mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 21:33 
 
Atherius napisał(a):
Highlander napisał(a):
Gdyby na PC istnialy emulatory najnowszych konsol to Marek pewnie kopnąłby w kalendarz :P


I w co byś grał, skoro na tych konsolach nie ma w co grać ?


chodzi o to, ze odpalilbys pc, xboxa i ps4 na raz :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 21:36 
 
Przecież pisałem, że do pierwszego pojawienia się Aliena jest strasznie a później tylko przeszkadza i denerwuje, podczas przywracania ciśnienia, otwierania czegoś tam, przywracania prądu w drzwiach, usuwania palnikiem przeszkód na drzwiach itd. itd. sranie w banie.

Ja się skusiłem ale nie żałuje, gra jest ok.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 21:55 
 
Highlander napisał(a):
Gdyby na PC istnialy emulatory najnowszych konsol to Marek pewnie kopnąłby w kalendarz :P


Jeszcze nie ta era procków...

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Szkoda, że mi nikt nie powiedział, bo kupiłem wcześniej. ;) Jako fan Obcego dałem się naciągnąć.


Nie przesadzaj. Zresztą jak się w to gra ok. 1:00 w nocy, to 2h jak znalazł. Potem czas spać i w nocy czas zabawy od nowa.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 22:05 
 
Z czym mam nie przesadzać, że gra mi się znudziła po godzinie od spotkania Aliena? Próbowali przenieść to co w filmie trwało może godzinę do kilkunastogodzinnej gry. Do tego dorzucili jakieś "gangi" mieszkańców stacji. To co miało straszyć przez powtarzalność zaczyna męczyć. Klimat wyparowuje i zostaje otwieranie kolejny drzwi. Czytanie oczywistej historii stacji jest tak samo nudne, jak zabijanie przez obcego kolejnych spotkanych ludzi. Gra jest typowym średniakiem, na którego szkoda mi czasu.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2014, 23:08 
 
Pograłem ze 2h w Evil ale tak mi ciśnienie skoczyło że więcej napisze jutro z rana bo teraz padam na ryj:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 00:18 
 
Grimrock spoko. Lajtowo, bez pospiechu, troche sekretow, minimum myslenia - ale juz na tym mozna sie zaciac. Dzisiejsze gry oduczyly nas kombinowania.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 08:58 
 
Evil Within

Najpierw chciałbym podziękować Tango Gameworks, które nalezy do Zenimax za zjebanie tej gry. Nie udało mi się znaleźć co oni urodzili. Wygląda na zlepkę przypadkowych ludzi.
Nie wiem jak można było zjebać tak dobry materiał na grę przez... kamerę (ale nie tylko).

Nie dość ze na dole i na górze mamy zjebane pasy(żeby feeling był bardziej filmowy) to jeszcze kamera jest tak z dupy ustawiona ze ciężko w ogóle mieć rozeznanie co się wokół nas dzieje. Uczepiła się tuż za plecami na takim dystansie, że np podczas walk z bossem np nie wiadomo co się dzieje. Kamera to jedna wielka porażka. Na tym się oczywiście nie kończy.

Ogólnie gra bardziej promuje stealth niż czystą sieczkę jak w RE 4 na przykład. Amunicji mało, strzał w głowię nie zabija a combat jest tak słabo responsywny że głowa mała. Dodatkowo wymagane jest palenie każdego wroga zapałkami, które znajdujemy. Nie można np zmiażdzyć mu głowy bo nadal może wstać. Trza palić zapałkami. Aha, ze stealtha jest zawsze ta sama animacja zabijania.

Kolejny absurd to ekwipunek. Ilość zapałek oraz amunicji jest ściśle ograniczona. Możemy mieć np 5 zapałek a jak chcemy nosić więcej to trzeba za zielony żeł zrobić sobie upgrade żeby można było nosić np 10 zapałek. To samo tyczy się amunicji, ilości hp, sprintu. Ten element jest durnie zrobiony i można by go wyjebać i poświecić te zasoby gdzie indziej. Ci co grali więcej psioczą, że nieważne ile tych upgrejdów zrobimy combat jest tak samo do dupy bo... kamera jest nadal do dupy:). Mówiłem, że combat i movement jest z dupy?

