mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 13:03 
Cytuj  
Tak sobie czytam i czytam te wszystkie tematy i sam nie wiem w co zagrac!! :smile: no i teraz nadszedl taki moment, ze chce zajac sie czyms platnym :razz: tzn jestem gotowy zaplacic za gre, ale nie wiem jaka wybrac :razz: z gory thx

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 13:48 
Cytuj  
premium acct w Tibii...
a tak na serio to ostatnio niema zbyt wielu ciekawych gierek. Ściągnij sobie triala Anarchy Online może ci się spodoba.
http://www.anarchyonline.com

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 14:07 
Cytuj  
Przy kazdej nazwie forum jest link do strony producenta gry jak: Dyskusje na temat >>EQ<<- link.. kliknij, poczytaj, ew masz mmo faq stworzony przez naszego wspanialego Ashtona :grin: podwieszony powyzej...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 14:34 
Cytuj  
no tak tuxedo :smile: ale mi nie chodzi o to, ze sobie zobacze strone, bo to juz zrobilem, tylko o to zeby ktos napisal cos o danej grze blizej, czy jest zadowolony, jak z lagami,servami itd :smile: takie ogolne informacje CZY WARTO wydac kase zeby w gierke pograc. Mysle, ze tera jush wszystko jasne i chetnych do pomocy nie zabraknie :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-30 15:34, D3jviD napisał:
no tak tuxedo :smile: ale mi nie chodzi o to, ze sobie zobacze strone, bo to juz zrobilem, tylko o to zeby ktos napisal cos o danej grze blizej, czy jest zadowolony, jak z lagami,servami itd :smile: takie ogolne informacje CZY WARTO wydac kase zeby w gierke pograc. Mysle, ze tera jush wszystko jasne i chetnych do pomocy nie zabraknie :smile:

A ja mysle ze wystarczy wykazac sie odrobina dobrej woli i przejrzec dzialy na forum poswiecone danej grze, tam wszystko zostalo juz opisane po X razy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 17:40 
Cytuj  
widze, ze jakos sie nie mozemy zrozumiec :smile: jezeli jest ktos taki to pliss o pare slow, a jak ktos odpowiada po to zeby mi napisac jaki to jestem leniwy czy cus takiego to thx :razz: (a przy okazji moze sie stworzyc taki topic dla niezdecydowanych, w ktorym beda mogli poczytac o grach wartych uwagi bez koniecznosci buszowania po innych tematach ;])

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 19:43 
Cytuj  
Jak juz niejedna osoba powiedziala- i zdanie popieram- lepiej poczekaj na ktores mmorpg 3ciej generacji zanim zaczniesz w cokolwiek grac. Moze sie okazac tak ze wybierzesz jakas gre a za pol roku juz w nia nikt nie bedzie pykal.

juz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2004, 21:04 
Cytuj  
moze napisz jakie klimaty chcesz, czeog oczekujesz, czy musi byc nowy, czy moze byc stary itp itd.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 07:27 
Cytuj  
A mozesz mi powiedziec czemu nie graz juz w Knight Online.Z tego ci czytalem ta gierka jest narazie w Fazie Open Beta i juz niedlugo ujrzy swiatlo dziene pelnawerjsa i bedzie najprawdopodbniej platna.Mi ta gierka odpwiada , duzo ksili jak w dr ppiekna grafa...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2004, 07:56 
Cytuj  
I nie pytaj o lagi/serwery w przypadku płatnych mmorpg i sprawnym (działającym) łączu internetowym oraz sprawnym komputerze laga nie ma a serwery oprócz zapowiedzianych patchy/updatów/krótkich przerw technicznych raz w miesiącu przez max kilka godzin działają non-stop. Za to się w końcu płaci.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 11:22 
Cytuj  
sa chlubne wyjatki - szczegolnie jak gra startuje
SB i AO to byla masakra w pierwszych tygodniach :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.