mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 17:08 
 
Xanth napisał(a):
A ja wreszcie się dorwałem do AC4 na Xa, mocno daje radę ;)

X.

PS. Jadę ciągiem, wczoraj skończyłem AC3. A na dysku Xa leży gdzieś tam Liberation. Nowy silnik jednak jest fajny ;)
PS2. Tak, lubię serię AC za skakanko-skradacko zabijackość ;)


To jak jeszcze lubisz combat z Batmana, to bardzo spodoba Ci się Shadow of Mordor. Tam jest jeszcze fajniejsza cyt. "skakanko-skradacko zabijackość" :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 17:44 
 
TobiAlex napisał(a):
bardzo spodoba Ci się Shadow of Mordor. Tam jest jeszcze fajniejsza cyt. "skakanko-skradacko zabijackość" :)

Wiem, jest na liście do zakupu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:11 
 
Arturnik napisał(a):
Jakiś godny polecenia, w miare świeży 4X, prosty do nauczenia bez sledzenia godzinnych tutoriali?
Endless Legend oraz FE odpada :)

Distant Worlds - gra nie jest jakaś prosta ale jest prosta do nauczenia bo każdą rzecz osobno można przekazać pod AI. Można też ustawić aby AI się pytało czy coś zrobić. Każdy statek czy flotę też można osobno ustawić. Gra w czasie rzeczywistym, z pauzą z tego co pamiętam.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:31 
 
Xanth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
bardzo spodoba Ci się Shadow of Mordor. Tam jest jeszcze fajniejsza cyt. "skakanko-skradacko zabijackość" :)

Wiem, jest na liście do zakupu ;)

X.


AC:BF najzabistszy Assassin, a grafa ładnie daje radę na PS4, dużym TV i kinie domowym.

Mordorka też właśnie zakupiłem - dobre oceny.
Generalnie całkiem niezła końcówka roku:
Mordor
Alien
DriveClub
Crew
nowy AC
LBP3
DA

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 19:09 
 
https://www.youtube.com/watch?v=5owENvvZUMU

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 20:30 
 
http://www.reddit.com/r/Games/comments/ ... or_crunch/

Jednak dobrze ze odrzucilem oferte za psie pieniadze.. ;-)

Ciekawe czy overtime platny chociaz..


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 20:37 
 
beka że jakieś posty z reddita decydują co robisz ze swoim hajsem

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:27 
 
WinterS napisał(a):
beka że jakieś posty z reddita decydują co robisz ze swoim hajsem


Beka ze nie przyjalem propozycji pracy w CDPR z powodu tego ze malo placili i spodziewalem sie nadgodzin przez caly rok. Dodged a bullet there.
Post z reddita tylko potwierdzil moje obawy :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:48 
 
Bah. W gamedevie niezaleznie od tego czy robisz na wlasny rachunek czy u kogos zawsze zapierdalasz za psie piniedze (w prownaniu z reszta branzy IT) i zawsze w nadgodzinach.

A po drugie, jeden post na neogafie wiosny nie czyni.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:50 
 
To co taki na przykład superhot nie zrobił w cholere kasy? Zdaje się robili na własny rachunek i im się udało :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:51 
 
Nestor napisał(a):
WinterS napisał(a):
beka że jakieś posty z reddita decydują co robisz ze swoim hajsem


Beka ze nie przyjalem propozycji pracy w CDPR z powodu tego ze malo placili i spodziewalem sie nadgodzin przez caly rok.


No beka stary, jak u mnie w Firmie były nadgodziny i potrafiliśmy wyciągać 4.5-5k to wszyscy byli wkurwieni że jest tyle roboty. Jak nam porobili system pracy w taki sposób, byśmy już nadgodzin nie mieli to nas szlag trafia jak to być mogło kiedyś, że wyciągaliśmy piątaka :)

Jak nie jest źle, to jest dobrze, jak jest dobrze to nie jest źle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 21:58 
 
Koleś napisał(a):
To co taki na przykład superhot nie zrobił w cholere kasy? Zdaje się robili na własny rachunek i im się udało :P

Tappy Chicken tez zarobił kupe kasy i o czym to świadczy ? Minecraft też.