Najlepsze są jednak walki z bosami :) . Mały spoiler. O ile na początku gdy musimy uciec kolesiowy z piłą to wiadomo że uciekamy bo nie mamy czym walczyć o tyle dalej to już totalna zagadka. Nie wiadomo czy walczyć czy uciekać. Niektórych przeciwników nie da się pokonać po prostu. Nie ma żadnej podpowiedzi jak sobie z nimi poradzić. W RE albo SH było to dość oczywiste a tutaj jakoś za cholerę. Miniboss wkurzający na maxa właśnie przez z dupy kamere z dupy strzelanie i z dupy combat w ogóle. Nie to, że jest trudno (gdyby nie kamera i movement z dupy to by dość przyjemnie się grało). Nawet jak zabiłem coś pierwszego dużego to poczułem tylko ulgę, że moge iść dalej i nie muszę się meczyć. Przeciwnicy są wtórni do bólu.

Co do story to póki co mogę powiedzieć tyle, że nic nie wiem chociaż na początku dostałem spoila od samej gry na twarz. Miał być z tego chyba sillent hill ale coś im nie wyszło.

Grafika to porażka. Low quality tekstury, cienie wyglądają tragicznie. Chyba RE4 lepiej wyglądał. Z tymi 30 klatkami da się jakoś grać. Można znieść locka na 30fps ale wtedy gra zaczyna głupieć:). Technicznie to porażka.

Aha zapomniałbym. W pierwszej scenie jak wlazłem do szpitala na początku gry to część obiektów wisiała w powietrzu. Taki fajny bug:).

Zmęczę może jedna/dwie lokacje max i jak nie zassa to wywala do kosza. I jak tu nie piracić skoro o tym, że coś jest gównem dowiesz się dopiero po jego spróbowaniu? Gra pewnie wyląduje w koszu dzisiaj.

Plus:
-trudna ale nie zawsze sprawiedliwa.
-klimatyczne miejscówki
-nie wiem czemu ale lubię głównego bohatera

Minusy:
-Cała reszta


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 10:37 
 
największe badanie graczy http://www.jestemgraczem.com/ :p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 11:31 
 
Niedawno chyba w wawie było badanie graczy starcrafta2, podłączali cię do prądu i płacili 200zł na rękę - a nie jakieś słabe ankiety ;)

http://gex.net.pl/vrlab/run/VQ_Nencki

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 13:20 
 
Ok okazało się że dla Evil Within jest FOV fix którego na bank spróbuje. PC Master Race znowu samo się uratowało. A konsolowy plebs będzie sie musiał męczyć...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2014, 15:27 
 
http://gamezilla.komputerswiat.pl/recen ... t-gemini-2 8.5/10 W Polsce ktos to jeszcze recenzowal? Sama gra zbiera naprawde dobre opinie zarowno na GOGu jak i na Steamie. Chyba trza sie zainteresowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 07:31 
 
https://www.youtube.com/watch?v=RrX7G-1xPLs

Wyciagac popcorn i przygladac sie shitstormowi jaki ta gra wywoła we wszystkich mediach :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 07:40 
 
o, nowy postal.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 08:42 
 
Żeby było śmieszniej gra jest robiona przez Polaków :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 09:16 
 
Oby ta całą "kontrowersja" nie byłą jedynym atutem tej gry, bo przerywnik filmowy to mi przypominał rezerwowe psy lol.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 09:32 
 
Jakie gówno :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 09:37 
 
Eee, gówno czy nie gówno wygląda "ładnie". Fajny klimat robi ten czarnobiały obraz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 09:59 
 
Czemu ten koleś jest biały?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 10:17 
 
Bo jakby był czarny, to byłby rasizm.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 13:28 
 
iniside napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=RrX7G-1xPLs

Wyciagac popcorn i przygladac sie shitstormowi jaki ta gra wywoła we wszystkich mediach :D.


O to to własnie na wykopie to oblookałem. Zapowiada się aż za mocno:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.