwisów napisał, że Wiedźmin wygrał E3 ;)

Żeby nie było, sam czekam na ten tytuł :)



Dlatego że Wiedzmin jako tytuł będzie jak narazie najlepszym polskim tytułem znanym na świecie. Nie udało się to ani np filmowi ani piosence, ani aktorowi ani sportowcowi. Tak mi sie przynajmniej wydaje ze wiecej osob bedzie wiedzialo co to gra Witcher, niz np film Pianista albo Lewandowski


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:10 
Cytuj  
Wiedźmin oczywiście rozpierdolił, a nie wygrał. :D


http://www.gamespot.com/videos/e3-2014- ... 0-6419492/

Kolejne demo, tym razem od gamespotu. Build PC.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:15 
Cytuj  
ale na padzie graja :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:18 
Cytuj  
Pewnie jakaś nowa technologia pozwalająca podłączyć pada do PC.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:23 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Dlatego że Wiedzmin jako tytuł będzie jak narazie najlepszym polskim tytułem znanym na świecie. Nie udało się to ani np filmowi ani piosence, ani aktorowi ani sportowcowi. Tak mi sie przynajmniej wydaje ze wiecej osob bedzie wiedzialo co to gra Witcher, niz np film Pianista albo Lewandowski


No nie przesadzałbym. Poczytaj sobie chociażby komentarze pod tym tytułem w zagranicznych serwisach, zobaczysz, że spora część ludzików uważa Wiedźmaka za średni tytuł lub całkowicie go nie zna (ostatnio takie komentarze dominowały na polygon.com). Fakt Wiedźmakowi pomógł temat Obamy, ale tutaj też bym nie popadał w skrajności.

Ja osobiście, mimo tego, że jestem wielkim fanem twórczości Sapkowskiego, odbiłem się od gier - zarówno od 1 jak i 2. A grać na zasadzie - Gram po polskie, nie mam zamiaru.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:25 
Cytuj  
a ja byłem na innym forum i wszyscy zza granicy się jarali!

zajebisty sukces, ale i tak będziecie pierdolic: 'a nie bo wcale nie tak duzy' :roll:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:30 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Poczytaj sobie chociażby komentarze pod tym tytułem w zagranicznych serwisach, zobaczysz, że spora część ludzików uważa Wiedźmaka za średni tytuł lub całkowicie go nie zna


Poczytaj sobie komentarze pod dowolnym tytułem w zagranicznych serwisach jaki kiedykolwiek powstał, zobaczysz, że spora część ludzików uważa dowolny tytuł jaki kiedykolwiek powstał za średni tytuł, lub całkowicie go nie zna. Witamy w Internecie.


Natomiast zainteresowanie Wiedźminem jest ogromne biorąc pod uwagę fakt, że CDP RED ma na koncie DWIE GRY i jako niezależne studio robi trzecią za 40~ milionów dolarów (produkcja + marketing). Fenomen.

Shador von Dal napisał(a):
ostatnio takie komentarze dominowały na polygon.com


No polygon.com to "renomowany" serwis, który dał takim "hitom" jak Diablo 3 czy Mass Effect 3 10/10 a SimCity 9.5/10. Więc też jakoś za bardzo nie dziwi, że czytelnikom tegoż Wiedźmin 2 może się nie podobać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 08:53 
Cytuj  
Wiadomo, że Wiedźmin nie jest tak popularny jak niektóre inne serie. Świadczy o tym choćby fakt, że takie WD czy GTA sprzedaje się w milionach w ciągu pierwszego dnia a Wiedźmin 2 uzyskał chyba 4M w ciągu całej swojej sprzedaży, czyli też chyba licząc z promocjami steam/gog/itp.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 09:08 
Cytuj  
no mam sie podniecac na zasadzie polskie to dobre? Wiesiek to krajowa rewolucja, na zachodzie to po prostu dobra gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 09:18 
Cytuj  
Ja jakos nie widze ostatnio zadnych dobrych gier.

Wiedzmin mi się podoba bo wygląda na zajebista gre na tle reszty, nie dlatego, ze dobre bo polskie.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 09:39 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Poczytaj sobie chociażby komentarze pod tym tytułem w zagranicznych serwisach, zobaczysz, że spora część ludzików uważa Wiedźmaka za średni tytuł lub całkowicie go nie zna


Poczytaj sobie komentarze pod dowolnym tytułem w zagranicznych serwisach jaki kiedykolwiek powstał, zobaczysz, że spora część ludzików uważa dowolny tytuł jaki kiedykolwiek powstał za średni tytuł, lub całkowicie go nie zna. Witamy w Internecie.


