mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 13:34 
Cytuj  
To sie ingame robi, pewnie na necie dawno kodzik jest leakniety.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 13:59 
Cytuj  
Takie tam luźne nawiązanie:
http://9gag.com/gag/aypDzD8


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:29 
Cytuj  
@Oyciec: kupilem wlasnie klucz na g2a i bangla, wersja ROW (62zl+4zl ta ich niby gwarancja+3zl oplaty paypal). Chcieli telefoniczne sprawdzenie zamowienia, podalem numer do holandii i chyba to olali. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:38 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
@Oyciec: kupilem wlasnie klucz na g2a i bangla, wersja ROW (62zl+4zl ta ich niby gwarancja+3zl oplaty paypal). Chcieli telefoniczne sprawdzenie zamowienia, podalem numer do holandii i chyba to olali. :D

to? https://www.g2a.com/wasteland-2-steam-c ... lobal.html to nie chyba vpn ?

co to wersja ROW?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:39 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Ja te n kod aktywowałem skile niby są , ale za cholerę nie wiem jak/kiedy będzie je można odblokować i wydać punkty na nie.

Po użyciu kodu, aktywna postać dostaje do plecaka 4 sztuki podręcznika Folkloru Południowego Zachodu. Każde użycie daje skilla o tej samej nazwie 10 poziomu. Na całą corową drużynę starczy.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 14:41 
Cytuj  
https://www.g2a.com/wasteland-2-steam-c ... lobal.html

Nie, zaden vpn. Normalnie gra mi sie aktywowala w holandii, wiec w polsce nie powinienes miec zadnych problemow.

ROW = Rest of the World


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 15:49 
Cytuj  
Wszedłem na kicka i w żadnej wiadomości od W2 nie mam żadnego kodu na skilla. To od jakiejś większej kwoty było? Anyway użyczy mi ktoś swojego kodu?

Jak rozwiązaliście Świątynie tytana i Silo7? Ja pomogłem MG a potem rozbriołem atomówke - żadnych bonusów za to nie ma, ale przynajmniej satysfakcja jest :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 16:01 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Wszedłem na kicka i w żadnej wiadomości od W2 nie mam żadnego kodu na skilla. To od jakiejś większej kwoty było? Anyway użyczy mi ktoś swojego kodu?

Jak rozwiązaliście Świątynie tytana i Silo7? Ja pomogłem MG a potem rozbriołem atomówke - żadnych bonusów za to nie ma, ale przynajmniej satysfakcja jest :]

https://rangercenter.inxile-entertainment.com
Tam masz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 17:27 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Wszedłem na kicka i w żadnej wiadomości od W2 nie mam żadnego kodu na skilla. To od jakiejś większej kwoty było? Anyway użyczy mi ktoś swojego kodu?

Jak rozwiązaliście Świątynie tytana i Silo7? Ja pomogłem MG a potem rozbriołem atomówke - żadnych bonusów za to nie ma, ale przynajmniej satysfakcja jest :]

https://rangercenter.inxile-entertainment.com
Tam masz.

Dobra już dostałem, dzięki :]

Właśnie sprawdziłem że gram już 35h w wersje 1.0 i raz że nie dotarłem jeszcze do drugiej mapy(Kurwa jak baldurs gate 2 :] ) a dwa to że mi się jeszcze nie nudzi, niezła gra, nie spodziewałem się tego po early access.

Gąsiennica do więzienia jest w:
Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 21:50 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Jest jakiś prosty sporób, żeby sobie custom portrety wgrać? Te dostępne przy tworzeniu postaci posysają delikatnie mówiąc:P. Ktoś zrobił może jakąś paczkę do zassania już?

Na steamie masz forum wasteland 2, tam jest podpieta paczka z ponad 200 portretami.


Może ja jestem ślepy ale nic takiego nie znalazłem:)...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 22:44 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Jest jakiś prosty sporób, żeby sobie custom portrety wgrać? Te dostępne przy tworzeniu postaci posysają delikatnie mówiąc:P. Ktoś zrobił może jakąś paczkę do zassania już?

Na steamie masz forum wasteland 2, tam jest podpieta paczka z ponad 200 portretami.


Może ja jestem ślepy ale nic takiego nie znalazłem:)...



