mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 10:49 
Cytuj  
Niah napisał(a):
raggnarok napisał(a):
MMX zostaw sobie na koniec - dwa najlepszy RPGi od lat


żart? to taki kiepski żart?

Nie, proste stwierdzenie faktu. Gierka jest genialna dla fanów staroszkolnych RPGów.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 10:54 
Cytuj  
Niah napisał(a):
żart? to taki kiepski żart?


Nie głąbie, to nie żart.

Perrin napisał(a):
Nie, proste stwierdzenie faktu. Gierka jest genialna dla fanów staroszkolnych RPGów.


A ten głąb w ogóle wie co to znaczy? Wątpię.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 12:11 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Niah napisał(a):
raggnarok napisał(a):
MMX zostaw sobie na koniec - dwa najlepszy RPGi od lat


żart? to taki kiepski żart?

Nie, proste stwierdzenie faktu. Gierka jest genialna dla fanów staroszkolnych RPGów.

Chyba dla sado-maso.

warhameron napisał(a):
Niah napisał(a):
raggnarok napisał(a):
MMX zostaw sobie na koniec - dwa najlepszy RPGi od lat


żart? to taki kiepski żart?


A jakie lepsze rpgi wyszły w tym roku? MMX przegrałem 124h, W2 do tej pory 40h i pewnie 2 tyle wbije.


W tym problem. Ze jeszcze zadne. Ja MMX wyjebałem w cholere po 30 minutach. Nie wiem jak w to mozna grać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 13:05 
Cytuj  
Dla mnie MMX to dośc solidna gra, ale bardziej dlatego że brak jest takich gier obecnie.
Do MM7 jej daleko.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 15:09 
Cytuj  
ten Shadowrun Returns nie jest taki zly, calkiem przyjemnie sie gra choc gra na maxa liniowa, fajny setting, ale fakt ze duuuzo sie czyta, po pewnym czasie troche to meczy - jakis VA jednak by sie przydal :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 15:45 
Cytuj  
Ja bym zaczal od Wastelanda bo MMX i Divinity mnie kompletnie odrzucilo.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 16:36 
Cytuj  
No wlasnie. Duzo lepszy Wasteland od Divinity? W Divinity dlugo nie wytrzymalem :/ ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 17:29 
Cytuj  
Nie moge, edytować wiec napisze coś jeszcze.

Shadowrun Returns przeszedłem całe, ale tylko dlatego, ze to jest na tablety, i jak na gre na tablet to jest ok.

MMX na tablecie tez by mogl byc fajny. Dobra gra zeby pograć na kiblu, na przystanku, albo jak sie totalnie ma co robic i nudevista sie znudziła.

Divnity to IMO kolejna gra podpadajaca w te kategorie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 03:38 
Cytuj  
Shadowrun Returns skończyłem, bardzo krótka gra imo, jednak pomijam Divinity i zabieram się za dodaek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 09:37 
Cytuj  
Templair napisał(a):
No wlasnie. Duzo lepszy Wasteland od Divinity? W Divinity dlugo nie wytrzymalem :/ ...

T.

Divinity robi zajebiste pierwsze wrażenie, a potem się szybko nudzi, Wasteland na odwrót, im dalej tym lepiej, a druga połowa gry jest przekozacka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 12:11 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Divinity robi zajebiste pierwsze wrażenie, a potem się szybko nudzi, Wasteland na odwrót, im dalej tym lepiej, a druga połowa gry jest przekozacka.


W2 wydał mi się na początku ciekawy ale po paru godzinach gry zrobił się totalnie nudny. Muszę zrobić przerwę i za jakiś czas wrócić, może uda mi się drugie podejście. Z kolei w Divinity wsiąkłem tak, że przegrałem od premiery 150+ godzin i z miłą chęcią do niego wracam.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 21:13 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Divinity robi zajebiste pierwsze wrażenie, a potem się szybko nudzi, Wasteland na odwrót, im dalej tym lepiej, a druga połowa gry jest przekozacka.


W2 wydał mi się na początku ciekawy ale po paru godzinach gry zrobił się totalnie nudny. Muszę zrobić przerwę i za jakiś czas wrócić, może uda mi się drugie podejście. Z kolei w Divinity wsiąkłem tak, że przegrałem od premiery 150+ godzin i z miłą chęcią do niego wracam.