Natomiast zainteresowanie Wiedźminem jest ogromne biorąc pod uwagę fakt, że CDP RED ma na koncie DWIE GRY i jako niezależne studio robi trzecią za 40~ milionów dolarów (produkcja + marketing). Fenomen.

+1
A wiedźmin (dwójka, jedynka ma swoje problemy) to nie tyle rewolucja, co jedna z paru gier w historii traktująca gracza jak dorosłego człowieka. To co czyni książki Sapkowskiego zaledwie fajnym czytadłem, przeniesione do gry komputerowej tworzy coś naprawdę wyjątkowego na tle miałkich zachodnich pozycji. Może do tego faktycznie potrzeba Polaków, Sapkowski też tworzył przed Martinem, a pod względem grimdarku i tak bije go na głowę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:10 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Dlatego że Wiedzmin jako tytuł będzie jak narazie najlepszym polskim tytułem znanym na świecie. Nie udało się to ani np filmowi ani piosence, ani aktorowi ani sportowcowi. Tak mi sie przynajmniej wydaje ze wiecej osob bedzie wiedzialo co to gra Witcher, niz np film Pianista albo Lewandowski


...
Ja osobiście, mimo tego, że jestem wielkim fanem twórczości Sapkowskiego, odbiłem się od gier - zarówno od 1 jak i 2. A grać na zasadzie - Gram po polskie, nie mam zamiaru.


No może mówię to po raz kolejny ale tego Shador serio nie mogę skumać, jest to dla mnie zajebiście dziwne. Pamiętam, jak zachwaleś DA2 który jak powszechnie wiadomo jest mega crapem (fabuła jedynie jest spoko ale cała reszta to crap na maxa). Niby o gustach się nie dyskutuje ale imo wiesiek 2 to jedno z najlepszych RPG ostatnich lat bo nie robi z gracza idioty i jest "dojrzałą" grą, którą spokojnie można przejść 3 razy jeśli chce się poznać wszystkie wątki (ew można sejvy wczytywać...). Story, postacie, "polski język", miejscówki ehh mógłbym długo wymieniać:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 10:25 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Wiedźmin oczywiście rozpierdolił, a nie wygrał. :D


http://www.gamespot.com/videos/e3-2014- ... 0-6419492/

Kolejne demo, tym razem od gamespotu. Build PC.

Czym oni to nagrywają? Kamerą z ręki nagrywają ekran czy jaki grzyb? Bo jakość nagrania woła o pomstę.

Shador von Dal napisał(a):
Ja osobiście, mimo tego, że jestem wielkim fanem twórczości Sapkowskiego, odbiłem się od gier - zarówno od 1 jak i 2. A grać na zasadzie - Gram po polskie, nie mam zamiaru.

I nie powinieneś. Mam wrażenie, że wiekszość na tym forum grających w Wieśka wcale nie grała na zasadzie - gram bo polskie. Ja w każdym razie nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 18:10 
Cytuj  
Moim zdaniem robią błąd pokazując tą grę w ten sposób. Wystarczył trailer, powinni stulić dupę i nic więcej nie pokazywać.

Pamiętam, że przed premierą W2 widziałem misję z Trollem i w ogóle mnie nie rajcowała. Już wiem teraz, że misja z gryfem również mnie nie powali, dlatego nie oglądam nic więcej do premiery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 18:23 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/previews/the-wit ... n-release/
o combacie w Witcher 3

"We wanted to make the combat more responsive, so we raised the number of combat animations like five times," said Michal Gilewski, CD Projekt's Head of Marketing. "It was around 20 something in The Witcher 2 and now we have over 90 different sequences of actions and dodges, so it makes the fight more fluid, but it looks amazing.""

"It's not yet optimized," he said simply. "You can expect the game to look way better than that."


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 21:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Moim zdaniem robią błąd pokazując tą grę w ten sposób. Wystarczył trailer, powinni stulić dupę i nic więcej nie pokazywać.

Nie każdy jara się prezentacjami EA/CGIsoft.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 04:39 
Cytuj  
Sob to ekspert od biznesu i marketingu, co bylo ewidentnie widac kilka stron temu


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 06:46 
Cytuj  
Czekam na Wiedzmina tak samo jak wszyscy fanboye i patrioci, ale...

...W3 nie wygląda (graficznie) lepiej niż DA:I... póki co, i hope.

Nie bijcie :(


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.