Tu parę fajnych:
https://forums.inxile-entertainment.com ... =18&t=6999

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 280&type=3

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 03:04 
Cytuj  
Poważna sprawa w kanionie u mnichów, gadam z przywódcą DBM rozbrojony przez wartowników, atmosfera gęsta, że ciąć nożem, lecz wtem, dzięki smart ass i kiss ass odkryłem, że kapitan Sadler cierpi na hemoroidy, a że w jednym z tosterów znalazłem tubkę maści na te zjawisko, to od razu się zrobiło przyjaźniej

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 07:37 
Cytuj  
Chyba coś zrobiłem źle. Ogólnie powinienem teraz iść do więzienia. Zrobiłem lokacje z zabą, laboratorium z roślinami, cala lolacje z windą i zaworami oraz kamp.
Rozwala mnie każdy random na mapie wiec nie mogę dojsc do więzienia.
Wróciłem do lokacji startowej obkupilem sie troche i niewiele to dalo.

Mam 4 rangersow, nie spotkalem nikogo z npc do przylaczenia.

Może powiniennem doexpic w jakiś lolacjach, zastanawiam się nad kolejarzami albo nad powrotem i kombinowaniem dalej z wyborem burmistrza.

Sorry za brak nazw ale piszę w metrze i nie pamietam.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 08:28 
Cytuj  
Opłaca sie rozwijać te umiejetność z tosterami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 09:23 
Cytuj  
Trudno powiedzieć, różne rzeczy z tego wypadają. Dla niektórych znalazłem przeznaczenie, dla innych nie. Chyba raczej taki fun skill.

Skończyłem Arizonę i coraz lepiej mi się gra. Przyzwyczaiłem się do niedoróbek, a warstwa fabularna, dialogi, easter eggs, humor są świetne. Wkurzają mnie tylko companions, bo większość z nich wpada w szał i niweczy moje ustawienie taktyczne. ;<

W radiu można usłyszeć niezłe rzeczy. ;) Szkoda, że chyba cześć z nich nie ma odbicia w fabule/lokacjach.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 11:26 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
Opłaca sie rozwijać te umiejetność z tosterami?


w ogole tego nie ruszaj , przylaczysz indianca ktory ma bardzo wysoko rozwinieta ta zdolnosc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 12:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
puchacz napisał(a):
Opłaca sie rozwijać te umiejetność z tosterami?


w ogole tego nie ruszaj , przylaczysz indianca ktory ma bardzo wysoko rozwinieta ta zdolnosc

A mozna potem wrocic do lokacji gdzie byly tostery i jej uzyc?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 12:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Chyba coś zrobiłem źle. Ogólnie powinienem teraz iść do więzienia. Zrobiłem lokacje z zabą, laboratorium z roślinami, cala lolacje z windą i zaworami oraz kamp.
Rozwala mnie każdy random na mapie wiec nie mogę dojsc do więzienia.
Wróciłem do lokacji startowej obkupilem sie troche i niewiele to dalo.

Mam 4 rangersow, nie spotkalem nikogo z npc do przylaczenia.

Może powiniennem doexpic w jakiś lolacjach, zastanawiam się nad kolejarzami albo nad powrotem i kombinowaniem dalej z wyborem burmistrza.

Sorry za brak nazw ale piszę w metrze i nie pamietam.



Na starcie masz mocna npc kę przy murze (1 lokacja startowa). Ma 150 hp

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 12:23 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... -four-days

1,5Miliona zarobione w 4 dni.

Wiadomo ze to nie pół miliarda kopii produktu wciśnietego konsumentom typu destiny.
Widać jednak, ze da sie zrobić gre bez duzej kasy, niszową, dla określonej grupy odbiorców i zarobić na tym.

No i zarabiaja kase dla siebie, dzieki temu mogą dalej działać. Nie potrzebują billiona USD na zadowolenie, wydawcy, zarządu, udziałowców i 40 spółek które kontrolują ich finanse. Ta kasa pójdzie bezpośrednio do twórców, pójdzie na kolejną grę.
I tak to powinno działać.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 13:03 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Aldatha napisał(a):
puchacz napisał(a):
Opłaca sie rozwijać te umiejetność z tosterami?


w ogole tego nie ruszaj , przylaczysz indianca ktory ma bardzo wysoko rozwinieta ta zdolnosc

A mozna potem wrocic do lokacji gdzie byly tostery i jej uzyc?

Można, tak samo z sejfami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.