Ze swojego podwórka też mam parę sytuacji, że komuś zajebiście się ogląda Wasteland 2 a po zakupie odpadł całkowicie. Albo pograł odrobinę i tez go znużyło. Ja w Divine odpadłem na jakimś grubasku który przyzywał pieski (or something) a w Wasteland 2 bawię się ekstremalnie zajebiście. Ale na pewno nie będzie mi się chciało przechodzić tego drugi raz (bo zwyczajnie nie przepadam za rzecaniem dwa razy tego samego kotleta). Gdyby nie było niedługo Tormenta i Pillars of Eternity to pewnie podszedłbym znów do Divine (lub do MMX :D)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2014, 21:29 
Cytuj  
http://store.steampowered.com/curator/6866630/
kustosz steam rpg codex


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:01 
Cytuj  
Shador Torment to jakoś koniec 2015 jak nie 2016 nawet :). Dobrze, że PoE wyjdzie w tym roku ale mam nadzieję, że będzie BugFree...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:12 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Shador Torment to jakoś koniec 2015 jak nie 2016 nawet :). Dobrze, że PoE wyjdzie w tym roku ale mam nadzieję, że będzie BugFree...



Nie ma szans. Każda gra Obsidianu miała bugów od groma. Ponieważ, tylko fragment gry będzie w becie na steam (resztę testują we własnym zakresie) to bugi będą się trafiać. Ale, jeśli gra będzie tak dobra jak W2 (a na to się zanosi) to ewentualne bugi będą ... co najwyżej lekko irytować.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:20 
Cytuj  
Ogolnie kazde crpg na poczatku ma sporo bugow. Tak bylo w preszlosci z legendarnymi klasykami typu Fallout, PW:T, Baldur, VTMB, etc i tak samo jest/bedzie teraz. W tego typu grach to czasu brakuje na zaimplementowanie calego wymyslonego contentu i systemow, a co dopiero na bugi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:34 
Cytuj  
Ja tam licze na kickstartera Icewind Dale :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:37 
Cytuj  
Co by to nie było - Torment czy PoE i tak wiem, że w ciemno wezmę :)

Tak samo jak Wasteland, dobrze wiem jakie są jego ograniczenia/bugi co nie zmienia faktu, że świetnie się z tym tytułem bawię. Nie ma innej alternatywy i tyle :) Gdyby było to można by było wybrzydzać.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 14:51 
Cytuj  
No ja póki co w W2 tylko team stworzyłem co zajęło mi ze 2h :P. Może dzisiaj pogram ale chcę SoM potestować bardziej i jednak ostatnio coś mało czasu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 19:39 
Cytuj  
Niedawno odkopałem tytuł z zeszłego roku, produkt który wsparłem na Kick'u a mianowicie Realms of Arkania: Blade od Destiny HD (odświeżona wersja starej gry). Gra zaraz po premierze wołała o pomstę do nieba (i piekła) ze względu na masę baboli i ogólny, pożałowania godny stan w jakim została wydana. Dzisiaj, w 15 m-cy od premiery gra prezentuje się lepiej. Nie super, nie bardzo dobrze - lepiej. Ostatni patch wyszedł w lipcu tego roku, głównie dzięki zaangażowaniu się community oraz beta testerów tej gry. Wersja obecna, tj. 1.34 jest grywalna i.. o dziwo (po tak złym początku) całkiem wciąga. Oczywiście pod warunkiem, że jest się miłośnikiem gatunku i old'schoolowym dinozaurem RPG (hehe).

Anyway, pogrywam sobie w to coś ale zastanawiam się czy nie wyszło w przeciągu ostatnich 2 lat coś podobnego co mogłem ominąć. Przy czym interesuje mnie konkretnie ten typ rozgrywki - drużyna, walka turowa, dużo wskaźników, duży nacisk na planowanie postaci i ich rozwoju. Blade of Destiny jest o tyle fajne, że nie "kafelkowe" jak Grimrocki czy M&M X Legacy. Znacie może coś w tym gatunku?

Jakby ktoś nie wiedział o czym piszę to tu jest info o RoA:BoD HD: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21288


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.