Wiekszosc gier ktore powstaje, nawet jesli sa dobre, zwyczajnie nie przebija sie z morza nicosci i jak bedziesz mial obroty wielkosc 2-3k$ miesiacznie to mozesz sie uznać za wielkiego szczęściarza ;p. A i to zakładajac, że bedziesz sprzedawał gre gdzie sie da (konsole, PC telefony, tablety).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 22:33 
 
Nestor napisał(a):
WinterS napisał(a):
beka że jakieś posty z reddita decydują co robisz ze swoim hajsem


Beka ze nie przyjalem propozycji pracy w CDPR z powodu tego ze malo placili i spodziewalem sie nadgodzin przez caly rok. Dodged a bullet there.
Post z reddita tylko potwierdzil moje obawy :)


potwierdziles co ja slyszalem od CDPR :)

a z mojego doswiadczenia radze jednak uwazac na firmy o polskim rodowodzie , zwlaszcza nedzne pensje sie niestety przewijaja mimo ze sami zgarniaja okragle sumki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 22:43 
 
Nestor napisał(a):
WinterS napisał(a):
beka że jakieś posty z reddita decydują co robisz ze swoim hajsem


Beka ze nie przyjalem propozycji pracy w CDPR z powodu tego ze malo placili i spodziewalem sie nadgodzin przez caly rok. Dodged a bullet there.
Post z reddita tylko potwierdzil moje obawy :)

Właśnie z takich powodów śmiać mi się chce jak ktoś pisze o kupowaniu Witchera i wspieraniu polskiego game devu, wyobraźcie sobie że jesteście kimś z aspiracjami w tej branży i wam w CDP proponują 2,5k na rekę, (w Warszawie za to przeżyć jest mega trudno)no kurwa! :wtf: A przecierz to firma która działa na rynku globalnym, czym oni się różnią od od innych firm z zachodu co płacą średnio 4-6 razy tyle ? Robią w wała ludzi co kochają gry.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 23:49 
 
Bahamut napisał(a):
Właśnie z takich powodów śmiać mi się chce jak ktoś pisze o kupowaniu Witchera i wspieraniu polskiego game devu, wyobraźcie sobie że jesteście kimś z aspiracjami w tej branży i wam w CDP proponują 2,5k na rekę, (w Warszawie za to przeżyć jest mega trudno)no kurwa! :wtf: A przecierz to firma która działa na rynku globalnym, czym oni się różnią od od innych firm z zachodu co płacą średnio 4-6 razy tyle ? Robią w wała ludzi co kochają gry.


Rozmawialem z nimi 2 razy, przed W2 i przed W3. Za pierwszym razem jak powiedzialem o oczekiwaniach finansowych to praktycznie parskneli smiechem. HR w CDP to najslabsze ogniwo calej firmy. Sa tak wyczilaxowani i mlodziezowi ze oddzwonia do ciebie jak whatevs. Totalna zenada i brak profesjonalizmu.

Moze kwestia nie jest do konca to, ze wlasciciele dbaja tylko o zyski (mimo ze jako spolka akcyjna powinni), ale robia projekt wiekszy i bardziej ambitny za ta sama cene.
Od czasu W2 akcje CDP poszly do gory o prawie 800%, wiec cos im sie jednak udaje.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 00:45 
 
Arturnik napisał(a):
@Farin,

prosty do nauczenia

akurat SotS2 mam na steamie od dawna, pamietam jak byl niegrywalna papka jeszcze, odpale sobie.
Gal Civ 3 chetnie bym sprawdzil tez

@tiomor

Niestety najwidoczniej nikomu sie juz nie chce bawic w RTSy bo SC trzyma monopol dosc solidnie

ostatni rts jaki wyszedl to chyba Planetary Annihilation,
z popularniejszych atm online to masz: CoH, CoH2, no i jeszcze jest Meridian New World, ale nie wiem jak sytuacja online, za bardzo mi SC2 przypomina.

Sot2 - ja tam się bawię w multi i nie narzekam :]
Gal Civ3 - wygląda jak star-trek :P A tak na serio to zapowiada się bardziej jak Gal Civ2 HD.


@Tiomor jak chcesz bardziej fantasy rts to sprawdź sobie Myth :] stara giera jak klimatem miażdży :]
Ostatnio nabrałem ochoty na odświeżenie sobie serii C&C :]



Drusek napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Jakiś godny polecenia, w miare świeży 4X, prosty do nauczenia bez sledzenia godzinnych tutoriali?
Endless Legend oraz FE odpada :)

Distant Worlds - gra nie jest jakaś prosta ale jest prosta do nauczenia bo każdą rzecz osobno można przekazać pod AI. Można też ustawić aby AI się pytało czy coś zrobić. Każdy statek czy flotę też można osobno ustawić. Gra w czasie rzeczywistym, z pauzą z tego co pamiętam.
WQ ogóle w tej grze można tak ustawić, że tylko siedzisz i oglądasz jak gra się sama ;]
Zresztą mam już dość 4X in space w 2D :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 06:44 
 
Farin napisał(a):
@Tiomor jak chcesz bardziej fantasy rts to sprawdź sobie Myth :] stara giera jak klimatem miażdży :]


Myth bylo mega! Jak to wyszlo to kompletnie nie bylo takich gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 07:42 
 
Czasy 3Dfx..


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 08:47 
 
No, ja akurat wtedy nowego kompa zlozylem.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 12:03 
 
Najbardziej wpadł mi pamieć głos który się pojawiał jak traciłeś jednostki :]
https://www.youtube.com/watch?v=03APCmClJFk


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.